QXL.dkSøg561 søgeresultater
Varer til salg af StampsCollector (36503)
kirkens korshaer 1 stk 1988 89 1 stk 1912 87 2 stk 1983 8 Kirkens Korshær. 1 stk. 1988/89+1 stk.1912/87+ 2 stk. 1983/8 10/7/2020 17:06 0
dragoer marked 2019 nyt ubrugt kort Dragør Marked 2019, nyt ubrugt kort 11/7/2020 18:11 0
island nr 3 8 sk paent eksemplar stemplet afa 8500 kr Island. Nr. 3, 8 Sk. Pænt eksemplar, stemplet. AFA: 8500 kr 12/7/2020 22:37 0
900,- DKK
1165a 1167a den dyre type postfrisk 1165a + 1167a, den dyre type, postfrisk 12/7/2020 22:52 0
danmark nr 1283v med vignet postfrsik Danmark. Nr. 1283v, Med VIGNET, postfrsik. 12/7/2020 23:37 0
danmark august bournonville flot miniblok postfrisk DANMARK. AUGUST BOURNONVILLE, FLOT MINIBLOK. POSTFRISK 12/7/2020 23:37 0
danmark ordener 3 nye miniark postfrisk Danmark. Ordener, 3 nye miniark, postfrisk 12/7/2020 23:37 0
danmark dronning margrethe m vignet nr 1247v postfrisk DANMARK. DRONNING MARGRETHE m/VIGNET Nr.1247v, POSTFRISK 12/7/2020 23:37 0
danmark h c andersen ny miniblok fra 2014 postfrisk Danmark. H.C.Andersen, Ny miniblok fra 2014, postfrisk 12/7/2020 23:37 0
modetoej 2011 miniblok m takning i midten af blok MODETØJ. 2011. Miniblok m. TAKNING i MIDTEN af blok 12/7/2020 23:37 0
38,- DKK
danmark 1864 flot brev til dvi st croix se beskr Danmark. 1864. FLOT Brev til DVI, St Croix. Se Beskr. 12/7/2020 23:37 0
4510,- DKK
danmark nye blomster maerker stemplet Danmark. Nye Blomster mærker, stemplet 12/7/2020 23:37 0
udsleben stjerne pragt stp nr 1393 tranderup Udsleben Stjerne PRAGT stp. Nr. 1393, TRANDERUP 12/7/2020 23:37 0
danmark nr 28 stemplet Danmark nr. 28, stemplet 12/7/2020 23:37 0
jul 1969 postfrisk helark foldet afa 300 kr Jul 1969. Postfrisk helark. foldet. AFA: 300 kr 12/7/2020 23:37 0
1995 postfrisk helark ufoldet afa 140 kr 1995. Postfrisk helark ufoldet. AFA: 140 kr 12/7/2020 23:37 0
34,- DKK
jul 1959 helark ufoldet JUL 1959 helark ufoldet 12/7/2020 23:37 0
souvenirmappe nr sma flore danica i org mappe SOUVENIRMAPPE. Nr. SMA, Flore Danica i Org. mappe 12/7/2020 23:37 0
aarsmappe danske saerfrimaerker 1985 komplet postfrisk Årsmappe. Danske særfrimærker 1985 komplet postfrisk 12/7/2020 23:37 0
105,- DKK
danmark aarsmappe 1998 komplet postfrisk Danmark. Årsmappe 1998 komplet postfrisk. 12/7/2020 23:37 0
205,- DKK
aarsmappe 1977 komplet postfrisk Årsmappe 1977. Komplet postfrisk 12/7/2020 23:37 0
aarsbog 2013 mappe bog postfrisk se beskriv Årsbog. 2013. Mappe/bog. postfrisk. Se beskriv. 12/7/2020 23:37 0
335,- DKK
reklame nr 47 rundskuedagen 1931 185a roedb afa 1100 Reklame nr.47, RUNDSKUEDAGEN 1931 *** 185a Rødb.. AFA: 1100 12/7/2020 23:37 0
210,- DKK
danmark reklame nr 28 29 postfrisk 6 blokke afa 5000 Danmark. Reklame. Nr. 28+29 postfrisk 6-blokke. AFA 5000 12/7/2020 23:37 0
810,- DKK
10 kr haefte c 18 postfrisk 10 Kr hæfte. C 18 Postfrisk 12/7/2020 23:37 0
haefte nr 6 2 kr chr x komplet postfrisk flot Hæfte nr. 6, 2 kr. Chr. X. Komplet postfrisk. Flot 12/7/2020 23:37 0
210,- DKK
danmark s 143 danske boliger med sammentryk DANMARK. S-143. DANSKE BOLIGER med Sammentryk 12/7/2020 23:37 0
faeroeerne 1975 90 komplet postfrisk paal 755 kr afa 3200 færøerne. 1975 - 90 komplet postfrisk. pål. 755 kr. AFA:3200 12/7/2020 23:37 0
135,- DKK
faeroeerne miniblok fra 2006 postfrisk Færøerne. Miniblok fra 2006, postfrisk 12/7/2020 23:37 0
faeroeerne miniblok fra 2005 postfrisk Færøerne. Miniblok fra 2005, postfrisk 12/7/2020 23:37 0

Viser: 1-30  af  561  linjer

Opdateret: 10/7/2020 01:51.