QXL.dkSøg6746 søgeresultater
Varer til salg af 4rbs (28057)
Registreret som: Erhverv
groenland pakkeporto afa 2 5 oere brun ustemplet r 566 GRØNLAND PAKKEPORTO AFA 2, 5 øre brun ustemplet - (R-566) 25/8/2019 21:08 0
2200,- DKK
krisskibe fra kiel haven kort fra 1911 1308 1 KRISSKIBE fra Kiel Haven kort fra 1911- ( 1308-1) 18/8/2019 10:31 0
38,- DKK
danmark postfrisk afa nr 1244 v 1415 d Danmark postfrisk Afa nr. 1244 v. (1415 D) 18/8/2019 10:31 0
danmark 2 blokke stp postfrisk 2351 3 DANMARK 2 blokke stp. + postfrisk - (2351-3) 18/8/2019 10:31 0
38,- DKK
danmark 4 stk vaabentype paent stemplet 2382 5 Danmark 4 stk våbentype pænt stemplet - ( 2382-5) 18/8/2019 10:31 0
danmark gammel luft post afa 144 stemplet 2751 4 Danmark Gammel LUFT-post AFA 144 stemplet - (2751-4) 18/8/2019 10:31 0
danmark afa 120 stemplet med roede kors 2751 8 Danmark AFA 120 - stemplet med Røde Kors - (2751-8) 18/8/2019 10:31 0
danmark afa 61 stemplet 2751 9 Danmark AFA 61 - stemplet - (2751-9) 18/8/2019 10:31 0
danmark afa 102 stemplet 2751 10 Danmark AFA 102 - stemplet - (2751-10) 18/8/2019 10:31 0
danmark afa 3 2 skilling blaa 2751 1 Danmark AFA 3 - 2 skilling blå - (2751-1) 18/8/2019 10:31 0
danmark 2 skillings maerker afa 16 18 2751 2 Danmark 2 skillings mærker AFA 16 + 18 - (2751-2) 18/8/2019 10:31 0
danmark afa 12 3 skilling violet 2751 6 Danmark AFA 12 - 3 skilling violet - (2751-6) 18/8/2019 10:31 0
danmark afa 12 3 skilling violet 2751 7 Danmark AFA 12 - 3 skilling violet - (2751-7) 18/8/2019 10:31 0
danmark 2 diverse stemplet maerker 2350 3 DANMARK 2 diverse stemplet mærker - ( 2350-3) 18/8/2019 10:31 0
38,- DKK
danmark 2 diverse stemplet maerker 2350 4 DANMARK 2 diverse stemplet mærker - ( 2350-4) 18/8/2019 10:31 0
38,- DKK
danmark diverse nyer stemplet maerker 2752 a Danmark Diverse NYER stemplet mærker - (2752-A) 18/8/2019 10:31 0
danmark diverse nyer stemplet maerker 2752 b Danmark Diverse NYER stemplet mærker - (2752-B) 18/8/2019 10:31 0
danmark diverse nyer stemplet maerker 2752 c Danmark Diverse NYER stemplet mærker - (2752-C) 18/8/2019 10:31 0
danmark diverse nyer stemplet maerker 2752 d Danmark Diverse NYER stemplet mærker - (2752-D) 18/8/2019 10:31 0
danmark afa 22 cy stemplet med tyndhed 2317 2 Danmark AFA 22 Cy stemplet med tyndhed - ( 2317-2) 18/8/2019 10:31 0
danmark afa 28 stemplet 20 oere ujaevn i vifte m m 2382 2 Danmark AFA 28 stemplet 20 øre ujævn i vifte m.m - ( 2382-2) 18/8/2019 10:31 0
danmark afa 29b 31 b stemplet 2382 3 Danmark AFA 29B + 31 B stemplet - ( 2382-3) 18/8/2019 10:31 0
danmark 5 stk diverse to farvet paent stemplet 2382 4 Danmark 5 stk diverse to farvet pænt stemplet - ( 2382-4) 18/8/2019 10:31 0
danmark julemaerke ark fra 1960 perfekt ark 16731 DANMARK julemærke ark fra 1960 - PERFEKT ark - (16731) 18/8/2019 10:31 0
danmark julemaerke ark fra 2000 perfekt ark 16731 DANMARK julemærke ark fra 2000 - PERFEKT ark - (16731) 18/8/2019 10:31 0
danmark reklame maerke afa 33 stemplet 2476 2 Danmark REKLAME-mærke AFA 33 stemplet - ( 2476-2) 18/8/2019 10:31 0
faeroeerne frimaerke blok fra haefte afa 119 123 1919 FÆRØERNE frimærke blok fra hæfte AFA 119-123 - ( 1919) 18/8/2019 10:31 0
18,- DKK
groenland pakke porto afa 6i stemplet r 059 GRØNLAND PAKKE-PORTO AFA 6I stemplet - (R-059) 18/8/2019 10:31 0
800,- DKK
island 6 diverse stempler skibs stempler 3084 8 ISLAND 6 Diverse stempler + SKIBS-stempler - (3084-8) 18/8/2019 10:31 0
norge foelgebrev sendt fra kristiania til bergen NORGE FØLGEBREV sendt fra KRISTIANIA til BERGEN. 18/8/2019 10:31 0

Viser: 1-30  af  6746  linjer

Opdateret: 18/8/2019 02:52.