QXL.dkSøg183 søgeresultater
Varer til salg af 3919leh (668)
1 2 3 4 5 6 7
12 frimaerker med div stempler bl a kolonistempel 2000kr 12 FRIMÆRKER MED DIV. STEMPLER,BL.A. KOLONISTEMPEL.> 2000KR 13/12/2019 13:37 0
island afa 279 stemplet 3 maerker katalogvaerdi 300 kr ISLAND.AFA 279 STEMPLET. 3 MÆRKER.KATALOGVÆRDI 300 KR 13/12/2019 19:44 0
32,- DKK
island afa 286 87 stemplet ISLAND. AFA 286/87 STEMPLET 13/12/2019 19:58 0
engelske kolonier north borneo efterporto stemplet ENGELSKE KOLONIER. NORTH BORNEO EFTERPORTO,STEMPLET 14/12/2019 09:56 0
18,- DKK
monaco postfriske stemplede maerker MONACO.POSTFRISKE/STEMPLEDE MÆRKER 14/12/2019 10:00 0
internt returbrev INTERNT RETURBREV 14/12/2019 10:02 0
17,- DKK
eng kolonier canada antikke gamle stemplede ENG.KOLONIER. CANADA ANTIKKE/GAMLE STEMPLEDE. 14/12/2019 10:02 0
2 aeldre grl breve telegrambrev 2 ÆLDRE GRL. BREVE + TELEGRAMBREV 14/12/2019 10:04 0
frankrig miniark philexfrance 89 kun solgt ved udstilling FRANKRIG.MINIARK PHILEXFRANCE 89.KUN SOLGT VED UDSTILLING !! 14/12/2019 10:12 0
planche med fuglemaerker div europaeiske lande PLANCHE MED FUGLEMÆRKER,DIV.EUROPÆISKE LANDE 14/12/2019 10:12 0
ddr fortjenstmedalje DDR FORTJENSTMEDALJE 14/12/2019 10:16 0
sovjettisk militaeremblem SOVJETTISK MILITÆREMBLEM 14/12/2019 10:16 0
engelske kolonier new foundland stemplet ENGELSKE KOLONIER. NEW FOUNDLAND STEMPLET 14/12/2019 10:20 0
nordkorea 1965 postfrisk fugleserie NORDKOREA 1965. POSTFRISK FUGLESERIE 14/12/2019 10:22 0
18,- DKK
internt grl brev sendt retur INTERNT GRL. BREV SENDT RETUR 14/12/2019 10:26 0
17,- DKK
groenland 2 luftpostbreve til udlandet GRØNLAND. 2 LUFTPOSTBREVE TIL UDLANDET 14/12/2019 10:28 0
24,- DKK
fransk andorra postfriske ubrugt maerker FRANSK ANDORRA. POSTFRISKE/UBRUGT MÆRKER 14/12/2019 10:28 0
24,- DKK
groenlandsk posthistorie porto betalt 3 klip GRØNLANDSK POSTHISTORIE : PORTO BETALT. 3 KLIP 14/12/2019 10:52 0
24,- DKK
antik postkort landsudstillingen aarhus 1909 ANTIK POSTKORT.LANDSUDSTILLINGEN AARHUS 1909 14/12/2019 10:54 0
24,- DKK
antik postkort landsudstillingen aarhus 1909 ANTIK POSTKORT.LANDSUDSTILLINGEN AARHUS 1909 14/12/2019 10:56 0
24,- DKK
gammelt koloreret postkort dronninggaard GAMMELT KOLORERET POSTKORT.DRONNINGGAARD 14/12/2019 10:58 0
19,- DKK
gammelt postkort flensburg GAMMELT POSTKORT,FLENSBURG 14/12/2019 11:00 0
16,- DKK
gammelt koloreret tysk postkort flensburg GAMMELT KOLORERET TYSK POSTKORT. FLENSBURG 14/12/2019 11:00 0
18,- DKK
fyn assens FYN. ASSENS 14/12/2019 11:18 0
16,- DKK
gammelt koloreret tysk postkort flensburg GAMMELT KOLORERET TYSK POSTKORT. FLENSBURG 14/12/2019 11:20 0
16,- DKK
gammelt koloreret tysk postkort flensburg GAMMELT KOLORERET TYSK POSTKORT. FLENSBURG 14/12/2019 11:22 0
gammelt koloreret tysk postkort flensburg GAMMELT KOLORERET TYSK POSTKORT. FLENSBURG 14/12/2019 11:24 0
16,- DKK
gammelt postkort asminderoed kirke GAMMELT POSTKORT.ASMINDERØD KIRKE 14/12/2019 11:26 0
16,- DKK
eng kolonier dominica nyere ubrugte ENG.KOLONIER. DOMINICA,NYERE UBRUGTE 14/12/2019 12:58 0

Viser: 1-30  af  183  linjer

1 2 3 4 5 6 7 |
Opdateret: 13/12/2019 05:51.