QXL.dkSøg33 søgeresultater
Varer til salg af bonum (5782)
1 2
flot kraftig ring i soelv 925 Flot kraftig ring i sølv 925. Stenen er en jasper 28/1/2020 20:49 2
soedt smykkesaet halskaede og oerestikker i soelv 925 s Sødt smykkesæt: Halskæde og ørestikker i sølv 925 S. Stemplet: 925 S. G.N 28/1/2020 21:03 20
140,- DKK
soedt aeldre armbaand i soelv 830 s Sødt ældre armbånd i sølv 830 S. Stemplet: 830 S EM. 105 28/1/2020 21:17 1
flot ring i soelv 925 med guld Flot ring i sølv 925 med guld. 28/1/2020 21:25 3
flot halskaede i soelv 925 Flot halskæde i sølv 925. Stemplet: 925 CELESTA 28/1/2020 21:32 0
79,- DKK
soed ring i soelv 925 Sød ring i sølv 925. 31/1/2020 20:29 1
soede oerestikker i forgyldt soelv 925 med emalje Søde ørestikker i forgyldt sølv 925 med emalje. Stemplet: 925 AN 31/1/2020 20:43 9
soedt armbaand stemplet danon c Sødt armbånd stemplet DANON (c) 31/1/2020 20:55 1
flot ring i soelv 925 med groen rav Flot ring i sølv 925 med grøn rav. Stemplet: 925 PC 31/1/2020 21:09 1
flot halskaede med vedhaeng i soelv 925 Flot halskæde med vedhæng i sølv 925. 31/1/2020 21:30 7
soed ring i boerstet soelv 925 Sød ring i børstet sølv 925. Stemplet: 925 BF 1/2/2020 04:00 0
39,- DKK
soed halskaede i forgyldt soelv 925 Sød halskæde i forgyldt sølv 925. 1/2/2020 13:48 0
49,- DKK
soede oerestikker i soelv 925 Søde ørestikker i sølv 925. Stemplet: 925 GIFA 2/2/2020 21:40 0
49,- DKK
soed ring i soelv 925 Sød ring i sølv 925. 2/2/2020 21:57 1
halskaede med soedt aeldre vedhaeng i soelv 830 s med rav Halskæde med sødt ældre vedhæng i sølv 830 S med rav. 2/2/2020 23:09 0
59,- DKK
halskaede med soedt unika vedhaeng i soelv 925 Halskæde med sødt unika vedhæng i sølv 925. 4/2/2020 09:12 1
soed ring i soelv 925 Sød ring i sølv 925. Stemplet: 925. JAa 4/2/2020 21:41 1
flotte oereringe i soelv 925 Flotte øreringe i sølv 925. Med rav. 4/2/2020 21:46 1
gammel broche i soelv Gammel broche i sølv. 4/2/2020 21:52 1
aeldre armbaand i soelv 835 Ældre armbånd i sølv 835. 4/2/2020 22:04 0
69,- DKK
halskaede med soedt aeldre vedhaeng i soelv 830 Halskæde med sødt ældre vedhæng i sølv 830. 4/2/2020 22:23 8
flot designer ring fra heiring i soelv 925 s Flot designer ring fra HEIRING i sølv 925 S. Stemplet: HEIRING 925 S. HANDMADE DENMARK 4/2/2020 22:38 11
130,- DKK
soed ring fra stine a i oxideret soelv 925 Sød ring fra STINE A i oxideret sølv 925. Stemplet: 925 SAJ 6/2/2020 18:48 0
59,- DKK
flot story armbaand i slangeskind med charms i soelv 925 Flot STORY armbånd i slangeskind med charms i sølv 925. Stemplet: STORY KRZI 925 6/2/2020 20:58 0
69,- DKK
soed halskaede i soelv 925 Sød halskæde i sølv 925. 6/2/2020 21:06 0
59,- DKK
flot kraftig ring i soelv 950 Flot kraftig ring i sølv 950. Stemplet: 950. .u. 6/2/2020 21:17 1
soede oerestikker i soelv 925 Søde ørestikker i sølv 925. 6/2/2020 21:24 1
soed ring i soelv 925 Sød ring i sølv 925. Stemplet: 925. HB 6/2/2020 21:33 0
59,- DKK
flot halskaede i oxideret og almindelig soelv 925 Flot halskæde i oxideret og almindelig sølv 925. 8/2/2020 21:39 1
soed ring i soelv 925 Sød ring i sølv 925. 8/2/2020 21:48 0
69,- DKK

Viser: 1-30  af  33  linjer

1 2 |
Opdateret: 27/1/2020 23:45.