QXL.dkSøg134 søgeresultater
Varer til salg af 3919leh (772)
1 2 3 4 5
island afa 148 zeppelinmaerke ISLAND. AFA 148 ** ZEPPELINMÆRKE < 25 min. 1
gammelt postkort skamlingsbanken GAMMELT POSTKORT. SKAMLINGSBANKEN . 3/12/2020 18:28 0
16,- DKK
nordkorea 1965 postfrisk fugleserie NORDKOREA 1965. POSTFRISK FUGLESERIE 3/12/2020 18:30 0
13,- DKK
gammelt postkort asminderoed kirke GAMMELT POSTKORT.ASMINDERØD KIRKE 3/12/2020 18:32 0
16,- DKK
gammelt koloreret tysk postkort flensburg GAMMELT KOLORERET TYSK POSTKORT. FLENSBURG 3/12/2020 18:34 0
17,- DKK
island 8 forskellige tjenestemaerker alle ubrugte ISLAND. 8 FORSKELLIGE TJENESTEMÆRKER.ALLE UBRUGTE 3/12/2020 19:08 0
grl brev sendt til aarhus GRL. BREV SENDT TIL AARHUS 3/12/2020 19:10 0
14,- DKK
engelske kolonier north borneo efterporto stemplet ENGELSKE KOLONIER. NORTH BORNEO EFTERPORTO,STEMPLET 3/12/2020 19:12 1
24,- DKK
canada postfrisk samtryk nytryk CANADA.POSTFRISK SAMTRYK. NYTRYK 3/12/2020 19:12 0
17,- DKK
aarhus domkirke kopi af aeldre postkort AARHUS DOMKIRKE. KOPI AF ÆLDRE POSTKORT ?? 3/12/2020 19:16 0
13,- DKK
postkort fra iran pakistan sendt til aarhus POSTKORT FRA IRAN/PAKISTAN SENDT TIL AARHUS 3/12/2020 19:18 0
13,- DKK
nyassa komplet stemplet NYASSA KOMPLET,STEMPLET 3/12/2020 19:18 0
23,- DKK
england elizabeth ii ny moentbetegnelse ENGLAND.ELIZABETH II. NY MØNTBETEGNELSE. 3/12/2020 19:20 0
grl rec brev GRL.REC.-BREV. 3/12/2020 19:22 0
19,- DKK
groenland 3 4 blokke med hoejvaerdier 1 dagsstempel GRØNLAND.3 4-BLOKKE MED HØJVÆRDIER.1.DAGSSTEMPEL 3/12/2020 19:24 0
island afa 57 stemplet 4 blok ISLAND. AFA 57 , STEMPLET 4-BLOK 3/12/2020 19:24 0
42,- DKK
tyskland aeldre dubletlot postfr ubrugt stemplet TYSKLAND. ÆLDRE DUBLETLOT . POSTFR/UBRUGT/STEMPLET 4/12/2020 13:34 0
24,- DKK
vesttyskland taltype 1951 div stemplede 328 kr VESTTYSKLAND. TALTYPE 1951 . DIV. STEMPLEDE. 328 KR 4/12/2020 17:06 0
1,- DKK
luftpostbrev retur fra kina LUFTPOSTBREV RETUR FRA KINA 4/12/2020 17:10 0
zambia stemplede frimaerker ZAMBIA.STEMPLEDE FRIMÆRKER. 4/12/2020 17:12 0
1,- DKK
berlin afa 492 505 komplet postfrisk BERLIN. AFA 492-505 KOMPLET. POSTFRISK 4/12/2020 17:42 0
1,- DKK
berlin afa 481 85 komplet postfrisk og stemplet BERLIN. AFA 481-85 KOMPLET . POSTFRISK OG STEMPLET 4/12/2020 17:50 0
1,- DKK
forenede nationer stemplede maerker FORENEDE NATIONER.STEMPLEDE MÆRKER 5/12/2020 11:30 0
5,- DKK
danske sporvogne postfrisk saet sm 15 udgivet 1994 DANSKE SPORVOGNE,POSTFRISK SÆT. SM 15. UDGIVET 1994 5/12/2020 11:32 0
gammelt koloreret tysk postkort flensburg GAMMELT KOLORERET TYSK POSTKORT. FLENSBURG 5/12/2020 11:32 0
18,- DKK
australien postfriske 4 blokke AUSTRALIEN. POSTFRISKE 4-BLOKKE 5/12/2020 11:34 0
16,- DKK
gammelt koloreret tysk postkort flensburg GAMMELT KOLORERET TYSK POSTKORT. FLENSBURG 5/12/2020 11:36 0
19,- DKK
gammelt koloreret postkort lyngby GAMMELT KOLORERET POSTKORT. LYNGBY 5/12/2020 12:22 0
17,- DKK
fyn assens FYN. ASSENS 5/12/2020 12:24 0
antikt postkort silkeborg svejbaek faergested ANTIKT POSTKORT,SILKEBORG. SVEJBÆK FÆRGESTED 5/12/2020 12:24 0
13,- DKK

Viser: 1-30  af  134  linjer

1 2 3 4 5 |
Opdateret: 3/12/2020 14:55.