QXL.dkSøg179 søgeresultater
Varer til salg af Mille54 (236)
1 2 3 4 5 6
danmark afa nr 1832 1834 stemplet Danmark Afa nr. 1832 - 1834 stemplet 17/1/2020 18:58 0
danmark 1 krone 1960 2 billeder Danmark 1 krone 1960 - 2 billeder 17/1/2020 18:58 0
danmark julemaerker 1904 1906 1907 postfrisk Danmark - Julemærker 1904 + 1906 + 1907 - postfrisk 17/1/2020 19:12 0
190,- DKK
danmark julemaerker 1908 1911 postfrisk Danmark - Julemærker 1908 - 1911 - postfrisk 17/1/2020 19:12 0
danmark julemaerker 1916 1919 postfrisk Danmark - Julemærker 1916 - 1919 - postfrisk 17/1/2020 19:12 0
danmark julemaerker 1906 1908 stemplet Danmark - Julemærker 1906 - 1908 - stemplet 17/1/2020 19:14 0
danmark julemaerker 1909 1911 stemplet Danmark - Julemærker 1909 - 1911 - stemplet 17/1/2020 19:14 0
danmark julemaerker 1912 1915 stemplet Danmark - Julemærker 1912 - 1915 - stemplet 17/1/2020 19:14 0
danmark 20 kroner 2008 skibsmoent selandia kv 0 Danmark 20 kroner 2008 - Skibsmønt - Selandia - Kv. 0 17/1/2020 19:14 0
danmark 20 kroner 2013 h c oersted kv 0 Danmark 20 kroner 2013 - H. C. Ørsted - Kv. 0 17/1/2020 21:03 0
usa one cent 1973d 1978d 1981 1982 og 1982d USA One cent 1973D, 1978D, 1981, 1982 og 1982D 17/1/2020 21:32 0
usa one cent 1986d 1988 1989d 1990d og 1995d USA One cent 1986D, 1988, 1989D, 1990D og 1995D 17/1/2020 21:32 0
usa one cent 1989d 1997d 2000d 2001d og 2010 d USA One cent 1989D, 1997D, 2000D, 2001D og 2010 D 17/1/2020 21:32 0
danmark afa nr 1852 1853 stemplet Danmark Afa nr. 1852 - 1853 stemplet 17/1/2020 21:34 0
danmark 10 oere 1948 1988 minus 1959 2 billeder Danmark 10 øre 1948 - 1988 Minus 1959 - 2 billeder 17/1/2020 21:34 0
danmark 20 krone 2004 gaasetaarnet kv 0 01 Danmark 20 krone 2004 - Gåsetårnet - Kv. 0/01 17/1/2020 21:34 0
usa 5 cent 1996d km 192 USA 5 Cent 1996D - KM 192 17/1/2020 21:34 0
danmark afa nr 1862 1865 stemplet Danmark Afa nr. 1862 - 1865 stemplet 18/1/2020 17:38 0
danmark afa nr 1916 1920 stemplet Danmark Afa nr. 1916 - 1920 stemplet 18/1/2020 17:40 0
danmark afa nr 1941 1945 stemplet komplet serie Danmark Afa nr. 1941 - 1945 stemplet - Komplet serie 19/1/2020 08:37 0
danmark julemaerker 1916 1919 stemplet Danmark - Julemærker 1916 - 1919 - stemplet 19/1/2020 08:50 0
danmark julemaerker 1904 1907 stemplet Danmark - Julemærker 1904 - 1907 - stemplet 19/1/2020 08:50 0
danmark julemaerker 1908 1911 stemplet Danmark - Julemærker 1908 - 1911 - stemplet 19/1/2020 08:50 0
danmark julemaerker 1916 1919 stemplet Danmark - Julemærker 1916 - 1919 - stemplet 19/1/2020 08:52 0
danmark 1 2 oere 1960 1966 Danmark 1 & 2 øre 1960 - 1966 - 19/1/2020 09:44 0
danmark 5 krone 1969 flot Danmark 5 krone 1969 - flot 19/1/2020 09:44 0
danmark 5 krone 1979 flot Danmark 5 krone 1979 - flot 19/1/2020 09:44 0
danmark 10 krone 1979 flot Danmark 10 krone 1979 - flot 19/1/2020 09:44 0
danmark 20 kroner 2013 tycho brahe kv 0 Danmark 20 kroner 2013 - Tycho Brahe - Kv. 0 19/1/2020 19:10 0
danmark 20 kroner 2013 niels bohr kv 0 Danmark 20 kroner 2013 - Niels Bohr - Kv. 0 19/1/2020 19:10 0

Viser: 1-30  af  179  linjer

1 2 3 4 5 6 |
Opdateret: 17/1/2020 17:44.