QXL.dkSøg137 søgeresultater
Varer til salg af 3919leh (721)
1 2 3 4 5
faeroesk fdc brev sendt til vesttyskland expresbrev FÆRØSK FDC-BREV SENDT TIL VESTTYSKLAND.EXPRESBREV 12/7/2020 14:11 2
gammelt koloreret tysk postkort flensburg GAMMELT KOLORERET TYSK POSTKORT. FLENSBURG 10/7/2020 10:32 0
19,- DKK
gammelt postkort asminderoed kirke GAMMELT POSTKORT.ASMINDERØD KIRKE 10/7/2020 10:34 0
16,- DKK
gammelt koloreret tysk postkort flensburg GAMMELT KOLORERET TYSK POSTKORT. FLENSBURG 10/7/2020 10:44 0
18,- DKK
danmark nyere stemplede frimaerker DANMARK.NYERE STEMPLEDE FRIMÆRKER 10/7/2020 10:46 0
24,- DKK
planche med fuglemaerker div europaeiske lande PLANCHE MED FUGLEMÆRKER,DIV.EUROPÆISKE LANDE 10/7/2020 10:48 0
24,- DKK
sverige 3 stemplede sammentryk SVERIGE. 3 STEMPLEDE SAMMENTRYK 10/7/2020 10:52 0
cuba stemplede maerker CUBA. STEMPLEDE MÆRKER 10/7/2020 10:54 0
11,- DKK
antik bog 1846 ANTIK BOG 1846. 10/7/2020 11:02 0
1,- DKK
japan gamle aeldre stemplede JAPAN . GAMLE/ÆLDRE STEMPLEDE 10/7/2020 11:04 0
16,- DKK
republikken kina taiwan aeldre stemplede maerker REPUBLIKKEN KINA,TAIWAN. ÆLDRE STEMPLEDE MÆRKER 10/7/2020 11:22 0
1,- DKK
israel brevklip ISRAEL. BREVKLIP 10/7/2020 11:26 0
1,- DKK
luftpostbrev retur fra kina LUFTPOSTBREV RETUR FRA KINA 10/7/2020 11:32 0
36,- DKK
fransk zone baden mest postfrisk FRANSK ZONE. BADEN , MEST POSTFRISK 10/7/2020 14:09 1
2,- DKK
fransk zone briefpost postfriske stemplede maerker FRANSK ZONE. BRIEFPOST . POSTFRISKE/STEMPLEDE MÆRKER 10/7/2020 14:17 1
2,- DKK
fransk zone rheinland pfalz mest stemplede FRANSK ZONE. RHEINLAND-PFALZ . MEST STEMPLEDE 10/7/2020 14:26 1
2,- DKK
engelske kolonier ken ugan tang ENGELSKE KOLONIER . KEN/UGAN/TANG 10/7/2020 16:12 0
7,- DKK
nordkorea 1965 postfrisk fugleserie NORDKOREA 1965. POSTFRISK FUGLESERIE 10/7/2020 16:14 0
8,- DKK
sverige 3 fdc kuverter SVERIGE. 3 FDC-KUVERTER 10/7/2020 16:16 0
8,- DKK
indien aeldre stemplede maerker INDIEN. ÆLDRE STEMPLEDE MÆRKER 10/7/2020 16:16 0
1,- DKK
forenede nationer stemplede maerker FORENEDE NATIONER.STEMPLEDE MÆRKER 10/7/2020 16:20 0
1,- DKK
finland aeldre fdc kuverter FINLAND. ÆLDRE FDC-KUVERTER 10/7/2020 16:34 0
8,- DKK
gammelt koloreret tysk postkort flensburg GAMMELT KOLORERET TYSK POSTKORT. FLENSBURG 10/7/2020 16:36 0
16,- DKK
groenland praesentationsmappe ca 1976 GRØNLAND.PRÆSENTATIONSMAPPE CA.1976 11/7/2020 11:40 0
island afa109 stemplet ISLAND.AFA109 STEMPLET 11/7/2020 11:42 0
13,- DKK
island 15 forskellige mrk islands fauna ISLAND. 15 FORSKELLIGE MRK.,ISLANDS FAUNA 11/7/2020 11:44 1
18,- DKK
island afa 151 ubrugt ISLAND.AFA 151 UBRUGT 11/7/2020 11:46 0
13,- DKK
island afa 214 postfrisk ISLAND AFA 214,POSTFRISK 11/7/2020 11:48 0
island postfr miniark afa 589 ISLAND.POSTFR. MINIARK. AFA 589 11/7/2020 11:50 0
17,- DKK
island afa 409 postfrisk ISLAND. AFA 409 POSTFRISK 11/7/2020 11:52 0
18,- DKK

Viser: 1-30  af  137  linjer

1 2 3 4 5 |
Opdateret: 10/7/2020 01:26.