QXL.dkSøg1365 søgeresultater
Varer til salg af amje1203 (3013)
cykelloeb postfrisk selvklaebende smaa ark 2010 2804 7 Cykelløb postfrisk selvklæbende små ark 2010 .(2804-7) 29/10/2019 08:41 0
schweiz stemplet afa nr 474 476 3237 Schweiz stemplet Afa nr. 474-476 (3237) 18/10/2019 00:52 0
schweiz stemplet afa nr 139 og 243 3239 Schweiz stemplet Afa nr. 139 og 243 (3239) 18/10/2019 00:52 0
groenland 2011 postfrisk miniark afa nr 578 80 3233 Grønland 2011 postfrisk miniark Afa nr.578-80 (3233) 18/10/2019 00:52 0
norge afa nr 329 lux stemplet stavanger 3228 1 Norge Afa nr.329 LUX stemplet STAVANGER (3228-1) 18/10/2019 00:52 0
norge afa nr 340 lux stemplet saele 3228 2 Norge Afa nr.340 LUX stemplet SÆLE (3228-2) 18/10/2019 00:52 0
norge afa nr 55 lux stemplet lillesand 3228 3 Norge Afa nr.55 LUX stemplet LILLESAND (3228-3) 18/10/2019 00:52 0
norge afa nr 343 lux stemplet nesbyen 3228 4 Norge Afa nr.343 LUX stemplet NESBYEN (3228-4) 18/10/2019 00:52 0
norge afa nr 60 provisorium lux stemplet stokke 3229 1 Norge Afa nr.60 Provisorium LUX stemplet STOKKE (3229-1) 18/10/2019 00:52 0
norge afa nr 343 pragt stemplet sander 3229 2 Norge Afa nr.343 Pragt stemplet SANDER (3229-2) 18/10/2019 00:52 0
norge afa nr 345 lux stemplet badder 3229 3 Norge Afa nr.345 LUX stemplet BADDER (3229-3) 18/10/2019 00:52 0
norge afa nr 464 stemplet tromsoe 3230 1 Norge Afa nr.464 stemplet TROMSØ (3230-1) 18/10/2019 00:52 0
norge afa nr 473 pragt stemplet utvik 3230 2 Norge Afa nr.473 pragt stemplet UTVIK (3230-2) 18/10/2019 00:52 0
norge afa nr 60 provisorium pragt stemplet meldal 3230 3 Norge Afa nr.60 Provisorium pragt stemplet MELDAL (3230-3) 18/10/2019 00:52 0
norge afa nr 78 pragt stemplet broennoeysund 3230 4 Norge Afa nr.78 pragt stemplet BRØNNØYSUND (3230-4) 18/10/2019 00:52 0
norge afa nr 331 pragt stemplet stavanger 3231 1 Norge Afa nr.331 pragt stemplet STAVANGER (3231-1) 18/10/2019 00:52 0
norge afa nr 340 pragt stemplet trondheim 3231 2 Norge Afa nr.340 pragt stemplet TRONDHEIM (3231-2) 18/10/2019 00:52 0
norge afa nr 373 pragt stemplet hosange 3231 3 Norge Afa nr.373 pragt stemplet HOSANGE (3231-3) 18/10/2019 00:52 0
norge afa nr 13 pragt stemplet bleiken 3232 1 Norge Afa nr.13 pragt stemplet BLEIKEN (3232-1) 18/10/2019 00:52 0
norge afa nr 55 pragt stemplet stokke 3232 2 Norge Afa nr.55 pragt stemplet STOKKE (3232-2) 18/10/2019 00:52 0
norge afa nr 426 pragt stemplet drage 3232 3 Norge Afa nr.426 pragt stemplet DRAGE (3232-3) 18/10/2019 00:52 0
norge afa nr 439 pragt stemplet honningsvaag 3232 4 Norge Afa nr.439 pragt stemplet HONNINGSVÅG (3232-4) 18/10/2019 00:52 0
san marino afa nr 1373 1374 3240 San Marino Afa nr. 1373-1374 (3240) 18/10/2019 00:52 0
tyskland provins sachsen afa nr 24 26 3235 Tyskland Provins Sachsen Afa nr. 24-26 (3235) 18/10/2019 00:52 0
lichtenstein ustemplet afa nr 17 24 3236 Lichtenstein ustemplet Afa nr. 17-24 (3236) 18/10/2019 00:52 0
jugoslavien 10 stemplet maerker 3238 Jugoslavien 10 stemplet mærker (3238) 18/10/2019 00:52 0
danmark afa nr 15 a 16 skilling olive stp med attest 2039 Danmark AFA nr. 15 A 16 skilling olive stp.med attest (2039) 18/10/2019 08:34 0
2200,- DKK
dansk moentsaet 2004 Dansk møntsæt 2004 18/10/2019 16:19 1
danmark moentsaet fra 1987 Danmark møntsæt fra 1987 18/10/2019 16:19 1
danmark moentsaet fra 1986 Danmark møntsæt fra 1986 18/10/2019 16:19 0

Viser: 1-30  af  1365  linjer

Opdateret: 17/10/2019 22:38.