QXL.dkSøg1024 søgeresultater
Varer til salg af amje1203 (2656)
stribe fra cap horn postfrisk 739 Stribe fra CAP HORN postfrisk (739) 21/5/2018 07:12 0
12,- DKK
danmark variant afa 196ax postfrisk 2959 2 Danmark variant AFA 196ax postfrisk (2959-2) 21/5/2018 07:16 0
danmark 4 skilling roed afa nr 13 stp med nr 22 2960 1 Danmark 4 skilling rød AFA nr. 13 stp. med nr. 22 ( 2960-1) 21/5/2018 07:16 0
danmark 4 skilling roed afa nr 13 stp med nr 52 2960 2 Danmark 4 skilling rød AFA nr. 13 stp. med nr. 52 ( 2960-2) 21/5/2018 07:16 0
danmark 4 skilling roed afa nr 13 stp med nr 1 2960 3 Danmark 4 skilling rød AFA nr. 13 stp. med nr. 1 ( 2960-3) 21/5/2018 07:16 0
danmark 2 stemplet 4 blokke fra 2004 2961 Danmark 2 stemplet 4 blokke fra 2004 (2961) 21/5/2018 07:16 0
danmark tjenestem afa nr 5 5a 5b stemplet 2962 Danmark tjenestem. AFA nr. 5+5a+5B stemplet (2962 ) 21/5/2018 07:16 0
tyskland berlin afa nr 127 postfrisk 2963 Tyskland Berlin AFA nr 127 postfrisk (2963) 21/5/2018 07:16 0
island diverse forskellige maerker 2964 ISLAND diverse forskellige mærker (2964) 21/5/2018 07:16 0
norge skibs brev m s moeldanger sendt til usa 2966 1 Norge Skibs-brev M/S Møldanger sendt til USA (2966-1) 21/5/2018 07:16 0
norge udlands brev sendt til usa 1946 2966 2 Norge udlands-brev sendt til USA 1946 (2966-2) 21/5/2018 07:16 0
norge sas flyvning til burma 2966 3 Norge SAS flyvning til Burma (2966-3) 21/5/2018 07:16 0
censur post sendt fra koebenhavn 1945 til prag 2978 1 Censur post sendt fra københavn 1945 til Prag (2978-1) 21/5/2018 07:16 0
censur post sendt 1943 fra koebenhavn til belgien 2978 3 Censur post sendt 1943 fra København til Belgien (2978-3) 21/5/2018 07:16 0
censur post sendt 1943 fra aarhus til tyskland 2978 4 Censur post sendt 1943 fra Århus til Tyskland (2978-4) 21/5/2018 07:16 0
nervus elektrohegn og fiona tapetfabrik 2976 1 Nervus Elektrohegn og Fiona tapetfabrik (2976-1) 21/5/2018 07:16 0
farver og tapeter og standard stroempefabrik 2976 2 Farver og tapeter og Standard strømpefabrik (2976-2) 21/5/2018 07:16 0
tapetfabriken fiona og messen overgade odense 2976 5 Tapetfabriken Fiona og Messen Overgade odense (2976-5) 21/5/2018 07:16 0
skribent studio og raadhus kiosken roenne 2976 4 Skribent studio og Raadhus Kiosken Rønne (2976-4) 21/5/2018 07:16 0
alverdens drenges dag 2976 6 Alverdens Drenges Dag (2976-6) 21/5/2018 07:16 0
autogaarden holbaek og holger a 2979 1 Autogaarden Holbæk og Holger A (2979-1) 21/5/2018 07:16 0
al reklame til alle fag og rebo rene boeytler 2979 3 Al Reklame til alle fag og Rebo Rene Bøytler (2979-3) 21/5/2018 07:16 0
peber erik moeller co og fiskeeksport skagen 2979 4 Peber Erik Møller & Co og Fiskeeksport Skagen (2979-4) 21/5/2018 07:16 0
nordjysk froe hjoerring og reumert loeve koebenhavn 2979 5 Nordjysk Frø-Hjørring og Reumert &Løve København (2979-5) 21/5/2018 07:16 0
fra hoest til hoest og orla jensen aalborg 2979 6 Fra Høst til Høst og Orla Jensen Aalborg (2979-6) 21/5/2018 07:16 0
postkort fra noerregade frederiksvaerk 2980 Postkort fra Nørregade Frederiksværk (2980) 21/5/2018 07:16 0
postkort med sallingsundbroen 2981 Postkort med Sallingsundbroen (2981) 21/5/2018 07:16 0
danmark diverse postfriske maerker fra 2009 2012 2947 Danmark diverse postfriske mærker fra 2009-2012 (2947) 21/5/2018 07:16 0
danmark postfriske maerker fra 2010 2012 selvklaebende 2947 Danmark postfriske mærker fra 2010-2012 selvklæbende (2947) 21/5/2018 07:16 0
danmark postfriske maerker fra 2011 2012 selvklaebende 2947 Danmark postfriske mærker fra 2011-2012 selvklæbende (2947) 21/5/2018 07:16 0

Viser: 1-30  af  1024  linjer

Opdateret: 20/5/2018 19:43.