QXL.dkSøg17 søgeresultater
Varer til salg af Birwan (6606)
lille aarskrus 1982 Lille årskrus 1982 21/8/2018 18:14 0
dejlig skaal af einar johansen Dejlig skål af Einar Johansen 21/8/2018 19:10 0
blaekhus i krystal Blækhus i krystal 21/8/2018 19:11 0
fin lille vase Fin lille vase 21/8/2018 19:12 0
fad i art deco stil Fad i art deco stil 21/8/2018 19:13 0
groenne iittala stager Grønne Iittala stager 21/8/2018 19:15 0
soelvring m bling Sølvring m. bling! 21/8/2018 19:42 0
soelvring m lapis lazuli Sølvring m. lapis lazuli 21/8/2018 20:08 0
relief i stentoej Relief i stentøj 21/8/2018 20:10 0
flot gedigen stage Flot & gedigen stage 21/8/2018 20:17 0
marimekko top Marimekko top 21/8/2018 20:38 0
cloisonne vaser Cloisonné vaser 21/8/2018 20:49 0
enkelt vedhaeng Enkelt vedhæng 21/8/2018 21:09 0
keramik kande dansk signeret Keramik kande/ Dansk & signeret 21/8/2018 21:16 0
soelvkaede med raa ametyst Sølvkæde med rå ametyst 21/8/2018 21:48 0
smuk gl soelvbroche Smuk gl. sølvbroche 21/8/2018 22:08 0
2 x beth breyens skoere fugl 2 x Beth Breyens 'skøre fugl' 21/8/2018 22:09 0

Viser: 1-17  af  17  linjer

Opdateret: 17/8/2018 11:55.