QXL.dkSøg134 søgeresultater
Varer til salg af AND210 (1767)
1 2 3 4 5
postkort fra hoersholm med kavalerboligerne laes tekst Postkort fra Hørsholm , med kavalerboligerne, læs tekst 9/3/2021 22:34 0
ubrugt postkort fra ca 1940 fra svaneke Ubrugt postkort fra ca. 1940, fra Svaneke 9/3/2021 22:56 0
brugt postkort fra vestindien tidligere dansk vestindien Brugt postkort fra Vestindien, tidligere Dansk Vestindien 10/3/2021 18:48 0
ubrugt postkort med pengesedler laes tekst Ubrugt postkort med pengesedler, læs tekst 10/3/2021 19:02 0
ubrugte fra hilleroed frederiksvaerk hundested jernbane Ubrugte fra Hillerød - Frederiksværk - Hundested Jernbane 12/3/2021 03:06 0
banemaerke stemplet oerslev fra koege ringsted jernbane Banemærke stemplet ØRSLEV fra Køge - Ringsted Jernbane 12/3/2021 18:26 1
stemplet torrig fra nakskov kragenaes jernbane Stemplet TORRIG fra Nakskov - Kragenæs Jernbane 12/3/2021 18:29 1
stemplet horslunde fra nakskov kragenaes jernbane Stemplet HORSLUNDE fra Nakskov - Kragenæs Jernbane 12/3/2021 18:32 0
stemplet noerresundby havnest fra fnfj banen Stemplet NØRRESUNDBY HAVNEST fra FNFJ banen 12/3/2021 18:39 1
stemplet noerre nebel fra varde noerre nebel jernbane Stemplet NØRRE NEBEL fra Varde - Nørre - Nebel Jernbane 12/3/2021 18:43 0
lot brugte og ubrugte fra lollansbanen se en skanning Lot brugte og ubrugte fra Lollansbanen , se en skanning 12/3/2021 19:04 1
brugt postkort fra moellergade i svendborg laes tekst Brugt postkort fra Møllergade i Svendborg , læs tekst 12/3/2021 23:28 0
postkort fra assens laes tekst og se 1 skanning Postkort fra Assens , læs tekst og se 1 skanning 12/3/2021 23:36 0
brugt postkort fra fjellerup ved auning laes tekst Brugt postkort fra Fjellerup ved Auning, læs tekst 13/3/2021 01:04 0
brugt postkort fra snoghoej ved fredericia laes tekst Brugt postkort fra Snoghøj ved Fredericia , læs tekst. 13/3/2021 01:18 0
brugt postkort fra danmarksgade i aalborg laes tekst Brugt postkort fra Danmarksgade i Ålborg , læs tekst. 13/3/2021 01:36 0
ubrugt postkort fra middelfart laes tekst Ubrugt postkort fra Middelfart , læs tekst 13/3/2021 03:00 0
ubrugt fra nykaebing sjaelland laes tekst Ubrugt fra Nykæbing Sjælland , læs tekst 13/3/2021 03:12 0
lot postfrisk norge vist paa 2 plancher Lot postfrisk Norge, vist på 2 plancher. 13/3/2021 04:52 0
brugt postkort fra frederiksberg alle laes tekst Brugt postkort fra Frederiksberg Alle , læs tekst 13/3/2021 18:39 0
brugt postkort fra stubbekoebing laes tekst Brugt postkort fra Stubbekøbing , læs tekst 13/3/2021 18:52 0
lot postkort fra koege se 7 skanninger Lot postkort fra Køge , se 7 skanninger 13/3/2021 19:04 0
ubrugt postkort fra kaleko moelle ved faaborg laes tekst Ubrugt postkort fra Kaleko Mølle , ved Faaborg , læs tekst. 13/3/2021 19:08 0
ubrugt postkort fra roedby laes tekst Ubrugt postkort fra Rødby , læs tekst 13/3/2021 19:17 0
lot norge med et ubrugt skillingsmaerke resten postfrisk Lot Norge med et ubrugt skillingsmærke resten postfrisk 15/3/2021 15:32 0
brugt postkort fra vesterbrogade i koebenhavn laes tekst Brugt postkort fra vesterbrogade i København , læs tekst 15/3/2021 17:44 0
ubrugt postkort fra farum laes tekst Ubrugt postkort fra Farum , læs tekst 15/3/2021 19:32 0
ubrugt dampskibsmaerke fra oe faergen se skanning Ubrugt dampskibsmærke fra Ø-Færgen, se skanning 16/3/2021 01:26
ubrugt julekort med kunstner signatur se skanning Ubrugt julekort med kunstner signatur, se skanning 16/3/2021 14:52 0
ubrugt postkort fra freiburg laes tekst Ubrugt postkort fra Freiburg, læs tekst 16/3/2021 14:52 0

Viser: 1-30  af  134  linjer

1 2 3 4 5 |
Opdateret: 9/3/2021 05:43.