QXL.dkSøg664 søgeresultater
Varer til salg af StampsCollector (36475)
danmark nr 1695ax var streg mellem a og n postfrisk Danmark. nr. 1695Ax. Var: STREG mellem A og N. Postfrisk < 22 min. 1
1066bz 2 varianter bombe ned i hus lodret streg h marg 1066Bz, 2 Varianter: Bombe ned i hus, + lodret streg h. marg < 22 min. 1
120,- DKK
danmark nr 304 var dobbeltpraeg i v puf Danmark. Nr. 304. Var: DOBBELTPRÆG i v. PUF < 22 min. 1
danmark nr 310 var dobbeltpraeg i v skulder Danmark. Nr. 310. Var: DOBBELTPRÆG i v. SKULDER < 22 min. 0
danmark det kongelig teater med vignet postfrisk DANMARK. Det Kongelig Teater med VIGNET, postfrisk < 22 min. 0
danmark nr 1124 25 sammentryk postfrisk Danmark. Nr. 1124/25 sammentryk postfrisk < 22 min. 0
reklame nr 53 54 alfred bengtzon postfrisk 6 blok Reklame. Nr. 53+54, ALFRED BENGTZON, postfrisk 6-blok. < 22 min. 0
660,- DKK
danmark fyrtaarne 3 75 og 5 kr sammenhaenge anden papirtype DANMARK. FYRTÅRNE 3,75 OG 5 KR SAMMENHÆNGE. Anden papirtype. < 22 min. 0
10 kr c11 1 komplet postfrisk haefte se beskr 10 Kr, C11, 1 komplet postfrisk hæfte. Se beskr.. < 22 min. 0
sorttryk fra 2001 luxus stemplet odder 17 3 02 soendag Sorttryk fra 2001. LUXUS Stemplet ODDER 17.3.02. Søndag < 22 min. 0
frankeringsettiketter 1 stk roskilde luxusstemplet Frankeringsettiketter. 1 Stk. Roskilde luxusstemplet < 22 min. 0
faeroeerne nr 617 18 postfrisk miniblok Færøerne. Nr. 617/18 postfrisk miniblok < 22 min. 0
18,- DKK
faeroeerne 11 stk paent stemplede maerker Færøerne. 11 Stk. pænt stemplede mærker < 22 min. 0
faeroeerne nr 133 35 flot stemplet Færøerne. Nr. 133/35, flot stemplet < 22 min. 0
faeroeerne nr 267 flot stemplet Færøerne. Nr. 267, flot stemplet < 22 min. 0
faeroeerne nr 318 19 flot stemplet Færøerne. Nr. 318/19, flot stemplet < 22 min. 0
faeroeerne nr 343 flot stemplet Færøerne. Nr. 343, flot stemplet < 22 min. 0
faeroeerne nr 465 66 stemplet Færøerne. Nr. 465/66, stemplet < 22 min. 0
faeroeerne nr 503 4 stemplet Færøerne. Nr. 503/4, stemplet < 22 min. 0
faeroeerne nr 491 92 stemplet sport Færøerne. Nr. 491/92, stemplet. SPORT < 22 min. 0
faeroeerne nr 85 sendt til danmark se scan Færøerne. Nr. 85 sendt til Danmark. Se scan < 22 min. 0
faeroeerne nr 1 72 komplet kaempe afa vaerdi faa vist Færøerne. Nr. 1-72 komplet, Kæmpe AFA værdi. Få vist < 22 min. 0
faeroeerne nr 133 35 Færøerne. Nr. 133-35 < 22 min. 0
faeroeerne nr 76 77 stripe afa 140 kr Færøerne. Nr. 76-77 stripe. AFA 140 kr < 22 min. 0
faeroeerne aarsmappe 2007 komplet postfrisk Færøerne. Årsmappe 2007, komplet postfrisk < 22 min. 0
190,- DKK
groenland frankeringsmaerker 2018 lux stp komplet Grønland. Frankeringsmærker 2018 LUX stp. komplet < 22 min. 0
27,- DKK
censur brev til danmark 1941 superflot Censur brev til Danmark 1941. Superflot < 22 min. 0
1110,- DKK
groenland nr 218 19 4 blokke afa 180 kr Grønland. Nr. 218/19. 4-blokke. AFA: 180 kr < 22 min. 0
automat haefte nr 1 meget lille oplag Automat hæfte Nr. 1, Meget lille oplag < 22 min. 0
groenland frankeringsettiketter nye fra 2018 postfrisk saet Grønland. Frankeringsettiketter. Nye fra 2018, postfrisk sæt < 22 min. 0

Viser: 1-30  af  664  linjer

Opdateret: 24/2/2020 21:54.