QXL.dkSøg19 søgeresultater
Varer til salg af Nove (578)
shell token man in flight 6 stk shell token Man in flight. 6 stk. 27/1/2021 11:00 0
moentsaet 1952 sverige møntsæt 1952, Sverige. 27/1/2021 13:18 0
radiofondets landsindsamling Radiofondets Landsindsamling. 28/1/2021 14:18 0
div token hundetegn lykkemoent m m Div. token, hundetegn, lykkemønt m.m. 29/1/2021 11:44 0
10 pennia 1865 10 pennia 1865. 29/1/2021 17:42 0
2 fl whisky 2 fl. whisky. 29/1/2021 22:34 0
399,- DKK
450,- DKK
kongelig soelvbryllupsmedalje 1992 Kongelig sølvbryllupsmedalje 1992. 30/1/2021 05:24 0
20 mark 1908 7 februar 20 mark 1908. 7. februar. 31/1/2021 03:30 0
39,- DKK
20 mark 1908 19 februar 20 mark 1908. 19. februar. 31/1/2021 03:30 0
20 centesimi 1913 italien 20 Centesimi 1913. Italien. 2/2/2021 04:42 0
19,- DKK
50 oere 1926 1 kr 1955 50 øre 1926 + 1 kr. 1955. 2/2/2021 04:42 0
18,- DKK
3 kreuzer 1804 german stats soelv 3 kreuzer 1804. German Stats. Sølv. 2/2/2021 04:44 0
99,- DKK
2 1 2 cent 1906 holland 2 1/2 cent 1906. Holland. 3/2/2021 07:32 0
18,- DKK
200 reis 1901 brasilien 200 reis 1901. Brasilien. 3/2/2021 07:32 0
14,- DKK
the simpson guide 1997 The Simpson guide. 1997. 3/2/2021 07:32 0
5,- DKK
zombucks the barber kobber ucirkuleret Zombucks the barber. Kobber. ucirkuleret 6/2/2021 10:34 0
4 x 500 soelvmoenter 4 x 500 sølvmønter. 8/2/2021 11:24 0
2175,- DKK
chr ix forgyldt Chr. IX. Forgyldt. 9/2/2021 17:18 0
chr iv medalje forgyldt 24 karat Chr. IV. medalje. forgyldt 24 karat. 9/2/2021 17:19 0

Viser: 1-19  af  19  linjer

Opdateret: 26/1/2021 20:22.