QXL.dkSøg24 søgeresultater
Varer til salg af claygate (1)
antik vippespejl ca aar 1900 Antik vippespejl ca. år 1900 19/12/2017 12:46
400,- DKK
baeltespaender Bæltespænder. 21/12/2017 23:24
kobber platte Kobber platte. 22/12/2017 19:36
fog og moerup loftslampe Fog og Mørup loftslampe 22/12/2017 19:50
tysk porcelaen jlmenau von henneberg Tysk porcelæn, Jlmenau von Henneberg. 22/12/2017 20:18
antik saet Antik sæt. 22/12/2017 20:28
145,- DKK
paul mccartney the new world tour Paul McCartney. The New World Tour 22/12/2017 21:24
gammelt puslespil Gammelt puslespil. 22/12/2017 21:40
tekande i soelvplet Tekande i sølvplet. 22/12/2017 23:10
145,- DKK
antik julespraellemand Antik Julesprællemand. 24/12/2017 20:46
skeer udskaaret i horn Skeer udskåret i horn. 24/12/2017 21:24
messinglysekrone Messinglysekrone. 24/12/2017 21:36
olielampe i messing designet af ilse d ammonsen Olielampe i messing. Designet af Ilse D. Ammonsen. 24/12/2017 21:42
offentlige ansattes brancheklub overenskomst krav 1999 Offentlige ansattes Brancheklub. Overenskomst krav 1999 24/12/2017 21:48
2 pigebilleder 2 pigebilleder. 24/12/2017 21:54
krystal lampetter Krystal lampetter . 24/12/2017 21:56
400,- DKK
stoebejernsfad fra richard nissen Støbejernsfad fra Richard Nissen. 24/12/2017 22:00
stoebejernfad i traefad fra richard nissen Støbejernfad i træfad fra Richard Nissen 24/12/2017 22:04
elegant frakke fra herluf design Elegant frakke fra Herluf Design. 24/12/2017 22:18
slipsenaal Slipsenål 24/12/2017 22:24
bibelske ruth der samler aks bibelske Ruth,der samler aks. 24/12/2017 22:56
115,- DKK
saet gamle fotografier Sæt. Gamle fotografier. 24/12/2017 22:58
alf broge Alf Broge. 24/12/2017 23:14
keramik bordlampe med lava glasur Keramik bordlampe med lava glasur. 25/12/2017 12:44
135,- DKK

Viser: 1-24  af  24  linjer

Opdateret: 18/12/2017 21:13.