QXL.dkSøg17 søgeresultater
Varer til salg af Nove (573)
10 25 cent 1914 og 15 holland soelv 10+25 cent 1914 og 15. Holland. sølv. 27/2/2020 16:24 0
3 kreuzer 1804 german stats soelv 3 kreuzer 1804. German Stats. Sølv. 27/2/2020 16:25 0
99,- DKK
13 stk indien moenter 13 stk. Indien mønter. 28/2/2020 09:10 0
18,- DKK
3 pence 1902 england soelv 3 pence 1902. England. sølv. 28/2/2020 20:05 0
17,- DKK
20 centesimi 1913 italien 20 Centesimi 1913. Italien. 1/3/2020 08:16 0
19,- DKK
4 x 500 soelvmoenter 4 x 500 sølvmønter. 2/3/2020 05:58 0
2175,- DKK
50 oere 1926 1 kr 1955 50 øre 1926 + 1 kr. 1955. 2/3/2020 13:05 0
18,- DKK
1 gylden 1956 holland soelv 1 Gylden 1956 Holland. sølv. 2/3/2020 15:02 0
19,- DKK
200 reis 1901 brasilien 200 reis 1901. Brasilien. 2/3/2020 15:04 0
14,- DKK
the simpson guide 1997 The Simpson guide. 1997. 2/3/2020 15:04 0
2 1 2 cent 1906 holland 2 1/2 cent 1906. Holland. 2/3/2020 15:06 0
18,- DKK
1 pataca 2007 macau 1 pataca 2007. Macau. 5/3/2020 12:48 0
18,- DKK
zombucks the barber kobber ucirkuleret Zombucks the barber. Kobber. ucirkuleret 5/3/2020 12:50 0
chr iv medalje forgyldt 24 karat Chr. IV. medalje. forgyldt 24 karat. 6/3/2020 13:01 0
chr ix forgyldt Chr. IX. Forgyldt. 6/3/2020 13:01 0
blandet jeton medaljer Blandet jeton + medaljer. 6/3/2020 13:01 0
moentsaet 1952 sverige møntsæt 1952, Sverige. 9/3/2020 14:14 0

Viser: 1-17  af  17  linjer

Opdateret: 24/2/2020 22:39.