QXL.dkSøg1408 søgeresultater
Varer til salg af amje1203 (3469)
frimaerkekatalog oest europa bind 1 2 2017 2017 Frimærkekatalog Øst-europa Bind 1+2, 2017 (2017) 29/9/2020 11:23 0
149,- DKK
groenland stemplet maerke fra 1983 2721 d Grønland stemplet mærke fra 1983 (2721 D) 20/9/2020 08:30 0
12,- DKK
frimaerkekatalog skandinavien 2020 2020 Frimærkekatalog Skandinavien 2020 (2020) 20/9/2020 11:25 1
danmark pf afa nr 12 stemplet 3423 1 Danmark PF Afa nr. 12, stemplet (3423-1) 20/9/2020 11:48 0
danmark pf afa nr 13 stemplet 3423 2 Danmark PF Afa nr. 13, stemplet (3423-2) 20/9/2020 11:50 0
danmark portomaerke afa nr 5 stemplet 3423 3 Danmark Portomærke Afa nr. 5, stemplet (3423-3) 20/9/2020 11:52 0
island afa nr 89 stemplet 10 aur 3423 4 Island Afa nr. 89, stemplet 10 AUR. (3423-4) 20/9/2020 11:54 0
island afa nr 70 stemplet 3423 5 Island Afa nr. 70, stemplet. (3423-5) 20/9/2020 11:56 0
island afa nr 84 stemplet 3423 6 Island Afa nr. 84, stemplet. (3423-6) 20/9/2020 11:58 0
island afa nr 57 stemplet 3423 7 Island Afa nr. 57, stemplet. (3423-7) 20/9/2020 12:00 0
island afa nr 58 stemplet 40 aur 3423 8 Island Afa nr. 58, stemplet 40 AUR. (3423-8) 20/9/2020 12:02 0
island afa nr 38 stemplet 6 aur 3423 9 Island Afa nr. 38, stemplet 6 AUR. (3423-9) 20/9/2020 12:02 0
island afa nr 7b stemplet 6 aur 3423 10 Island Afa nr. 7B, stemplet 6 AUR. (3423-10) 20/9/2020 12:04 0
island afa nr 279 281 stemplet 3423 11 Island Afa nr. 279-281, stemplet (3423-11) 20/9/2020 12:18 0
island tj afa nr 64 7 aur stemplet 3424 2 Island TJ. Afa nr. 64, 7 AUR. stemplet (3424-2) 20/9/2020 12:28 0
island afa nr 152 35 aur stemplet 3424 3 Island Afa nr. 152, 35 AUR. stemplet (3424-3) 20/9/2020 12:34 0
island afa nr 128 10 aur stemplet 3424 4 Island Afa nr. 128, 10 AUR. stemplet (3424-4) 20/9/2020 12:36 0
island afa nr 197 40 aur stemplet 3424 5 Island Afa nr. 197, 40 AUR. stemplet (3424-5) 20/9/2020 12:38 0
danmark portomaerke afa nr 19 stemplet 3424 6 Danmark portomærke Afa nr. 19, stemplet (3424-6) 20/9/2020 12:40 0
danmark afa nr 177 stemplet 3424 7 Danmark Afa nr. 177, stemplet (3424-7) 20/9/2020 12:44 0
danmark afa nr 162 stemplet 3424 8 Danmark Afa nr. 162, stemplet (3424-8) 20/9/2020 12:46 0
danmark afa nr 158 stemplet 3424 9 Danmark Afa nr. 158, stemplet (3424-9) 20/9/2020 12:48 0
danmark afa nr 78 80a stemplet 3424 10 Danmark Afa nr. 78/80A, stemplet (3424-10) 20/9/2020 12:50 0
tyskland berlin afa nr 107 postfrisk 3425 2 Tyskland- Berlin, Afa nr. 107, postfrisk (3425-2) 20/9/2020 12:56 0
tyske rige afa nr 472 stemplet 3425 3 Tyske-rige Afa nr. 472, stemplet (3425-3) 20/9/2020 12:58 0
tyske rige afa nr 377 stemplet 3425 4 Tyske-rige Afa nr. 377, stemplet (3425-4) 20/9/2020 13:00 0
danmark afa nr 61 35oere paa 20 oere stemplet 3226 3 Danmark Afa nr. 61, 35øre på 20 øre. stemplet (3226-3) 20/9/2020 13:01 0
danmark afa nr 120 roede kors stemplet 3226 4 Danmark Afa nr. 120, røde kors, stemplet (3226-4) 20/9/2020 13:01 0
38,- DKK
danmark 3 forskelllige 7 oere provisorier stemplet 3226 11 Danmark 3 forskelllige 7 øre provisorier, stemplet (3226-11) 20/9/2020 13:01 0
faeroererne aarsmappe fra 1993 Færørerne årsmappe fra 1993 20/9/2020 13:01 0

Viser: 1-30  af  1408  linjer

Opdateret: 20/9/2020 02:56.