QXL.dkSøg204 søgeresultater
Varer til salg af Mille54 (238)
1 2 3 4 5 6 7
danmark afa nr 1941 1945 stemplet komplet serie Danmark Afa nr. 1941 - 1945 stemplet - Komplet serie 29/3/2020 09:41 0
danmark afa nr 1955 1959 stemplet komplet serie Danmark Afa nr. 1955 - 1959 stemplet - Komplet serie 29/3/2020 11:40 0
danmark 1 2 oere 1960 1966 Danmark 1 & 2 øre 1960 - 1966 - 29/3/2020 13:42 0
danmark 5 krone 1969 flot Danmark 5 krone 1969 - flot 29/3/2020 13:44 0
danmark 5 krone 1979 flot Danmark 5 krone 1979 - flot 29/3/2020 13:44 0
danmark 10 krone 1979 flot Danmark 10 krone 1979 - flot 29/3/2020 13:44 0
danmark julemaerker 1904 1907 stemplet Danmark - Julemærker 1904 - 1907 - stemplet 29/3/2020 14:46 0
danmark julemaerker 1908 1911 stemplet Danmark - Julemærker 1908 - 1911 - stemplet 29/3/2020 14:46 0
danmark julemaerker 1916 1919 stemplet Danmark - Julemærker 1916 - 1919 - stemplet 29/3/2020 14:47 0
danmark afa nr 1973 1977 stemplet komplet serie Danmark Afa nr. 1973 - 1977 stemplet - Komplet serie 29/3/2020 19:14 0
danmark 20 kroner 2013 niels bohr kv 0 Danmark 20 kroner 2013 - Niels Bohr - Kv. 0 29/3/2020 20:22 0
danmark 20 kroner 2013 tycho brahe kv 0 Danmark 20 kroner 2013 - Tycho Brahe - Kv. 0 29/3/2020 20:24 0
danmark 25 oere 1967 kvalitet 0 01 Danmark 25 øre 1967 - Kvalitet 0/ 01 30/3/2020 13:06 0
danmark afa nr 1835 1837 stemplet komplet serie Danmark Afa nr. 1835 - 1837 stemplet - Komplet serie 30/3/2020 19:46 0
danmark afa nr 1899 1900 stemplet komplet serie Danmark Afa nr. 1899 - 1900 stemplet - Komplet serie 30/3/2020 19:47 0
danmark afa nr 1886 1890 stemplet komplet serie Danmark Afa nr. 1886 - 1890 stemplet - Komplet serie 30/3/2020 19:47 0
danmark afa nr 1922 1926 stemplet komplet serie Danmark Afa nr. 1922- 1926 stemplet - Komplet serie 30/3/2020 19:48 0
danmark 2 oere 1934 1940 7 stk 2 billeder Danmark 2 øre 1934 - 1940 = 7 stk. - 2 billeder 30/3/2020 21:04 0
danmark 25 oere 1979 1988 10 stk kv 01 1 Danmark 25 øre 1979 - 1988 = 10 stk. kv 01/1+ 30/3/2020 21:04 0
danmark 1 krone 1973 2 billeder Danmark 1 krone 1973 - 2 billeder 30/3/2020 21:04 0
danmark afa nr 1965 1969 stemplet komplet serie Danmark Afa nr. 1965 - 1969 stemplet - Komplet serie 30/3/2020 21:34 0
danmark 10 oere 1960 2 forskellige Danmark 10 øre 1960 - 2 forskellige 30/3/2020 21:44 0
danmark 20 kroner 2013 ole roemer Danmark 20 kroner 2013 - Ole Rømer - 30/3/2020 21:44 0
danmark 2 oere 1897 2 billeder Danmark 2 øre 1897 - 2 billeder 31/3/2020 08:10 0
danmark 2 oere 1920 2 billeder Danmark 2 øre 1920 - 2 billeder 31/3/2020 08:10 0
danmark 25 oere 1949 1951 2 billeder Danmark 25 øre 1949 - 1951 - 2 billeder 31/3/2020 08:58 0
danmark 25 oere 1953 1954 2 billeder Danmark 25 øre 1953 - 1954 - 2 billeder 31/3/2020 09:00 0
danmark 25 oere 1954 1956 1957 2 billeder Danmark 25 øre 1954 + 1956 - 1957 - 2 billeder 31/3/2020 09:00 0
danmark 25 oere 1961 1966 2 billeder Danmark 25 øre 1961 - 1966 - 2 billeder 31/3/2020 09:00 0

Viser: 1-30  af  204  linjer

1 2 3 4 5 6 7 |
Opdateret: 28/3/2020 22:54.