QXL.dkSøg58 søgeresultater
Varer til salg af SMK_QDK (7685)
1 2
tupperware noeglering formet som et loeg Tupperware nøglering ,formet som et løg. 19/12/2018 19:11
medusa copenhagen klovnen klump Medusa-Copenhagen. Klovnen Klump. 19/12/2018 19:11 0
tv monopolets gentlemand otto leisner dr brian ilskov Tv-monopolets gentlemand. Otto Leisner. DR. Brian Ilskov. 20/12/2018 19:11 0
24,- DKK
babushka dukke i alt 4 stk ca 14 cm se venligst fotos Babushka Dukke i alt 4 stk .ca 14 cm. Se venligst fotos. 20/12/2018 19:11
shu bi dua 25 aar shu bi laeum 73 98 Shu.bi.dua. 25 år . Shu-bi-læum 73-98. 21/12/2018 19:08 0
24,- DKK
dukke ca 28 cm Dukke ca 28 cm. 21/12/2018 19:08 0
flettebogen leif andersen Flettebogen. Leif Andersen. 21/12/2018 19:08 0
blik fugl med optraek med noegle l ca 7 cm h ca 3 cm Blik fugl med optræk,med nøgle. L ca 7½ cm+H ca 3 cm. 21/12/2018 19:08 0
annebeate design skovpige 2017 AnneBeate Design. Skovpige 2017. 21/12/2018 19:08 0
annebeate design skidrengen 2017 AnneBeate Design .Skidrengen .2017. 21/12/2018 19:08 0
karen k nissepige med lysholder Karen K nissepige med lysholder. 21/12/2018 19:08 0
anne beate design skovpigen 2017 Anne Beate Design. Skovpigen 2017. 21/12/2018 19:08 0
anne beate design skidrengen 2017 Anne Beate Design. Skidrengen 2017. 21/12/2018 19:08 0
er det noget vaerd ting og sager fra pulterkammeret kay ni Er det noget værd ? Ting og sager fra pulterkammeret. Kay Ni 21/12/2018 19:08 0
irma daase ca 18 cm Irma Dåse. ca 18 cm. 21/12/2018 19:08 0
irmas 2 kops kaffemaal med orginal seddel ca 4 h Irmas 2 Kops kaffemål .med orginal seddel. ca 4 h. 21/12/2018 19:08 0
2 reto sengelamper ca 18 cm 2 Reto sengelamper ca 18 cm. 21/12/2018 19:08 0
3 stk smukke irma glas krydderi glas ca 9 cm fra 70 erne 3 Stk smukke Irma glas krydderi glas ca 9 cm. Fra 70-erne 21/12/2018 19:08 0
3 stk smukke irma krydderi glas ca 9 cm fra 70 erne 3 Stk smukke Irma krydderi glas ca 9 cm. Fra 70-erne 21/12/2018 19:08 0
den groenne syltebog 300 opskrifter toersleffs husmoder serv Den grønne Syltebog. 300 opskrifter. Tørsleffs Husmoder Serv 21/12/2018 19:08 0
3 stk reto vippeaeg 3 Stk reto vippeæg. 21/12/2018 19:08 0
lyshaaret t h dam trold 11 cm 1967 Lyshåret T H Dam trold 11 cm 1967. 21/12/2018 19:08 0
140,- DKK
irma kaffedaase Irma kaffedåse. 21/12/2018 19:08 0
2 krydderi glas 9 cm og edike flaske 17 cm irma fra 70 ern 2 Krydderi glas 9 cm og Edike flaske 17½cm. Irma fra 70-ern 21/12/2018 19:09 0
3 irma kryderiglas ca 9 cm irma pigen er stoebt i glasset c 3 Irma kryderiglas ca 9 cm.Irma pigen er støbt i glasset. C 21/12/2018 19:11 0
spaendende boernetoej de selv kan lave 121 dejlige modeller Spændende Børnetøj. De selv kan lave. 121 Dejlige modeller. 21/12/2018 19:11 0
saltvandsfiskeri w sylvester thomsen Saltvandsfiskeri. W. Sylvester Thomsen. 21/12/2018 19:11 0
10,- DKK
anne beate design nissepige med strikketoej fra 1972 Anne-Beate Design. Nissepige med strikketøj.fra 1972. 21/12/2018 19:11 0
anne beate design nissemand med flag fra 1999 Anne-Beate Design. Nissemand med flag.fra 1999. 21/12/2018 19:11 0
anne beate design nissepige Anne-Beate Design. Nissepige. 21/12/2018 19:11 0

Viser: 1-30  af  58  linjer

1 2 |
Opdateret: 16/12/2018 09:54.