QXL.dkSøg7916 søgeresultater
Varer til salg af 4rbs (29569)
Registreret som: Erhverv
faeroerene afa 2b 5b 6b alle postfrisk m att 160654 FÆRØRENE AFA 2B + 5B + 6B alle postfrisk m. ATT - (160654) 3/12/2020 20:15 0
3500,- DKK
danmark 3 stemplet mini blokke 3914 3 DANMARK 3 stemplet mini-blokke - (3914-3) 5/12/2020 12:52 0
danmark afa 96 stemplet 3932 2 DANMARK AFA 96 - stemplet - (3932-2) 11/12/2020 16:40 0
danmark kort sprogoe med julemaerke 1909 3940 3 DANMARK kort - SPROGØ - med julemærke 1909 - (3940-3) 12/12/2020 12:24 0
groenland afa 283x postfrisk med att c a m 160528 GRØNLAND AFA 283x postfrisk, med att C.A.M. - ( 160528) 12/12/2020 21:30 0
4500,- DKK
danmark afa 88 stemplet 3932 1 DANMARK AFA 88 - stemplet - (3932-1) 14/12/2020 16:39 0
danmark stemplet reklamemaerke r24 s 590 Danmark stemplet reklamemærke, R24 (S-590) < 3 min. 0
danmark stemplet reklamemaerke r30 s 591 Danmark stemplet reklamemærke, R30 (S-591) < 5 min. 0
danmark stemplet reklamemaerke r33 s 592 Danmark stemplet reklamemærke, R33 (S-592) < 7 min. 0
danmark stemplet reklamemaerke r31 34 s 593 Danmark stemplet reklamemærke, R31+34 (S-593) < 9 min. 0
danmark stemplet reklamemaerke r36 s 595 Danmark stemplet reklamemærke, R36 (S-595) < 11 min. 0
danmark stemplet reklamemaerke r36 s 596 Danmark stemplet reklamemærke, R36 (S-596) < 13 min. 0
danmark stemplet reklamemaerke r44 s 599 Danmark stemplet reklamemærke, R44 (S-599) < 21 min. 0
danmark stemplet reklamemaerke r44 s 600 Danmark stemplet reklamemærke, R44 (S-600) < 21 min. 0
danmark stemplet reklamemaerke r45 s 601 Danmark stemplet reklamemærke, R45 (S-601) < 23 min. 0
danmark stemplet reklamemaerke r47 s 602 Danmark stemplet reklamemærke, R47 (S-602) < 25 min. 0
120,- DKK
danmark stemplet reklamemaerke r47 s 603 Danmark stemplet reklamemærke, R47 (S-603) < 27 min. 0
120,- DKK
danmark postfrisk reklamemaerke r56 s 605 Danmark postfrisk reklamemærke, R56 (S-605) < 31 min. 0
450,- DKK
danmark ubrugt reklamemaerke r62 s 606 Danmark ubrugt reklamemærke, R62 (S-606) < 33 min. 0
175,- DKK
danmark ubrugt reklamemaerke r63 s 607 Danmark ubrugt reklamemærke, R63 (S-607) < 35 min. 0
175,- DKK
danmark afa 28 20 oere roed sort stemplet 3927 1 DANMARK AFA 28 - 20 øre rød/sort - stemplet - (3927-1) < 53 min. 0
danmark kort dr louises bro 3835 1 DANMARK kort - Dr. LOUISES BRO - (3835-1) 3/12/2020 15:48 0
danmark fredericia kort danmarksgade 3835 2 DANMARK FREDERICIA kort - DANMARKSGADE - (3835-2) 3/12/2020 15:52 0
danmark svendborg kort klosterpladsen 3835 3 DANMARK SVENDBORG kort - KLOSTERPLADSEN - (3835-3) 3/12/2020 15:54 0
danmark fredericia danmarksgade 3836 1 DANMARK FREDERICIA - DANMARKSGADE - (3836-1) 3/12/2020 16:42 0
danmark kbh fredensbro fra 1907 3836 2 DANMARK KBH. - FREDENSBRO fra 1907 - (3836-2) 3/12/2020 16:44 0
danmark jule kort fra 1959 ubekendt adresse 3836 3 DANMARK Jule - kort fra 1959 - UBEKENDT ADRESSE - (3836-3) 3/12/2020 16:48 0
danmark julekort med jule maerke 1935 3837 1 DANMARK Julekort med jule-mærke 1935 - (3837-1) 3/12/2020 16:52 0
danmark kbh regensgaarden med rundetaarn 3837 2 DANMARK KBH. REGENSGAARDEN - med RUNDETÅRN - (3837-2) 3/12/2020 16:56 0
danmark glaedelig jul kort fra 1913 3837 3 DANMARK GLÆDELIG JUL - kort fra 1913 - (3837-3) 3/12/2020 16:58 0

Viser: 1-30  af  7916  linjer

Opdateret: 3/12/2020 14:39.