QXL.dkSøg297 søgeresultater
Varer til salg af Ivan Rav (8911)
dk postfriske 1985 1988 75 forsk paalydende 340 kr DK. Postfriske. 1985 - 1988. 75 forsk. Pålydende 340 kr. < 2 min.
272,- DKK
schweiz vatikan 2 album 128 sider 1862 2003 Schweiz + Vatikan. 2 album 128 sider. 1862 - 2003 < 50 min.
500,- DKK
afa 14 stemplet afa 1500 kr AFA 14. Stemplet. AFA 1500 kr. < 52 min.
181,- DKK
vaerdier tillaegsvaerdier 5 x 100 ens afa 3 500 kr + værdier./tillægsværdier 5 x 100 ens. AFA 3.500 kr 22/1/2018 23:58
160,- DKK
vaerdier tillaegsvaerdier 5 x 100 ens afa 3 200 kr + værdier./tillægsværdier 5 x 100 ens. AFA 3.200 kr 23/1/2018 00:04
aeldre finland 1 billede paene mrk fra samling Ældre Finland. 1 billede. Pæne mrk. fra samling. 23/1/2018 01:12
42,- DKK
norden 10 000 stk alle 7 lande flest danmark breve Norden. 10.000 stk. Alle 7 lande. Flest Danmark. + breve 23/1/2018 01:14
slesvig 2 zone komplet postfrisk saet afa 650 Slesvig 2 zone komplet postfrisk sæt. AFA 650,- 23/1/2018 01:46
112,- DKK
dk bogtryksmaerker 94 forskellige stemplede afa 5 000 kr DK. Bogtryksmærker. 94 forskellige stemplede. AFA 5.000 kr. 23/1/2018 01:52
181,- DKK
tillaegsvaerdier 81 stk forskellige stemplede afa 970 kr Tillægsværdier. 81 stk. forskellige stemplede .AFA 970 kr. 23/1/2018 01:52
92,- DKK
postfaergesaet med 33 forskellige afa 3 750 kr Postfærgesæt med 33 forskellige. AFA 3.750 kr. 23/1/2018 02:10 0
slesvig 2 zone ustemplet saet afa 300 kr Slesvig. 2. Zone. ustemplet sæt. AFA 300 kr 23/1/2018 02:26
42,- DKK
afa 21 paent stemplet afa 400 kr AFA 21. Pænt stemplet. AFA 400 kr. 23/1/2018 04:04
chr ix komplet stemplet serie afa 1 416 kr Chr. IX. Komplet stemplet serie. AFA 1.416 kr. 23/1/2018 04:14
92,- DKK
dk 16 stk med bl a provisorier stemplede afa 6 825 kr DK. 16 stk. med bl.a. provisorier. stemplede. AFA 6.825 kr. 23/1/2018 06:28
481,- DKK
luftpostsaet postfaerge jul m v 175 forsk afa 3 250 kr Luftpostsæt, Postfærge, jul m.v. 175 forsk. AFA 3.250 kr. 23/1/2018 06:32
114,- DKK
groenland 250 stk med over 100 forskellige baade postfriske Grønland 250 stk. med over 100 forskellige. Både postfriske 23/1/2018 06:34
92,- DKK
afa 746 bundt med 100 stk paent stemplede afa 1 800 kr AFA 746. Bundt med 100 stk. pænt stemplede. AFA 1.800 kr. 23/1/2018 07:48
72,- DKK
afa 843 bundt med 100 stk paent stemplede afa 1 800 kr AFA 843. Bundt med 100 stk. pænt stemplede. AFA 1.800 kr. 23/1/2018 07:50
72,- DKK
afa 831 bundt med 100 stk paent stemplede afa 2 800 kr AFA 831. Bundt med 100 stk. pænt stemplede. AFA 2.800 kr. 23/1/2018 07:52
92,- DKK
afa 808 bundt med 100 stk paent stemplede afa 2 400 kr AFA 808. Bundt med 100 stk. pænt stemplede. AFA 2.400 kr. 23/1/2018 07:54
82,- DKK
tillaegsvaerdi bundter a 100 stk paent stemp afa 4 600 kr Tillægsværdi bundter a. 100 stk pænt stemp. AFA 4.600 kr. 23/1/2018 08:04
134,- DKK
tillaegsvaerdi bundter a 100 stk paent stemp afa 4 800 kr Tillægsværdi bundter a. 100 stk pænt stemp. AFA 4.800 kr. 23/1/2018 08:06
164,- DKK
velgoerenhedsbundter a 100 stk paent stemp afa 6 200 kr Velgørenhedsbundter a. 100 stk pænt stemp. AFA 6.200 kr. 23/1/2018 08:12
254,- DKK
dk tillaegsvaerdier 80 forskellige afa 900 kr DK. Tillægsværdier 80 forskellige. AFA 900 kr. 23/1/2018 08:14
72,- DKK
218 forskellige godt saet med tillaegsvaerdier maleri jul m 218 forskellige. Godt sæt med tillægsværdier, maleri, jul m. 23/1/2018 08:36
134,- DKK
postfaerge 10 11 13 stemplede karaveller afa 430 kr Postfærge 10, 11, 13. Stemplede Karaveller. AFA 430 kr. 23/1/2018 09:56
52,- DKK
afa 98 110 b serie inkl a og b typer afa 2 880 kr AFA 98 - 110 b. Serie inkl. a og b typer. AFA 2.880 kr. 23/1/2018 10:00
152,- DKK
slesvig afa 15 28 stemplet saet flensborg afa 680 kr Slesvig AFA 15 - 28. Stemplet sæt Flensborg. AFA 680 kr. 23/1/2018 10:08
92,- DKK
afa 56 56a postfriskt par afa 450 kr AFA 56 + 56a. Postfriskt par. AFA 450 kr. 23/1/2018 10:40
92,- DKK

Viser: 1-30  af  297  linjer

Opdateret: 22/1/2018 22:56.