QXL.dkSøg7215 søgeresultater
Varer til salg af 4rbs (29019)
Registreret som: Erhverv
danmark brev sendt fra hamburg 29 12 1859 b 344 DANMARK brev sendt fra HAMBURG 29.12.1859 -(B-344) 23/7/2020 19:48 0
800,- DKK
groenland afa 283x postfrisk med att c a m 160528 GRØNLAND AFA 283X postfrisk med ATT C.A.M. - ( 160528) 25/7/2020 16:00 0
3800,- DKK
danmark tjenestem afa 1 2 skill blaa 3138 3 DANMARK Tjenestem. AFA 1 - 2 skill. blå - (3138-3) 13/7/2020 19:02 1
danmark 4 skill brev stemplet 30 12 1862 3139 1 DANMARK 4 skill. brev stemplet 30.12.1862 - (3139-1) 13/7/2020 19:02 0
danmark 4 skill brev stemplet 14 7 1862 3139 2 DANMARK 4 skill. brev stemplet 14.7.1862 - (3139-2) 13/7/2020 19:02 0
danmark afa 197 med overtryk bechsgaard 3136 6 DANMARK AFA 197 med OVERTRYK BECHSGAARD - ( 3136-6) 13/7/2020 19:02 0
38,- DKK
danmark afa 11a 2 skil grovtakket ustemplet 3137 3 DANMARK AFA 11A 2 skil. GROVTAKKET ustemplet - ( 3137-3) 13/7/2020 19:02 0
300,- DKK
danmark afa 23y tofarvet ustemplet r 438 DANMARK AFA 23y Tofarvet ustemplet - (R-438) 13/7/2020 19:02 0
danmark aarsmappe 1969 i pap omslag 3235 DANMARK årsmappe 1969 i pap omslag - (3235) 13/7/2020 19:02 0
oestrig 10 diverse stemplet maerker saet 3258 3 ØSTRIG 10 diverse stemplet mærker sæt - (3258-3) 13/7/2020 19:02 0
danmark afa 63 2 farvet 3377 7 DANMARK AFA 63, 2 farvet - (3377-7) 13/7/2020 19:02 0
danmark skillingsbrev med afa 7 til middelfart b 233 DANMARK Skillingsbrev med AFA 7, til MIDDELFART - (B-233) 13/7/2020 19:02 0
danmark skil brev med afa 4 med kompas stempel b 235 DANMARK Skil.-brev med AFA 4, med KOMPAS stempel - (B-235) 13/7/2020 19:02 0
norge udlands brev sendt til usa 1926 1004 Norge udlands-brev - sendt til USA 1926 - ( 1004) 13/7/2020 19:02 0
danmark prestigeh afa 1404 140 postfrisk vikingskibene Danmark prestigeh. AFA 1404-140 postfrisk Vikingskibene. 13/7/2020 19:02 0
danmark sorttryk af afa 1298 1337 1 Danmark SORTTRYK af AFA 1298 - (1337-1) 13/7/2020 19:02 0
groenland postfrisk frimaerke haefte nr 3 1343 1 Grønland postfrisk frimærke hæfte nr 3. - ( 1343-1) 13/7/2020 19:02 0
groenland julemaerke ark fra 2007 16723 Grønland julemærke ark fra 2007 - (16723) 13/7/2020 19:02 0
norge udlands brev fra 1920 sendt til belgien 1357 NORGE Udlands brev fra 1920 sendt til Belgien - (1357) 13/7/2020 19:02 0
danmark brev til horsens opkraevning 85 50 fra 1977 1482 Danmark brev til HORSENS opkrævning 85,50 fra 1977- (1482) 13/7/2020 19:02 0
danmarks moentskat forgyld soelv moent kopi 43 10 Danmarks møntskat forgyld sølv mønt KOPI -( 43-10) 13/7/2020 19:02 0
danmark kgl jubilaeums moenter komplet saet fra 1888 1972 Danmark Kgl. jubilæums mønter komplet sæt fra 1888-1972. 13/7/2020 19:02 0
1485,- DKK
danmark tjenestemaerke afa 5a stempet 2469 2 Danmark Tjenestemærke AFA 5a stempet - ( 2469-2) 13/7/2020 19:02 0
danmark reklame maerke afa 47 stemplet 2476 5 Danmark REKLAME-mærke AFA 47 stemplet - ( 2476-5) 13/7/2020 19:02 0
groenland pak afa 9i karton parpir ust 2541 6 GRØNLAND PAK. AFA 9I - KARTON-parpir ust. - ( 2541-6) 13/7/2020 19:02 0
island altinget 10 aur violet postfrisk 2565 4 ISLAND ALTINGET 10 aur. violet postfrisk - (2565-4) 13/7/2020 19:02 0
faeroeerne aarsmappe 2006 FÆRØERNE ÅRSMAPPE 2006 - 13/7/2020 19:02 0
175,- DKK
faeroeerne aarsmappe 2007 FÆRØERNE ÅRSMAPPE 2007 - 13/7/2020 19:02 0
175,- DKK
island afa 14a ultramarin 20 aur stemplet 2853 7 ISLAND AFA 14a Ultramarin 20 aur stemplet - (2853-7) 13/7/2020 19:02 0
425,- DKK
danmark gode fdc kuverter fra 8 11 2002 2862 2 Danmark gode FDC kuverter fra 8.11.2002 - (2862-2) 13/7/2020 19:02 0

Viser: 1-30  af  7215  linjer

Opdateret: 13/7/2020 15:47.