QXL.dkSøg6322 søgeresultater
Varer til salg af 4rbs (27397)
Registreret som: Erhverv
danmark 2 rigsdaler soelv tronskiftespecie 1863 105 DANMARK 2 Rigsdaler sølv - TRONSKIFTESPECIE 1863- (105) 25/11/2018 20:06 0
3500,- DKK
slesvig c i s maerke afa 13 postfrisk maerke 2939 13 SLESVIG C.I.S mærke AFA 13 postfrisk mærke - (2939-13) 25/11/2018 20:08 0
2800,- DKK
danmark 5 oere fra 1940 paen moent 40 2 Danmark 5 øre fra 1940 pæn mønt - (40-2) < 26 min. 0
groenland 50 oere fr 1926 49 13 GRØNLAND 50 øre fr 1926 - (49-13) < 26 min. 0
groenland 1 kr fra 1926 49 15 GRØNLAND 1 kr fra 1926 - (49-15) < 26 min. 0
groenland 1 kr fra 1957 49 17 GRØNLAND 1 kr fra 1957 - (49-17) < 26 min. 0
danmark margrethe ii moentsaet fra 1986 DANMARK MARGRETHE II - møntsæt fra 1986. 18/11/2018 18:03 0
175,- DKK
tyskland afa 70 50 pf blaa stemplet 2736 1 TYSKLAND AFA 70 - 50 pf. blå stemplet - (2736-1) 18/11/2018 18:03 0
danmark stjerne stp vesteroe havn 2736 2 DANMARK stjerne stp. (VESTERØ - HAVN) - (2736-2) 18/11/2018 18:03 0
danmark frimaerke haefte s 12 postfrisk 2736 6 DANMARK FRIMÆRKE hæfte S 12 postfrisk - (2736-6) 18/11/2018 18:03 0
danmark variant afa 70y stemplet 2736 4 DANMARK VARIANT AFA 70y stemplet - (2736-4) 18/11/2018 18:03 0
danmark variant afa 1319x stemplet 2737 2 DANMARK VARIANT AFA 1319x stemplet - (2737-2) 18/11/2018 18:03 0
danmark variant afa 1333x stemplet 2737 4 DANMARK VARIANT AFA 1333x stemplet - (2737-4) 18/11/2018 18:03 0
faeroeerne moenter fra 1941 komplet saet 5 stk 179 3 FÆRØERNE mønter fra 1941 komplet sæt 5 stk. - ( 179-3) 18/11/2018 18:34 0
725,- DKK
danmark h c andersen prestigehaefter postfrisk DANMARK H.C. Andersen - prestigehæfter postfrisk 18/11/2018 18:36 0
danmark rosenborg prestigehaefter postfrisk DANMARK ROSENBORG - prestigehæfter postfrisk. 18/11/2018 18:50 0
danmark porto til frankering paalydende 1000 kr DANMARK PORTO TIL FRANKERING PÅLYDENDE 1000 kr. 18/11/2018 19:58 0
485,- DKK
danmark tjenestemaerke afa 6 postfrisk 9836 3 Danmark tjenestemærke AFA 6 postfrisk - ( 9836-3) 18/11/2018 20:10 1
faeroeerne 2 stemplet miniark 1138 2 FÆRØERNE 2 stemplet miniark - ( 1138-2) 18/11/2018 20:10 0
vesttyskland postfrisk frimaerke haefte 1145 3 VESTTYSKLAND postfrisk frimærke hæfte - ( 1145-3) 18/11/2018 20:10 0
14,- DKK
danmark afa 624 i postfrisk hel ark 16249 2 Danmark AFA 624 i postfrisk hel ark - (16249-2) 18/11/2018 20:10 0
usa kort sendt til danmark sat i strafporto 1926 1243 3 USA kort sendt til Danmark sat i STRAFPORTO 1926-( 1243-3) 18/11/2018 20:10 0
usa kort sendt til danmark sat i strafporto 1931 1244 1 USA kort sendt til Danmark sat i STRAFPORTO 1931-( 1244-1) 18/11/2018 20:10 0
udvalgshaefter 5 stk plads til 256 maerker nye UDVALGSHÆFTER 5 stk plads til 256 mærker NYE. 18/11/2018 20:10 0
danmark afa 19 8 skilling stemplet Danmark AFA 19 - 8 skilling stemplet. 18/11/2018 20:10 0
danmark uofficel fdc kuvert fra 7 4 1960 9253 2 Danmark uofficel FDC kuvert fra 7.4.1960 - ( 9253-2) 18/11/2018 20:10 0
18,- DKK
danmark 4 oere tofarvet stemplet stemplet gyldenholm 9508 2 Danmark 4 øre tofarvet stemplet stemplet GYLDENHOLM-(9508-2) 18/11/2018 20:10 0
18,- DKK
danmark julemaerke ark fra 1990 utakket perfekt ark Danmark julemærke ark fra 1990 utakket PERFEKT-ark. 18/11/2018 20:10 0
danmark julemaerke ark fra 1989 utakket perfekt ark Danmark julemærke ark fra 1989 utakket PERFEKT-ark. 18/11/2018 20:10 0
danmark julemaerke ark fra 1988 utakket perfekt ark Danmark julemærke ark fra 1988 utakket PERFEKT-ark. 18/11/2018 20:10 0

Viser: 1-30  af  6322  linjer

Opdateret: 18/11/2018 13:20.