QXL.dkSøg8356 søgeresultater
Varer til salg af 4rbs (30011)
Registreret som: Erhverv
danmark variant afa 1695ax postfrisk 4109 2 DANMARK VARIANT AFA 1695Ax, postfrisk - (4109-2) 13/3/2021 13:16 0
faeroeerne afa 1 paa brev stykke s 964 FÆRØERNE AFA 1 på brev - stykke - (S-964) 16/3/2021 08:39 0
1200,- DKK
faeroeerne afa 2 6 ustemplet saet s 965 FÆRØERNE AFA 2 - 6 ustemplet sæt - (S-965) 16/3/2021 08:41 1
1520,- DKK
faeroeerne afa 4 20 oere paa 15 oere ustemplet s 973 FÆRØERNE AFA 4 - 20 øre på 15 øre ustemplet - (S-973) 16/3/2021 08:53 0
groenland pakke porto afa 2 ustemplet s 982 GRØNLAND PAKKE-PORTO AFA 2 ustemplet - ( S-982) 16/3/2021 09:49 0
2500,- DKK
danmark reklamemaerke afa 8 stemplet s 995 DANMARK REKLAMEMÆRKE AFA 8 stemplet - (S-995) 17/3/2021 10:20 0
1800,- DKK
danmark kort fra lyngby bane fra 1904 k 22 DANMARK kort fra LYNGBY - BANE fra 1904 - (K-22) 22/3/2021 19:02 0
danmark julehilsen fra randers k 36 DANMARK - JULEHILSEN FRA RANDERS - (K-36) 22/3/2021 22:37 0
danmark variant afa 254x stemplet s 891 DANMARK VARIANT - AFA 254x, stemplet - (S-891) 9/3/2021 08:50 0
danmark afa 262a 6 8 oere type i ustemplet s 892 DANMARK AFA 262a, 6/8 øre Type I, ustemplet - (S-892) 9/3/2021 08:54 0
danmark variant afa 242x stemplet s 895 DANMARK - VARIANT AFA 242x, stemplet - (S-895) 9/3/2021 09:00 0
danmark variant afa 273x postfrisk s 896 DANMARK - VARIANT AFA 273x, postfrisk - (S-896) 9/3/2021 09:02 0
175,- DKK
island r brev til danmark afa 118 50 aur 4072 1 ISLAND R-brev til Danmark AFA 118 - 50 aur - (4072-1) 9/3/2021 09:06 0
island 40 aur groen afa 11 stemplet 4073 1 ISLAND 40 aur. grøn AFA 11 stemplet - (4073-1) 9/3/2021 09:16 0
danmark 15 oere roed carl c overgaard telf 2580 4072 4 DANMARK 15 øre rød CARL C. OVERGAARD - Telf 2580 - (4072-4) 9/3/2021 09:18 0
island 3 skill graa afa 5 takn 12 3 4 stemplet 4073 2 ISLAND 3 skill. grå AFA 5, takn. 12 3/4 stemplet -(4073-2) 9/3/2021 09:20 0
400,- DKK
danmark variant afa 273x stemplet s 897 DANMARK - VARIANT AFA 273x, stemplet - (S-897) 9/3/2021 09:22 0
danmark variant afa 283x stemplet s 898 DANMARK - VARIANT AFA 283x, stemplet - (S-898) 9/3/2021 09:22 0
375,- DKK
island 8 skill brun afa 3 takn 14 stemplet 4073 3 ISLAND 8 skill. brun AFA 3, takn. 14 stemplet - (4073-3) 9/3/2021 09:24 0
375,- DKK
island afa 79 ustemplet uden lim 4073 5 ISLAND AFA 79 ustemplet - uden lim - (4073-5) 9/3/2021 09:28 0
island afa 95 50 aur postfrisk 4073 6 ISLAND AFA 95 - 50 aur postfrisk - (4073-6) 9/3/2021 09:28 0
isral katalog 9 stemplet 4074 1 ISRAL katalog 9 stemplet - (4074-1) 9/3/2021 09:34 0
danmark 6 diverse skillings maerker stemplet 4074 2 DANMARK 6 diverse Skillings-mærker stemplet - (4074-2) 9/3/2021 09:36 0
375,- DKK
danmark afa 140 143 stemplet fireblok 4074 3 DANMARK AFA 140 -143 stemplet fireblok - (4074-3) 9/3/2021 09:38 0
danmark variant afa 283x stemplet s 899 DANMARK - VARIANT AFA 283x, stemplet - (S-899) 9/3/2021 09:38 0
350,- DKK
danmark variant afa 290x postfrisk s 900 DANMARK - VARIANT AFA 290x, postfrisk - (S-900) 9/3/2021 09:38 0
danmark variant afa 290x stemplet s 901 DANMARK - VARIANT AFA 290x, stemplet - (S-901) 9/3/2021 09:40 0
danmark variant afa 290y stemplet s 902 DANMARK - VARIANT AFA 290y, stemplet - (S-902) 9/3/2021 09:40 0
38,- DKK
danmark afa 28 5 diverse blandet kvalitet 4074 4 DANMARK AFA 28 - 5 diverse blandet kvalitet - (4074-4) 9/3/2021 09:40 0
danmark variant afa 290y stemplet s 903 DANMARK - VARIANT AFA 290y, stemplet - (S-903) 9/3/2021 09:42 0
38,- DKK

Viser: 1-30  af  8356  linjer

Opdateret: 9/3/2021 04:43.