QXL.dkSøg17 søgeresultater
Varer til salg af Birwan (6591)
lille opsats strehla Lille opsats/ Strehla 24/4/2018 18:58 0
raa vase Rå vase 24/4/2018 19:02 0
fad i art deco stil Fad i art deco stil 24/4/2018 19:57 0
monies gerda lynggaard oereclips Monies/Gerda Lynggaard øreclips 24/4/2018 19:59 0
joska tekande Joska tekande 24/4/2018 20:01 0
smukke schollert stager Smukke Schollert stager 24/4/2018 20:55 0
flotte oereringe Flotte øreringe 24/4/2018 20:58 0
pastillo skaal fra orrefors 'Pastillo' skål fra Orrefors 24/4/2018 21:01 0
marianne starck keramik Marianne Starck keramik 24/4/2018 21:56 0
orrefors vase Orrefors vase 24/4/2018 22:00 0
lille aarskrus 1982 Lille årskrus 1982 1/5/2018 18:40 0
keramik kande dansk signeret Keramik kande/ Dansk & signeret 1/5/2018 18:40 0
gl broche m porcelaensmaling Gl. broche m. porcelænsmaling 1/5/2018 18:41 0
enkelt vedhaeng Enkelt vedhæng 1/5/2018 19:42 0
fin lille svensk skaal signeret Fin lille svensk skål/ signeret 1/5/2018 20:41 0
etude af michael bang 'Etude' af Michael Bang 1/5/2018 21:23 0
270,- DKK
provence skaal 'Provence' skål 1/5/2018 21:36 0
220,- DKK

Viser: 1-17  af  17  linjer

Opdateret: 20/4/2018 17:59.