QXL.dkSøg1414 søgeresultater
Varer til salg af amje1203 (3810)
afa nr 1a halveret 4oere 5oere paa lille klip m att 3502 Afa nr. 1A Halveret 4øre + 5øre på lille klip, m/att. (3502) 28/9/2021 11:58 0
1800,- DKK
holland afa nr 582 ustemplet 2031 b Holland AFA nr. 582 ustemplet. (2031 B) 18/9/2021 16:08 0
danmark brev afa nr 7 sendt fra middelfart 2008 a Danmark brev AFA nr.7 sendt fra Middelfart. (2008 A) 18/9/2021 16:08 0
danmark afa 816y postfrisk med variant 2040 f Danmark AFA 816y postfrisk med variant (2040 F) 18/9/2021 16:10 0
postkort fra oerbaeklunde fyens 3249 1 Postkort fra Ørbæklunde (Fyens) (3249-1) 18/9/2021 16:35 0
danmark afa nr 59 stemplet 3294 Danmark Afa nr. 59 stemplet (3294) 18/9/2021 16:35 0
danmark afa nr 87 ustemplet 3294 Danmark Afa nr. 87 ustemplet (3294) 18/9/2021 16:35 0
danmark afa nr 193 stemplet 3294 Danmark Afa nr. 193 stemplet (3294) 18/9/2021 16:35 0
danmark afa 105a stemplet 3295 Danmark Afa 105a stemplet (3295) 18/9/2021 16:35 0
danmark po 7 stemplet 3294 Danmark Po 7 stemplet (3294) 18/9/2021 16:35 0
luftpost gaza sendt 1962 til danmark 3249 3 Luftpost Gaza sendt 1962 til Danmark (3249-3) 18/9/2021 16:35 0
groenland 2 fdc med 4 blokke og enkelt fra 2005 3309 Grønland 2 FDC med 4 blokke og enkelt fra 2005 (3309) 18/9/2021 16:35 0
groenland 2 fdc med 4 blokke og enkelt fra 2005 3312 Grønland 2 FDC med 4 blokke og enkelt fra 2005 (3312) 18/9/2021 16:35 0
groenland 2 fdc med 4 blokke og enkelt fra 2005 3313 Grønland 2 FDC med 4 blokke og enkelt fra 2005 (3313) 18/9/2021 16:35 0
dansk postkort fra gl skagen vejen til stranden 3249 4 Dansk postkort fra GL. SKAGEN. vejen til stranden (3249-4) 18/9/2021 16:35 0
tyskland 3 postfriske miniark 1410 Tyskland 3 postfriske miniark. (1410 ) 19/9/2021 09:37 1
14,- DKK
tyskland afa nr 1195 1196 postfrisk 3258 2 Tyskland Afa nr. 1195-1196 postfrisk (3258-2) 19/9/2021 09:37 0
tyskland afa nr 1236 stemplet 3259 1 Tyskland Afa nr. 1236 stemplet (3259-1) 19/9/2021 09:37 0
tyskland afa nr 1114 stemplet 3259 4 Tyskland Afa nr. 1114 stemplet (3259-4) 19/9/2021 09:37 0
tyskland afa nr 1124 stemplet 3259 5 Tyskland Afa nr. 1124 stemplet (3259-5) 19/9/2021 09:37 0
tyskland afa nr 1180 1181 stemplet 3260 2 Tyskland Afa nr. 1180-1181 stemplet (3260-2) 19/9/2021 09:37 0
tyskland afa nr 1126 stemplet 3260 3 Tyskland Afa nr. 1126 stemplet (3260-3) 19/9/2021 09:37 0
tyskland afa nr 1126 stemplet 3260 4 Tyskland Afa nr. 1126 stemplet (3260-4) 19/9/2021 09:37 0
sydafrika luftpostbrev sendt til england 3066 Sydafrika luftpostbrev sendt til England. (3066) 19/9/2021 09:37 0
turks and caicos is engelske kolonier postfrisk 2036 a Turks and Caicos Is Engelske kolonier- postfrisk. (2036 A) 19/9/2021 09:37 0
12,- DKK
engelske kolonier 6 diverse maerker bahamas 2968 3 Engelske kolonier 6 diverse mærker Bahamas (2968-3) 19/9/2021 09:37 0
engelske kolonier 7 diverse maerker bahamas 2972 1 Engelske kolonier 7 diverse mærker Bahamas (2972-1) 19/9/2021 09:37 0
danmark fdc 3 stk fra 1993 939 Danmark FDC 3 stk fra 1993. (939) 19/9/2021 09:37 0
18,- DKK
danmark sas luftpost sendt til tokyo 1957 1320 a Danmark SAS luftpost sendt til Tokyo 1957. (1320 A) 19/9/2021 09:37 0
dansk brevkort 3026 3 Dansk brevkort (3026-3) 19/9/2021 09:37 0

Viser: 1-30  af  1414  linjer

Opdateret: 18/9/2021 12:30.