QXL.dkSøg10 søgeresultater
Varer til salg af Henning09 (354)
prinsessen paa aerten belville 5963 Prinsessen på ærten, Belville 5963 19/12/2017 08:34 0
rigtige prinsesser belville 7578 Rigtige prinsesser, Belville 7578 19/12/2017 18:28 0
180,- DKK
rosalines vaerelse lego belville 5805 Rosalines værelse, Lego Belville 5805 19/12/2017 19:28 0
tommelise lego belville 5964 Tommelise, Lego Belville 5964 19/12/2017 19:29 0
frisenborg kaffestel fra royal copenhagen Frisenborg kaffestel fra Royal Copenhagen 19/12/2017 19:30 0
800,- DKK
brune klodser 0 5 kg usorteret Brune klodser, 0,5 kg. usorteret. 20/12/2017 12:28 0
37,- DKK
graa klodser 5 5 kg usorteret Grå klodser, 5,5 kg. usorteret 22/12/2017 13:30 0
1000,- DKK
safrans bazar belville 5857 Safrans Bazar, Belville 5857 25/12/2017 07:02 0
villa belville 5895 Villa Belville 5895 25/12/2017 07:02 0
550,- DKK
paprika og aben belville 5856 Paprika og aben Belville 5856 31/12/2017 08:16 0

Viser: 1-10  af  10  linjer

Vi gennemgår altid alle vores auktioner, og alle Belville numre er bygget og kontrolleret for fejl og mangler mv. Hvis vi finder en fejl eller mangel, som vi ikke umiddelbart kan genskabe vil det altid fremgå af varebeskrivelsen. Naturligvis kan vi også fejle. Skulle du modtage en vunden auktion, der ikke svarer til beskrivelsen og foto, vil jeg gerne du kontakter mig, og vi finder sammen en løsning. Hvis du vinder flere af mine auktioner samme dag, bliver de naturligvis samsendt. Hvis du byder på flere af mine auktioner, som har et senere/ forskellige udløb, må du selv kontakte mig, hvis du ønsker jeg skal vente med at sende, således de vundne numre kan samsendes. Dog må jeg bede om indbetaling jf. betalingsbetingelserne af det/ de auktions bud, på den/de allerede vundne auktioner. Tak fordi du byder på mine auktioner. Venlig hilsen Henning09

Opdateret: 18/12/2017 21:17.