QXL.dkSøg290 søgeresultater
Varer til salg af Mille54 (277)
danmark 20 kroner 1990 erindring margrethe 50 kv 0 01 Danmark 20 kroner 1990 - Erindring - Margrethe 50 - Kv. 0/01 19/4/2021 07:22 0
danmark 20 kroner 1992 erindrig margrethe ii kv 0 Danmark 20 kroner 1992 - Erindrig - Margrethe II - Kv. 0 19/4/2021 07:24 0
danmark 20 kroner 1995 erindrigsmoent prins joachims Danmark 20 kroner 1995 - Erindrigsmønt - Prins Joachims 19/4/2021 07:24 0
danmark 20 kroner 1997 erindrigsmoent magrethe ii 25 aars Danmark 20 kroner 1997 - Erindrigsmønt - Magrethe II 25 års 19/4/2021 07:24 0
danmark 20 kroner 2002 taarnmoent aarhus raadhus kv 0 Danmark 20 kroner 2002- Tårnmønt - Århus Rådhus - Kv. 0 19/4/2021 07:26 0
danmark 20 kroner 2003 taarnmoent christiansborg kv 0 Danmark 20 kroner 2003- Tårnmønt - Christiansborg - Kv. 0 19/4/2021 07:26 0
danmark 20 kroner 2003 taarnmoent boersen kv 0 Danmark 20 kroner 2003 - Tårnmønt - Børsen - Kv. 0 19/4/2021 07:26 0
danmark 20 krone 2004 gaasetaarnet kv 0 01 Danmark 20 krone 2004 - Gåsetårnet - Kv. 0/01 19/4/2021 07:26 0
danmark 20 kroner 2004 erindring k bryllup kv 0 01 Danmark 20 kroner 2004 - Erindring - K Bryllup - Kv. 0/01 19/4/2021 07:26 0
danmark 20 krone 2007 taarnmoent koebenhavns raadhustaarn Danmark 20 krone 2007 - Tårnmønt Københavns Rådhustårn 19/4/2021 07:28 0
danmark 20 kroner 2010 erindrig magrethe ii 70 aa kv 0 Danmark 20 kroner 2010 - Erindrig - Magrethe II 70-å - Kv. 0 19/4/2021 07:28 0
danmark 20 kroner 2015 erindrigsmoent magrethe ii 75 aars Danmark 20 kroner 2015 - Erindrigsmønt - Magrethe II 75 års 19/4/2021 07:28 0
danmark 20 kroner 2008 skibsmoent havhingsten kv 0 Danmark 20 kroner 2008 - Skibsmønt - Havhingsten - Kv. 0 19/4/2021 07:28 0
danmark julemaerker 1904 1906 1907 postfrisk Danmark - Julemærker 1904 + 1906 + 1907 - postfrisk 19/4/2021 09:40 0
190,- DKK
danmark julemaerker 1908 1911 postfrisk Danmark - Julemærker 1908 - 1911 - postfrisk 19/4/2021 09:40 0
danmark julemaerker 1916 1919 postfrisk Danmark - Julemærker 1916 - 1919 - postfrisk 19/4/2021 09:42 0
danmark julemaerker 1906 1908 stemplet Danmark - Julemærker 1906 - 1908 - stemplet 19/4/2021 09:42 0
danmark julemaerker 1909 1911 stemplet Danmark - Julemærker 1909 - 1911 - stemplet 19/4/2021 09:42 0
danmark julemaerker 1912 1915 stemplet Danmark - Julemærker 1912 - 1915 - stemplet 19/4/2021 09:42 0
danmark 5 oere 1960 1972 12 stk komplet 2 billeder Danmark 5 øre 1960 - 1972 = 12 stk. Komplet - 2 billeder 19/4/2021 09:42 0
danmark 1 krone 1960 73 83 84 og 88 kv 1960 1 rest 01 Danmark 1 krone 1960, 73, 83, 84 og 88 - Kv, 1960 1+ rest 01 19/4/2021 09:42 0
danmark 200 gram afklip Danmark - 200 gram afklip 19/4/2021 09:52 0
usa one cent 1973d 1978d 1981 1982 og 1982d USA One cent 1973D, 1978D, 1981, 1982 og 1982D 19/4/2021 11:30 0
usa one cent 1986d 1988 1989d 1990d og 1995d USA One cent 1986D, 1988, 1989D, 1990D og 1995D 19/4/2021 11:30 0
usa one cent 1989d 1997d 2000d 2001d og 2010 d USA One cent 1989D, 1997D, 2000D, 2001D og 2010 D 19/4/2021 11:30 0
danmark 10 oere 1948 1988 minus 1959 2 billeder Danmark 10 øre 1948 - 1988 Minus 1959 - 2 billeder 19/4/2021 11:32 0
usa 5 cent 1996d km 192 USA 5 Cent 1996D - KM 192 19/4/2021 11:32 0
danmark afa nr 1911 1915 stemplet komplet serie Danmark Afa nr. 1911 - 1915 stemplet - Komplet serie 19/4/2021 12:50 0
danmark afa nr 1862 1865 stemplet komplet serie Danmark Afa nr. 1862 - 1865 stemplet - Komplet serie 19/4/2021 18:50 0
danmark afa nr 1916 1920 stemplet komplet serie Danmark Afa nr. 1916 - 1920 stemplet - Komplet serie 19/4/2021 18:52 0

Viser: 1-30  af  290  linjer

Opdateret: 18/4/2021 23:15.