QXL.dkSøg1283 søgeresultater
Varer til salg af amje1203 (3388)
tysk postkort fra bad kreuznach 715b Tysk postkort fra Bad Kreuznach (715B) 13/7/2020 23:47 0
12,- DKK
danmark julemaerke ark fra 1987 perfekt ark Danmark julemærke ark fra 1987 perfekt-ark 13/7/2020 23:47 0
danmark julemaerker fra 1940 ubrugt 3023 2 Danmark Julemærker fra 1940 ubrugt (3023-2) 13/7/2020 23:47 0
danmark julemaerke fra 1940 ubrugt 3023 5 Danmark Julemærke fra 1940 ubrugt (3023-5) 13/7/2020 23:47 0
danmark diverse stemplede maerker fra 1978 834 Danmark diverse stemplede mærker fra 1978. (834) 13/7/2020 23:47 0
danmark diverse stemplede maerker fra 1977 835 Danmark diverse stemplede mærker fra 1977. (835) 13/7/2020 23:47 0
danmark diverse stemplede maerker fra 1969 1970 837 Danmark diverse stemplede mærker fra 1969-1970. (837) 13/7/2020 23:47 0
12,- DKK
danmark diverse stemplet maerker fra 2015 2131 e Danmark diverse stemplet mærker fra 2015 (2131 E) 13/7/2020 23:47 0
14,- DKK
danmark diverse stemplet maerker fra 2003 2012 2130 b Danmark diverse stemplet mærker fra 2003-2012 (2130 B) 13/7/2020 23:47 0
danmark diverse stemplet maerker fra 1989 2016 2129 a Danmark diverse stemplet mærker fra 1989-2016 (2129 A) 13/7/2020 23:47 0
danmark diverse stemplet maerker fra 1976 2016 2129 b Danmark diverse stemplet mærker fra 1976-2016 (2129 B) 13/7/2020 23:47 0
danmark afa 25 b anillinroed stemplet 2830 Danmark AFA 25 b anillinrød stemplet (2830) 13/7/2020 23:47 0
danmark julemaerke helark fra 1976 perfekt ark ufoldet Danmark Julemærke Helark fra 1976 PERFEKT ARK UFOLDET 13/7/2020 23:47 0
danmark frimaerkehaefte fra 1999 3010 5 Danmark frimærkehæfte fra 1999 (3010-5) 13/7/2020 23:47 0
groenland stemplet firblok fra 1983 2718 c Grønland stemplet firblok fra 1983 (2718 C) 13/7/2020 23:47 0
groenland stemplet maerke fra 1983 2721 b Grønland stemplet mærke fra 1983 (2721 B) 13/7/2020 23:47 0
10,- DKK
sverige aarsmappe 1978 Sverige Årsmappe 1978 13/7/2020 23:47 0
norge brev fra follebu 1926 NORGE brev fra Follebu 1926. 13/7/2020 23:47 0
12,- DKK
stribe fra cap horn postfrisk 739 Stribe fra CAP HORN postfrisk (739) 13/7/2020 23:47 0
12,- DKK
tyskland brev sendt til flensburg med parstk 535 Tyskland- brev sendt til Flensburg med PARSTK. (535) 13/7/2020 23:47 0
18,- DKK
tyskland brev sendt til flensburg med parstk Tyskland- brev sendt til Flensburg med PARSTK. 13/7/2020 23:47 0
tyskland brev sendt til flensburg med parstk 537 Tyskland- brev sendt til Flensburg med PARSTK. (537) 13/7/2020 23:47 0
tyskland afa nr 1195 1196 postfrisk 3258 1 Tyskland Afa nr. 1195-1196 postfrisk (3258-1) 13/7/2020 23:47 0
tyskland afa nr 1126 stemplet 3260 5 Tyskland Afa nr. 1126 stemplet (3260-5) 13/7/2020 23:47 0
tyskland afa nr 1126 stemplet 3260 6 Tyskland Afa nr. 1126 stemplet (3260-6) 13/7/2020 23:47 0
sas brev sendt fra japan til danmark 1313 b SAS brev sendt fra Japan til Danmark. ( 1313 B) 13/7/2020 23:47 0
18,- DKK
danmark 3 fdc kuverter fra 1986 i fireblokke Danmark 3 FDC kuverter fra 1986 i fireblokke. 13/7/2020 23:47 0
danmark 3 gode fdc i fireblok Danmark 3 gode FDC i fireblok. 13/7/2020 23:47 0
danmark 3 fdc kuverter fra 1985 i fireblokke Danmark 3 FDC kuverter fra 1985 i fireblokke. 13/7/2020 23:47 0
danmark 3 gode fdc i fireblok fra 1985 Danmark 3 gode FDC i fireblok fra 1985. 13/7/2020 23:47 0

Viser: 1-30  af  1283  linjer

Opdateret: 13/7/2020 16:26.