QXL.dkSøg56 søgeresultater
Varer til salg af SMK_QDK (7686)
1 2
tupperware noeglering formet som et loeg Tupperware nøglering ,formet som et løg. 30/3/2019 18:32
medusa copenhagen klovnen klump Medusa-Copenhagen. Klovnen Klump. 30/3/2019 18:32 0
tv monopolets gentlemand otto leisner dr brian ilskov Tv-monopolets gentlemand. Otto Leisner. DR. Brian Ilskov. 31/3/2019 18:32 0
24,- DKK
babushka dukke i alt 4 stk ca 14 cm se venligst fotos Babushka Dukke i alt 4 stk .ca 14 cm. Se venligst fotos. 31/3/2019 18:32
paen moerk skildpaddedukke ca 30 cm Pæn mørk skildpaddedukke ca 30 cm. 1/4/2019 18:27 0
3 stk visemaend i porcelaen ca 14 15 cm 3 Stk visemænd i porcelæn. ca 14-15 cm. 1/4/2019 18:27 0
1 par haekletede tophue noeder ca 28 cm 1 Par Hækletede tophue nøder. ca 28 cm. 1/4/2019 18:27 0
160,- DKK
3 nisser i trae fra det gamle dalls varehus 3 Nisser i træ fra det gamle Dalls Varehus. 1/4/2019 18:27 0
anne beate design nissemand med flag fra 1999 Anne-Beate Design. Nissemand med flag.fra 1999. 1/4/2019 18:27 0
anne beate design nissepige Anne-Beate Design. Nissepige. 1/4/2019 18:27 0
annebeate design skidrengen 2017 AnneBeate Design .Skidrengen .2017. 1/4/2019 18:27 0
2 engler fra dalls varehus cm 12 cm 2 Engler fra Dalls Varehus. Cm 12 cm. 1/4/2019 18:27 0
fin thun engle siddende er den 12 cm Fin THUN Engle siddende er den 12 cm. 1/4/2019 18:27 0
meget fin dukke ca 11 cm se venligst alle fotos Meget fin dukke ca 11 cm ,se venligst alle fotos. 1/4/2019 18:27 0
historien om flora danica 1973 Historien om Flora Danica. 1973. 1/4/2019 18:27 0
24,- DKK
smuk gammel blomsterskjuler med guld kuglefoedder ca 17 cm Smuk gammel blomsterskjuler.Med guld kuglefødder Ca 17 cm. 1/4/2019 18:27 0
120,- DKK
2 erik kold daaser 15 cm 18 cm 6015 6035 2 Erik Kold dåser. 15½ cm+18 cm. 6015 -6035. 1/4/2019 18:27 0
perler for piger gitte schou hansen Perler for piger. Gitte Schou Hansen. 1/4/2019 18:27 0
michal ancher p s kroeyer venner og rivaler arken Michal Ancher P.S. Krøyer . Venner og Rivaler. Arken. 1/4/2019 18:30 0
dukke ca 28 cm Dukke ca 28 cm. 1/4/2019 18:30 0
meget paen coffe daase Meget pæn Coffe dåse. 1/4/2019 18:30 0
flettebogen leif andersen Flettebogen. Leif Andersen. 1/4/2019 18:30 0
spaendende boernetoej de selv kan lave 121 dejlige modeller Spændende Børnetøj. De selv kan lave. 121 Dejlige modeller. 1/4/2019 18:30 0
anne beate design nissepige med strikketoej fra 1972 Anne-Beate Design. Nissepige med strikketøj.fra 1972. 1/4/2019 18:30 0
annebeate design skovpige 2017 AnneBeate Design. Skovpige 2017. 1/4/2019 18:30 0
anne beate design skovpigen 2017 Anne Beate Design. Skovpigen 2017. 1/4/2019 18:30 0
anne beate design skidrengen 2017 Anne Beate Design. Skidrengen 2017. 1/4/2019 18:30 0
shu bi dua 25 aar shu bi laeum 73 98 Shu.bi.dua. 25 år . Shu-bi-læum 73-98. 1/4/2019 18:30 0
24,- DKK
simone albert trip trap minitures Simone& Albert. Trip Trap . Minitures. 1/4/2019 18:30 0
160,- DKK
3 irma kryderiglas ca 9 cm irma pigen er stoebt i glasset c 3 Irma kryderiglas ca 9 cm.Irma pigen er støbt i glasset. C 1/4/2019 18:30 0

Viser: 1-30  af  56  linjer

1 2 |
Opdateret: 26/3/2019 07:47.