QXL.dkSøg1395 søgeresultater
Varer til salg af amje1203 (3570)
dansk julekort sendt julen 1915 h4 Dansk julekort sendt julen 1915 (H4) 3/12/2020 20:14 0
groenland diverse postfriske maerker 1524 b Grønland diverse postfriske mærker (1524 B) 3/12/2020 20:15 1
groenland diverse postfriske maerker maerker 2118 a Grønland diverse postfriske mærker mærker (2118 A) 3/12/2020 20:15 1
14,- DKK
island ubrugt 10aur 3135 26 Island ubrugt 10AUR. (3135-26) 3/12/2020 20:15 1
26,- DKK
dansk julekort sendt julen 1948 h 11 Dansk julekort sendt julen 1948 (H-11) 3/12/2020 20:15 1
dansk julekort sendt julen 1942 h 7 Dansk julekort sendt julen 1942 (H-7) 3/12/2020 20:15 1
dansk julekort stemplet 23 12 13 h1 Dansk julekort- stemplet 23.12.13 (H1) 3/12/2020 20:15 1
island afa nr 6a 12a ustemplet 2030 b Island AFA nr. 6a+12a ustemplet. (2030 B) 3/12/2020 20:15 1
island postfrisk 4aur 3135 23 Island postfrisk 4AUR. (3135-23) 3/12/2020 20:15 0
island ubrugt 10aur 3135 24 Island ubrugt 10AUR. (3135-24) 3/12/2020 20:15 0
dansk julekort stemplet 21 12 11 h1 Dansk julekort- stemplet 21.12.11 (H1) 3/12/2020 20:15 0
dansk julekort sendt julen 1934 h 7 Dansk julekort sendt julen 1934 (H-7) 3/12/2020 20:15 0
dansk julekort sendt julen 1937 h 10 Dansk julekort sendt julen 1937 (H-10) 3/12/2020 20:15 0
dansk julekort sendt julen 1951 h 10 Dansk julekort sendt julen 1951 (H-10) 3/12/2020 20:15 0
dansk julekort sendt julen 1950 h 10 Dansk julekort sendt julen 1950 (H-10) 3/12/2020 20:15 0
julekort fra 1948 h 14 Julekort fra 1948 (H-14) 3/12/2020 20:15 0
dansk julekort fra 1951 h 14 Dansk Julekort fra 1951 (H-14) 3/12/2020 20:15 0
dansk julekort fra 1935 h 14 Dansk Julekort fra 1935 (H-14) 3/12/2020 20:15 0
dansk julekort sendt julen 1938 h 11 Dansk julekort sendt julen 1938 (H-11) 3/12/2020 20:15 0
dansk julekort sendt julen 1935 h 11 Dansk julekort sendt julen 1935 (H-11) 3/12/2020 20:15 0
dansk julekort sendt julen 1956 h 11 Dansk julekort sendt julen 1956 (H-11) 3/12/2020 20:15 0
postkort med udsigt ud over maribo soe 1040 a Postkort med udsigt ud over Maribo sø. (1040 A) 3/12/2020 20:15 0
12,- DKK
postkort fra bregentved sjaelland 1041 b Postkort fra Bregentved Sjælland. (1041 B) 3/12/2020 20:15 0
12,- DKK
danmark postkort 2710 c Danmark postkort (2710 C) 3/12/2020 20:15 0
danmark postkort med vers 2712 a Danmark postkort `Med vers ` (2712 A) 3/12/2020 20:15 0
danmark postkort 2713 c Danmark postkort (2713 C) 3/12/2020 20:15 0
postkort bornholm grydesoeen ubrugt bagside 2769 a Postkort Bornholm Grydesøen , ubrugt bagside. (2769 A) 3/12/2020 20:15 0
12,- DKK
postkort hesselagergaard fyen ubrugt bagside 2770 a Postkort Hesselagergaard Fyen,ubrugt bagside.(2770 A) 3/12/2020 20:15 0
12,- DKK
postkort fra gjeding pr mundelstruo 2851 b Postkort fra Gjeding pr. Mundelstruo (2851 B) 3/12/2020 20:15 0

Viser: 1-30  af  1395  linjer

Opdateret: 3/12/2020 15:07.