QXL.dkSøg6 søgeresultater
Varer til salg af Henning09 (357)
safrans bazar belville 5857 Safrans Bazar, Belville 5857 26/3/2019 21:54 0
rosalines vaerelse lego belville 5805 Rosalines værelse, Lego Belville 5805 26/3/2019 21:55 0
tommelise lego belville 5964 Tommelise, Lego Belville 5964 26/3/2019 21:56 0
villa belville 5895 Villa Belville 5895 26/3/2019 21:58 0
550,- DKK
royale sommerslot belville 7582 Royale Sommerslot, Belville 7582 26/3/2019 22:34 0
300,- DKK
frisenborg kaffestel fra royal copenhagen Frisenborg kaffestel fra Royal Copenhagen 1/4/2019 20:14 0
500,- DKK

Viser: 1-6  af  6  linjer

Vi gennemgår altid alle vores auktioner, og alle Belville numre er bygget og kontrolleret for fejl og mangler mv. Hvis vi finder en fejl eller mangel, som vi ikke umiddelbart kan genskabe vil det altid fremgå af varebeskrivelsen. Naturligvis kan vi også fejle. Skulle du modtage en vunden auktion, der ikke svarer til beskrivelsen og foto, vil jeg gerne du kontakter mig, og vi finder sammen en løsning. Hvis du vinder flere af mine auktioner samme dag, bliver de naturligvis samsendt. Hvis du byder på flere af mine auktioner, som har et senere/ forskellige udløb, må du selv kontakte mig, hvis du ønsker jeg skal vente med at sende, således de vundne numre kan samsendes. Dog må jeg bede om indbetaling jf. betalingsbetingelserne af det/ de auktions bud, på den/de allerede vundne auktioner. Tak fordi du byder på mine auktioner. Venlig hilsen Henning09

Opdateret: 26/3/2019 07:44.