QXL.dkSøg447 søgeresultater
Varer til salg af StampsCollector (36509)
groenland frankeringsettiketter nye fra 2017 postfrisk saet Grønland. Frankeringsettiketter. Nye fra 2017, postfrisk sæt 20/9/2020 21:08 0
23,- DKK
groenland frankeringsettiketter nye fra 2018 postfrisk Grønland. Frankeringsettiketter. Nye fra 2018, Postfrisk 20/9/2020 21:08 0
frankeringsettiketter 1 stk roskilde luxusstemplet Frankeringsettiketter. 1 Stk. Roskilde luxusstemplet 21/9/2020 18:24 0
englelske kolonier 2 store sider med diverse lande Englelske Kolonier. 2 Store Sider med diverse lande 21/9/2020 21:38 0
englelske kolonier 2 store sider med diverse lande Englelske Kolonier. 2 Store Sider med diverse lande 21/9/2020 21:42 0
englelske kolonier 2 store sider med diverse lande Englelske Kolonier. 2 Store Sider med diverse lande 21/9/2020 21:44 0
danmark s 143 danske boliger med sammentryk med arknummer DANMARK. S-143. DANSKE BOLIGER med Sammentryk. MED ARKNUMMER 22/9/2020 18:00 0
specialhaefte nr mh9 postkoeretoejer komplet postfrisk Specialhæfte. Nr. MH9, POSTKØRETØJER, komplet postfrisk 22/9/2020 18:46 0
aarsmappe danske saerfrimaerker 1985 komplet postfrisk Årsmappe. Danske særfrimærker 1985 komplet postfrisk 22/9/2020 20:00 0
105,- DKK
island nr 3 8 sk paent eksemplar stemplet afa 8500 kr Island. Nr. 3, 8 Sk. Pænt eksemplar, stemplet. AFA: 8500 kr 22/9/2020 20:14 0
900,- DKK
dragoer marked 2019 nyt ubrugt kort Dragør Marked 2019, nyt ubrugt kort 22/9/2020 20:37 0
aaret der gik 1951 se hvad der skete i 1951 se beskrivels AARET der Gik. 1951. Se hvad der skete i 1951. Se beskrivels 22/9/2020 21:14 0
danmark nr 1283v med vignet postfrsik Danmark. Nr. 1283v, Med VIGNET, postfrsik. 22/9/2020 21:14 0
danmark hs 15 postfrisk Danmark. HS-15, postfrisk 22/9/2020 21:14 0
danmark august bournonville flot miniblok postfrisk DANMARK. AUGUST BOURNONVILLE, FLOT MINIBLOK. POSTFRISK 22/9/2020 21:14 0
danmark ordener 3 nye miniark postfrisk Danmark. Ordener, 3 nye miniark, postfrisk 22/9/2020 21:14 0
danmark dronning margrethe m vignet nr 1247v postfrisk DANMARK. DRONNING MARGRETHE m/VIGNET Nr.1247v, POSTFRISK 22/9/2020 21:14 0
danmark h c andersen ny miniblok fra 2014 postfrisk Danmark. H.C.Andersen, Ny miniblok fra 2014, postfrisk 22/9/2020 21:14 0
modetoej 2011 miniblok m takning i midten af blok MODETØJ. 2011. Miniblok m. TAKNING i MIDTEN af blok 22/9/2020 21:14 0
38,- DKK
danmark nr l879 marginal 4 blok postfrisk Danmark. Nr. L879 Marginal 4-blok, postfrisk 22/9/2020 21:14 0
danmark nr l879 oe n marginalblokke postfriske Danmark. Nr. L879 ø+n marginalblokke postfriske 22/9/2020 21:14 0
1165a 1167a den dyre type postfrisk 1165a + 1167a, den dyre type, postfrisk 22/9/2020 21:14 0
danmark 1864 flot brev til dvi st croix se beskr Danmark. 1864. FLOT Brev til DVI, St Croix. Se Beskr. 22/9/2020 21:14 0
4510,- DKK
danmark nye blomster maerker stemplet Danmark. Nye Blomster mærker, stemplet 22/9/2020 21:14 0
udsleben stjerne pragt stp nr 1393 tranderup Udsleben Stjerne PRAGT stp. Nr. 1393, TRANDERUP 22/9/2020 21:14 0
danmark nr 1299 1302 3 stk pragtstemplet Danmark. Nr. 1299/1302, 3 Stk PRAGTSTEMPLET 22/9/2020 21:14 0
tofarvet nr 23 3 stripe paent stemplet kjoebenhavn Tofarvet. Nr. 23, 3-stripe pænt stemplet Kjøbenhavn 22/9/2020 21:14 0
danmark nr 28 stemplet Danmark nr. 28, stemplet 22/9/2020 21:14 0
danmark nr 19 stemplet var brud gennem brunt baelte Danmark. Nr. 19, stemplet. Var: BRUD GENNEM brunt bælte 22/9/2020 21:14 0
260,- DKK

Viser: 1-30  af  447  linjer

Opdateret: 20/9/2020 02:58.