QXL.dkSøg1134 søgeresultater
Varer til salg af amje1203 (3058)
groenland amerikanerudg afa nr 8 16 ustemplet 3276 Grønland Amerikanerudg. afa nr. 8-16 ustemplet (3276) 21/12/2019 16:17 0
tyskland fifas foerste officelle soelvmoent 3 Tyskland FIFAs første officelle sølvmønt (3) 12/12/2019 00:00 0
dansk julekort sendt julen 1915 h4 Dansk julekort sendt julen 1915 (H4) 12/12/2019 00:12 0
dansk julekort sendt julen 1951 h4 Dansk julekort sendt julen 1951 (H4) 12/12/2019 00:12 0
dansk julekort sendt julen 1918 h4 Dansk julekort sendt julen 1918 (H4) 12/12/2019 00:12 0
dansk julekort sendt julen 1940 h4 Dansk julekort sendt julen 1940 (H4) 12/12/2019 00:12 0
dansk julekort sendt julen 1957 h4 Dansk julekort sendt julen 1957 (H4) 12/12/2019 00:12 0
dansk julekort sendt julen 1958 h6 Dansk julekort sendt julen 1958 (H6) 12/12/2019 00:12 0
dansk julekort sendt julen 1920 h6 Dansk julekort sendt julen 1920 (H6) 12/12/2019 00:12 0
dansk julekort sendt julen 1917 h6 Dansk julekort sendt julen 1917 (H6) 12/12/2019 00:12 0
dansk julekort sendt julen 1922 h6 Dansk julekort sendt julen 1922 (H6) 12/12/2019 00:12 0
dansk julekort sendt julen 1916 h6 Dansk julekort sendt julen 1916 (H6) 12/12/2019 00:12 0
dansk julekort sendt julen 1928 3266 1 Dansk julekort sendt julen 1928 (3266-1) 12/12/2019 00:12 0
dansk julekort sendt julen 1919 3266 2 Dansk julekort sendt julen 1919 (3266-2) 12/12/2019 00:12 0
dansk julekort ubrugt bagside 3266 3 Dansk julekort ubrugt bagside (3266-3) 12/12/2019 00:12 0
danmark afa nr 34 ustemplet 3265 1 Danmark Afa nr. 34 ustemplet (3265-1) 12/12/2019 00:12 0
danmark afa nr 48 postfrisk 3265 4 Danmark Afa nr. 48 postfrisk (3265-4) 12/12/2019 00:12 0
danmark afa nr 42 postfrisk 3265 5 Danmark Afa nr. 42 postfrisk (3265-5) 12/12/2019 00:12 0
danmark hafnia ark afa nr 624 postfrisk 3268 Danmark Hafnia ark Afa nr. 624 postfrisk (3268) 12/12/2019 00:12 0
danmark afa nr 34 stemplet varde 3265 2 Danmark Afa nr. 34 stemplet Varde (3265-2) 12/12/2019 00:12 0
danmark afa nr 35 lux stemplet 3265 3 Danmark Afa nr. 35 lux stemplet (3265-3) 12/12/2019 00:12 0
danmark afa nr 50a stemplet 3265 10 Danmark Afa nr. 50a stemplet (3265-10) 12/12/2019 00:12 0
danmark par stykke afa nr 23by stemplet 3267 1 Danmark par-stykke Afa nr. 23By stemplet (3267-1) 12/12/2019 00:12 0
danmark div maerker med lux stemplet 3255 Danmark div. mærker med LUX stemplet (3255) 12/12/2019 00:12 0
danmark 2 stp miniark fra frimaerkehaefte 2001 3263 Danmark 2 stp. miniark fra frimærkehæfte 2001 (3263) 12/12/2019 00:12 0
danmark 2 stp miniark fra frimaerkehaefte 1999 3264 Danmark 2 stp. miniark fra frimærkehæfte 1999 (3264) 12/12/2019 00:12 0
slesvig brev forside anbefalet brev fra 14 2 1920 3269 2 Slesvig brev forside, Anbefalet brev, fra 14.2.1920 (3269-2) 12/12/2019 00:12 0
faeroererne aarsmappe 1992 Færørerne Årsmappe 1992 12/12/2019 00:12 0
faeroererne aarsmappe 1991 Færørerne Årsmappe 1991 12/12/2019 00:12 0

Viser: 1-30  af  1134  linjer

Opdateret: 11/12/2019 22:59.