QXL.dkSøg34 søgeresultater
Varer til salg af bonum (6010)
1 2
flotte oerestikker fra georg jensen i soelv 925 s Flotte ørestikker fra GEORG JENSEN i sølv 925 S. Stemplet: 925 S. GEORG JENSEN 7/6/2020 22:35 12
120,- DKK
soed halskaede med vedhaeng i soelv 925 Sød halskæde med vedhæng i sølv 925. 7/6/2020 20:02 0
59,- DKK
flot broche i forgyldt soelv 925 s Flot broche i forgyldt sølv 925 S. Stemplet: BH. 925 S. 7/6/2020 21:43 1
soed ring i soelv 925 Sød ring i sølv 925. 7/6/2020 21:50 0
59,- DKK
soedt armbaand soelv Sødt armbånd, sølv ? Stemplet: JANINA 7/6/2020 21:58 1
flot halskaede fra georg jensen i soelv 925 s Flot halskæde fra GEORG JENSEN i sølv 925 S. Stemplet: 925 GEORG JENSEN 7/6/2020 22:26 1
soed ankelkaede i soelv 925 Sød ankelkæde i sølv 925. 8/6/2020 05:00 5
ny flot halskaede fra dyrberg kern Ny flot halskæde fra Dyrberg/Kern. 9/6/2020 13:10 0
49,- DKK
flot halskaede fra maria black i oxideret soelv 925 Flot halskæde fra MARIA BLACK i oxideret sølv 925. Stemplet: BLACK 925 9/6/2020 22:18 0
59,- DKK
soed halskaede med vedhaeng i soelv 925 Sød halskæde med vedhæng i sølv 925. 10/6/2020 21:10 0
59,- DKK
flot ring i soelv 925 Flot ring i sølv 925. 11/6/2020 21:05 1
soede oerestikker fra julie sandlau i oxideret soelv 925 Søde ørestikker fra Julie Sandlau i oxideret sølv 925. Stemplet: 925. JS 11/6/2020 21:22 1
soed halskaede med vedhaeng i soelv 925 Sød halskæde med vedhæng i sølv 925. Stemplet: 925. BOG 11/6/2020 21:32 0
69,- DKK
flot ring i soelv 925 Flot ring i sølv 925. Stemplet: 925. JAa 11/6/2020 21:39 8
flot bredt armbaand i soelv 925 s Flot Bredt armbånd i sølv 925 S. 11/6/2020 21:54 15
130,- DKK
soed ring i soelv 925 Sød ring i sølv 925. 12/6/2020 20:40 0
49,- DKK
nyt flot ur fra dyrberg kern Nyt flot ur fra Dyrberg/Kern. 13/6/2020 18:24 0
159,- DKK
soedt armbaand med rosenkvarts og soelv 925 Sødt armbånd med rosenkvarts og sølv 925. 14/6/2020 03:20 0
39,- DKK
flot halskaede fra dolce gabbana Flot halskæde fra Dolce & Gabbana. Stemplet: D&G 14/6/2020 03:30 0
39,- DKK
ny flot halskaede med vedhaeng fra kranz ziegler i soelv 925 Ny flot halskæde med vedhæng fra KRANZ & ZIEGLER i sølv 925. Stemplet: 925 KrZi 14/6/2020 03:42 0
59,- DKK
nyt flot armbaand fra dyrberg kern Nyt flot armbånd fra Dyrberg/Kern. 14/6/2020 18:30 1
soed ring i soelv 925 Sød ring i sølv 925. Stemplet: 925. CAR 14/6/2020 20:59 0
59,- DKK
soede oerestikker i soelv 925 med rav Søde ørestikker i sølv 925 med rav. 14/6/2020 21:04 1
soedt armbaand Sødt armbånd. 14/6/2020 21:10 1
flot ring i soelv 925 Flot ring i sølv 925 Stemplet: 925. JAa 14/6/2020 21:17 0
59,- DKK
halskaede og oerestikker fra kranz ziegler i soelv 925 Halskæde og ørestikker fra Kranz & Ziegler i sølv 925. Stemplet: 925 AKZ 14/6/2020 21:30 0
79,- DKK
en lidt fraek ring i soelv En lidt fræk ring i sølv? 14/6/2020 21:43 0
59,- DKK
halskaede i soelv 925 med soedt vedhaeng Halskæde i sølv 925 med sødt vedhæng. 15/6/2020 14:36 0
49,- DKK
flot ring fra maria black i soelv 925 Flot ring fra MARIA BLACK i sølv 925. Stemplet: 925. BLACK 16/6/2020 21:15 0
69,- DKK
soed halskaede i soelv 925 Sød halskæde i sølv 925. Stemplet: 925. SC 16/6/2020 21:20 0
49,- DKK

Viser: 1-30  af  34  linjer

1 2 |
Opdateret: 7/6/2020 12:44.