QXL.dkSøg32 søgeresultater
Varer til salg af bosvbr (16708)
1 2
postkort herregaarde 3 stk sjaell c 102 103 138 Postkort - Herregaarde - 3 stk. Sjæll. - C 102, 103, 138 20/8/2019 13:22 0
christiania helark fra aar 2002 flot postfrisk sat ned Christiania - Helark fra år 2002 - Flot / Postfrisk/sat ned! 20/8/2019 13:24 0
tyskland postfrisk 1961 1990 enkelte se scan nedsat TYSKLAND - Postfrisk 1961-1990 enkelte - se scan! NEDSAT! 20/8/2019 13:24 0
455,- DKK
illustrerede klassikere no 109 very fine nedsat Illustrerede Klassikere No. 109 - Very Fine - Nedsat! 20/8/2019 13:30 0
tad williams otherland 1 5 flotte TAD WILLIAMS - OTHERLAND 1-5 - Flotte 22/8/2019 19:06 0
300,- DKK
julian may den gyldne torc det plicaene eksil nr 2 JULIAN MAY: Den gyldne Torc - Det plicæne Eksil nr. 2. 22/8/2019 19:08 0
julian may det mangefarv land det pliocaene eksil 1 JULIAN MAY: Det mangefarv. land - Det pliocæne Eksil - 1 22/8/2019 19:08 0
christiania 4 blok 2000 afstemplet flot nedsat igen Christiania: 4-blok 2000 afstemplet - flot - nedsat - igen! 22/8/2019 19:10 0
faeroe postfrisk paalydende vaerdi kr 7 500 ark afa 1 118 FÆRØ - Postfrisk - Pålydende værdi; kr. 7.500/ark Afa 1-118 22/8/2019 19:10 0
1400,- DKK
postkort 12 forskellige med sporvogne ikke anvendt Postkort - 12 forskellige med sporvogne - ikke anvendt 22/8/2019 19:12 0
96,- DKK
christiania 4 blok 2002 stemplet flot nedsat CHRISTIANIA: 4-blok 2002 stemplet - flot - nedsat 22/8/2019 19:14 0
maerkater a l byvaaben aarhus 4 stk flotte Mærkater / A & L / Byvaaben / Aarhus / 4 stk. / Flotte 22/8/2019 19:14 0
postkort herregaarde rosendal valdemarskilde ringholm Postkort - Herregaarde: Rosendal, Valdemarskilde, Ringholm 22/8/2019 19:18 0
postkort herregaarde turebyholm rosendal gjorslev slot Postkort - Herregaarde - Turebyholm, Rosendal, Gjorslev Slot 22/8/2019 19:18 0
postkort sporvogne 4 kort i et lot se scannet Postkort / Sporvogne / 4 kort i et lot! Se scannet. 22/8/2019 19:20 0
sporvognskort 4 tegnede kort ubrugte se scan nedsat Sporvognskort - 4 tegnede kort - ubrugte - se scan. Nedsat! 22/8/2019 19:22 0
ill klassikere nr 95 med svaerdet i haand nedsat Ill. Klassikere. Nr. 95 - Med sværdet i hånd! NEDSAT! 22/8/2019 19:24 0
6 stk postkort fra fyen ikke postsendt 6 stk. postkort fra Fyen - ikke postsendt. 22/8/2019 19:24 0
fyen kort juelskov hindsgavl gyldensten hverringe Fyen kort; - Juelskov, Hindsgavl, Gyldensten, Hverringe 24/8/2019 09:40 0
oestrig postfrisk 1975 1993 i lindner album nedsat Østrig - Postfrisk 1975-1993 i Lindner album - nedsat 24/8/2019 09:42 0
450,- DKK
jylland 4 herregaarde c eneret ikke postgaaet flotte Jylland: 4 Herregaarde - C. Eneret - ikke postgået - Flotte 24/8/2019 09:42 0
postkort herregaarde 3 stk flotte sj kort laes Postkort - Herregaarde - 3 stk. flotte Sj. Kort - Læs: 24/8/2019 09:44 0
jylland c eneret 12 92 22 63 se scannet Jylland; C eneret: 12, 92,22, 63 - se scannet 24/8/2019 09:44 0
3 herregaarde i jylland se scannet ikke postgaaet flotte 3 Herregaarde i Jylland: Se scannet - ikke postgået - flotte 24/8/2019 09:44 0
staaland nr 6 1997 flot udgave STÅLAND # Nr. 6 - 1997 # Flot udgave 24/8/2019 09:46 0
herregaarde paa sjaelland 4 stk fine kort ej afsendte Herregaarde på Sjælland - 4 stk. fine kort - ej afsendte 24/8/2019 09:46 0
4 herregaarde paa sjaelland c eneret uanvendte paene 4 Herregaarde på Sjælland - C Eneret - uanvendte - pæne 24/8/2019 09:46 0
by herredsvaaben bbb serien soelv roed og blaa By- & Herredsvaaben: BBB serien: Sølv, Rød og blå. 24/8/2019 09:46 0
staalanden nr 2 2000 flot udgave Stålanden - nr. 2 / 2000 - flot udgave 24/8/2019 09:48 0
sartre situationer udvalgte essays uglebog SARTRE: Situationer - Udvalgte essays. Uglebog. 24/8/2019 09:48 0

Viser: 1-30  af  32  linjer

1 2 |
Opdateret: 18/8/2019 03:07.