QXL.dkSøg7002 søgeresultater
Varer til salg af 4rbs (28308)
Registreret som: Erhverv
tyske rige afa 443 446 postfrisk blok 2818 TYSKE RIGE AFA 443-446 postfrisk blok - (2818) 19/12/2019 19:53 0
1800,- DKK
berlin afa 1 20 med sort overtryk berlin stp f 914491 BERLIN AFA 1-20 med sort overtryk BERLIN stp. - (F-914491) 21/12/2019 20:24 0
3500,- DKK
danmark soelv 500 kr ole roemmer i orginal aeske DANMARK SØLV 500 kr OLE RØMMER i orginal æske. 25/12/2019 18:07 0
975,- DKK
danmark frimaerke hsae 3 8 blok postfrisk 3244 5 DANMARK frimærke HSÆ 3, 8-blok postfrisk - (3244-5) 12/12/2019 10:22 0
danmark helark afa 659 med marginal l391 postfrisk 3247 1 DANMARK Helark AFA 659 med Marginal L391 postfrisk-(3247-1) 12/12/2019 10:58 0
danmark helark afa 694 med marginal l440 postfrisk 3250 1 DANMARK Helark AFA 694 med Marginal L440 postfrisk-(3250-1) 12/12/2019 11:08 0
danmark helark afa 696 med marginal l442 postfrisk 3251 1 DANMARK Helark AFA 696 med Marginal L442 postfrisk-(3251-1) 12/12/2019 11:14 0
danmark helark afa 697 med marginal l443 postfrisk 3252 1 DANMARK Helark AFA 697 med Marginal L443 postfrisk-(3252-1) 12/12/2019 11:20 0
danmark helark afa 718 med marginal l467 postfrisk 3253 1 DANMARK Helark AFA 718 med Marginal L467 postfrisk-(3253-1) 12/12/2019 11:24 0
danmark reklame maerke afa 62 postfrisk r 403 DANMARK REKLAME-mærke AFA 62 postfrisk - (R-403) 12/12/2019 11:47 0
450,- DKK
faeroeerne skibsbrev med ramstp ur danmark 3118 FÆRØERNE SKIBSBREV med Ramstp. UR DANMARK - (3118) 12/12/2019 11:47 0
groenland pakkeporto afa 1 ustemplet r 565 GRØNLAND PAKKEPORTO AFA 1 ustemplet - (R-565) 12/12/2019 11:47 0
2000,- DKK
groenland pakkeporto afa 3 10 oere blaa stemplet r 568 GRØNLAND PAKKEPORTO AFA 3, 10 øre blå stemplet - (R-568) 12/12/2019 11:47 0
2000,- DKK
groenland pakkeporto afa 8i 15 oere violet karton r 575 GRØNLAND PAKKEPORTO AFA 8I, 15 øre violet KARTON -(R-575) 12/12/2019 11:47 0
750,- DKK
groenland pakkeporto afa 9i 20 oere roed karton r 576 GRØNLAND PAKKEPORTO AFA 9I, 20 øre rød KARTON -(R-576) 12/12/2019 11:47 0
600,- DKK
groenland pakkeporto afa 10 70 oere violt stemplet r 577 GRØNLAND PAKKEPORTO AFA 10, 70 øre violt stemplet - (R-577) 12/12/2019 11:47 0
650,- DKK
groenland pakkeporto afa 10 70 oere violt postfrisk r 578 GRØNLAND PAKKEPORTO AFA 10, 70 øre violt postfrisk -(R-578) 12/12/2019 11:47 0
2500,- DKK
groenland pakkeporto afa 12 3 kr brun ustemplet r 579 GRØNLAND PAKKEPORTO AFA 12, 3 kr brun ustemplet - (R-579) 12/12/2019 11:47 0
350,- DKK
groenland pakkeporto afa 14 1 kr gul postfrisk r 581 GRØNLAND PAKKEPORTO AFA 14, 1 kr gul postfrisk - (R-581) 12/12/2019 11:47 0
groenland pakkeporto afa 15 10 oere blaa postfrisk r 582 GRØNLAND PAKKEPORTO AFA 15, 10 øre blå postfrisk - (R-582) 12/12/2019 11:47 0
groenland pakkeporto afa 18 1 kr gul postfrisk r 584 GRØNLAND PAKKEPORTO AFA 18, 1 kr gul postfrisk - (R-584) 12/12/2019 11:47 0
175,- DKK
isaland afa 149 zeppelin 1931 ustemplet r 589 ISALAND AFA 149 - ZEPPELIN 1931 ustemplet - (R-589) 12/12/2019 11:47 0
isaland afa 32b oversp i gildi stemplet r 588 ISALAND AFA 32B - oversp. I GILDI stemplet - (R-588) 12/12/2019 11:47 0
island afa 60 tjenestem stemplet r 590 ISLAND AFA 60 Tjenestem. - stemplet - (R-590) 12/12/2019 11:47 0
island afa 61 tjenestem 5 kr stemplet r 591 ISLAND AFA 61 Tjenestem. 5 kr - stemplet - (R-591) 12/12/2019 11:47 0
spanien afa 66 stemplet 3120 1 SPANIEN AFA 66 stemplet - (3120-1) 12/12/2019 11:47 0
spanien afa 110 stemplet 3120 3 SPANIEN AFA 110 stemplet - (3120-3) 12/12/2019 11:47 0
spanien afa 93 stemplet 3120 6 SPANIEN AFA 93 stemplet - (3120-6) 12/12/2019 11:47 0
tyske rige adresekort fra 1885 sendt til vejle 3116 2 TYSKE - RIGE Adresekort fra 1885 sendt til Vejle - (3116-2) 12/12/2019 11:47 0
estland mich 6 fra 1900 provisorie ust 3116 1 ESTLAND Mich. 6 fra 1900 PROVISORIE ust - (3116-1) 12/12/2019 11:47 0
675,- DKK

Viser: 1-30  af  7002  linjer

Opdateret: 12/12/2019 06:17.