QXL.dkSøg1736 søgeresultater
Varer til salg af big01 (9565)
groenland juleark 51 stk helark 3 miniark alle forskellig GRØNLAND JULEARK 51 STK. HELARK + 3 MINIARK, ALLE FORSKELLIG 14/11/2019 19:34 1
490,- DKK
groenland samling stemplet med miniark helark m var GRØNLAND SAMLING STEMPLET MED MINIARK. HELARK M/VAR. 14/11/2019 19:34 0
350,- DKK
groenland uaabnet landepakke med 150 forsk GRØNLAND UÅBNET LANDEPAKKE MED 150 FORSK. 14/11/2019 19:34 0
120,- DKK
groenland samling postfrisk enkel mrk 4 blokke GRØNLAND SAMLING POSTFRISK ENKEL MRK. + 4-BLOKKE. 14/11/2019 19:34 0
groenlaenderinde danmarkimut maerker 2 stk af hver GRØNLÆNDERINDE + DANMARKIMUT MÆRKER. 2 STK. AF HVER. 14/11/2019 19:34 0
groenland div litteratur nytryk kort og stempler GRØNLAND DIV. LITTERATUR, NYTRYK, KORT OG STEMPLER. 14/11/2019 19:34 0
island afklip ca 290 gr uaabnet landepakke med 100 mrk ISLAND AFKLIP CA. 290 GR. + UÅBNET LANDEPAKKE MED 100 MRK. 14/11/2019 19:34 0
230,- DKK
island samling stemplet 1 afa vaerdi 28300 kr ISLAND SAMLING STEMPLET 1. AFA VÆRDI 28300 KR. 14/11/2019 19:34 0
2499,- DKK
island samling stemplet 3 afa vaerdi 11600 kr ISLAND SAMLING STEMPLET 3. AFA VÆRDI 11600 KR. 14/11/2019 19:34 0
799,- DKK
faellesnordiske udg 2004 2006 14 forsk postfriske miniark FÆLLESNORDISKE UDG. 2004+2006 14 FORSK. POSTFRISKE MINIARK. 14/11/2019 19:34 0
170,- DKK
finland aarsmappe 1995 postfrisk FINLAND ÅRSMAPPE 1995 POSTFRISK. 14/11/2019 19:34 0
norge aarsmappe 1997 postfrisk NORGE ÅRSMAPPE 1997 POSTFRISK. 14/11/2019 19:34 0
norge haefter aarsmappe 2002 postfrisk NORGE HÆFTER ÅRSMAPPE 2002 POSTFRISK. 14/11/2019 19:34 0
england portomaerker baade postfrisk og stemplet ENGLAND PORTOMÆRKER. BÅDE POSTFRISK OG STEMPLET. 14/11/2019 19:34 0
140,- DKK
ddr 10 postfriske helark stort lot afklip DDR 10 POSTFRISKE HELARK + STORT LOT AFKLIP. 14/11/2019 19:34 0
berlin samling postfrisk afa 12000 kr komplet 1963 90 BERLIN SAMLING POSTFRISK. AFA 12000 KR. KOMPLET 1963-90 14/11/2019 19:34 0
680,- DKK
berlin helark afa vaerdi 2750 kr postfriske BERLIN HELARK AFA VÆRDI 2750 KR. POSTFRISKE. 14/11/2019 19:34 0
350,- DKK
vesttysklan erstagsblatt nr 1 33 1988 29 1987 VESTTYSKLAN ,ERSTAGSBLATT NR. 1-33 1988 + 29 1987 14/11/2019 19:34 0
29 kunstkort paa plancer i flot mappe med kassette 29 KUNSTKORT PÅ PLANCER I FLOT MAPPE MED KASSETTE. 14/11/2019 19:34 0
monaco samling postfrisk stemp ust bla helark MONACO SAMLING POSTFRISK/STEMP./UST. BLA. HELARK. 14/11/2019 19:34 0
280,- DKK
lichtenstein samling postfrisk stemplet m 37 helark LICHTENSTEIN SAMLING POSTFRISK/STEMPLET M/ 37 HELARK. 14/11/2019 19:34 0
460,- DKK
ringbind 4 stk nye brune vatteret imit skind 16 x 20 cm RINGBIND 4 STK. NYE, BRUNE VATTERET IMIT. SKIND 16 X 20 CM. 14/11/2019 19:34 0
jersey fortryksblade leuchtturm 1996 2003 nye m klem JERSEY FORTRYKSBLADE ,LEUCHTTURM 1996-2003 NYE. M/KLEM 14/11/2019 19:34 0
230,- DKK
mapper til breve 3 stk 2 sorte 1 blaa MAPPER TIL BREVE. 3 STK. 2 SORTE + 1 BLÅ 14/11/2019 19:34 0
papir klips holder med flere 100 klips magnetisk holder PAPIR KLIPS HOLDER MED FLERE 100 KLIPS. MAGNETISK HOLDER. 14/11/2019 19:34 0
klipse maskine rapid 21 4 fin stand KLIPSE MASKINE RAPID 21/4. FIN STAND. 14/11/2019 19:34 0
lundy herm island jethou st kilda det meste postfrisk LUNDY, HERM ISLAND, JETHOU, ST. KILDA. DET MESTE POSTFRISK. 14/11/2019 19:34 0
140,- DKK
3 kort brev m sp stemp grenaa varberg dk sv no 3 KORT/BREV M/SP. STEMP. GRENAA-VARBERG. DK. SV. NO. 14/11/2019 19:34 0
system kasse boks i metal og plast kasser 3 stik daaser SYSTEM KASSE BOKS I METAL OG PLAST KASSER+ 3 STIK DÅSER. 14/11/2019 19:34 0
luftpumpe 3 stk luftdrevne filtre til mindre akv LUFTPUMPE + 3 STK. LUFTDREVNE FILTRE TIL MINDRE AKV. 14/11/2019 19:34 0

Viser: 1-30  af  1736  linjer

Opdateret: 14/11/2019 10:25.