QXL.dkSøg5 søgeresultater
Varer til salg af erserik (9515)
danmark noedfrimaerker enkelt og firblok DANMARK NØDFRIMÆRKER enkelt og firblok 31/1/2021 20:14 0
ungarn saet og blokke 8 sider UNGARN sæt og blokke ( 8 sider ) 31/1/2021 20:17 0
danmark 4 blokke paa klip 2 6 billeder DANMARK 4-blokke på klip # 2 ( 6 billeder ) 31/1/2021 20:22 0
danmark 4 blokke paa klip 8 billeder 1 DANMARK 4-blokke på klip ( 8 billeder ) # 1 31/1/2021 20:24 0
danmark blokke og striber 7 billeder DANMARK blokke og striber ( 7 billeder ) 31/1/2021 20:35 1

Viser: 1-5  af  5  linjer

FOR MINE AUKTIONER GÆLDER: FORSENDELSE ER ALTID EFTER POST DANMARKS TAKSTER + 2,00 Kr. TIL KUVERTER MV. Altid med Alm-post. Med mindre andet aftales. Forsendelsen er på købers ansvar. Der er FULD returret, med mindre andet er meddelt. Breve med vundne auktioner bliver som hovedregel sendt på TIRSDAGE pænt afstemplet.

Opdateret: 26/1/2021 20:24.