QXL.dkSøg12 søgeresultater
Varer til salg af Jensen2507 (5313)
parti postfriske maerker paalydende 900 Parti postfriske mærker. Pålydende 900,- 23/8/2020 20:42 18
malerimaerker i antal kat 1765 Malerimærker i antal. Kat. 1765,- 23/8/2020 20:25 3
26,- DKK
2 forskellige sorttryk 2 Forskellige sorttryk 23/8/2020 20:27 2
24,- DKK
300 aars jubilaeum stemplet bloksaet 300 Års jubilæum. Stemplet bloksæt 23/8/2020 20:29 7
afa 4 komplet trykopstilling Afa 4. Komplet trykopstilling 23/8/2020 20:31 10
160,- DKK
perfin paa jernbanemaerker Perfin på Jernbanemærker 23/8/2020 20:33 12
stjernestempler Stjernestempler 23/8/2020 20:35 3
26,- DKK
varianter Varianter 23/8/2020 20:36 4
avisporto komplet Avisporto komplet 23/8/2020 20:38 11
pragtstemplet Pragtstemplet 23/8/2020 20:39 7
diverse paa plancher Diverse på plancher 23/8/2020 20:41 8
120,- DKK
samling paa plancher kat 30 000 Samling på plancher. Kat. 30.000,- 23/8/2020 20:44 26
310,- DKK

Viser: 1-12  af  12  linjer

Opdateret: 14/8/2020 13:43.