QXL.dkSøg139 søgeresultater
Varer til salg af AND210 (1561)
1 2 3 4 5
rutebilmaerker fra skagensbanen se en skanning Rutebilmærker fra Skagensbanen, se en skanning 7/6/2020 20:52 0
rutebilmaerker fra skagensbanen se en skanning Rutebilmærker fra Skagensbanen, se en skanning 7/6/2020 20:56 0
banemaerke fra varde noerre nebel jernbane stemplet oxboel Banemærke fra Varde - Nørre Nebel Jernbane , stemplet Oxbøl 7/6/2020 21:12 0
brugte billetter fra halsskov knudshoved se skanning Brugte Billetter fra Halsskov - Knudshoved, se skanning 7/6/2020 23:46 1
fragtmaerker fra faeroeerne se skanning og laes tekst Fragtmærker fra Færøerne, se skanning og læs tekst 8/6/2020 01:28 0
lot postfriske norske tjenestefrimaerker se en skanning Lot postfriske norske Tjenestefrimærker, se en skanning 8/6/2020 04:46 0
postfrisk marginalblok fra norge se en skanning Postfrisk marginalblok fra Norge, se en skanning 8/6/2020 04:52 0
brugt postkort fra frederikssund se 2 skanninger Brugt postkort fra Frederikssund, se 2 skanninger 8/6/2020 15:08 0
brugte blokke fra aar 1998 se 2 skanninger Brugte Blokke fra år 1998, se 2 skanninger 8/6/2020 15:08 0
stemplet norge paa 2 plancher se 2 skanninger Stemplet Norge på 2 plancher, se 2 skanninger 8/6/2020 18:57
skanning norge med et ubrugt skillingsmaerke resten postfrisk Skanning Norge med et ubrugt skillingsmærke resten postfrisk 8/6/2020 19:38 0
brugt postkort i 1909 fra vallekilde folkehoejskole Brugt postkort i 1909, fra vallekilde folkehøjskole 9/6/2020 07:12 0
ubrugt postkort med motiver i postkassen fra helsingoer Ubrugt postkort, med motiver i postkassen, fra Helsingør 9/6/2020 11:04 0
brugt postkort med titlen partiet fra als Brugt postkort med titlen "Partiet fra Als" 9/6/2020 11:06 0
postkort fra fredericia doevstummeboernehave se laes skanning Postkort fra Fredericia (Døvstummebørnehave) se/læs skanning 9/6/2020 11:08 0
ubrugt postkort fra thyboroen se skanning Ubrugt postkort fra Thyborøn, se skanning 9/6/2020 11:08 0
ubrugt postkort fra vejle Ubrugt postkort Fra vejle 9/6/2020 11:10 0
ubrugt postkort fra luftskibshallen i toender Ubrugt postkort fra Luftskibshallen i Tønder 9/6/2020 11:12 0
ubrugt postkort med varde byvaaben se skanning Ubrugt postkort med Varde byvåben, se skanning. 9/6/2020 11:12 0
brugt postkort fra viborg se skanning Brugt Postkort fra Viborg, se skanning 9/6/2020 11:14 0
fragtmaerker fra faeroe maelkeforsyning 1 maerke med stavefejl fragtmærker fra Færø Mælkeforsyning, 1 mærke med stavefejl 9/6/2020 15:58 0
1190,- DKK
lot postfrisk norge se en skanning Lot postfrisk Norge, se en skanning 10/6/2020 17:30 0
190,- DKK
postfrisk norge se 1 skanning Postfrisk Norge, se 1 skanning 10/6/2020 17:30 0
lot postfrisk norge se 1 skanning Lot postfrisk Norge, se 1 skanning. 10/6/2020 17:32 0
lot stemplet norge paa en planche Lot stemplet Norge på en planche 10/6/2020 17:32 0
lot postfrisk danmark se en skanning Lot postfrisk Danmark, se en skanning 10/6/2020 17:34 0
postfrisk norge se 1 skanning Postfrisk Norge, se 1 skanning 10/6/2020 17:34 0
lot stemplet norge se en skanning Lot stemplet Norge, se en skanning 10/6/2020 17:34 0
lot postfrisk norge se en skanning Lot postfrisk Norge, se en skanning 10/6/2020 17:36 0

Viser: 1-30  af  139  linjer

1 2 3 4 5 |
Opdateret: 7/6/2020 12:11.