Vi fandt desværre ikke det, du søgte

Dine muligheder:

Modtag en mail når vi har noget, der matcher - klik her

Se om du kan finde det du leder efter i kategorier

Varer til salg af ENGODSAG-DK (224)
Registreret som:

ENGODSAG-DK har ingen varer til salg i øjeblikket.

Måske kan du finde det du leder efter alligevel

Kategori oversigt

Auktionen er lavet af ENGODSAG.DK. Hent Det Gode Program gratis inde på www.engodsag.dk. På den måde hjælper
du gratis velgørenhed, når du handler via internettet. Det koster dig ingenting at hjælpe. Du handler som normalt, og
ENGODSAG.DK og QXL.dk sætter nu disse flotte malerier på auktion. 75% af de penge, der kommer ind, går ubeskåret til ligelig fordeling mellem organisationerne, mens de sidste 25% går direkte til ENGODSAG.DKs arbejde for organisationerne. Det er organisationer som Kræftens Bekæmpelse, Dansk Røde Kors, AIDS-Fondet, Amnesty International m.fl.

Opdateret: 20/10/2017 14:16.