QXL.dkSøg17 søgeresultater
Varer til salg af Steen4760 (121)
berlin 1970 1990 naermest komplet Berlin 1970 - 1990 Nærmest komplet 10/3/2021 11:28 0
750,- DKK
praesident heuss 1954 1957 postfrisk Præsident Heuss 1954-1957 Postfrisk 10/3/2021 11:28 0
afa 1125 1139 postfrisk haengslet AFA 1125-1139 Postfrisk/hængslet 10/3/2021 11:32 0
afa 1160 1189 postfrisk haengslet AFA 1160-1189 Postfrisk/hængslet 10/3/2021 11:32 0
afa 1190 1214 postfrisk AFA 1190-1214 Postfrisk 10/3/2021 11:32 0
vesttyskland 1957 1999 stort set komplet Vesttyskland 1957 - 1999 stort set komplet 10/3/2021 11:32 0
1500,- DKK
afa 1111 1124 postfrisk haengslet AFA 1111-1124 Postfrisk/Hængslet 10/3/2021 11:34 0
sverige 1966 67 billedmaerker Sverige 1966 - 67 billedmærker 10/3/2021 11:36 0
sverige 1968 billedmaerker Sverige 1968 billedmærker 10/3/2021 11:36 0
sverige afa 231 242 Sverige AFA 231 - 242 10/3/2021 11:36 0
sverige type bo cs ct Sverige Type Bo, Cs, Ct 10/3/2021 11:36 0
afa 1106 1109 stemplet AFA 1106-1109 Stemplet 10/3/2021 11:36 0
sverige 1946 52 billedmaerker Sverige 1946 - 52 billedmærker 10/3/2021 11:38 0
sverige 1958 59 billedmaerker Sverige 1958 - 59 billedmærker 10/3/2021 11:38 0
sverige 1962 63 billedmaerker Sverige 1962 - 63 billedmærker 10/3/2021 11:38 0
sverige 1969 billedmaerker Sverige 1969 billedmærker 10/3/2021 11:38 0
sverige 1960 61 billedmaerker Sverige 1960 - 61 billedmærker 10/3/2021 11:40 0

Viser: 1-17  af  17  linjer

Opdateret: 9/3/2021 05:12.