QXL.dkSøg50 søgeresultater
Varer til salg af bonum (5616)
1 2
flot ring i soelv 925 Flot ring i sølv 925. 23/7/2019 21:14 1
soede oerestikker i soelv 925 Søde ørestikker i sølv 925. Stemplet: 925. VB 23/7/2019 21:19 1
soed ring story fra kranz ziegler i oxideret soelv 925 Sød ring “STORY” fra Kranz & Ziegler i oxideret sølv 925. Stemplet: 925 STORY KrZi 23/7/2019 21:32 0
49,- DKK
soed halskaede i tin fra loegeskov Sød halskæde i tin fra LØGESKOV. Stemplet: LØGESKOV TIN 23/7/2019 21:43 1
soed ring fra dyrberg kern Sød ring fra Dyrberg/Kern. 23/7/2019 21:53 0
19,- DKK
story armbaand med oxiderede charms i soelv 925 STORY armbånd med oxiderede charms i sølv 925. Stemplet: STORY 925 KrZi 23/7/2019 22:06 0
69,- DKK
flot ring i soelv 925 Flot ring i sølv 925. 23/7/2019 22:14 11
soedt armbaand i soelv 925 Sødt armbånd i sølv 925. 24/7/2019 16:08 0
49,- DKK
soed halskaede med vedhaeng i soelv 925 Sød halskæde med vedhæng i sølv 925. 24/7/2019 16:22 0
49,- DKK
soed halskaede med vedhaeng i soelv 925 Sød halskæde med vedhæng i sølv 925. 24/7/2019 19:26 0
59,- DKK
soed ring i boerstet soelv 925 Sød ring i børstet sølv 925. Stemplet: 925. BF 24/7/2019 19:32 0
39,- DKK
soede oereringe i soelv 925 Søde øreringe i sølv 925. 24/7/2019 19:44 0
49,- DKK
soed ring fra pernille corydon i boerstet soelv 925 Sød ring fra Pernille Corydon i børstet sølv 925. Stemplet: 925. PCO 25/7/2019 21:22 0
59,- DKK
soed halskaede med vedhaeng i soelv 925 Sød halskæde med vedhæng i sølv 925. 25/7/2019 21:30 0
69,- DKK
flot ring i mat og blankt soelv 925 Flot ring i mat og blankt sølv 925. Stemplet: 925. HOJ 25/7/2019 21:41 1
soedt armbaand i soelv 925 Sødt armbånd i sølv 925. 25/7/2019 21:48 0
69,- DKK
flot ring i soelv 925 Flot ring i sølv 925. 25/7/2019 21:55 0
59,- DKK
flotte oereringe fra izabel camille i forgyldt soelv 925 Flotte øreringe fra Izabel Camille i forgyldt sølv 925. Stemplet: 925. IZCA 25/7/2019 22:03 4
halskaede med flot vedhaeng i soelv 800 Halskæde med flot vedhæng i sølv 800. Stenen er en koral. 28/7/2019 13:24 0
69,- DKK
halskaede i soelv 950 med soedt vedhaeng Halskæde i sølv 950 med sødt vedhæng. 28/7/2019 15:46 1
soed spinkel ring i 14 karat guld 585 Sød spinkel ring i 14 karat guld 585. 28/7/2019 21:33 3
soed halskaede i soelv 925 med perle Sød halskæde i sølv 925 med perle. Stemplet: 925 S.E 28/7/2019 21:43 0
59,- DKK
flot armbaand i soelv 925 s Flot armbånd i sølv 925 S. Stemplet: 925 S. SKR 28/7/2019 21:52 2
soed halskaede fra maanesten i forgyldt soelv 925 Sød halskæde fra MAANESTEN i forgyldt sølv 925. 28/7/2019 22:03 1
flot ring i soelv 925 Flot ring i sølv 925. 28/7/2019 22:04 9
soed ring i soelv 925 Sød ring i sølv 925. Stemplet: 925. PK 28/7/2019 22:21 1
soede oerestikker i soelv 925 Søde ørestikker i sølv 925. Stemplet. 925. BF 29/7/2019 15:40 0
49,- DKK
soed halskaede med vedhaeng i soelv 925 Sød halskæde med vedhæng i sølv 925. Stemplet: 925. ANY 29/7/2019 16:06 0
49,- DKK
flot armbaand i oxideret soelv 925 fra kranz ziegler Flot armbånd i oxideret sølv 925 fra Kranz & Ziegler. Stemplet: 925. KRZI 29/7/2019 16:50 0
49,- DKK
soed ring i soelv 925 Sød ring i sølv 925. 29/7/2019 16:51 1

Viser: 1-30  af  50  linjer

1 2 |
Opdateret: 23/7/2019 04:02.