QXL.dkSøg276 søgeresultater
Varer til salg af Mille54 (256)
danmark 200 gram afklip Danmark - 200 gram afklip 10/7/2020 07:16 0
danmark afa nr 1870 1874 stemplet komplet serie Danmark Afa nr. 1870 - 1874 stemplet - Komplet serie 10/7/2020 12:08 0
danmark 2 oere 1927hcn 27n 28 40 14 stk 2 billeder Danmark - 2 øre 1927HCN + 27N + 28-40 = 14 stk. - 2 billeder 10/7/2020 14:24 0
danmark 5 oere 1960 1972 12 stk komplet 2 billeder Danmark 5 øre 1960 - 1972 = 12 stk. Komplet - 2 billeder 10/7/2020 14:24 0
danmark afa nr 1911 1915 stemplet komplet serie Danmark Afa nr. 1911 - 1915 stemplet - Komplet serie 10/7/2020 14:26 0
danmark 1 krone 1960 73 83 84 og 88 kv 1960 1 rest 01 Danmark 1 krone 1960, 73, 83, 84 og 88 - Kv, 1960 1+ rest 01 10/7/2020 14:26 0
danmark 1 krone 1960 73 og 84 kv 60 1 resten 01 Danmark 1 krone 1960, 73 og 84 - kv. 60 1+ resten 01 10/7/2020 16:21 0
danmark 5 krone 1975 Danmark - 5 krone 1975 10/7/2020 16:21 0
danmark 10 krone 1979 Danmark - 10 krone 1979 10/7/2020 16:21 0
danmark 10 krone 1979 Danmark - 10 krone 1979 10/7/2020 16:22 0
danmark 1 rigsbankskilling 1818 2 billeder Danmark - 1 rigsbankskilling 1818 - 2 billeder 10/7/2020 21:58 0
danmark 2 rigsbankskilling 1818 2 billeder Danmark - 2 rigsbankskilling 1818 - 2 billeder 10/7/2020 21:58 0
danmark 10 oere 1948 1972 minus 1959 2 billeder Danmark 10 øre 1948 - 1972 Minus 1959 - 2 billeder 10/7/2020 22:02 0
danmark julemaerker 1904 1906 1907 postfrisk Danmark - Julemærker 1904 + 1906 + 1907 - postfrisk 11/7/2020 08:32 0
190,- DKK
danmark julemaerker 1908 1911 postfrisk Danmark - Julemærker 1908 - 1911 - postfrisk 11/7/2020 08:34 0
danmark julemaerker 1916 1919 postfrisk Danmark - Julemærker 1916 - 1919 - postfrisk 11/7/2020 08:34 0
danmark julemaerker 1906 1908 stemplet Danmark - Julemærker 1906 - 1908 - stemplet 11/7/2020 08:34 0
danmark julemaerker 1909 1911 stemplet Danmark - Julemærker 1909 - 1911 - stemplet 11/7/2020 08:34 0
danmark julemaerker 1912 1915 stemplet Danmark - Julemærker 1912 - 1915 - stemplet 11/7/2020 08:34 0
danmark 1 krone 1960 2 billeder Danmark 1 krone 1960 - 2 billeder 11/7/2020 09:53 0
danmark 5 oere 1973 1988 16 stk komplet 2 billeder Danmark 5 øre 1973 - 1988 = 16 stk. Komplet - 2 billeder 11/7/2020 13:58 0
danmark 1 krone 1925 2 billeder Danmark - 1 krone 1925 - 2 billeder 11/7/2020 13:58 0
160,- DKK
england 1 penny 1918 km 810 England - 1 Penny 1918 - KM 810 11/7/2020 13:58 0
england 1 penny 1920 km 810 England - 1 Penny 1920 - KM 810 11/7/2020 13:58 0
england 6 pence 1944 km 852 England - 6 Pence 1944 - KM 852 11/7/2020 13:58 0
danmark 1 krone 1926 2 billeder Danmark - 1 krone 1926 - 2 billeder 11/7/2020 14:00 0
190,- DKK
danmark 1 krone 1939 2 billeder Danmark - 1 krone 1939 - 2 billeder 11/7/2020 14:00 0
danmark 1 krone 1942 2 billeder Danmark - 1 krone 1942 - 2 billeder 11/7/2020 14:00 0
danmark 1 krone 1947 2 billeder Danmark - 1 krone 1947 - 2 billeder 11/7/2020 14:00 0
danmark 1 krone 1979 2 billeder Danmark 1 krone 1979 - 2 billeder 11/7/2020 14:02 0

Viser: 1-30  af  276  linjer

Opdateret: 10/7/2020 02:36.