QXL.dkSøg1352 søgeresultater
Varer til salg af amje1203 (2952)
danmark postfrisk smaaark fra 2009 3017 1 Danmark postfrisk småark fra 2009 (3017-1) 18/8/2019 03:58 0
danmark diverse postfriske maerker 3019 3 Danmark diverse postfriske mærker (3019-3) 18/8/2019 03:58 0
danmark diverse postfriske maerker 3019 4 Danmark diverse postfriske mærker (3019-4) 18/8/2019 03:58 0
danmark diverse postfriske maerker 3016 3 Danmark diverse postfriske mærker (3016-3) 18/8/2019 03:58 0
danmark provisorie afa nr 159 stemplet 3024 6 Danmark provisorie Afa nr. 159 stemplet. (3024-6) 18/8/2019 03:58 0
danmark afa nr 39 24 oere brun stemplet 3024 7 Danmark Afa nr. 39, 24 øre brun. stemplet (3024-7) 18/8/2019 03:58 0
danmark afa nr 108 i parstyk stemplet 3147 2 Danmark Afa nr. 108 i parstyk, stemplet (3147-2) 18/8/2019 03:58 0
38,- DKK
groenland stemplet miniark fra 1995 1997 3048 1 Grønland stemplet miniark fra 1995/1997 (3048-1) 18/8/2019 03:58 0
groenland stemplet miniark fra 1987 1993 3048 2 Grønland stemplet miniark fra 1987/1993 (3048-2) 18/8/2019 03:58 0
danskvestindien afa nr 12 stemplet 12 cents 3148 2 Danskvestindien Afa nr.12, stemplet 12 cents. (3148-2) 18/8/2019 03:58 0
135,- DKK
sverige afa nr 38 ustemplet 3148 1 Sverige Afa nr. 38 ustemplet (3148-1) 18/8/2019 03:58 0
sverige afa nr 20b stemplet 2853 d Sverige Afa nr. 20b stemplet. (2853 D) 18/8/2019 03:58 0
tyske rige diverse ustemplet maerker 3018 1 Tyske rige diverse ustemplet mærker (3018-1) 18/8/2019 03:58 0
tyske rige mich w64 fra haefte ustemplet 3147 1 Tyske rige Mich W64 fra hæfte, ustemplet (3147-1) 18/8/2019 03:58 0
tyske rige afa nr 548 stemplet 3148 3 Tyske rige Afa nr. 548 stemplet (3148-3) 18/8/2019 03:58 0
tyske rige afa nr 548 stemplet 3148 4 Tyske rige Afa nr. 548 stemplet (3148-4) 18/8/2019 03:58 0
tyskland afa nr 1119 stemplet 3149 2 Tyskland Afa nr. 1119 stemplet (3149-2) 18/8/2019 03:58 0
tyskland afa nr 101 stemplet 3149 3 Tyskland Afa nr. 101 stemplet (3149-3) 18/8/2019 03:58 0
tyskland afa nr 1129 stemplet 3149 4 Tyskland Afa nr. 1129 stemplet (3149-4) 18/8/2019 03:58 0
tyskland afa nr 1173 stemplet 3149 5 Tyskland Afa nr. 1173 stemplet (3149-5) 18/8/2019 03:58 0
tyskland afa nr 1170 stemplet 3149 6 Tyskland Afa nr. 1170 stemplet (3149-6) 18/8/2019 03:58 0
syd afrika afa 70b stemplet 2853 b Syd Afrika Afa 70b stemplet. (2853 B) 18/8/2019 03:58 0
erindringsmoent soelvmoent guldbelagt m 11 Erindringsmønt sølvmønt guldbelagt (M- 11) 18/8/2019 03:58 0
erindringsmoent soelvmoent guldbelagt m 12 Erindringsmønt sølvmønt guldbelagt (M- 12) 18/8/2019 03:58 0
erindringsmoent soelvmoent guldbelagt m 14 Erindringsmønt sølvmønt guldbelagt (M- 14) 18/8/2019 03:58 0
maerkater 2 stk fare lurer wangels 2814 3 Mærkater 2 stk. Fare lurer-Wangels (2814-3) 18/8/2019 03:58 0
maerkater 2 stk oesterlandsmissionen arbejdsledige 2814 4 Mærkater 2 stk. Østerlandsmissionen-arbejdsledige (2814-4) 18/8/2019 03:58 0
maerkater 2 stk carstensens kaffe j c moeller og co 2814 5 Mærkater 2 stk.Carstensens kaffe-J.C.Møller og Co (2814-5) 18/8/2019 03:58 0
maerkater 2 stk ergy olympia 2814 6 Mærkater 2 stk.ERGY- OLYMPIA (2814-6) 18/8/2019 03:58 0
diverse stemplet 4 blokke fra 1986 1987 1990 1994 3021 1 Diverse stemplet 4-blokke fra 1986,1987,1990,1994 (3021-1) 18/8/2019 03:58 0

Viser: 1-30  af  1352  linjer

Opdateret: 18/8/2019 02:54.