QXL.dkSøg2316 søgeresultater
Varer til salg af Stamping (2322)
veksel fra tyskland 1904 baade dansk og tysk stempelmaerke Veksel fra Tyskland 1904. Både dansk og tysk stempelmærke 21/7/2018 00:22 0
135,- DKK
den gamle by i pragtstemplet paa udgivelsesdag Den Gamle By I, Pragtstemplet på udgivelsesdag 21/7/2018 00:22 0
39,- DKK
det kongelige teater ii pragtstemplet paa udgivelsesdagen Det Kongelige Teater II. Pragtstemplet på udgivelsesdagen. 21/7/2018 00:22 0
danmark groenland faeroeerne 26 fdc med saerark m m Danmark, Grønland, Færøerne. 26 FDC med særark m.m. 21/7/2018 00:22 0
roede kord album med 32 specielle kuverter Røde Kord, album med 32 specielle kuverter 21/7/2018 00:22 0
fdc enkelt fireblok aids fondet signeret af susse wold FDC. Enkelt + Fireblok. Aids-Fondet signeret af Susse Wold. 21/7/2018 00:22 0
meget speciel fdc hafnia 87 2 groenlandske miniark Meget speciel FDC. Hafnia 87 + 2 Grønlandske miniark 21/7/2018 00:22 0
1993 sport m sterskap fdc frimaerkehaefte 1993 Sport Mästerskap. FDC + frimærkehæfte 21/7/2018 00:22 0
s llsynta s tvattenfiskar fdc frimaerkehaefte Sällsynta Sötvattenfiskar. FDC´+ frimærkehæfte 21/7/2018 00:22 0
skydda vaare faaglar fdc frimaerkehaefte Skydda Våre Fåglar. FDC + frimærkehæfte 21/7/2018 00:22 0
europa 92 fdc frimaerkehaefte Europa 92. FDC + frimærkehæfte. 21/7/2018 00:22 0
jul 1994 altarskaap fdc frimaerkehaefte Jul 1994. Altarskåp. FDC + frimærkehæfte 21/7/2018 00:22 0
danmark julekort 1915 stempel skjellskoer Danmark. Julekort 1915. Stempel "Skjellskør" 21/7/2018 00:22 0
sverige lagerbog paa 32 sider mange maerker Sverige. Lagerbog på 32 sider. MANGE mærker 21/7/2018 00:22 0
sverige 3 saerudgivelser Sverige. 3 særudgivelser 21/7/2018 00:22 0
sverige portomaerker 1874 afa 9 ustemplet Sverige. Portomærker. 1874 - Afa 9, ustemplet 21/7/2018 00:22 0
england 1841 2 pence afa nr 4 vaerdi 650 kr England. 1841. 2 pence. Afa nr. 4 - værdi 650 kr. 21/7/2018 00:22 0
sverige helsag 1890 2 stempler warberg skene Sverige. Helsag. 1890. 2 Stempler "Warberg + Skene" 21/7/2018 00:22 0
29,- DKK
island 4 plancher med postfriske maerker 1982 1988 Island. 4 plancher med postfriske mærker. 1982-1988 21/7/2018 00:22 0
195,- DKK
norge aarsmappe 1983 Norge. Årsmappe 1983 21/7/2018 00:22 0
planche med diverse christian x Planche med diverse Christian X 21/7/2018 00:22 0
59,- DKK
england fdc 1993 10 England. FDC. 1993. 10£ 21/7/2018 00:22 0
sverige 7 frimaerkehaefter bl a 2 med 20 maerker Sverige. 7 frimærkehæfter, bl.a. 2 med 20 mærker 21/7/2018 00:22 0
10 kr 1973 10 kr. 1973 21/7/2018 00:22 0
29,- DKK
danzig 10 pfennige 1923 Danzig. 10 Pfennige 1923 21/7/2018 00:22 0
norge miniark 1989 ol vinnere postfrisk og stemplet Norge. Miniark 1989. "OL-Vinnere". Postfrisk og stemplet 21/7/2018 00:22 0
danmark album med 47 fdc 1953 1970 Danmark. Album med 47 FDC 1953-1970 21/7/2018 00:22 0
69,- DKK
norske ol mestre signaturbrev finn christian jagge Norske OL-Mestre. Signaturbrev "Finn Christian Jagge" 21/7/2018 00:22 0
stor fdc frimaerkehaefte stockholmia 86 650 ex Stor FDC + frimærkehæfte. "Stockholmia 86". 650 ex. 21/7/2018 00:22 0
stor fdc frimaerkehaefte ny finsk arkitektur 555 ex Stor FDC + frimærkehæfte. "Ny Finsk Arkitektur". 555 ex. 21/7/2018 00:22 0

Viser: 1-30  af  2316  linjer

Opdateret: 18/7/2018 20:09.