QXL.dkSøg177 søgeresultater
Varer til salg af Mille54 (236)
1 2 3 4 5 6
danmark 5 oere 1973 1988 16 stk komplet 2 billeder Danmark 5 øre 1973 - 1988 = 16 stk. Komplet - 2 billeder < 31 min. 0
danmark 1 krone 1925 2 billeder Danmark - 1 krone 1925 - 2 billeder < 31 min. 0
160,- DKK
danmark 1 krone 1926 2 billeder Danmark - 1 krone 1926 - 2 billeder < 31 min. 0
190,- DKK
danmark 1 krone 1939 2 billeder Danmark - 1 krone 1939 - 2 billeder < 33 min. 0
danmark 1 krone 1942 2 billeder Danmark - 1 krone 1942 - 2 billeder < 33 min. 0
danmark 1 krone 1947 2 billeder Danmark - 1 krone 1947 - 2 billeder < 33 min. 0
danmark 1 krone 1979 2 billeder Danmark 1 krone 1979 - 2 billeder < 35 min. 0
danmark 1 krone 1980 2 billeder Danmark 1 krone 1980 - 2 billeder < 35 min. 0
danmark 1 krone 1948 2 billeder Danmark - 1 krone 1948 - 2 billeder < 35 min. 0
danmark 1 krone 1983 2 billeder Danmark 1 krone 1983 - 2 billeder < 35 min. 0
danmark 2 krone 1925 2 billeder Danmark - 2 krone 1925 - 2 billeder < 35 min. 0
170,- DKK
danmark 2 krone 1999 2001 2005 2006 2 billeder Danmark 2 krone 1999 + 2001 + 2005 + 2006 - 2 billeder < 37 min. 0
danmark 2 krone 2006 2 billeder Danmark 2 krone 2006 - 2 billeder < 37 min. 0
danmark 2 krone 1926 2 billeder Danmark - 2 krone 1926 - 2 billeder < 37 min. 0
160,- DKK
danmark 2 krone 1939 2 billeder Danmark - 2 krone 1939 - 2 billeder < 37 min. 0
danmark 20 kroner 1992 erindrig margrethe ii o kv 0 Danmark 20 kroner 1992 - Erindrig - Margrethe II o - Kv. 0 < 39 min. 0
danmark 20 kroner 2008 skibsmoent dannebrog kv 0 Danmark 20 kroner 2008 - Skibsmønt - Dannebrog - Kv. 0 < 39 min. 0
england 1 penny 1918 km 810 England - 1 Penny 1918 - KM 810 < 39 min. 0
england 1 penny 1920 km 810 England - 1 Penny 1920 - KM 810 < 39 min. 0
england 6 pence 1944 km 852 England - 6 Pence 1944 - KM 852 < 39 min. 0
danmark 1 krone 1960 73 og 84 kv 60 1 resten 01 Danmark 1 krone 1960, 73 og 84 - kv. 60 1+ resten 01 14/11/2019 10:30 0
danmark 10 oere 1948 1972 minus 1959 2 billeder Danmark 10 øre 1948 - 1972 Minus 1959 - 2 billeder 14/11/2019 14:34 0
danmark afa nr 1832 1834 stemplet Danmark Afa nr. 1832 - 1834 stemplet 14/11/2019 19:22 0
danmark 1 krone 1960 2 billeder Danmark 1 krone 1960 - 2 billeder 14/11/2019 19:22 0
danmark julemaerker 1904 tk og utakket 1905 stemplet Danmark - Julemærker 1904 tk og utakket - 1905 - stemplet 15/11/2019 12:14 0
danmark julemaerker 1906 1908 stemplet Danmark - Julemærker 1906 - 1908 - stemplet 15/11/2019 12:32 0
danmark julemaerker 1904 1906 1907 postfrisk Danmark - Julemærker 1904 + 1906 + 1907 - postfrisk 15/11/2019 12:34 0
190,- DKK
danmark julemaerker 1908 1911 postfrisk Danmark - Julemærker 1908 - 1911 - postfrisk 15/11/2019 12:34 0
danmark julemaerker 1909 1911 stemplet Danmark - Julemærker 1909 - 1911 - stemplet 15/11/2019 12:34 0
danmark julemaerker 1912 1915 stemplet Danmark - Julemærker 1912 - 1915 - stemplet 15/11/2019 12:34 0

Viser: 1-30  af  177  linjer

1 2 3 4 5 6 |
Opdateret: 14/11/2019 07:57.