QXL.dkSøg1201 søgeresultater
Varer til salg af amje1203 (2711)
posthus stemplet variant afa nr 81m roed prik i k 3071 Posthus stemplet VARIANT, Afa nr.81m, (rød prik i K) (3071) 3/10/2018 18:08 0
1000,- DKK
sverige post jubilaeum 1924 30 oers blaa stemplet 2857 c Sverige post jubilæum 1924 30 ørs blå stemplet (2857 C) 25/9/2018 05:15 0
sverige post jubilaeum 1924 50 oers graa stemplet 2857 h Sverige post jubilæum 1924 50 ørs grå stemplet (2857 H) 25/9/2018 05:16 0
tyske rige afa nr 695 postfrisk 2604 c Tyske Rige AFA nr. 695 postfrisk (2604 C) 25/9/2018 05:16 0
38,- DKK
tyskland tyskerige censur brev sendt til danmark 2915 3 Tyskland tyskerige Censur, brev sendt til danmark.(2915-3) 25/9/2018 05:17 0
oest tyskland brev sendt d 18 03 1951 2936 3 Øst Tyskland brev sendt d. 18.03.1951 (2936-3) 25/9/2018 05:18 0
tysk luftpostbrev 1006 Tysk luftpostbrev. (1006) 25/9/2018 05:18 0
38,- DKK
portugal postfriske maerker fra madeira 1982 2938 1 Portugal postfriske mærker fra Madeira 1982 (2938-1) 25/9/2018 05:19 0
portugal postfriske maerker fra acores 1982 2938 3 Portugal postfriske mærker fra Acores 1982 (2938-3) 25/9/2018 05:20 0
portugal postfriske maerker fra acores 1983 2938 4 Portugal postfriske mærker fra Acores 1983 (2938-4) 25/9/2018 05:20 0
tyskland tyskerige censur brev sendt til danmark 2933 3 Tyskland-tyskerige censur, brev sendt til Danmark (2933-3) 25/9/2018 05:21 0
tyskland tyskerige adressekort sendt til danmark 2935 3 Tyskland-tyskerige adressekort sendt til Danmark (2935-3) 25/9/2018 05:22 0
grnland diverse ustemplet maerker 2889 b Grnland diverse ustemplet mærker (2889 B) 25/9/2018 05:23 0
groenland diverse ustemplet og stemplet maerker 2889 c Grønland diverse ustemplet og stemplet mærker (2889 C) 25/9/2018 05:23 0
sverige aarsmappe 1983 Sverige Årsmappe 1983 25/9/2018 05:24 0
sverige post jubilaeum 1924 20 oers roed ustemplet 2857 a Sverige post jubilæum 1924 20 ørs rød ustemplet (2857 A) 25/9/2018 05:25 0
sverige post jubilaeum 1924 30 oers blaa ustemplet 2857 b Sverige post jubilæum 1924 30 ørs blå ustemplet (2857 B) 25/9/2018 05:25 0
sverige post jubilaeum 1924 35 oers sort ustemplet 2857 d Sverige post jubilæum 1924 35 ørs sort ustemplet (2857 D) 25/9/2018 05:26 0
sverige post jubilaeum 1924 40 oers oliven ustemplet 2857 e Sverige post jubilæum 1924 40 ørs oliven ustemplet (2857 E) 25/9/2018 05:27 0
sverige afa nr 140 stemplet 50 paa 4 oere violet 2855 c Sverige AFA nr. 140 stemplet 50 på 4 øre violet. (2855 C) 25/9/2018 05:27 0
sverige stemplet parstyk 5 oers groen 2855 e Sverige stemplet parstyk 5 ørs grøn. (2855 E) 25/9/2018 05:28 0
danmark afa nr 105 40 oers chr x postfrisk 2856 f Danmark AFA nr. 105 40 ørs CHR.X postfrisk. (2856 F) 25/9/2018 05:34 0
danmark bamse postfrisk selvklaebende smaa ark 2011 2804 9 Danmark Bamse postfrisk selvklæbende små ark. 2011 (2804-9) 25/9/2018 05:35 0
danmark postfrisk selvklaebende smaa ark 2011 2804 10 Danmark postfrisk selvklæbende små ark. 2011 (2804-10) 25/9/2018 05:40 0
48,- DKK
danmark div selvklaebende maerker fra 2013 2919 8 Danmark div. selvklæbende mærker fra 2013 (2919-8) 25/9/2018 05:45 0
danmark div selvklaebende maerker fra 2013 2919 9 Danmark div. selvklæbende mærker fra 2013 (2919-9) 25/9/2018 05:46 0
danmark postfrisk miniark fra 2010 2924 26 Danmark postfrisk miniark fra 2010 (2924-26) 25/9/2018 05:46 0
38,- DKK
faeroeerne diverse postfriske maerker fra 1981 84 2939 2 Færøerne diverse postfriske mærker fra 1981-84 (2939-2) 25/9/2018 05:47 0
faeroeerne diverse postfriske maerker fra 1985 86 2940 1 Færøerne diverse postfriske mærker fra 1985-86 (2940-1) 25/9/2018 05:48 0
faeroeerne diverse postfriske maerker fra 1989 90 2941 1 Færøerne diverse postfriske mærker fra 1989-90 (2941-1) 25/9/2018 05:49 0
38,- DKK

Viser: 1-30  af  1201  linjer

Opdateret: 25/9/2018 01:32.