QXL.dkSøg117 søgeresultater
Varer til salg af Gafri-Stamps (1792)
Registreret som: Erhverv
1 2 3 4
moentkapsler lindner 50 stk alle stoerrelser Møntkapsler Lindner 50 stk alle størrelser 18/7/2018 18:33
norge samling miniark 11 stk stemplet Norge samling miniark 11 stk stemplet 18/7/2018 20:58 0
185,- DKK
moentblade til euro moenter i komplette saet numis Møntblade til EURO-mønter i komplette sæt NUMIS 18/7/2018 21:58 0
395,- DKK
norge miniark samling 22 stk postfriske Norge miniark samling 22 stk postfriske 18/7/2018 23:33 0
295,- DKK
danmark 1937 chr x soelvbryllup paa fdc Danmark 1937 CHR X sølvbryllup på FDC 19/7/2018 01:58 0
295,- DKK
danmark variant afa nr 246x og y stemplet Danmark variant AFA nr. 246x og y stemplet 20/7/2018 04:49 0
danmark aarsmapper samling 1970 1974 komplet 5 Danmark årsmapper samling 1970-1974 komplet (5) 21/7/2018 03:32 0
norge miniark samling 22 stk postfriske Norge miniark samling 22 stk postfriske 21/7/2018 03:32 0
295,- DKK
danmark 2 rigsbankskilling 1818 Danmark 2 rigsbankskilling 1818 21/7/2018 03:32 0
danmark 1 2 r b s 1842 vs Danmark 1/2 R.B.S. 1842 VS 21/7/2018 03:32 0
sverige samling 25 oerer 1874 1876 Sverige samling 25 ører 1874-1876 21/7/2018 03:32 0
165,- DKK
finland samling jubilaeumsmoenter i soelv 3 Finland samling jubilæumsmønter i sølv (3) 21/7/2018 03:32 0
195,- DKK
danmark haefteminiark komplet samling 18 Danmark hæfteminiark komplet samling (18) ** 22/7/2018 03:58 0
460,- DKK
460,- DKK
polsk regering i london 1941 43 Polsk regering i London 1941 + 43 ** 22/7/2018 17:41 0
195,- DKK
polsk regering i london 1941 Polsk regering i London 1941 ** 22/7/2018 17:41 0
195,- DKK
polsk regering i london frimaerker udgivet 1941 og 1943 Polsk regering i London frimærker udgivet 1941 og 1943 22/7/2018 17:41 0
195,- DKK
danmark 4 rbs ferslew ustemplet Danmark 4 RBS Ferslew ustemplet 22/7/2018 21:41 0
1450,- DKK
danmark 4 rbs afa nr 1 ferslew Danmark 4 RBS AFA nr. 1 Ferslew 22/7/2018 21:41 0
195,- DKK
195,- DKK
195,- DKK
195,- DKK
195,- DKK
danmark 4 rbs afa nr 1 la thiele paa brev Danmark 4 RBS AFA nr. 1 la Thiele på brev 22/7/2018 21:41 0
195,- DKK
danmark 4 rbs afa nr 1 la thiele paa brevforside Danmark 4 RBS AFA nr. 1 la Thiele på brevforside 22/7/2018 21:41 0
295,- DKK
danmark 4 rbs afa nr 1 la thiele Danmark 4 RBS AFA nr. 1 la Thiele 22/7/2018 21:41 0

Viser: 1-30  af  117  linjer

1 2 3 4 |
Opdateret: 18/7/2018 10:56.