QXL.dkSøg458 søgeresultater
Varer til salg af StampsCollector (36482)
danmark nr 631 a 632 a mat glat gummi postfrisk Danmark. Nr. 631+a+632+a, MAT & glat gummi.. Postfrisk 29/3/2020 18:34 0
dragoer marked 2020 nyt kort Dragør Marked 2020 nyt kort 29/3/2020 18:44 0
danmark august bournonville flot miniblok postfrisk DANMARK. AUGUST BOURNONVILLE, FLOT MINIBLOK. POSTFRISK 29/3/2020 21:44 0
danmark ordener 3 nye miniark postfrisk Danmark. Ordener, 3 nye miniark, postfrisk 29/3/2020 21:44 0
danmark dronning margrethe m vignet nr 1247v postfrisk DANMARK. DRONNING MARGRETHE m/VIGNET Nr.1247v, POSTFRISK 29/3/2020 21:44 0
danmark h c andersen ny miniblok fra 2014 postfrisk Danmark. H.C.Andersen, Ny miniblok fra 2014, postfrisk 29/3/2020 21:46 0
aarsbog 2013 mappe bog postfrisk se beskriv Årsbog. 2013. Mappe/bog. postfrisk. Se beskriv. 29/3/2020 21:46 0
335,- DKK
modetoej 2011 miniblok m takning i midten af blok MODETØJ. 2011. Miniblok m. TAKNING i MIDTEN af blok 29/3/2020 21:48 0
38,- DKK
danmark danske boliger m sammentryk postfrisk DANMARK. DANSKE BOLIGER M/Sammentryk. POSTFRISK 30/3/2020 17:48 0
1066bz 2 varianter bombe ned i hus lodret streg h marg 1066Bz, 2 Varianter: Bombe ned i hus, + lodret streg h. marg 30/3/2020 17:52 0
danmark nr 54 54x ubrugt stor skravering v 5 tal Danmark. Nr. 54/54x, ubrugt. STOR SKRAVERING v. 5-tal 30/3/2020 18:57 0
1110,- DKK
marginal blok 1 kr l 243 postfrisk afa 85 kr MARGINAL BLOK. 1 Kr. L 243. postfrisk. AFA: 85 kr 30/3/2020 18:57 0
danmark vinterbaer miniblok postfrisk DANMARK. VINTERBÆR, MINIBLOK, postfrisk 30/3/2020 18:57 0
48,- DKK
danmark mary frederik postfrisk miniblok DANMARK. MARY & FREDERIK, postfrisk miniblok. 30/3/2020 18:57 0
danmark cept spoerge joergen mnh ark Danmark. CEPT, Spørge Jørgen, MNH ark. 30/3/2020 18:57 0
danmark soefart miniblok postfrisk DANMARK, SØFART. MINIBLOK POSTFRISK 30/3/2020 18:57 0
danmark nr 293 95 alm papir postfrisk Danmark. Nr. 293/95 alm. papir. postfrisk 30/3/2020 18:57 0
danmark nr 1493 moeller med vignet postfrisk DANMARK. Nr. 1493. MØLLER med VIGNET, postfrisk 30/3/2020 18:57 0
staalstik nr 202 202a type i stp afa 350 kr Stålstik. Nr. 202/202a Type I, stp. AFA: 350 kr 30/3/2020 18:57 0
staalstik nr 205 stemplet afa 200 kr Stålstik. Nr. 205, stemplet. AFA: 200 kr 30/3/2020 18:57 0
udsleben stjerne pragt stp nr 1634 oester uttrup Udsleben Stjerne PRAGT stp. Nr. 1634, ØSTER UTTRUP 30/3/2020 18:57 0
34,- DKK
udsleben stjerne pragt stp nr 1329 soendersoe Udsleben Stjerne PRAGT stp. Nr. 1329, SØNDERSØ 30/3/2020 18:57 0
18,- DKK
udsleben stjerne pragt stp nr 1290 svallerup Udsleben Stjerne PRAGT stp. Nr. 1290, SVALLERUP 30/3/2020 18:57 0
17,- DKK
danmark nr 1112 pragt stemplet Danmark. Nr. 1112. PRAGT Stemplet 30/3/2020 18:57 0
17,- DKK
danmark nyt maerke med haren Danmark. Nyt mærke med Haren 30/3/2020 18:57 0
18,- DKK
danmark nyt soldat til hest luxus stemplet Danmark. Nyt SOLDAT til hest, LUXUS stemplet 30/3/2020 18:57 0
17,- DKK
danmark nr 966 69 stemplet 6 6 90 komplet 8 blok Danmark. Nr. 966/69. Stemplet 6.6.90 komplet 8-blok. 30/3/2020 18:57 0
danmark nr 310 variant dobbeltpraeg v skulder Danmark. Nr. 310, Variant: DOBBELTPRÆG v. Skulder 30/3/2020 18:57 0
danmark kaempe katalogvaerdi ca 240 gr kun 8 sider vist Danmark. Kæmpe katalogværdi. ca. 240 gr. Kun 8 sider vist 30/3/2020 18:57 0
danmark nr 18 parstykke stemplet Danmark. Nr. 18, PARSTYKKE stemplet 30/3/2020 18:57 0

Viser: 1-30  af  458  linjer

Opdateret: 28/3/2020 22:28.