QXL.dkSøg20 søgeresultater
Varer til salg af Rutik (193)
rod stewart a night on the town 1976 Rod Stewart : A Night On The Town - 1976. 21/10/2018 17:29 0
royal copenhagen fajance fad 26 5 x 26 5 cm Royal Copenhagen fajance fad - 26,5 x 26,5 cm. 21/10/2018 17:50 0
flot oliemaleri af friedrich ii af preussen Flot oliemaleri af Friedrich II af Preussen. 22/10/2018 17:31 0
300,- DKK
saerdeles flot mocca saet fra bavaria Særdeles flot mocca-sæt fra Bavaria. 22/10/2018 17:46 0
2 flasker emilius de trimoulet grand cru roedvine 1994 2 flasker Emilius de Trimoulet Grand Cru rødvine 1994. 23/10/2018 17:22 0
1 flaske chateau de brens grand cru 1997 1 flaske Chateau De Brens - Grand Cru - 1997. 23/10/2018 19:10 0
2 flotte lampetter med loevehoveder i massiv messing 2 flotte lampetter med løvehoveder i massiv messing. 24/10/2018 19:20 0
john mayall 1969 John Mayall - 1969. 26/10/2018 16:27 0
ny herstal modulvase i frosted glas og boerstet staal Ny Herstal modulvase i frosted glas og børstet stål. 26/10/2018 16:46 0
klassisk hvid holmegaard skaal Klassisk hvid Holmegaard skål. 26/10/2018 17:43 0
18 forskellige halskaeder i varierende materialer 18 forskellige halskæder i varierende materialer. 26/10/2018 18:18 0
flot dukke med porcelaensansigt Flot dukke med porcelænsansigt. 28/10/2018 17:12 1
alexander dumas 20 aar efter 3 bind 1911 Alexander Dumas - 20 år efter - 3 bind - 1911. 28/10/2018 17:30 0
bymotiv signeret aage jensen Bymotiv - signeret Aage Jensen. 28/10/2018 19:08 0
sjaeldne skakbrikker haand udskaaret i alabast Sjældne skakbrikker hånd-udskåret i alabast. 29/10/2018 18:19 0
300,- DKK
ubrugt pibe fra beroemte peterson i dublin irland Ubrugt pibe fra berømte Peterson i Dublin, Irland. 30/10/2018 18:08 0
the carpenters now and then 1973 The Carpenters : Now and Then - 1973. 1/11/2018 17:02 0
oliemaleri georg emil libert Oliemaleri - Georg Emil Libert. 1/11/2018 17:18 0
650,- DKK
1 anker iversen glas tulipanvase 1 Anker Iversen glas tulipanvase. 2/11/2018 17:18 0
magasin avis bord i palisander fra 1960 eller 1970erne Magasin / avis bord i palisander fra 1960 eller 1970erne. 2/11/2018 18:54 0

Viser: 1-20  af  20  linjer

Opdateret: 20/10/2018 19:19.