QXL.dkSøg166 søgeresultater
Varer til salg af Capablanca (7033)
1 2 3 4 5 6
danmark 1905 boelgelinietype afa 44 45 ubrugt DANMARK. 1905. Bølgelinietype. AFA 44-45 ubrugt 20/11/2019 19:01 0
danmark 1907 frederik viii afa 57 ubrugt DANMARK. 1907. Frederik VIII. AFA 57 ubrugt 20/11/2019 19:01 0
34,- DKK
danmark 1912 boelgelinietype afa 64 trestribe ubrugt DANMARK. 1912. Bølgelinietype. AFA 64 trestribe ubrugt 20/11/2019 19:01 0
danmark 1912 35 oeres provisorier afa 61 stemplet DANMARK. 1912. 35 øres provisorier. AFA 61 stemplet 20/11/2019 19:01 0
danmark 1853 fire r b s thieles ii tryk afa 1 iia DANMARK. 1853. FIRE R.B.S. Thieles II. tryk. AFA 1 IIa 20/11/2019 19:01 0
danmark 1858 8 skilling groen afa 8 stemplet DANMARK. 1858. 8 skilling grøn. AFA 8 stemplet 20/11/2019 19:01 0
160,- DKK
240,- DKK
danmark 1863 4 skilling brun afa 9 stemplet DANMARK. 1863. 4 skilling brun. AFA 9 stemplet 20/11/2019 19:01 0
danmark 1870 4 skilling graa roed afa 18a stemplet DANMARK. 1870. 4 skilling grå/rød. AFA 18A stemplet 20/11/2019 19:01 0
160,- DKK
danmark 1875 tofarvede 100 oere afa 31 stemplet DANMARK. 1875. Tofarvede. 100 øre. AFA 31 stemplet 20/11/2019 19:01 0
130,- DKK
danmark 1914 boelgelinietype afa 77 ubrugt DANMARK. 1914. Bølgelinietype. AFA 77 ubrugt 20/11/2019 19:03 0
danmark 1918 27 oeres provisorier afa 85 ubrugt DANMARK. 1918. 27 øres provisorier. AFA 85 ubrugt 20/11/2019 19:03 0
14,- DKK
danmark 1913 christian x afa 74 stemplet DANMARK. 1913. Christian X. AFA 74 stemplet 20/11/2019 19:03 0
danmark 1913 christian x afa 75 stemplet DANMARK. 1913. Christian X. AFA 75 stemplet 20/11/2019 19:03 0
13,- DKK
danmark 1913 christian x afa 76 stemplet DANMARK. 1913. Christian X. AFA 76 stemplet 20/11/2019 19:03 0
21,- DKK
danmark 1918 27 oeres provisorier afa 95 stemplet DANMARK. 1918. 27 øres provisorier. AFA 95 stemplet 20/11/2019 19:03 0
danmark 1918 christian x afa 98 stemplet DANMARK. 1918. Christian X. AFA 98 stemplet 20/11/2019 19:03 0
danmark 1918 christian x afa 102 stemplet DANMARK. 1918. Christian X. AFA 102 stemplet 20/11/2019 19:03 0
48,- DKK
danmark 1918 christian x afa 103 stemplet DANMARK. 1918. Christian X. AFA 103 stemplet 20/11/2019 19:03 0
17,- DKK
danmark 1918 christian x afa 105 stemplet DANMARK. 1918. Christian X. AFA 105 stemplet 20/11/2019 19:03 0
17,- DKK
danmark 1920 christian x afa 99 ubrugt parstykke DANMARK. 1920. Christian X. AFA 99 ubrugt parstykke 20/11/2019 19:05 0
danmark 1918 20 christian x 9 stemplede maerker DANMARK. 1918-20. Christian X. 9 stemplede mærker 20/11/2019 19:05 0
danmark 1919 christian x afa 104 stemplet DANMARK. 1919. Christian X. AFA 104 stemplet 20/11/2019 19:05 0
21,- DKK
danmark 1919 christian x afa 106 stemplet DANMARK. 1919. Christian X. AFA 106 stemplet 20/11/2019 19:05 0
14,- DKK
danmark 1919 christian x afa 107 stemplet DANMARK. 1919. Christian X. AFA 107 stemplet 20/11/2019 19:05 0
21,- DKK
danmark 1920 christian x afa 99 stemplet DANMARK. 1920. Christian X. AFA 99 stemplet 20/11/2019 19:05 0
danmark 1920 christian x afa 101 stemplet DANMARK. 1920. Christian X. AFA 101 stemplet 20/11/2019 19:05 0
danmark 1920 christian x afa 108 stemplet DANMARK. 1920. Christian X. AFA 108 stemplet 20/11/2019 19:05 0
17,- DKK
danmark 1920 christian x afa 109 stemplet DANMARK. 1920. Christian X. AFA 109 stemplet 20/11/2019 19:05 0
18,- DKK
danmark 1920 christian x afa 110 stemplet DANMARK. 1920. Christian X. AFA 110 stemplet 20/11/2019 19:05 0
26,- DKK

Viser: 1-30  af  166  linjer

1 2 3 4 5 6 |
Opdateret: 14/11/2019 07:40.