QXL.dkSøg144 søgeresultater
Varer til salg af 3919leh (688)
1 2 3 4 5
danmark nyere stemplede frimaerker DANMARK.NYERE STEMPLEDE FRIMÆRKER 30/3/2020 11:40 0
cuba stemplede maerker CUBA. STEMPLEDE MÆRKER 30/3/2020 11:40 0
1,- DKK
faeroesk vaerdibrev sendt til vesttyskland luxusbrev FÆRØSK VÆRDIBREV SENDT TIL VESTTYSKLAND.LUXUSBREV !! 30/3/2020 11:42 0
faeroeerne vaerdibrev til vesttyskland luxusbrev FÆRØERNE. VÆRDIBREV TIL VESTTYSKLAND.LUXUSBREV !! 30/3/2020 11:44 0
island afa 158 postfrisk ISLAND. AFA 158 POSTFRISK 30/3/2020 12:24 0
14,- DKK
island afa 320 ubrugt ISLAND. AFA 320 UBRUGT 30/3/2020 12:28 0
16,- DKK
island postfr miniark afa 790a 91a ISLAND. POSTFR. MINIARK . AFA 790a-91a 30/3/2020 12:34 0
island afa 431 32 postfrisk ISLAND.AFA 431/32 POSTFRISK 30/3/2020 12:36 0
16,- DKK
island afa 230b postfrisk 4 blok afa 18 400 kr ISLAND AFA 230B,POSTFRISK 4-BLOK. AFA-18 400 KR !! 30/3/2020 12:38 0
32,- DKK
island afa 735 36 postfrisk ISLAND. AFA 735-36.POSTFRISK 30/3/2020 12:40 0
14,- DKK
island postfr frimaerkehaefte afa 683 86 ISLAND.POSTFR. FRIMÆRKEHÆFTE AFA 683/86 30/3/2020 12:42 0
island afa 150 3 stp maerke 1 med automattakning variant ISLAND.AFA 150.3 STP. MÆRKE.1 MED AUTOMATTAKNING/VARIANT 30/3/2020 12:44 0
18,- DKK
island afa 36 med stempel fra island ISLAND. AFA 36 MED STEMPEL: FRA ISLAND 30/3/2020 12:46 0
island afa 309 stemplet ISLAND. AFA 309 STEMPLET 30/3/2020 12:48 0
island provisoriemaerke afa 205 postfrisk ubrugt ISLAND.PROVISORIEMÆRKE AFA 205. POSTFRISK +UBRUGT 30/3/2020 12:50 0
12,- DKK
island afa 443 44 postfrisk ISLAND.AFA 443/44 POSTFRISK 30/3/2020 12:54 0
11,- DKK
gammelt brugt postkort hellerup strandpark afa 168 12 oere GAMMELT BRUGT POSTKORT.HELLERUP STRANDPARK.AFA#168 12 ØRE 30/3/2020 12:58 0
island afa 240b stemplet ISLAND. AFA 240B STEMPLET 30/3/2020 12:58 0
17,- DKK
gammelt postkort soelleroed kirke holte GAMMELT POSTKORT. SØLLERØD KIRKE,HOLTE 30/3/2020 13:00 0
18,- DKK
island afa 230b takning 11 vaerdi min 160 kr ISLAND. AFA 230B TAKNING 11½ . VÆRDI MIN. 160 KR 30/3/2020 13:00 0
17,- DKK
island afa 194 ubrugt ISLAND. AFA 194 UBRUGT 30/3/2020 13:02 0
14,- DKK
gammelt postkort skamlingsbanken GAMMELT POSTKORT. SKAMLINGSBANKEN . 30/3/2020 13:02 0
16,- DKK
gammelt italiensk postkort GAMMELT ITALIENSK POSTKORT 30/3/2020 13:04 0
island afa 279 stemplet 3 maerker katalogvaerdi 300 kr ISLAND.AFA 279 STEMPLET. 3 MÆRKER.KATALOGVÆRDI 300 KR 30/3/2020 13:04 0
18,- DKK
svensk postkort sendt til england SVENSK POSTKORT SENDT TIL ENGLAND 30/3/2020 13:06 0
18,- DKK
brevklip med div stempler bl a m s disko og holstebro BREVKLIP MED DIV. STEMPLER,BL.A. M/S DISKO OG HOLSTEBRO 30/3/2020 13:08 0
gammelt koloreret tysk postkort flensburg GAMMELT KOLORERET TYSK POSTKORT. FLENSBURG 30/3/2020 13:08 0
16,- DKK
holland nyere stemplede maerker brevklip HOLLAND.NYERE STEMPLEDE MÆRKER + BREVKLIP 30/3/2020 13:10 0
sverige 3 stemplede sammentryk SVERIGE. 3 STEMPLEDE SAMMENTRYK 30/3/2020 13:12 0
island 5 forskellige maerker med tollur stempel ISLAND.5 FORSKELLIGE MÆRKER MED "TOLLUR"STEMPEL 30/3/2020 13:22 0

Viser: 1-30  af  144  linjer

1 2 3 4 5 |
Opdateret: 28/3/2020 22:12.