QXL.dkSøg745 søgeresultater
Varer til salg af Pjuske 1 (4254)
island afa nr 50 53 63 stemplet Island Afa nr. 50 + 53 + 63 - Stemplet 19/9/2020 11:30 0
island afa nr 248 254 stemplet Island Afa nr. 248 - 254 - Stemplet 19/9/2020 11:30 0
island afa nr 317 319 stemplet Island Afa nr. 317 - 319 - Stemplet 19/9/2020 11:30 0
island afa nr 102 stemplet 2 billeder afa vaerdi 425 kr Island Afa nr. 102 - Stemplet- 2 billeder - Afa værdi 425 kr 19/9/2020 11:30 0
island 5 stk foerstedagskuverter se billedet Island - 5 stk førstedagskuverter - se billedet 19/9/2020 11:30 0
groenland afa nr 217 postfrisk miniark Grønland Afa nr. 217 - postfrisk - Miniark 19/9/2020 11:32 0
groenland afa nr 232 234 postfrisk Grønland Afa nr. 232 - 234 - postfrisk 19/9/2020 11:32 0
groenland afa nr 232 postfrisk Grønland Afa nr. 232 - postfrisk 19/9/2020 11:32 0
island afa nr 456 457 stemplet Island Afa nr. 456 - 457 - Stemplet 19/9/2020 11:32 0
groenland afa nr 235 236 postfrisk Grønland Afa nr. 235 - 236 - postfrisk 19/9/2020 11:34 0
groenland afa nr 240 postfrisk Grønland Afa nr. 240 - postfrisk 19/9/2020 11:34 0
groenland afa nr 245a postfrisk miniark Grønland Afa nr. 245a - postfrisk - Miniark 19/9/2020 11:34 0
groenland afa nr 247 248 postfrisk Grønland Afa nr. 247 - 248 - postfrisk 19/9/2020 11:34 0
groenland afa nr 427 postfrisk miniark Grønland Afa nr. 427 - postfrisk - Miniark 19/9/2020 11:36 0
groenland afa nr 428a postfrisk miniark Grønland Afa nr. 428a - postfrisk - Miniark 19/9/2020 11:36 0
groenland afa nr 429 431 postfrisk Grønland Afa nr. 429 - 431 - postfrisk 19/9/2020 11:36 0
groenland afa nr 441 postfrisk Grønland Afa nr. 441 - postfrisk 19/9/2020 11:36 0
16,- DKK
groenland afa nr 445 postfrisk Grønland Afa nr. 445 - postfrisk 19/9/2020 11:36 0
groenland afa nr 476 postfrisk Grønland Afa nr. 476 - postfrisk 19/9/2020 11:36 0
groenland haeftesammentryk hs6 1 skt postfrisk Grønland - Hæftesammentryk HS6 - 1 skt. - postfrisk 19/9/2020 11:38 0
groenland julefrimaerkehaefte jh6 postfrisk Grønland - Julefrimærkehæfte JH6 - - postfrisk 19/9/2020 11:38 0
sverige 5 krone 1983 2 billeder Sverige 5 krone 1983 - 2 billeder 19/9/2020 11:38 0
sverige 5 krone 1982 2 billeder Sverige 5 krone 1982 - 2 billeder 19/9/2020 11:38 0
sverige 5 krone 1984 2 billeder Sverige 5 krone 1984 - 2 billeder 19/9/2020 11:38 0
sverige 5 krone 1982 1983 og 1984 2 billeder Sverige 5 krone 1982, 1983 og 1984 - 2 billeder 19/9/2020 11:38 0
sverige 5 krone 1984 og 1988 2 billeder Sverige 5 krone 1984 og 1988 - 2 billeder 19/9/2020 11:38 0
sverige 10 oere 1874 2 billeder Sverige 10 øre 1874 - 2 billeder 19/9/2020 11:40 0
170,- DKK
sverige 50 oere 1877 2 billeder Sverige 50 øre 1877 - 2 billeder 19/9/2020 11:40 0
430,- DKK
sverige 50 oere 1914 2 billeder Sverige 50 øre 1914 - 2 billeder 19/9/2020 11:40 0
210,- DKK
sverige 50 oere 1968 73 og 80 2 billeder Sverige 50 øre 1968, 73 og 80 - 2 billeder 19/9/2020 11:40 0

Viser: 1-30  af  745  linjer

Opdateret: 19/9/2020 04:04.