QXL.dkSøg1304 søgeresultater
Varer til salg af amje1203 (2870)
sverige afa nr 38 ustemplet 3148 1 Sverige Afa nr. 38 ustemplet (3148-1) 21/4/2019 11:26 0
danskvestindien afa nr 12 stemplet 12 cents 3148 2 Danskvestindien Afa nr.12, stemplet 12 cents. (3148-2) 21/4/2019 11:26 0
135,- DKK
tyske rige afa nr 548 stemplet 3148 3 Tyske rige Afa nr. 548 stemplet (3148-3) 21/4/2019 11:26 0
tyske rige afa nr 548 stemplet 3148 4 Tyske rige Afa nr. 548 stemplet (3148-4) 21/4/2019 11:26 0
tyskland afa nr 1139 stemplet 3148 5 Tyskland Afa nr. 1139 stemplet (3148-5) 21/4/2019 11:26 0
tyskland afa nr 1075 stemplet 3148 6 Tyskland Afa nr. 1075 stemplet (3148-6) 21/4/2019 11:26 0
tyskland afa nr 1080 stemplet 3148 7 Tyskland Afa nr. 1080 stemplet (3148-7) 21/4/2019 11:26 0
tyskland afa nr 1133 stemplet 3149 1 Tyskland Afa nr. 1133 stemplet (3149-1) 21/4/2019 11:26 0
tyskland afa nr 1119 stemplet 3149 2 Tyskland Afa nr. 1119 stemplet (3149-2) 21/4/2019 11:26 0
tyskland afa nr 101 stemplet 3149 3 Tyskland Afa nr. 101 stemplet (3149-3) 21/4/2019 11:26 0
tyskland afa nr 1129 stemplet 3149 4 Tyskland Afa nr. 1129 stemplet (3149-4) 21/4/2019 11:26 0
tyskland afa nr 1173 stemplet 3149 5 Tyskland Afa nr. 1173 stemplet (3149-5) 21/4/2019 11:26 0
danmark julekort med julemaerke 3167 1 Danmark julekort med julemærke (3167-1) 21/4/2019 12:36 0
danmark julekort med julemaerke 1910 3167 2 Danmark julekort med julemærke 1910 (3167-2) 21/4/2019 12:38 0
danmark julekort med svensk julemaerke 1915 3167 3 Danmark julekort med svensk julemærke 1915 (3167-3) 21/4/2019 12:40 0
danmark julekort 3167 4 Danmark julekort (3167-4) 21/4/2019 12:42 0
danmark julekort 3167 5 Danmark julekort (3167-5) 21/4/2019 12:44 0
danmark julekort med julemaerke 1931 3167 6 Danmark julekort med julemærke 1931 (3167-6) 21/4/2019 12:46 0
danmark julemaerke helark fra 1976 perfekt ark ufoldet Danmark Julemærke Helark fra 1976 PERFEKT ARK UFOLDET 21/4/2019 17:03 0
danmark julemaerke helark fra 1993 perfekt ark ufoldet Danmark Julemærke Helark fra 1993 PERFEKT ARK UFOLDET 21/4/2019 17:03 0
danmark 3 gode fdc i fireblok fra 1985 Danmark 3 gode FDC i fireblok fra 1985. 21/4/2019 17:03 0
danmark 3 gode fdc i fireblok fra 1986 372 14 Danmark 3 gode FDC i fireblok fra 1986. (372-14) 21/4/2019 17:03 0
danmark julemaerke ark fra 1987 perfekt ark Danmark julemærke ark fra 1987 perfekt-ark 21/4/2019 17:03 0
tyskland brev sendt til flensburg med parstk 537 Tyskland- brev sendt til Flensburg med PARSTK. (537) 21/4/2019 17:03 0
2 tyske noedpengeseddler 608 2 Tyske nødpengeseddler (608) 21/4/2019 17:03 0
3 stk fdc koebenhavn udgivelsesdag 6 6 91 621 3 stk. FDC København udgivelsesdag 6.6.91 (621) 21/4/2019 17:03 0
stribe fra cap horn postfrisk 739 Stribe fra CAP HORN postfrisk (739) 21/4/2019 17:03 0
12,- DKK
danmark diverse stemplede maerker fra 1978 834 Danmark diverse stemplede mærker fra 1978. (834) 21/4/2019 17:03 0
danmark diverse stemplet maerker fra 2015 2131 e Danmark diverse stemplet mærker fra 2015 (2131 E) 21/4/2019 17:03 0
14,- DKK
danmark afa nr 49 stemplet 3024 1 Danmark Afa nr. 49 stemplet (3024-1) 21/4/2019 17:08 1

Viser: 1-30  af  1304  linjer

Opdateret: 21/4/2019 08:26.