QXL.dkSøg43 søgeresultater
Varer til salg af bonum (5735)
1 2
flot aeldre broche i soelv 830 Flot ældre broche i sølv 830. Stemplet: 830 C.B. H.S < 17 min. 9
flot armbaand fra pandora i soelv 925 Flot armbånd fra Pandora i sølv 925. Stemplet: 925 ALE < 25 min. 0
79,- DKK
soede oereringe i soelv 925 Søde øreringe i sølv 925. Stemplet: 925 CL < 34 min. 22
140,- DKK
flot ring i soelv 925 Flot ring i sølv 925. < 46 min. 1
soed halskaede med medaljon i soelv 925 Sød halskæde med medaljon i sølv 925. < 55 min. 15
130,- DKK
flot ring i soelv 925 s Flot ring i sølv 925 S. Stemplet: 925 S STERLING N.E. FROM 9/12/2019 21:28 18
130,- DKK
flotte oereringe i soelv 925 s Flotte øreringe i sølv 925 S. 10/12/2019 18:46 1
flot halskaede med soelvlaas 925 Flot halskæde med sølvlås 925. Med blodsten/hæmatit og perler 11/12/2019 19:30 0
49,- DKK
soed ring i soelv 925 med guld Sød ring i sølv 925 med guld. Stemplet: 925. EPF 11/12/2019 20:59 1
soed broche i soelv 925 s Sød broche i sølv 925 S. Stemplet: 925 S. FSM 11/12/2019 21:08 1
soede oereringe fra carre i forgyldt soelv 925 Søde øreringe fra CARRE´i forgyldt sølv 925. Stemplet: 925 CARRE´S. 11/12/2019 21:17 7
soed aeldre halskaede med vedhaeng i soelv 835 s Sød ældre halskæde med vedhæng i sølv 835 S. Stemplet: 835 S. B.H. 11/12/2019 21:34 1
soed ring i boerstet soelv 925 Sød ring i børstet sølv 925. Stemplet: 925 BF 11/12/2019 21:50 0
49,- DKK
armbaand i soelv 925 Armbånd i sølv 925. Stemplet: 925 DB 13/12/2019 21:03 2
flot broche i soelv 925 s Flot broche i sølv 925 S. 925 S. COF HANDMADE DENMARK 13/12/2019 21:32 3
soed halskaede i forgyldt soelv 925 Sød halskæde i forgyldt sølv 925. Stemplet: 925 JEWLS CPH 13/12/2019 21:43 1
soed tre i en ring i soelv 925 Sød tre i en ring i sølv 925. Stemplet: 925. S.I.N 13/12/2019 22:01 1
flot armbaand i soelv 925 Flot armbånd i sølv 925. 13/12/2019 22:08 2
flot kraftig ring i soelv 925 Flot kraftig ring i sølv 925. 13/12/2019 22:19 3
flotte oereringe i oxideret soelv 925 Flotte øreringe i oxideret sølv 925. 15/12/2019 21:02 0
59,- DKK
flot ring i soelv 925 Flot ring i sølv 925. 15/12/2019 21:13 1
soed halskaede med vedhaeng i soelv 925 Sød halskæde med vedhæng i sølv 925. Vedhænget er med rav. 15/12/2019 21:21 1
soed ring i forgyldt soelv 925 s Sød ring i forgyldt sølv 925 S. Stemplet: 925 S. LOK 15/12/2019 21:39 0
49,- DKK
soedt aeldre armbaand i soelv 830 s Sødt ældre armbånd i sølv 830 S. Stemplet: 830 S H.N 15/12/2019 21:55 6
flot ring i soelv 925 med rav Flot ring i sølv 925 med rav. Stemplet: 925. PC 15/12/2019 22:10 9
soed ring i soelv Sød ring i sølv? 17/12/2019 17:28 0
49,- DKK
soede oereclips i sterling soelv Søde øreclips i sterling sølv. Stemplet: STERLING DENMARK 17/12/2019 20:45 0
49,- DKK
flot ring i soelv 925 Flot ring i sølv 925. Stemplet: 925 BN DANMARK 17/12/2019 20:54 1
flot halskaede fra pandora med vedhaeng i soelv 925 s Flot halskæde fra Pandora med vedhæng i sølv 925 S. Stemplet: 925 S. ALE 17/12/2019 21:04 1
soed broche fra flora danica i forgyldt soelv 925 Sød broche fra FLORA DANICA i forgyldt sølv 925. Stemplet: FLORA DANICA STERLING 925 EGGERT DENMARK 17/12/2019 21:32 10

Viser: 1-30  af  43  linjer

1 2 |
Opdateret: 9/12/2019 20:16.