QXL.dkSøg591 søgeresultater
Varer til salg af StampsCollector (36547)
canada foerste flyvning edmonton white horse 1937 flot Canada. Første Flyvning EDMONTON-WHITE HORSE. 1937. FLOT < 26 min. 0
dragoer marked 2021 uge 23 nyt ubrugt kort Dragør Marked 2021, uge 23, nyt ubrugt kort 27/2/2021 23:10 0
jul 1959 helark ufoldet JUL 1959 helark ufoldet 28/2/2021 21:32 0
canada foerste flyvning golden arm cole 1936 flot Canada. Første Flyvning GOLDEN ARM-COLE. 1936. FLOT 1/3/2021 18:34 0
schweitz nr 76 stemplet afa 150 kr Schweitz. Nr. 76, stemplet. AFA: 150,- kr. 1/3/2021 19:01 0
26,- DKK
danmarks storloge ca 1906 10 5o stk postfriskses sjaeldent Danmarks Storloge ca. 1906-10. 5o Stk. PostfriskSes sjældent 1/3/2021 19:01 0
160,- DKK
gammel glas skaerm med spejlrefrector Gammel glas skærm med spejlrefrector 1/3/2021 19:01 0
190,- DKK
dragoer marked 2019 nyt kort Dragør Marked 2019, nyt kort 1/3/2021 19:01 0
dragoer marked 2020 nyt kort Dragør Marked 2020 nyt kort 1/3/2021 19:01 0
maaneskin ved soendersoe stemplet 1909 skovlunde Måneskin ved Søndersø. Stemplet 1909 Skovlunde 1/3/2021 19:01 0
fotokort nr 12 staar paa indgang men hvor henne Fotokort. Nr. 12 står på indgang. Men hvor henne????? 1/3/2021 19:01 0
postkort hesselagergaard Postkort. Hesselagergaard 1/3/2021 19:01 0
televirke 1854 1954 100 aars post telegrafv TELEVIRKE 1854-1954, 100 års post & telegrafv. 1/3/2021 19:01 0
danmark nr 184 marginal 446 ene maerke mgl hj postfris Danmark. Nr. 184 + Marginal 446, ene mærke mgl. hj. Postfris 1/3/2021 19:01 0
danske slotte 2 miniblokke postfriske DANSKE SLOTTE. 2 MINIBLOKKE POSTFRISKE 1/3/2021 19:01 0
danmark nr 889 postfrisk med indgangsbillet Danmark. Nr. 889 postfrisk med Indgangsbillet 1/3/2021 19:01 0
danmark dronning margrethe 60 aar nr 1241 postfrisk DANMARK. Dronning Margrethe 60 År. Nr. 1241 postfrisk 1/3/2021 19:01 0
danmark danmarks natur nr 1516 postfrisk blok DANMARK. DANMARKS NATUR, Nr. 1516, Postfrisk blok 1/3/2021 19:01 0
danmark nr 2 x 1352 postfrisk med vignet ses sjaeldent Danmark. Nr. 2 x 1352, postfrisk med VIGNET, ses sjældent 1/3/2021 19:01 0
danmark nr 1352 postfrisk med vignet ses sjaeldent Danmark. Nr. 1352, postfrisk med VIGNET, ses sjældent 1/3/2021 19:01 0
danmark milliennum 2000 nr 1232 33 sammentryk DANMARK. MILLIENNUM 2000. NR. 1232+33, SAMMENTRYK. 1/3/2021 19:01 0
danmark det kongelig teater med vignet postfrisk DANMARK. Det Kongelig Teater med VIGNET, postfrisk 1/3/2021 19:01 0
danmark nr 1124 25 sammentryk postfrisk Danmark. Nr. 1124/25 sammentryk postfrisk 1/3/2021 19:01 0
danmark nr 631 a 632 a mat glat gummi postfrisk Danmark. Nr. 631+a+632+a, MAT & glat gummi.. Postfrisk 1/3/2021 19:01 0
danmark danske boliger m sammentryk postfrisk DANMARK. DANSKE BOLIGER M/Sammentryk. POSTFRISK 1/3/2021 19:01 0
1165a 1167a den dyre type postfrisk 1165a + 1167a, den dyre type, postfrisk 1/3/2021 19:01 0
bogtryk nr 105 pragt stemplet svendborg Bogtryk. Nr. 105, PRAGT stemplet SVENDBORG 1/3/2021 19:01 0
24,- DKK
skilling nr 7 stemplet brevstykke Skilling. Nr. 7, stemplet brevstykke 1/3/2021 19:01 0
skilling nr 5 gulgroen stemplet Skilling. Nr. 5, gulgrøn stemplet 1/3/2021 19:01 0
danmark 1854 16 sk graaviolet singlefrankering se beskr Danmark. 1854. 16 Sk. gråviolet. Singlefrankering. Se Beskr. 1/3/2021 19:01 0
2510,- DKK

Viser: 1-30  af  591  linjer

Opdateret: 27/2/2021 13:31.