QXL.dkSøg19 søgeresultater
Varer til salg af elag (350)
yvert tellier katalog 2013 del 2 afrika m m 1146 Yvert & Tellier katalog 2013 del 2 Afrika m.m.. (1146) 27/2/2020 08:52 0
mappe med samling fra fodbold vm 2002 i korea og japan Mappe med samling fra fodbold VM 2002 i Korea og Japan 27/2/2020 20:52 0
mappe med samling fra fodbold em 2000 i belgien og holland Mappe med samling fra fodbold EM 2000 i Belgien og Holland. 27/2/2020 22:26 0
mappe med samling fra fodbold em 1996 i england Mappe med samling fra fodbold EM 1996 i England 28/2/2020 15:16 0
445,- DKK
h j bjartalid farvelitografi H. J. Bjartalid farvelitografi. 29/2/2020 14:40 0
395,- DKK
officiel dbu mappe med samling fra fodbold vm 1998 Officiel DBU mappe med samling fra fodbold VM 1998. 29/2/2020 14:56 0
395,- DKK
gammelt fransk ubrugt postkort lotnr 2022 Gammelt Fransk ubrugt postkort (lotnr: 2022 29/2/2020 22:24 0
danmark l 271 dr margrethe afa 574 563 marginal 4 blok Danmark. L 271 Dr. Margrethe afa 574 + 563 marginal 4-blok 1/3/2020 10:38 0
290,- DKK
danmark stoerre lot julemaerker 4 blokke haefter etc 1942 Danmark. Større lot julemærker. 4-blokke, hæfter etc. (1942) 2/3/2020 22:24 0
190,- DKK
10 diverse postkort 1770 10 diverse postkort. (1770) 5/3/2020 20:40 0
wwf frimaerkekollektion mandarin anden 37 WWF Frimærkekollektion. Mandarin-anden. (37) 6/3/2020 14:58 0
danmark tofarvet skilling 8 sk afa 19 1964 Danmark. Tofarvet skilling 8 sk afa 19 (1964) 7/3/2020 15:04 0
flot tryk kraftigt kartonpapir af h c andersen papirklip Flot tryk, kraftigt kartonpapir af H. C. Andersen papirklip 7/3/2020 15:09 0
the passion filmbog THE PASSION. FILMBOG 8/3/2020 12:52 0
185,- DKK
sverige postfrisk haefte jagtfalk kv 800 253 Sverige. Postfrisk hæfte Jagtfalk. kv. 800,- (253) 8/3/2020 19:56 0
64,- DKK
samling cigar banderoler cigarbaand 825 Samling cigar banderoler – cigarbånd. (825) 9/3/2020 08:48 0
bodil brems litografi bybillede Bodil Brems. Litografi. Bybillede. 9/3/2020 08:48 0
140,- DKK
wwf moentbrev kollektion traeleopard 50 WWF Møntbrev kollektion. Træleopard. (50) 9/3/2020 08:48 0
flot gammelt tryk af en mercedes benz limousine fra 1910 Flot gammelt tryk af en Mercedes Benz Limousine fra 1910 9/3/2020 08:48 0

Viser: 1-19  af  19  linjer

Opdateret: 24/2/2020 22:43.