QXL.dkSøg6784 søgeresultater
Varer til salg af 4rbs (28158)
Registreret som: Erhverv
danmark 4 r b s afa ia thiele ustempel q 969 DANMARK - 4 R.B.S AFA Ia Thiele ustempel - ( Q-969) 21/10/2019 20:23 0
1800,- DKK
danmark reklamemaerke afa 6 stemplet q 809 Danmark REKLAMEMÆRKE AFA 6 stemplet - (Q-809) 26/10/2019 17:16 0
1200,- DKK
danmark afa 144x variant sten v plov stemplet r 396 DANMARK AFA 144x VARIANT sten v. Plov stemplet - (R-396) 17/10/2019 23:56 0
900,- DKK
danmark afa 181x 50 oere graa variant ustemplet r 397 DANMARK AFA 181x 50 øre grå VARIANT ustemplet - (R-397) 17/10/2019 23:56 0
900,- DKK
danmark reklame maerke afa 62 postfrisk r 403 DANMARK REKLAME-mærke AFA 62 postfrisk - (R-403) 17/10/2019 23:56 0
450,- DKK
estland mich 6 fra 1900 provisorie ust 3116 1 ESTLAND Mich. 6 fra 1900 PROVISORIE ust - (3116-1) 17/10/2019 23:56 0
675,- DKK
tyske rige adresekort fra 1885 sendt til vejle 3116 2 TYSKE - RIGE Adresekort fra 1885 sendt til Vejle - (3116-2) 17/10/2019 23:56 0
danmark brev sendt med post rytter 1938 3116 3 DANMARK brev sendt med POST-RYTTER 1938 - (3116-3) 17/10/2019 23:56 0
faeroeerne skibsbrev med ramstp ur danmark 3118 FÆRØERNE SKIBSBREV med Ramstp. UR DANMARK - (3118) 17/10/2019 23:56 0
spanien afa 66 stemplet 3120 1 SPANIEN AFA 66 stemplet - (3120-1) 17/10/2019 23:56 0
spanien afa 93 stemplet 3120 6 SPANIEN AFA 93 stemplet - (3120-6) 17/10/2019 23:56 0
spanien afa 110 stemplet 3120 3 SPANIEN AFA 110 stemplet - (3120-3) 17/10/2019 23:56 0
soenderjyske pengesedler 2 stk ufoldet 3129 1 SØNDERJYSKE - pengesedler 2 stk ufoldet - (3129-1) 17/10/2019 23:56 0
soenderjyske pengesedler 2 stk ufoldet 3129 2 SØNDERJYSKE - pengesedler 2 stk ufoldet - (3129-2) 17/10/2019 23:56 0
soenderjyske pengesedler 2 stk ufoldet 3129 3 SØNDERJYSKE - pengesedler 2 stk ufoldet - (3129-3) 17/10/2019 23:56 0
soenderjyske pengesedler 2 stk ufoldet 3131 1 SØNDERJYSKE - pengesedler 2 stk ufoldet - (3131-1) 17/10/2019 23:56 0
soenderjyske pengesedler 2 stk ufoldet 3131 2 SØNDERJYSKE - pengesedler 2 stk ufoldet - (3131-2) 17/10/2019 23:56 0
soenderjyske pengesedler 2 stk ufoldet 3131 3 SØNDERJYSKE - pengesedler 2 stk ufoldet - (3131-3) 17/10/2019 23:56 0
sverige afa 173 5 kr blaa flot stemplet 913497 SVERIGE AFA 173 - 5 kr blå FLOT stemplet - (913497) 18/10/2019 00:22 0
700,- DKK
danmark krigsfange brev fra 1916 9252 1 Danmark Krigsfange brev fra 1916 - ( 9252-1) 18/10/2019 08:15 0
danmark afa 16 2 skilling med om vm stemplet 9347 1 Danmark AFA 16 - 2 skilling med om/vm, stemplet - ( 9347-1) 18/10/2019 08:15 0
danmark julemaerke ark fra 1954 u takket perfekt 16459 Danmark julemærke ark fra 1954 u/takket PERFEKT - ( 16459) 18/10/2019 08:15 0
danmark luftpost brev sendt fra naksov til ry 1935 9715 2 Danmark luftpost brev sendt fra Naksov til RY 1935-( 9715-2 18/10/2019 08:15 0
330,- DKK
england brev sendt til parid 1868 flot brev 9724 1 ENGLAND brev sendt til PARID 1868 flot brev - (9724-1) 18/10/2019 08:15 0
140,- DKK
danmark 2 stemplet miniark fra haefte 9041 a Danmark 2 stemplet miniark fra hæfte. (9041 A) 18/10/2019 08:15 0
danmark sorttryk af afa 1298 1337 4 Danmark SORTTRYK af AFA 1298 - (1337-4) 18/10/2019 11:10 0
danmark frimaerke haefte hs 5 stemplet 3075 8 DANMARK - FRIMÆRKE-hæfte HS 5 stemplet - (3075-8) 18/10/2019 11:10 0
38,- DKK
danmark porto til frankering paalydende 300 kr DANMARK PORTO TIL FRANKERING PÅLYDENDE 300 kr. 18/10/2019 11:10 0
england afa 78 5 pence groen stemplet 913232 ENGLAND AFA 78 - 5 pence grøn stemplet - (913232) 18/10/2019 11:27 0
240,- DKK
england afa 142 2 6 shilling brun stemplet 913838 ENGLAND AFA 142 - 2/6 shilling brun stemplet - (913838) 18/10/2019 11:27 0
140,- DKK

Viser: 1-30  af  6784  linjer

Opdateret: 17/10/2019 22:37.