QXL.dkSøg150 søgeresultater
Varer til salg af 3919leh (686)
1 2 3 4 5
ungarn stemplede maerker UNGARN.STEMPLEDE MÆRKER 25/2/2020 13:40 0
haeftesammentryk hs 2 og hs 6 HÆFTESAMMENTRYK. HS-2 OG HS-6 25/2/2020 13:42 0
18,- DKK
island afa 214 postfrisk ISLAND AFA 214,POSTFRISK 25/2/2020 13:44 0
14,- DKK
island postfr miniark afa 589 ISLAND.POSTFR. MINIARK. AFA 589 25/2/2020 13:46 0
50 oere violet stemplet afa 126a afa 2018 50 kr 50 ØRE VIOLET,STEMPLET. AFA 126a . AFA 2018 50 KR 25/2/2020 13:50 0
13,- DKK
sverige aeldre maerkater SVERIGE.ÆLDRE MÆRKATER . 25/2/2020 13:50 0
26,- DKK
5 grl brugsbreve alle a5 stoerrelse 5 GRL. BRUGSBREVE. ALLE A5 STØRRELSE 25/2/2020 13:52 0
2 grl returbreve 2 GRL. RETURBREVE 25/2/2020 13:54 0
breve sendt fra bahrain til groenland BREVE SENDT FRA BAHRAIN TIL GRØNLAND 25/2/2020 14:00 0
zambia stemplede frimaerker ZAMBIA.STEMPLEDE FRIMÆRKER. 25/2/2020 14:28 0
1,- DKK
island afa 151 ubrugt ISLAND.AFA 151 UBRUGT 25/2/2020 14:30 0
14,- DKK
eng kolonier ceylon aeldre stemplede ENG.KOLONIER. CEYLON. ÆLDRE STEMPLEDE. 25/2/2020 14:32 0
10,- DKK
aarhus domkirke kopi af aeldre postkort AARHUS DOMKIRKE. KOPI AF ÆLDRE POSTKORT ?? 25/2/2020 14:34 0
13,- DKK
canada postfrisk samtryk nytryk CANADA.POSTFRISK SAMTRYK. NYTRYK 25/2/2020 14:36 0
plancher med aeldre til nyere stemplede maerker PLANCHER MED ÆLDRE TIL NYERE STEMPLEDE MÆRKER 25/2/2020 14:38 0
32,- DKK
polen afa 519 med vignet POLEN. AFA # 519 MED VIGNET 25/2/2020 14:40 0
19,- DKK
postkort fra iran pakistan sendt til aarhus POSTKORT FRA IRAN/PAKISTAN SENDT TIL AARHUS 25/2/2020 14:42 0
18,- DKK
engelske kolonier ken ugan tang ENGELSKE KOLONIER . KEN/UGAN/TANG 25/2/2020 14:44 0
1,- DKK
graekenland epirus 1914 GRÆKENLAND. EPIRUS 1914 . 25/2/2020 14:48 0
19,- DKK
thrace med overtryk graekenland THRACE MED OVERTRYK . GRÆKENLAND 25/2/2020 15:00 0
souvenirmappe med danske sporvogne sm15 postfrisk SOUVENIRMAPPE MED DANSKE SPORVOGNE,SM15 POSTFRISK. 25/2/2020 15:04 0
1,- DKK
russisk vestarme borgerkrigen 1919 20 RUSSISK VESTARMÉ.BORGERKRIGEN 1919-20 25/2/2020 15:06 0
19,- DKK
12 frimaerker med div stempler bl a kolonistempel 2000kr 12 FRIMÆRKER MED DIV. STEMPLER,BL.A. KOLONISTEMPEL.> 2000KR 25/2/2020 18:34 0
island afaf 357a 359a miniark stemplet ISLAND. AFAF 357A-359A MINIARK,STEMPLET 25/2/2020 18:36 0
usa restark fra sammentryk fauna i enkeltstaterne USA. RESTARK FRA SAMMENTRYK.FAUNA I ENKELTSTATERNE 25/2/2020 18:38 0
island dubletlot stemplet 1971 79 ISLAND.DUBLETLOT STEMPLET,1971-79 25/2/2020 18:42 0
island stemplede blokke ISLAND. STEMPLEDE BLOKKE 25/2/2020 18:51 0
32,- DKK
island postfriske datoblokke ISLAND. POSTFRISKE DATOBLOKKE 25/2/2020 19:18 0
groenland praesentationsmappe ca 1976 GRØNLAND.PRÆSENTATIONSMAPPE CA.1976 26/2/2020 14:26 0
38,- DKK
island afa 38 69 stemplet ISLAND.AFA 38 + 69 STEMPLET 26/2/2020 18:58 0
32,- DKK

Viser: 1-30  af  150  linjer

1 2 3 4 5 |
Opdateret: 24/2/2020 21:42.