QXL.dkSøg986 søgeresultater
Varer til salg af amje1203 (2372)
groenland postfrisk 4 blokke afa nr 37 og 38 2831 Grønland postfrisk 4 blokke AFA nr. 37 og 38 (2831) 3/11/2017 10:40 0
500,- DKK
sverige post jubilaeum 1924 30 oers blaa stemplet 2857 c Sverige post jubilæum 1924 30 ørs blå stemplet (2857 C) 24/10/2017 06:16 0
sverige post jubilaeum 1924 50 oers graa stemplet 2857 h Sverige post jubilæum 1924 50 ørs grå stemplet (2857 H) 24/10/2017 06:18 0
sverige post jubilaeum 1924 20 oers roed ustemplet 2857 a Sverige post jubilæum 1924 20 ørs rød ustemplet (2857 A) 24/10/2017 06:22 0
sverige post jubilaeum 1924 30 oers blaa ustemplet 2857 b Sverige post jubilæum 1924 30 ørs blå ustemplet (2857 B) 24/10/2017 06:22 0
sverige post jubilaeum 1924 35 oers sort ustemplet 2857 d Sverige post jubilæum 1924 35 ørs sort ustemplet (2857 D) 24/10/2017 06:24 0
sverige post jubilaeum 1924 40 oers oliven ustemplet 2857 e Sverige post jubilæum 1924 40 ørs oliven ustemplet (2857 E) 24/10/2017 06:28 0
sverige post jubilaeum 1924 45 oers brun ustemplet 2857 f Sverige post jubilæum 1924 45 ørs brun ustemplet (2857 F) 24/10/2017 06:30 0
sverige post jubilaeum 1924 50 oers graa ustemplet 2857 g Sverige post jubilæum 1924 50 ørs grå ustemplet (2857 G) 24/10/2017 06:30 0
faeroererne 1 stemplet miniark fra 2009 2836 Færørerne 1 stemplet miniark fra 2009 (2836) 24/10/2017 07:44 0
34,- DKK
kraeftmaerke haefte hd1y med variant sjaelden 2858 KRÆFTMÆRKE HÆFTE HD1Y med variant sjælden. (2858) 24/10/2017 07:46 0
875,- DKK
faeroererne 2 stemplet miniark fra 2005 2841 Færørerne 2 stemplet miniark fra 2005 (2841) 24/10/2017 07:46 0
34,- DKK
faeroererne 2 stemplet miniark fra 2007 2839 Færørerne 2 stemplet miniark fra 2007 (2839) 24/10/2017 07:46 0
faeroererne 2 stemplet miniark fra 2008 2837 Færørerne 2 stemplet miniark fra 2008 (2837) 24/10/2017 07:46 0
47,- DKK
dansk vestindisk afa nr 8 ustemplet 2023 c Dansk Vestindisk AFA nr. 8 ustemplet. (2023 C) 24/10/2017 12:44 0
danmark 3 postfriske maerker 2854 d Danmark 3 postfriske mærker ( 2854 D) 24/10/2017 12:46 0
38,- DKK
danmark hs 8 dobbeltstribe postfrisk afa nr 2852 b Danmark HS 8 dobbeltstribe postfrisk Afa nr. (2852 B) 24/10/2017 12:46 0
danmark tete beche afa nr 4 stemplet 2853 a Danmark TETE-BECHE Afa nr. 4 stemplet. (2853 A) 24/10/2017 12:46 0
pakkeporto afa nr 9 i paa kartonpapir ustemplet 2854 a Pakkeporto Afa nr. 9 I på kartonpapir ustemplet (2854 A) 24/10/2017 12:46 0
485,- DKK
goenland pakkeporto afa nr 9 stemplet 2854 b Gønland pakkeporto Afa nr. 9 stemplet (2854 B) 24/10/2017 12:46 0
goenland pakkeporto afa nr 9 stemplet 2854 c Gønland pakkeporto Afa nr. 9 stemplet (2854 C) 24/10/2017 12:46 0
groenland diverse stemplet maerker fra 2003 2009 2812 1 Grønland diverse stemplet mærker fra 2003/2009 (2812-1) 24/10/2017 12:46 0
24,- DKK
groenland diverse stemplet maerker fra 2010 2813 2 Grønland diverse stemplet mærker fra 2010 (2813-2) 24/10/2017 12:46 0
groenland diverse stemplet julemaerker fra 2008 2010 2812 4 Grønland diverse stemplet julemærker fra 2008-2010 (2812-4) 24/10/2017 12:46 0
sverige afa 111 120 komplet saet stemplet 2852 a Sverige Afa 111-120 komplet sæt stemplet. (2852 A) 24/10/2017 12:46 0
sverige afa nr 174 176 stemplet 2853 c Sverige Afa nr. 174-176 stemplet. (2853 C) 24/10/2017 12:46 0
sverige afa nr 20b stemplet 2853 d Sverige Afa nr. 20b stemplet. (2853 D) 24/10/2017 12:46 0
syd afrika afa 70b stemplet 2853 b Syd Afrika Afa 70b stemplet. (2853 B) 24/10/2017 12:46 0
maerkater 2 stk himmerland is thisted musikhus 2814 1 Mærkater 2 stk. Himmerland is-Thisted musikhus (2814-1) 24/10/2017 12:46 0
37,- DKK
maerkater 2 stk middelfart stoebegods falstermel 2814 2 Mærkater 2 stk.Middelfart støbegods-Falstermel (2814-2) 24/10/2017 12:46 0
37,- DKK

Viser: 1-30  af  986  linjer

Opdateret: 23/10/2017 08:20.