QXL.dkSøg25 søgeresultater
Varer til salg af Birwan (6550)
lille opsats strehla Lille opsats/ Strehla 23/1/2018 18:57 0
lille krus 1992 Lille krus 1992 23/1/2018 19:20 0
to schollert stager To Schollert stager 23/1/2018 19:21 0
quistgaard stager Quistgaard stager 23/1/2018 19:30 0
enkelt vedhaeng Enkelt vedhæng 23/1/2018 19:56 0
manchetknapper i soelv Manchetknapper i sølv 23/1/2018 20:07 0
fuglefrise af ib wolffbrandt Fuglefrise af Ib Wolffbrandt 23/1/2018 20:19 0
soelvring m malakit sterling Sølvring m. malakit/ Sterling 23/1/2018 20:21 0
lille skaal af helge oesterberg Lille skål af Helge Østerberg 23/1/2018 20:31 0
26,- DKK
dejlig gammel vase Dejlig gammel vase 23/1/2018 21:17 0
stentoejsugle svensk Stentøjsugle/ svensk 23/1/2018 21:18 0
retro fad fra soeholm Retro-fad fra Søholm 23/1/2018 21:39 0
lille baeger raku Lille bæger/ raku 23/1/2018 21:56 1
orrefors vase Orrefors vase 23/1/2018 22:18 0
160,- DKK
armring i tretaarnet soelv Armring i tretårnet sølv 23/1/2018 22:19 0
160,- DKK
smuk stentoejsskaal Smuk stentøjsskål 23/1/2018 22:20 0
175,- DKK
soelvring m bling Sølvring m. bling! 30/1/2018 19:10 0
fin gl soelvbroche Fin gl. sølvbroche 30/1/2018 19:31 0
enkel rabinovich ring Enkel Rabinovich ring 30/1/2018 19:59 0
monies gerda lynggaard oereclips Monies/Gerda Lynggaard øreclips 30/1/2018 20:00 0
lille pokal til salt Lille pokal til salt 30/1/2018 20:24 0
32,- DKK
turkisblaat fad Turkisblåt fad 30/1/2018 20:33 0
keramik kande dansk signeret Keramik kande/ Dansk & signeret 30/1/2018 20:58 0
glasskulptur af g ran w rff Glasskulptur af Göran Wärff 30/1/2018 21:31 0
240,- DKK
stor vase af monica backstr m Stor vase af Monica Backström 30/1/2018 21:32 0
160,- DKK

Viser: 1-25  af  25  linjer

Opdateret: 22/1/2018 22:50.