QXL.dkSøg19 søgeresultater
Varer til salg af Birwan (6512)
groenne iittala stager Grønne Iittala stager 26/10/2017 19:31 0
lille skaal af kirsten w johannsen Lille skål af Kirsten W. Johannsen 26/10/2017 19:38 0
ejvind nielsen vase Ejvind Nielsen vase 26/10/2017 20:32 0
rolf palm stentoej Rolf Palm stentøj 26/10/2017 20:34 0
palshus skjuler Palshus skjuler 26/10/2017 20:46 0
stentoejsskaal af jane bailey Stentøjsskål af Jane Bailey 26/10/2017 21:32 0
laekker soelvring Lækker sølvring 26/10/2017 21:33 1
lav skaal m krakele rc Lav skål m. krakelé/ RC 26/10/2017 21:34 0
slipseklemme i soelv Slipseklemme i sølv 26/10/2017 21:35 0
raa vase Rå vase 26/10/2017 21:37 0
lille baeger raku Lille bæger/ raku 31/10/2017 19:09 0
fin lille hjerte ring sterling soelv Fin lille hjerte-ring/ Sterling sølv 31/10/2017 19:15 0
smuk pokal annashaab Smuk pokal/ Annashåb 31/10/2017 20:16 0
stentoejsvase fra desiree Stentøjsvase fra Desirée 31/10/2017 21:02 0
soelvring m rustikt moenster sterling Sølvring m. rustikt mønster/ Sterling 31/10/2017 21:07 0
smuk gl aluminia skaal Smuk gl. Aluminia skål 31/10/2017 21:09 0
usaedvanlig ma vase Usædvanlig MA-vase 31/10/2017 21:14 0
hammerslaaet soelvring Hammerslået sølvring 31/10/2017 21:14 0
enkelt vedhaeng Enkelt vedhæng 31/10/2017 22:08 0

Viser: 1-19  af  19  linjer

Opdateret: 23/10/2017 08:09.