QXL.dkSøg1063 søgeresultater
Varer til salg af amje1203 (2505)
faeroeerne postfrisk miniark fra 2013 2890 a Færøerne postfrisk miniark fra 2013 (2890 A) < 8 min. 0
faeroeerne postfrisk miniark fra 2003 2890 d Færøerne postfrisk miniark fra 2003 (2890 D) < 12 min. 0
23,- DKK
danmark stjernestempel 0139 bjergby 2900 1 Danmark stjernestempel (0139 Bjergby) (2900-1) < 14 min. 0
danmark stjernestempel 0175 bregninge 2900 2 Danmark stjernestempel (0175 Bregninge) (2900-2) < 20 min. 0
danmark stjernestempel 0256 ejstrup 2900 3 Danmark stjernestempel (0256 Ejstrup) (2900-3) < 20 min. 0
faeroeerne diverse postfriske maerker fra 2013 2891 1 Færøerne diverse postfriske mærker fra 2013 (2891 -1) < 28 min. 1
faeroeerne diverse postfriske maerker fra 2013 2891 2 Færøerne diverse postfriske mærker fra 2013 (2891 -2) < 30 min. 1
faeroeerne diverse postfriske maerker fra 2013 2891 3 Færøerne diverse postfriske mærker fra 2013 (2891 -3) < 32 min. 1
faeroeerne diverse postfriske maerker fra 2014 2891 4 Færøerne diverse postfriske mærker fra 2014 (2891 -4) < 34 min. 0
32,- DKK
faeroeerne diverse postfriske maerker fra 2014 2891 5 Færøerne diverse postfriske mærker fra 2014 (2891 -5) < 36 min. 0
danmark stjerne stempel 0175 bregninge 2900 4 Danmark stjerne stempel ( 0175 Bregninge) (2900-4) < 36 min. 0
danmark stjerne blaa stempel 0297 fangel 2900 5 Danmark stjerne blå stempel ( 0297 Fangel) (2900-5) < 38 min. 0
38,- DKK
danmark stjerne stempel 0301 famingloese 2900 6 Danmark stjerne stempel ( 0301 Famingløse) (2900-6) < 40 min. 0
danmark stjerne stempel 0324 fjenneslev 2900 7 Danmark stjerne stempel ( 0324 Fjenneslev) (2900-7) < 42 min. 0
faeroeerne diverse postfriske maerker fra 2014 2891 6 Færøerne diverse postfriske mærker fra 2014 (2891 -6) < 44 min. 0
danmark stjerne stempel 0246 egebjerg 2900 8 Danmark stjerne stempel ( 0246 Egebjerg) (2900-8) < 44 min. 0
danmark stjerne stempel 0216 boevlingbjerg 2901 1 Danmark stjerne stempel ( 0216 Bøvlingbjerg) (2901-1) < 50 min. 0
danmark stjerne stempel 0357 foevling 2901 2 Danmark stjerne stempel ( 0357 Føvling) (2901-2) < 54 min. 0
38,- DKK
dvi afa nr 5b 1 cent lilla groen tryk 4 stemplet 2901 3 DVI Afa nr. 5b 1 cent lilla/grøn tryk 4 stemplet. (2901-3) 24/1/2018 11:06 0
danmark afa nr 380x stemplet 2901 4 Danmark Afa nr. 380X stemplet. (2901-4) 24/1/2018 11:10 0
38,- DKK
danmark stjerne stempel 0191 brundby 2901 5 Danmark stjerne stempel ( 0191 Brundby) (2901-5) 24/1/2018 11:14 0
danmark stjerne stempel 0244 ebberup 2901 6 Danmark stjerne stempel ( 0244 Ebberup) (2901-6) 24/1/2018 11:16 0
danmark afa nr 7 med nr st 168 holst eisenban 2901 7 Danmark Afa. nr 7 med nr. st. 168 Holst Eisenban. (2901-7) 24/1/2018 11:20 0
dvi afa nr 5b tryk 5 stemplet 2901 8 DVI Afa nr. 5b tryk 5 stemplet (2901-8) 24/1/2018 11:26 0
danmark nr 53 randers 2902 1 Danmark Nr. 53 Randers (2902-1) 24/1/2018 11:32 0
danmark afa nr 322x stemplet 2902 2 Danmark Afa nr. 322X stemplet (2902-2) 24/1/2018 11:36 0
danmark nr 57 ringsted 2902 3 Danmark nr. 57 Ringsted. (2902-3) 24/1/2018 11:38 0
danmark stjerne stemplel 0345 froeslev 2902 4 Danmark stjerne stemplel ( 0345 Frøslev) (2902-4) 24/1/2018 11:40 0
danmark afa nr 364x stemplet 2902 5 Danmark Afa nr. 364X stemplet (2902-5) 24/1/2018 11:42 0
danmark postfaerge 24 postfrisk 2902 6 Danmark Postfærge 24 postfrisk. (2902-6) 24/1/2018 11:46 0

Viser: 1-30  af  1063  linjer

Opdateret: 24/1/2018 10:06.