QXL.dkSøg1245 søgeresultater
Varer til salg af amje1203 (2914)
groenland afa nr 491 postfrisk 3173 1 Grønland Afa nr. 491, postfrisk (3173-1) 18/6/2019 06:59 0
groenland diverse postfrisk fra 2008 3172 5 Grønland diverse postfrisk fra 2008. (3172-5) 18/6/2019 07:00 0
groenland afa nr 515 517 postfrisk 3173 2 Grønland Afa nr. 515-517, postfrisk (3173-2) 18/6/2019 07:00 0
groenland diverse maerker fra 2008 postfrisk 3173 3 Grønland diverse mærker fra 2008, postfrisk (3173-3) 18/6/2019 07:00 0
danmark porto til frankering paalydende 1000 kr DANMARK PORTO TIL FRANKERING PÅLYDENDE 1000 KR 18/6/2019 07:04 0
500,- DKK
danmark afa nr 108 i parstyk stemplet 3147 2 Danmark Afa nr. 108 i parstyk, stemplet (3147-2) 18/6/2019 07:46 0
38,- DKK
tyske rige mich w64 fra haefte ustemplet 3147 1 Tyske rige Mich W64 fra hæfte, ustemplet (3147-1) 18/6/2019 07:48 0
oestrig korrespondense kort fra 1893 3184 1 Østrig korrespondense-kort fra 1893 (3184-1) 18/6/2019 17:40 0
oestrig korrespondense kort fra 1898 3184 2 Østrig korrespondense-kort fra 1898 (3184-2) 18/6/2019 18:06 0
oestrig korrespondense kort fra 1889 3184 3 Østrig korrespondense-kort fra 1889 (3184-3) 18/6/2019 18:08 0
schweitz tj afa nr 25 stemplet 3185 1 Schweitz Tj. Afa nr. 25 stemplet (3185-1) 18/6/2019 18:12 0
schweitz tj afa nr 34 stemplet 3185 2 Schweitz Tj. Afa nr. 34 stemplet (3185-2) 18/6/2019 18:12 0
schweitz tj afa nr 56 stemplet 3185 3 Schweitz Tj. Afa nr. 56 stemplet (3185-3) 18/6/2019 18:14 0
schweitz tj afa nr 62 stemplet 3185 4 Schweitz Tj. Afa nr. 62 stemplet (3185-4) 18/6/2019 18:16 0
schweitz tj afa nr 63 stemplet 3185 5 Schweitz Tj. Afa nr. 63 stemplet (3185-5) 18/6/2019 18:16 0
schweitz tj afa nr 100 stemplet 3185 6 Schweitz Tj. Afa nr. 100 stemplet (3185-6) 18/6/2019 18:20 0
schweitz tj afa nr 299 ustemplet 3185 7 Schweitz Tj. Afa nr. 299 ustemplet (3185-7) 18/6/2019 18:22 0
danmark diverse maerker med paene stempler 3186 Danmark diverse mærker med pæne stempler (3186) 18/6/2019 18:32 0
danmark diverse maerker med paene stempler 3187 1 Danmark diverse mærker med pæne stempler (3187-1) 18/6/2019 18:34 0
danmark diverse maerker med paene stempler 3187 2 Danmark diverse mærker med pæne stempler (3187-2) 18/6/2019 18:36 0
danmark 2 stemplet miniark fra haefte 1997 3171 3 Danmark 2 stemplet miniark fra hæfte 1997 (3171-3) 19/6/2019 08:38 0
danmark postfaerge afa nr 25 stemplet 3165 Danmark Postfærge Afa nr. 25, stemplet (3165) 19/6/2019 08:38 0
faeroeerne aarsmappe fra 2006 f 2006 Færøerne Årsmappe fra 2006 (F-2006) 19/6/2019 08:38 0
130,- DKK
groenland amerikanerudgaven ustemplet 3164 Grønland Amerikanerudgaven ustemplet (3164) 19/6/2019 08:38 0
285,- DKK
danmark julekort med julemaerke 3170 2 Danmark julekort med julemærke (3170-2) 19/6/2019 08:40 0
danmark nytaarskort sendt d 31 12 1919 3170 1 Danmark Nytårskort sendt d.31.12.1919 (3170-1) 19/6/2019 08:40 0
groenland 2 saet afa nr 484 og 485 postfrisk 3172 1 Grønland 2 sæt Afa nr. 484 og 485 postfrisk. (3172-1) 19/6/2019 08:40 0
groenland 2 saet afa nr 505 og 506 postfrisk 3172 2 Grønland 2 sæt Afa nr. 505 og 506 postfrisk. (3172-2) 19/6/2019 08:40 0
groenland 2 saet afa nr 526 og 527 postfrisk 3172 3 Grønland 2 sæt Afa nr. 526 og 527 postfrisk. (3172-3) 19/6/2019 08:40 0
danmark 3 stemplet miniark fra 2005 2006 2012 3171 2 Danmark 3 stemplet miniark fra 2005/2006/2012 (3171-2) 19/6/2019 08:42 0

Viser: 1-30  af  1245  linjer

Opdateret: 18/6/2019 04:58.