QXL.dkSøg682 søgeresultater
Varer til salg af StampsCollector (36457)
groenland frankeringsettiketter nye fra 2018 postfrisk saet Grønland. Frankeringsettiketter. Nye fra 2018, postfrisk sæt 14/11/2019 21:04 0
danmark nr 54 54x ubrugt stor skravering v 5 tal Danmark. Nr. 54/54x, ubrugt. STOR SKRAVERING v. 5-tal 14/11/2019 22:07 0
1110,- DKK
marginal blok 1 kr l 243 postfrisk afa 85 kr MARGINAL BLOK. 1 Kr. L 243. postfrisk. AFA: 85 kr 14/11/2019 22:07 0
danmark vinterbaer miniblok postfrisk DANMARK. VINTERBÆR, MINIBLOK, postfrisk 14/11/2019 22:07 0
48,- DKK
danmark mary frederik postfrisk miniblok DANMARK. MARY & FREDERIK, postfrisk miniblok. 14/11/2019 22:07 0
1165a 1167a den dyre type postfrisk 1165a + 1167a, den dyre type, postfrisk 14/11/2019 22:07 0
danmark soefart miniblok postfrisk DANMARK, SØFART. MINIBLOK POSTFRISK 14/11/2019 22:07 0
danmark det kongelig teater med vignet postfrisk DANMARK. Det Kongelig Teater med VIGNET, postfrisk 14/11/2019 22:07 0
danmark nr 293 95 alm papir postfrisk Danmark. Nr. 293/95 alm. papir. postfrisk 14/11/2019 22:07 0
danmark nr 1493 moeller med vignet postfrisk DANMARK. Nr. 1493. MØLLER med VIGNET, postfrisk 14/11/2019 22:07 0
udsleben stjerne pragt stp nr 1634 oester uttrup Udsleben Stjerne PRAGT stp. Nr. 1634, ØSTER UTTRUP 14/11/2019 22:07 0
34,- DKK
danmark nr 1112 pragt stemplet Danmark. Nr. 1112. PRAGT Stemplet 14/11/2019 22:07 0
17,- DKK
danmark nyt soldat til hest luxus stemplet Danmark. Nyt SOLDAT til hest, LUXUS stemplet 14/11/2019 22:07 0
17,- DKK
danmark nr 966 69 stemplet 6 6 90 komplet 8 blok Danmark. Nr. 966/69. Stemplet 6.6.90 komplet 8-blok. 14/11/2019 22:07 0
tofarvet nr 30a stemplet afa 2000 Tofarvet. Nr. 30a, stemplet. AFA: 2000 14/11/2019 22:07 0
260,- DKK
danmark nr 18 parstykke stemplet Danmark. Nr. 18, PARSTYKKE stemplet 14/11/2019 22:07 0
postopkraevning anvendt foerste maaned 22 10 88 flot POSTOPKRÆVNING. Anvendt første måned 22.10.88. FLOT 14/11/2019 22:07 0
960,- DKK
jul 1970 helark afa 180 kr ufoldet Jul 1970. Helark, AFA: 180 kr.. ufoldet 14/11/2019 22:07 0
26,- DKK
1994 postfrisk helark ufoldet afa 140 kr 1994. Postfrisk helark ufoldet. AFA: 140 kr 14/11/2019 22:07 0
34,- DKK
jul 1959 provisorier postfrisk ark foldet JUL. 1959, PROVISORIER, postfrisk ark, foldet 14/11/2019 22:07 0
norge 1914 brev med god maerkat sat i strafporto Norge. 1914. Brev med god MÆRKAT, sat i strafporto. 14/11/2019 22:07 0
325,- DKK
aarsmappe 1972 komplet postfrisk afa 360 kr Årsmappe. 1972 komplet postfrisk. AFA: 360 kr 14/11/2019 22:07 0
portomaerke nr 17 postfrisk afa 320 kr Portomærke. nr. 17, postfrisk. AFA: 320 kr 14/11/2019 22:07 0
danmark gebyr nr 2 postfrisk afa 200 kr Danmark. Gebyr. Nr. 2 postfrisk. AFA: 200 kr 14/11/2019 22:07 0
postfaerge 13x plet i flaget marginal 4 blok se beskr Postfærge. 13x, PLET i flaget + Marginal 4-blok Se Beskr. 14/11/2019 22:07 0
6110,- DKK
postfaerge nr 15 ubrugt afa 160 kr Postfærge. nr. 15, ubrugt. AFA: 160 kr 14/11/2019 22:07 0
postfaerge nr 16a ubrugt afa 450 kr Postfærge. nr. 16A, ubrugt. AFA: 450 kr 14/11/2019 22:07 0
postfaerge nr 8 postfrisk afa 1400 kr Postfærge. nr. 8, postfrisk. AFA: 1400 kr 14/11/2019 22:07 0
235,- DKK
danmark reklame haefte nr 20 alfred benzon se beskr Danmark. Reklame. Hæfte nr. 20 Alfred Benzon. Se beskr. 14/11/2019 22:07 0
5010,- DKK
danmark reklame 5 stribe tete beche se beskr Danmark. Reklame. 5 Stribe tete beche. Se Beskr. 14/11/2019 22:07 0
4260,- DKK

Viser: 1-30  af  682  linjer

Opdateret: 14/11/2019 07:17.