QXL.dkSøg32 søgeresultater
Varer til salg af Jensen2507 (5238)
1 2
300 aars jubilaeum stemplet bloksaet 300 Års jubilæum. Stemplet bloksæt 29/3/2020 20:07 12
avisporto komplet Avisporto. Komplet 29/3/2020 20:08 19
130,- DKK
tjeneste afa 2a Tjeneste Afa 2A 29/3/2020 20:10 32
230,- DKK
postfaerge afa 3 Postfærge Afa 3* 29/3/2020 20:11 3
26,- DKK
postfaerge afa 14 Postfærge Afa 14 29/3/2020 20:12 12
postfaerge afa 12 12a Postfærge Afa 12+12a 29/3/2020 20:14 6
afa 79a perlegraa Afa 79a. Perlegrå 29/3/2020 20:16 9
afa 82 83 Afa 82-83 29/3/2020 20:17 9
afa 85x Afa 85x** 29/3/2020 20:19 12
afa 20 Afa 20 29/3/2020 20:20 15
parti stemplet miniark blokke Parti stemplet miniark/blokke 29/3/2020 20:31 12
samling paa plancher kat 26 110 Samling på plancher. Kat. 26.110,- 29/3/2020 20:32 40
640,- DKK
diverse paa plancher Diverse på plancher. 29/3/2020 20:34 19
170,- DKK
dvi DVI 29/3/2020 20:36 10
varianter Varianter 29/3/2020 20:37 14
perfin Perfin 29/3/2020 20:39 6
afa 81 spejlvendt vandmaerke Afa 81. Spejlvendt vandmærke 29/3/2020 20:41 16
130,- DKK
dybboel moelle stemplet bloksaet Dybbøl mølle. Stemplet bloksæt 29/3/2020 20:42 20
afa 181 182 Afa 181-182* 29/3/2020 20:43 13
afa 3 plade ii nr 94 Afa 3. Plade II nr. 94 29/3/2020 20:45 17
luftpost komplet saet Luftpost. Komplet sæt 29/3/2020 20:46 25
140,- DKK
afa 67 Afa 67 29/3/2020 20:48 11
afa 81 Afa 81 29/3/2020 20:49 12
120,- DKK
afa 6 Afa 6* 29/3/2020 20:50 21
220,- DKK
afa 6 Afa 6 29/3/2020 20:51 20
afa 5 Afa 5 29/3/2020 20:52 1
afa 8 Afa 8 29/3/2020 20:53 5
afa 11u Afa 11U 29/3/2020 20:55 8
afa 18a Afa 18A 29/3/2020 20:56 1
afa 11u Afa 11U* 29/3/2020 20:57 8

Viser: 1-30  af  32  linjer

1 2 |
Opdateret: 28/3/2020 23:03.