QXL.dkSøg38 søgeresultater
Varer til salg af bonum (5692)
1 2
soed ring i soelv 925 s Sød ring i sølv 925 S. Stemplet: 925 S. KOPI 19/10/2019 20:23 6
halskaede med aeldre vedhaeng i soelv 830 s Halskæde med ældre vedhæng i sølv 830 S. 19/10/2019 20:31 1
soed ring i soelv 925 Sød ring i sølv 925. 19/10/2019 20:40 1
soede oerestikker fra arena i forgyldt soelv 925 s Søde ørestikker fra ARENA i forgyldt sølv 925 S. Stemplet: 925 S. ARENA 19/10/2019 20:47 0
59,- DKK
flot ring i soelv 925 Flot ring i sølv 925. 19/10/2019 20:56 8
soedt armbaand i soelv 925 Sødt armbånd i sølv 925. 19/10/2019 21:06 11
soed ring fra pernille corydon i soelv 925 Sød ring fra PERNILLE CORYDON i sølv 925. Stemplet: 925 PCO 19/10/2019 21:17 10
flot ring fra pandora i soelv 925 s Flot ring fra Pandora i sølv 925 S. Stemplet: 925 S. ALE 21/10/2019 20:29 16
soedt armbaand i soelv 925 Sødt armbånd i sølv 925. Stemplet: 925. JK 21/10/2019 20:38 1
halskaede med flot vedhaeng i soelv 925 Halskæde med flot vedhæng i sølv 925. 21/10/2019 20:47 0
69,- DKK
flot ring i soelv 925 Flot ring i sølv 925. 21/10/2019 20:56 2
store oerestikker i soelv 925 Store ørestikker i sølv 925. Stemplet: 925. FA 21/10/2019 21:04 0
49,- DKK
flot ring i soelv 925 s Flot ring i sølv 925 S. Stemplet: 925 S. CLo 22/10/2019 21:14 3
flot armbaand i soelv 925 Flot armbånd i sølv 925. 22/10/2019 21:23 12
flot halskaede med vedhaeng i soelv 925 Flot halskæde med vedhæng i sølv 925. Med rav. 22/10/2019 21:29 12
flot ring i 8 karat guld 333 fra kranz ziegler Flot ring i 8 karat guld 333 fra Kranz & Ziegler. Stemplet: 333. KrZi 22/10/2019 21:45 33
230,- DKK
soed ring i soelv 925 Sød ring i sølv 925. Stenen er en Ametyst 24/10/2019 20:54 1
soed halskaede med perler og soelv 925 Sød halskæde med perler og sølv 925. 24/10/2019 21:00 1
soed ring i soelv 925 med guld Sød ring i sølv 925 med guld. Stemplet: 925. EPF 24/10/2019 21:10 1
flot kraftigt armbaand i soelv 925 Flot kraftigt armbånd i sølv 925. 24/10/2019 21:14 1
soed ring i soelv 925 Sød ring i sølv 925. 25/10/2019 20:38 1
soede oereringe i soelv 925 Søde øreringe i sølv 925. 25/10/2019 20:42 3
flot halskaede fra kranz ziegler i forgyldt soelv 925 Flot halskæde fra Kranz & Ziegler i forgyldt sølv 925. Stemplet: 925. KrZi 25/10/2019 20:52 3
soed ring i forgyldt soelv 925 s Sød ring i forgyldt sølv 925 S. Stemplet: 925 S. GJ 25/10/2019 21:03 1
flot armbaand fra marc jacobs Flot armbånd fra MARC JACOBS. Stemplet: MARC BY MARC JACOBS 25/10/2019 21:12 1
flot ring i soelv 925 Flot ring i sølv 925. Med rav. 25/10/2019 21:21 1
flot ring i soelv 925 Flot ring i sølv 925. 27/10/2019 21:01 1
soede oereringe i soelv 925 Søde øreringe i sølv 925. Stemplet: 925. SC 27/10/2019 21:23 4
halskaede i soelv 925 med soedt vedhaeng Halskæde i sølv 925 med sødt vedhæng. 27/10/2019 21:37 0
69,- DKK
soed ring i soelv 925 Sød ring i sølv 925. 27/10/2019 21:55 1

Viser: 1-30  af  38  linjer

1 2 |
Opdateret: 17/10/2019 23:28.