QXL.dkSøg6365 søgeresultater
Varer til salg af 4rbs (27085)
Registreret som: Erhverv
danmark 4 rbs iiif noedebrun q 649 DANMARK 4 RBS IIIf - NØDEBRUN - ( Q-649) 23/7/2018 22:13 0
1500,- DKK
groenland afa 283x postfrisk med att c a m 160528 GRØNLAND AFA 283X postfrisk med ATT C.A.M. - ( 160528) 30/7/2018 18:14 0
3800,- DKK
danmark afa chr x 12 oere olive stemplet 2792 4 DANMARK AFA CHr. X 12 øre olive stemplet - (2792-4) < 4 min. 0
danmark afa 25 oere graabrun stemplet 2792 5 DANMARK AFA 25 øre GRÅBRUN stemplet - (2792-5) < 6 min. 0
danmark 4 blok 4 70 kr violet stemplet 2792 6 DANMARK 4 blok 4,70 kr violet stemplet - (2792-6) < 8 min. 0
danmark 4 blok afa 344 stemplet 2792 7 DANMARK 4 blok AFA 344 stemplet - (2792-7) < 8 min. 0
island miniark med fly postfrisk 2793 1 ISLAND miniark med fly postfrisk - (2793-1) < 10 min. 0
island miniark med fly postfrisk 2793 2 ISLAND miniark med fly postfrisk - (2793-2) < 12 min. 0
island miniark med busser postfrisk 2793 3 ISLAND miniark med busser postfrisk - (2793-3) < 12 min. 0
island miniark postfrisk fra 2000 2793 4 ISLAND miniark postfrisk fra 2000 - (2793-4) < 14 min. 0
island miniark postfrisk fra 1996 2793 5 ISLAND miniark postfrisk fra 1996 - (2793-5) < 14 min. 0
danmark moentsaet fra 1988 Danmark møntsæt fra 1988 - < 30 min. 0
amerikas bedste herrefodtoej illum koebenhavn Amerikas bedste herrefodtøj Illum københavn < 30 min. 0
magasin du nords vesterbro afdeling Magasin du nords vesterbro-afdeling < 30 min. 0
esperanton aarhus Esperanton Aarhus < 30 min. 0
chr p hansen kaffe koebmagergade 55 Chr. P. Hansen Kaffe Købmagergade 55 < 30 min. 0
crystal gummi fanger Crystal gummi fanger < 30 min. 0
danmark d s b parstykke 100 oere blaa 1499 3 Danmark D.S.B parstykke 100 øre blå - (1499-3) < 30 min. 0
18,- DKK
danmark jernbane 40 oere groen hammel 1900 4 Danmark JERNBANE 40 øre grøn HAMMEL - ( 1900-4) < 30 min. 0
alfa margarine askepot Alfa Margarine askepot < 30 min. 0
vort kongehus 1863 1913 Vort Kongehus 1863-1913 < 30 min. 0
schou s saebehuse Schou´s Sæbehuse < 30 min. 0
hjemmets Hjemmets < 30 min. 0
12,- DKK
danmark stemplet fireblok 1903 3 Danmark stemplet fireblok - (1903-3) < 30 min. 0
kender de export floede Kender de export fløde < 30 min. 0
motor cigaretter Motor cigaretter < 30 min. 0
danmark variant afa 125x steg i e stp 25 06 1924 160621 Danmark variant AFA 125x steg i E - stp. 25.06.1924 (160621) < 30 min. 0
600,- DKK
vaerksted rasch arkitekt snedker bredgade 21 Værksted Rasch Arkitekt snedker bredgade 21 < 30 min. 0
danmark diverse nyer stemplet maerker 2753 a Danmark Diverse NYER stemplet mærker - (2753-A) < 38 min. 0
danmark diverse nyer stemplet maerker 2753 b Danmark Diverse NYER stemplet mærker - (2753-B) < 40 min. 0

Viser: 1-30  af  6365  linjer

Opdateret: 18/7/2018 20:14.