QXL.dkSøg24 søgeresultater
Varer til salg af Nove (576)
4 x 500 soelvmoenter 4 x 500 sølvmønter. 8/7/2020 10:32 0
2175,- DKK
1 gylden 1956 holland soelv 1 Gylden 1956 Holland. sølv. 8/7/2020 10:32 0
19,- DKK
20 centesimi 1913 italien 20 Centesimi 1913. Italien. 9/7/2020 09:16 0
19,- DKK
50 oere 1926 1 kr 1955 50 øre 1926 + 1 kr. 1955. 9/7/2020 09:18 0
18,- DKK
1 pataca 2007 macau 1 pataca 2007. Macau. 9/7/2020 16:34 0
11,- DKK
zombucks the barber kobber ucirkuleret Zombucks the barber. Kobber. ucirkuleret 9/7/2020 16:34 0
chr iv medalje forgyldt 24 karat Chr. IV. medalje. forgyldt 24 karat. 11/7/2020 12:22 0
chr ix forgyldt Chr. IX. Forgyldt. 11/7/2020 12:22 0
10 kr 1972 ucir soelv 0 800 10 kr. 1972. ucir. sølv 0.800 11/7/2020 17:06 0
20 mark 1908 7 februar 20 mark 1908. 7. februar. 11/7/2020 17:06 0
39,- DKK
20 mark 1908 19 februar 20 mark 1908. 19. februar. 11/7/2020 17:06 0
10 pennia 1865 10 pennia 1865. 13/7/2020 08:48 0
10 25 cent 1914 og 15 holland soelv 10+25 cent 1914 og 15. Holland. sølv. 14/7/2020 04:38 0
3 kreuzer 1804 german stats soelv 3 kreuzer 1804. German Stats. Sølv. 14/7/2020 04:38 0
99,- DKK
moentsaet 1952 sverige møntsæt 1952, Sverige. 14/7/2020 13:29 0
kongelig soelvbryllupsmedalje 1992 Kongelig sølvbryllupsmedalje 1992. 14/7/2020 15:46 0
margrethe ii 50 aar foed medalje Margrethe II 50 år fød. medalje. 14/7/2020 15:46 0
soelvplaquette danske bygninger Sølvplaquette, danske bygninger. 14/7/2020 15:46 0
240,- DKK
1 crown 1965 storbritannien 1 Crown 1965. Storbritannien. 15/7/2020 08:00 0
3 pence 1902 england soelv 3 pence 1902. England. sølv. 18/7/2020 11:04 0
17,- DKK
13 stk indien moenter 13 stk. Indien mønter. 19/7/2020 13:16 0
18,- DKK
2 1 2 cent 1906 holland 2 1/2 cent 1906. Holland. 20/7/2020 22:18 0
18,- DKK
the simpson guide 1997 The Simpson guide. 1997. 20/7/2020 22:18 0
200 reis 1901 brasilien 200 reis 1901. Brasilien. 20/7/2020 22:20 0
14,- DKK

Viser: 1-24  af  24  linjer

Opdateret: 7/7/2020 02:20.