QXL.dkSøg110 søgeresultater
Varer til salg af 3919leh (821)
1 2 3 4
fyn assens FYN. ASSENS < 32 min. 0
12,- DKK
groenland 3 forsk ubrugte postkort GRØNLAND. 3 FORSK.,UBRUGTE POSTKORT < 32 min. 0
38,- DKK
grl brevklip samtryk fra automathaefte GRL. BREVKLIP. SAMTRYK FRA AUTOMATHÆFTE < 34 min. 0
13,- DKK
antikt engelsk postkort ANTIKT ENGELSK POSTKORT < 36 min. 0
11,- DKK
antik bog 1846 ANTIK BOG 1846. < 36 min. 0
1,- DKK
gammelt koloreret postkort lyngby GAMMELT KOLORERET POSTKORT. LYNGBY < 38 min. 0
17,- DKK
zambia stemplede frimaerker ZAMBIA.STEMPLEDE FRIMÆRKER. < 38 min. 0
3,- DKK
postkort fra iran pakistan sendt til aarhus POSTKORT FRA IRAN/PAKISTAN SENDT TIL AARHUS < 40 min. 0
12,- DKK
groenlandsk postkvittering GRØNLANDSK POSTKVITTERING < 40 min. 0
13,- DKK
ddr 3 aeldre breve sendt til danmark DDR . 3 ÆLDRE BREVE SENDT TIL DANMARK < 42 min. 0
gammelt postkort viborg domkirke GAMMELT POSTKORT,VIBORG DOMKIRKE. < 44 min. 0
17,- DKK
antik postkort landsudstillingen aarhus 1909 ANTIK POSTKORT.LANDSUDSTILLINGEN AARHUS 1909 < 46 min. 0
logo fra mercedes brandbil LOGO FRA MERCEDES BRANDBIL < 48 min. 0
1,- DKK
republikken kina taiwan aeldre stemplede maerker REPUBLIKKEN KINA,TAIWAN. ÆLDRE STEMPLEDE MÆRKER < 48 min. 0
10,- DKK
sverige 3 stemplede sammentryk SVERIGE. 3 STEMPLEDE SAMMENTRYK < 50 min. 0
11,- DKK
3 breve sendt til jakobshavn museum 1982 og 1983 3 BREVE SENDT TIL JAKOBSHAVN MUSEUM 1982 OG 1983 18/10/2021 00:46 0
18,- DKK
graekenland epirus 1914 GRÆKENLAND. EPIRUS 1914 . 18/10/2021 00:48 0
finland aeldre fdc kuverter FINLAND. ÆLDRE FDC-KUVERTER 18/10/2021 00:50 0
8,- DKK
groenland 2 postkort med helikoptere i sdr stroemfjord GRØNLAND. 2 POSTKORT MED HELIKOPTERE I SDR.STRØMFJORD 18/10/2021 00:52 1
nyassa komplet stemplet NYASSA KOMPLET,STEMPLET 18/10/2021 00:54 0
grl rec brev GRL.REC.-BREV. 18/10/2021 00:56 0
13,- DKK
berlin afa 481 85 komplet postfrisk og stemplet BERLIN. AFA 481-85 KOMPLET . POSTFRISK OG STEMPLET 18/10/2021 10:38 0
1,- DKK
berlin afa 492 505 komplet postfrisk stemplet BERLIN.AFA 492-505 KOMPLET,POSTFRISK/STEMPLET. 18/10/2021 10:40 0
1,- DKK
island tjenestemaerker med 1 gildi overtryk ISLAND.TJENESTEMÆRKER MED "1 GILDI" OVERTRYK. ** / * 18/10/2021 10:58 0
grl brev til dk med efterporto GRL. BREV TIL DK MED EFTERPORTO 18/10/2021 11:00 0
10,- DKK
island afa 57 stemplet 4 blok ISLAND. AFA 57 , STEMPLET 4-BLOK 18/10/2021 11:00 0
13,- DKK
frankrig postkort stemplet eiffeltaarnet paris FRANKRIG.POSTKORT STEMPLET EIFFELTÅRNET,PARIS 18/10/2021 11:00 0
12,- DKK
kuvert med groenlandsk skibsstempel m s disko KUVERT MED GRØNLANDSK SKIBSSTEMPEL,M/S DISKO 18/10/2021 11:02 0
14,- DKK
island 8 forskellige tjenestemaerker alle ubrugte min 326 kr ISLAND. 8 FORSKELLIGE TJENESTEMÆRKER.ALLE UBRUGTE.MIN.326 KR 18/10/2021 11:02 0
usaedvanligt groenlandsk postkort USÆDVANLIGT GRØNLANDSK POSTKORT 18/10/2021 11:04 0

Viser: 1-30  af  110  linjer

1 2 3 4 |
Opdateret: 17/10/2021 11:10.