QXL.dkSøg6432 søgeresultater
Varer til salg af 4rbs (27872)
Registreret som: Erhverv
groenland afa 283x postfrisk med att c a m 160528 GRØNLAND AFA 283X postfrisk med ATT C.A.M. - ( 160528) 31/5/2019 21:17 0
3800,- DKK
groenland aarsmappe 2003 paalydende 196 kr GRØNLAND ÅRSMAPPE 2003 pålydende 196,- kr. 31/5/2019 21:17 0
115,- DKK
groenland aarsmappe 2000 komplet ny GRØNLAND ÅRSMAPPE 2000 komplet Ny. < 2 min. 0
groenland aarsmappe 2001 komplet ny GRØNLAND ÅRSMAPPE 2001 komplet Ny. < 4 min. 0
groenland aarsmappe 2002 komplet ny GRØNLAND ÅRSMAPPE 2002 komplet Ny. < 14 min. 0
island afa 241 i stemplet 4 blok 2980 8 ISLAND AFA 241 i stemplet 4 blok - ( 2980-8) < 58 min. 0
danmark afa 1232 1233 i postfrisk 4 blok 2982 3 DANMARK AFA 1232-1233 i postfrisk 4-blok - (2982-3) 25/5/2019 16:18 0
danmark julemaerke 1922 postfrisk enkel 4 blok 2983 1 DANMARK JULEMÆRKE 1922 postfrisk enkel + 4-blok - (2983-1) 25/5/2019 16:22 0
danmark julemaerke 1922 postfrisk enkel maerke 2983 15 DANMARK JULEMÆRKE 1922 postfrisk enkel mærke - (2983-15) 25/5/2019 16:28 0
danmark julemaerke 1922 postfrisk i 4 blok 2983 22 DANMARK JULEMÆRKE 1922 postfrisk i 4 - blok - (2983-22) 25/5/2019 16:36 0
danmark 6 blok med oeresunds broen postfrisk 2990 2 DANMARK 6 - blok med ØRESUNDs broen postfrisk - (2990-2) 25/5/2019 17:49 0
danmark julemaerke ark 1999 perfekt 2992 1999 5 DANMARK JULEMÆRKE ARK 1999 PERFEKT - (2992-1999-5) 25/5/2019 18:22 0
danmark julemaerke 2005 perfekt ark 2992 2005 3 DANMARK JULEMÆRKE 2005 PERFEKT-ARK - (2992-2005-3) 25/5/2019 18:28 0
danmark julemaerke 2006 perfekt ark 2992 2006 3 DANMARK JULEMÆRKE 2006 PERFEKT-ARK - (2992-2006-3) 25/5/2019 18:32 0
38,- DKK
groenland aarsmappe 2003 paalydende 196 kr GRØNLAND ÅRSMAPPE 2003 pålydende 196,- kr. 25/5/2019 18:32 0
115,- DKK
groenland aarsmappe 2004 paalydende 222 kr GRØNLAND ÅRSMAPPE 2004 pålydende 222,- kr. 25/5/2019 18:34 0
145,- DKK
danmark julemaerke 2007 perfekt ark 2992 2007 3 DANMARK JULEMÆRKE 2007 PERFEKT-ARK - (2992-2007-3) 25/5/2019 18:34 0
38,- DKK
groenland aarsmappe 2006 paalydende 270 kr GRØNLAND ÅRSMAPPE 2006 pålydende 270,- kr. 25/5/2019 18:44 0
groenland aarsmappe 2008 paalydende 334 kr GRØNLAND ÅRSMAPPE 2008 pålydende 334,- kr. 25/5/2019 18:50 0
danmark porto til frankering paalydende 500 kr DANMARK PORTO TIL FRANKERING PÅLYDENDE 500 kr. 25/5/2019 21:05 0
danmark julemaerke 1922 postfrisk i 4 blok 2983 25 DANMARK JULEMÆRKE 1922 postfrisk i 4 - blok - (2983-25) 25/5/2019 21:34 0
danmark 6 blok med oeresunds broen postfrisk 2990 3 DANMARK 6 - blok med ØRESUNDs broen postfrisk - (2990-3) 25/5/2019 21:34 0
danmark porto til frankering paalydende 300 kr DANMARK PORTO TIL FRANKERING PÅLYDENDE 300 kr. 25/5/2019 22:12 0
dansk moentsaet 1998 Dansk møntsæt 1998 26/5/2019 07:18 0
dansk moentsaet 1995 Dansk møntsæt 1995 26/5/2019 07:28 0
dansk moentsaet 1992 Dansk møntsæt 1992 26/5/2019 07:30 0
dansk moentsaet 1991 Dansk møntsæt 1991 26/5/2019 07:32 0
danmark moentsaet fra 2006 DANMARK møntsæt fra 2006 26/5/2019 07:38 0
danmark afa 177 10 kr ckr x stemplet 1936 q 620 DANMARK AFA 177 10 kr Ckr. X stemplet 1936 - ( Q-620) 26/5/2019 08:56 0
135,- DKK
island tj maerke afa 51 flot stemplet q 236 ISLAND Tj. mærke AFA 51 flot stemplet - (Q-236) 26/5/2019 08:56 0

Viser: 1-30  af  6432  linjer

Opdateret: 25/5/2019 13:14.