QXL.dkSøg44 søgeresultater
Varer til salg af Traileren (2446)
1 2
dk afa 852 miniark postfrisk DK AFA 852 Miniark Postfrisk 31/3/2020 11:45 0
dk afa 869 miniark postfrisk DK AFA 869 Miniark Postfrisk 31/3/2020 11:45 0
dk afa 1183 miniark postfrisk DK AFA 1183 Miniark Postfrisk 31/3/2020 11:45 0
17,50 DKK
dk afa 1011 1012 miniark postfrisk DK AFA 1011-1012 Miniark Postfrisk 31/3/2020 11:45 0
dk afa 501 502 postfrisk DK AFA 501-502 Postfrisk 31/3/2020 11:45 0
dk afa 966 969 4 stribe postfrisk DK AFA 966-969 4-stribe Postfrisk 31/3/2020 11:45 0
dk dybboel moelle serien afa 236 238 postfriske DK Dybbøl Mølle serien AFA 236-238 Postfriske 31/3/2020 11:45 0
dk dr margrethe 5 postfriske maerker DK Dr. Margrethe 5 Postfriske mærker 31/3/2020 11:45 0
dk afa 318f 335f postfriske DK AFA 318F + 335F Postfriske 31/3/2020 11:45 0
dk chr x afa 110 118 128 129 129a 131 stemplede DK Chr. X AFA 110+118+128+129+129a+131 Stemplede 31/3/2020 11:45 0
dk afa 136 139 stemplede DK AFA 136+139 Stemplede 31/3/2020 11:45 0
dk afa 116 stemplet DK AFA 116 Stemplet 31/3/2020 11:45 0
dk afa 104 stemplet dronninglund DK AFA 104 Stemplet DRONNINGLUND 31/3/2020 11:45 0
dk chr x dubletter bl a afa 193 lux stemplet dronninglund DK Chr. X Dubletter bl.a. AFA 193 LUX Stemplet Dronninglund 31/3/2020 11:45 0
dk afa 188 stemplet DK AFA 188 Stemplet 31/3/2020 11:45 0
dk vaabentype dubletter 7 maerker DK Våbentype dubletter 7 mærker 31/3/2020 11:45 0
dk afa 7 stemplet DK AFA 7 Stemplet 31/3/2020 11:45 0
dk afa 11 stemplet DK AFA 11 Stemplet 31/3/2020 11:45 0
dk afa 30b stemplet DK AFA 30B Stemplet 31/3/2020 11:45 0
dk afa 29b stemplet DK AFA 29B Stemplet 31/3/2020 11:45 0
dk afa 28 stemplet DK AFA 28 Stemplet 31/3/2020 11:45 0
dk afa 26 stemplet DK AFA 26 Stemplet 31/3/2020 11:45 0
dk afa 23b vandmaerke ii DK AFA 23B Vandmærke II 31/3/2020 11:45 0
dk afa 22c vandmaerke iii DK AFA 22C Vandmærke III 31/3/2020 11:45 0
dk afa 32 33 smaa hjoernetal stemplede DK AFA 32 + 33 små hjørnetal Stemplede 31/3/2020 11:45 0
dk porto afa 1 19 stemplede DK Porto AFA 1-19 Stemplede 31/3/2020 11:45 0
dk gebyrmaerker afa 1 5 stemplede DK Gebyrmærker AFA 1-5 Stemplede 31/3/2020 11:45 0
dk postfaerge afa 5 stemplet DK Postfærge AFA 5 Stemplet 31/3/2020 11:45 0
dk postfaerge afa 41 43 postfriske DK Postfærge AFA 41-43 Postfriske 31/3/2020 11:45 0
dk frimaerkehaefte postfrisk afa 1271a 1271b DK Frimærkehæfte Postfrisk AFA 1271A-1271B 31/3/2020 11:45 0

Viser: 1-30  af  44  linjer

1 2 |
Opdateret: 28/3/2020 23:03.