QXL.dkSøg5451 søgeresultater
Varer til salg af 4rbs (26515)
Registreret som: Erhverv
d v i afa 44 51 stemplet komplet saet q 106 D.V.I. AFA 44 - 51 stemplet komplet sæt - (Q-106) 23/1/2018 20:56 0
3800,- DKK
danmark afa tofarvet 25c paent stemplet med vm iii q 108 Danmark AFA tofarvet 25C pænt stemplet med Vm III- (Q-108) 25/1/2018 19:49 0
1800,- DKK
danmark guld 3000 kr margrethes ii 40 aars regerings jubl Danmark guld 3000 kr Margrethes II 40 års regerings jubl. 27/1/2018 19:58 0
5800,- DKK
groenland pakkeporto afa 2 postfrisk att l n 160893 Grønland Pakkeporto AFA 2 postfrisk att L.N - ( 160893) 30/1/2018 20:17 0
6000,- DKK
europa afa karaloger sidste nye 2018 alle 3 tilbud EUROPA AFA karaloger sidste NYE 2018 alle 3 TILBUD 23/1/2018 01:42 0
975,- DKK
danmark afa katalog fra 2018 ny Danmark AFA katalog fra 2018 NY. 23/1/2018 07:52 0
275,- DKK
bulgarien afa 1078 postfrisk 2492 7 BULGARIEN AFA 1078 postfrisk - (2492-7) 23/1/2018 09:21 0
danmark gammel luftpost afa 145 15 oere ustemplet 2338 1 Danmark Gammel luftpost AFA 145 - 15 øre ustemplet -(2338-1) 23/1/2018 09:38 0
island tjenestemaerke afa 65 postfrisk 1107 ISLAND tjenestemærke AFA 65, POSTFRISK - ( 1107) 23/1/2018 09:41 0
160,- DKK
danmark afa 13 porto maerke postfrisk marg blok no 307 z Danmark AFA 13 PORTO-mærke postfrisk marg. blok No 307 Z 23/1/2018 09:41 0
danmark ny luftpost afa 216 220 postfrisk saet 2338 3 Danmark Ny luftpost AFA 216-220 postfrisk sæt - (2338-3) 23/1/2018 09:42 0
danmark dybboel blok med afa 234 ustemplet 2338 4 Danmark DYBBØL-blok med AFA 234 ustemplet - (2338-4) 23/1/2018 09:44 0
danmark dybboel blok med afa 235 ustemplet 2338 5 Danmark DYBBØL-blok med AFA 235 ustemplet - (2338-5) 23/1/2018 09:46 0
danmark dybboel blok med afa 203 ustemplet 2338 6 Danmark DYBBØL-blok med AFA 203 ustemplet - (2338-6) 23/1/2018 09:46 0
danmark sammen tryk med dyboel fra blok ustemplet 2438 1 Danmark sammen - tryk med dybøl fra blok ustemplet ( 2438-1) 23/1/2018 09:48 0
danmark proeven postfrisk maerke 2438 2 Danmark - PRØVEN - postfrisk mærke ( 2438-2) 23/1/2018 09:50 0
danmark variant afa 198 bx stemplet 2438 3 Danmark - Variant AFA 198 Bx stemplet ( 2438-3) 23/1/2018 09:52 0
danmark variant afa 70 z stemplet 2438 4 Danmark - Variant AFA 70 z stemplet ( 2438-4) 23/1/2018 09:52 0
danmark variant porto afa 5w stemplet 2438 5 Danmark - Variant - PORTO AFA 5w stemplet ( 2438-5) 23/1/2018 09:54 0
danmark afa 152 153 stemplet 2438 7 Danmark - AFA 152 - 153 stemplet ( 2438-7) 23/1/2018 09:56 0
danmark afa 216 220 ny luftpost komplet saet 2438 8 Danmark - AFA 216-220 Ny luftpost komplet sæt ( 2438-8) 23/1/2018 09:58 0
slesvig afa 15 28 afstemplet paa parpir 2339 SLESVIG AFA 15 - 28 afstemplet på parpir - ( 2339) 23/1/2018 10:10 0
danmark portormaerke opsat paa 2 plancher stemplet 2340 Danmark portormærke opsat på 2 plancher stemplet -(2340) 23/1/2018 10:12 0
danmark afa 205 25 oere karvel let stemplet 2439 1 Danmark - AFA 205, 25 øre karvel let stemplet ( 2439-1) 23/1/2018 10:20 0
danmark aarhus stemplet 12 6 1937 stemplet 2439 2 Danmark AARHUS stemplet 12.6.1937 stemplet ( 2439-2) 23/1/2018 10:22 0
danmark 4 kg kobber nikkel diverse moenter Danmark 4 kg KOBBER-NIKKEL diverse mønter. 23/1/2018 10:22 0
325,- DKK
danmark plache med 42 stk afa 23 flere tryk 2306 Danmark plache med 42 stk - AFA 23 flere tryk - ( 2306) 23/1/2018 10:26 0
danmark gebyr afa 1 3 stemplet 2439 3 Danmark GEBYR AFA 1-3 stemplet ( 2439-3) 23/1/2018 10:26 0
38,- DKK
danmark afa 159 med stjerne stemplet 2439 4 Danmark AFA 159 med stjerne - stemplet ( 2439-4) 23/1/2018 10:28 0
norge afa 520 a postfrisk 2493 4 NORGE AFA 520 A postfrisk - (2493-4) 23/1/2018 10:29 0

Viser: 1-30  af  5451  linjer

Opdateret: 22/1/2018 22:59.