QXL.dkSøg254 søgeresultater
Varer til salg af Ivan Rav (9028)
1 2 3 4 5 6 7 8 9
afa 136 139 stemplet 4 blok den sjaeldne lilla AFA 136 -139. Stemplet 4 blok. Den sjældne lilla. 17/8/2018 13:56 0
slesvig 2 zone flot stemplet med lokalstemplr afa 680 kr Slesvig. 2. Zone. Flot stemplet med lokalstemplr. AFA 680 kr 17/8/2018 14:02
92,- DKK
postfaerge 10 11 13 stemplede karaveller afa 430 kr Postfærge 10, 11, 13. Stemplede Karaveller. AFA 430 kr. 17/8/2018 14:22 0
41,- DKK
island 200 forskellige mange aeldre afa over 4 000 kr Island. 200 forskellige, mange ældre. AFA over 4.000 kr 17/8/2018 14:24 0
20 gange befrielsen 1945 afa 780 kr 20 gange befrielsen 1945. AFA 780 kr. 17/8/2018 14:30 0
41,- DKK
bogtryksmaerker 56 forskellige afa 3 660 kr Bogtryksmærker 56 forskellige. AFA 3.660 kr. 17/8/2018 15:46 0
132,- DKK
afa 50 51 stemplet par afa 880 kr AFA 50 + 51. Stemplet par. AFA 880 kr. 17/8/2018 17:28 0
61,- DKK
aeldre norge plancher breve helsager 10 billeder Ældre Norge. plancher + breve/helsager. 10 billeder 17/8/2018 18:26 0
300,- DKK
julemaerker 85 forskellige postfriske afa 1 550 kr Julemærker. 85 forskellige postfriske. AFA 1.550 kr. 17/8/2018 18:28 0
82,- DKK
tofarvede ustemplede nogle 8 oeres er limloese Tofarvede, ustemplede. Nogle 8 øres er limløse. 17/8/2018 18:32 0
171,- DKK
fdc sign maleriserier 2 gode serier paa fdc 5 billeder FDC. Sign. Maleriserier + 2 gode serier på FDC. 5 billeder. 17/8/2018 19:50 0
34,- DKK
rigsvaaben postfaerge malerimrk 220 forsk afa 2 150 kr Rigsvåben, postfærge, malerimrk. 220 forsk. AFA 2.150 kr. 17/8/2018 20:48 0
82,- DKK
billedmaerker erindringsmaerker 5 000 stk afa 10 000 kr Billedmærker/erindringsmærker. 5.000 stk. AFA 10.000 kr. 17/8/2018 20:50 0
74,- DKK
afa 16 16a 16b fejl i dem alle afa 2 250 kr AFA 16 + 16a + 16b. Fejl i dem alle. AFA 2.250 kr. 17/8/2018 22:22
72,- DKK
danmark 5 000 stk foer 1970 afa over 10 000 kr Danmark. 5.000 stk. Før 1970. AFA over 10.000 kr. 18/8/2018 02:42 0
64,- DKK
postfaerge jul porto groenland 180 forsk afa 2 500 kr Postfærge,jul, porto, Grønland. 180 forsk. AFA 2.500 kr. 18/8/2018 02:52
84,- DKK
befrielsen 1945 20 stemplede saet afa 780 kr Befrielsen. 1945. 20 stemplede sæt. AFA 780 kr. 18/8/2018 06:20 0
51,- DKK
praefilatelikopier 6 forskellige med tekst bagpaa 3 segl Præfilatelikopier. 6 forskellige med tekst bagpå. 3 segl. 18/8/2018 06:20 0
32,- DKK
dk postfriske 1985 1988 75 forsk paalydende 340 kr DK. Postfriske. 1985 - 1988. 75 forsk. Pålydende 340 kr. 18/8/2018 07:30
272,- DKK
dk tillaegsvaerdier 80 forskellige afa 900 kr ogsaa kaldet DK. Tillægsværdier 80 forskellige. AFA 900 kr. Også kaldet 18/8/2018 12:16 0
81,- DKK
groenland 250 stk med over 100 forskellige baade postfriske Grønland 250 stk. med over 100 forskellige. Både postfriske 18/8/2018 13:46 0
91,- DKK
afa 98 110b 19 forskellige stemplede afa 2 440 kr AFA 98 - 110b. 19 forskellige stemplede . AFA 2.440 kr. 18/8/2018 16:02 0
132,- DKK
groenland marginalblokke paalydende over 2 300 kr 5 sider Grønland.Marginalblokke. . Pålydende over 2.300 kr. 5 sider. 18/8/2018 16:06 0
240,- DKK
tjeneste 1 afa 1 200 kr stemplet Tjeneste 1. AFA 1.200 kr. Stemplet. 18/8/2018 16:12 0
111,- DKK
tillaegsvaerdier 80 forskellige stemplede afa 1 000 kr Tillægsværdier. 80 forskellige stemplede. AFA 1.000 kr. 18/8/2018 17:10 0
72,- DKK
tillaegsvaerdier 80 forskellige stemplede afa 1 000 kr Tillægsværdier. 80 forskellige stemplede. AFA 1.000 kr. 18/8/2018 21:06 0
71,- DKK
slesvig 1 28 flot stemplet sonderburg saet afa 680 kr Slesvig 1 - 28. flot stemplet Sonderburg sæt. AFA 680 kr 18/8/2018 21:08 0
71,- DKK
afa 98 110 b serie inkl a og b typer afa 2 880 kr komp AFA 98 - 110 b. Serie inkl. a og b typer. AFA 2.880 kr. Komp 18/8/2018 21:14 0
121,- DKK
tjeneste 1 og 1a stemplede smaafejl afa 2 400 kr Tjeneste 1 og 1a. Stemplede - småfejl. AFA 2.400 kr. 18/8/2018 21:22 0
71,- DKK
afa 2a rosa afa 2 stemplede afa 4 200 kr AFA 2A. Rosa + AFA 2. Stemplede. AFA 4.200 kr. 18/8/2018 21:24 0
300,- DKK

Viser: 1-30  af  254  linjer

1 2 3 4 5 6 7 8 9 |
Opdateret: 17/8/2018 11:55.