QXL.dkSøg2443 søgeresultater
Varer til salg af Stamping (2180)
razer naga league of legends collectors edition Razer Naga. League of Legends Collectors Edition 25/1/2018 01:25 0
350,- DKK
turtle beach grip arena moba gaming mus Turtle Beach Grip Arena. MOBA Gaming mus 25/1/2018 01:25 0
danmark brevkort stempel vedbaek Danmark. Brevkort, stempel "Vedbæk" 25/1/2018 01:25 0
danmark brevkort stempel dalmose Danmark. Brevkort. Stempel "Dalmose" 25/1/2018 01:25 0
danmark brevkort 1942 stempel toelloese Danmark. Brevkort 1942. Stempel "Tølløse" 25/1/2018 01:25 0
danmark 3 albumsider med gamle maerker flere bedre Danmark. 3 albumsider med gamle mærker. Flere bedre 25/1/2018 01:25 0
99,- DKK
danmark 1918 albumside med 27 oeres provisorer Danmark. 1918. Albumside med 27 øres provisorer 25/1/2018 01:25 0
danmark 4 skilling stemplet 125 neustadt Danmark. 4 skilling. Stemplet 125 "Neustadt" 25/1/2018 01:25 0
juleark 1951 skalatryk m m Juleark 1951 - Skalatryk m.m. 25/1/2018 01:25 0
175,- DKK
postfaerge afa 10 15 oere roed Postfærge. Afa 10 - 15 øre rød 25/1/2018 01:25 0
29,- DKK
2006 foraarsblomster 4 75 kr stemplet 2006. Forårsblomster. 4,75 kr. Stemplet 25/1/2018 01:25 0
33,- DKK
2004 kongeligt bryllup 4 50 kr stemplet 2004. Kongeligt Bryllup. 4,50 kr. Stemplet 25/1/2018 01:25 0
39,- DKK
2005 danske boliger 4 4 50 kr stemplet 2005. Danske Boliger 4. 4,50 kr. Stemplet 25/1/2018 01:25 0
33,- DKK
2004 danske boliger 3 4 50 kr stemplet 2004. Danske Boliger 3. 4,50 kr. Stemplet 25/1/2018 01:25 0
33,- DKK
2005 bournonville 4 50 kr stemplet 2005. Bournonville. 4,50 kr. Stemplet 25/1/2018 01:25 0
33,- DKK
lille lagerbog med stemplede postfriske maerker Lille lagerbog med stemplede/postfriske mærker 25/1/2018 01:25 0
39,- DKK
flot stender album med fortrykte sider lille samling Flot Stender Album med fortrykte sider, lille samling 25/1/2018 01:25 0
149,- DKK
lille samling i kopieret stender album Lille samling i kopieret Stender Album. 25/1/2018 01:25 0
danmark fin samling med flere lidt bedre maerker Danmark. Fin samling med flere lidt bedre mærker 25/1/2018 01:25 0
249,- DKK
danmark lagerbog med maerker frem til 60 erne Danmark. Lagerbog med mærker frem til 60'erne 25/1/2018 01:25 0
3 postopkraevninger fra 1901 med stempel 3 postopkrævninger fra 1901 - med stempel 25/1/2018 01:25 0
101,- DKK
resa i norden saermappe 1995 "Resa I Norden" Særmappe 1995 25/1/2018 01:25 0
39,- DKK
danmark 11 postkvitteringer 1954 1955 Danmark. 11 postkvitteringer. 1954-1955 25/1/2018 01:25 0
soelvplade 54g dafila 73 Sølvplade 54g. DAFILA 73 25/1/2018 01:25 0
danmark mappe med 40 specielle breve m m Danmark. Mappe med 40 specielle breve m.m. 25/1/2018 01:25 0
hafnia 76 souvenir mappe meget lille oplag Hafnia '76. Souvenir-mappe. Meget lille oplag 25/1/2018 01:25 0
faellesnordiske maerker planche med maerker fra 6 lande Fællesnordiske mærker. Planche med mærker fra 6 lande 25/1/2018 01:25 0
29,- DKK
frimaerkehaefte 1997 frilandsmuseet Frimærkehæfte 1997. Frilandsmuseet. 25/1/2018 01:25 0
59,- DKK
bog napoleon paa frimaerker af henry lauritzen Bog. "Napoleon Paa Frimærker" af Henry Lauritzen 25/1/2018 01:25 0
1926 7 oeres provisorer postfriske 1926. 7 øres provisorer, postfriske 25/1/2018 01:25 0

Viser: 1-30  af  2443  linjer

Opdateret: 24/1/2018 10:11.