QXL.dkSøg9021 søgeresultater
Varer til salg af 4rbs (30659)
Registreret som: Erhverv
groenland aarsmappe 2010 GRØNLAND ÅRSMAPPE 2010. 21/9/2021 10:30 0
danmark julekort fra 1940 k 336 DANMARK JULEKORT - fra 1940 - (K-336) 26/9/2021 20:16 0
danmark herreds vaaben fra jerlev 4384 3 DANMARK HERREDS VAABEN FRA JERLEV - (4384-3) < 28 min. 0
island afa 113 stemplet stribe tollur stp 4362 6 ISLAND AFA 113 - stemplet stribe TOLLUR stp. - (4362-6) 19/9/2021 19:36 0
danmark postfrisk miniark nimbus postfrisk 4344 5 DANMARK postfrisk miniark NIMBUS postfrisk - (4344-5) 19/9/2021 20:39 0
sverige censur brev sendt til danmark 1940 4069 2 SVERIGE CENSUR - brev, sendt til Danmark 1940 - (4069-2) 19/9/2021 20:39 0
island afa 79 ustemplet uden lim 4073 4 ISLAND AFA 79 ustemplet - uden lim - (4073-4) 19/9/2021 20:39 0
vesttyskland mange gode saet alle vaerdi som er 467 kr Vesttyskland mange gode sæt alle * værdi som** er 467 kr 19/9/2021 20:39 0
vesttyskland mange gode saet vaerdi over 578 kr som Vesttyskland mange gode sæt* værdi over 578 kr som ** 19/9/2021 20:39 0
vesttyskland afa 1126 m tynd plet vaerdi 220 Vesttyskland afa 1126 m tynd plet værdi 220 19/9/2021 20:39 0
vesttyskland afa 2658 2661 komplet saet vaerdi 82 kr Vesttyskland afa 2658-2661* komplet sæt værdi 82 kr. 19/9/2021 20:39 0
ddr 3 sider fra udvalgshaefte vaerdi 192 kr DDR 3 sider fra udvalgshæfte værdi 192 kr. 19/9/2021 20:39 0
danmark frimaerke haefte s 37 postfrisk 1987 8 Danmark frimærke hæfte S 37 postfrisk - ( 1987-8) 19/9/2021 20:39 0
danmark brev fra 1931 med stj stp lyderslev 2155 2 Danmark brev fra 1931 med stj. stp. LYDERSLEV - (2155-2) 19/9/2021 20:39 0
danmark postfaerge afa 34 forskudt overtryk 2127 1 Danmark POSTFÆRGE AFA 34 FORSKUDT OVERTRYK- (2127-1) 19/9/2021 20:39 0
danmark postfaerge afa 9 18 ust 2127 3 Danmark POSTFÆRGE AFA 9 + 18 ust. - (2127-3) 19/9/2021 20:39 0
danmark postfaerge afa 2 stemplet 2127 4 Danmark POSTFÆRGE AFA 2 stemplet - (2127-4) 19/9/2021 20:39 0
italien fdc brev med europa maerker Italien FDC brev med Europa mærker 19/9/2021 20:39 0
18,- DKK
danmark brev med afa 243 stp fireblok 2199 1 DANMARK brev med AFA 243 stp. fireblok - (2199-1) 19/9/2021 20:39 0
danmark firma flora gram kuvert fra 2005 2179 2 Danmark FIRMA - FLORA GRAM KUVERT FRA 2005 - ( 2179-2) 19/9/2021 20:39 0
danmark brev som har vaeret lidt rundt 1969 2179 3 Danmark BREV som har været lidt rundt 1969 - ( 2179-3) 19/9/2021 20:39 0
38,- DKK
groenland stemlet miniark fra 1996 2347 3 GRØNLAND stemlet miniark fra 1996 - (2347-3) 19/9/2021 20:39 0
danmark 3 forskellige med afa 245 stemplet 2441 2 Danmark 3 forskellige med AFA 245 stemplet - ( 2441-2) 19/9/2021 20:39 0
portugal afa 47 og 49 stemplet 2697 PORTUGAL AFA 47 og 49 stemplet - ( 2697) 19/9/2021 20:39 0
danmark stjerne stp hoejby station 0623 2710 4 DANMARK STJERNE-stp. - HØJBY STATION - (0623) - (2710-4) 19/9/2021 20:39 0
danmark stjerne stp faxe ladeplads 0308 2710 8 DANMARK STJERNE-stp. - FAXE LADEPLADS - (0308) - (2710-8) 19/9/2021 20:39 0
norge udlands post til danmark 1918 2463 2 NORGE udlands - post til Danmark 1918 - ( 2463-2) 19/9/2021 20:39 0
frankrig kort fra grenoble 1906 2519 2 FRANKRIG kort fra GRENOBLE - 1906 - (2519-2) 19/9/2021 20:39 0
sverige gammel nytaar kort fra 1906 2519 3 SVERIGE gammel NYTÅR kort fra 1906 - (2519-3) 19/9/2021 20:39 0
norge vaerdi brev 50 kr sendt til danmark 1937 2519 4 NORGE værdi-brev 50 kr sendt til Danmark 1937 - (2519-4) 19/9/2021 20:39 0

Viser: 1-30  af  9021  linjer

Opdateret: 19/9/2021 18:20.