QXL.dkSøg30 søgeresultater
Varer til salg af flefrim (2730)
lille planche varianter Lille planche Varianter. 29/1/2021 15:46 0
varianter afa 32 33 stemplet afa vaerdi kr 1100 Varianter. Afa.32,33 Stemplet. Afa-Værdi kr.1100,- 29/1/2021 15:50 0
afa 77 par med overstempling hfk udstillingen Afa.77 par med overstempling HFK Udstillingen. 29/1/2021 15:56 0
5 x afa 205 stemplet 5 x Afa.205 Stemplet. 29/1/2021 16:00 0
afa 16 ubrugt uden gummi og minimal afskrab ved 2 Afa.16 Ubrugt uden gummi, og minimal afskrab ved 2. 29/1/2021 16:04 0
aarsmappe 1982 uaabnet med plumbering Årsmappe 1982. Uåbnet med plumbering. 29/1/2021 16:08 0
frimaerkehaefter postfriske fra flere lande Frimærkehæfter. Postfriske fra flere lande. 29/1/2021 20:48 0
div ark og enkeltmaerker lux paent stemplet Div. Ark og enkeltmærker, Lux, pænt stemplet. 30/1/2021 21:48 0
postkort togkort svendborg udsigt fra viadukten Postkort. Togkort, Svendborg. Udsigt fra viadukten. 31/1/2021 17:48 0
175,- DKK
togkort postkort roskilde sendt den 2 11 1912 Togkort. Postkort, Roskilde, sendt den. 2/11- 1912. 31/1/2021 17:52 0
2 komplette thulesaet 1 stk amerikaudgave 2 komplette Thulesæt + 1.stk. Amerikaudgave. 31/1/2021 19:06 0
190,- DKK
10 stk gode postfriske marginalblokke 10 stk. Gode Postfriske Marginalblokke. 31/1/2021 19:30 0
11 stk postfriske marginalblokke 11. Stk. Postfriske marginalblokke. 31/1/2021 19:40 0
120,- DKK
11 stk postfriske marginalblokke 1 med variant 532x 11. Stk. Postfriske Marginalblokke. 1 med Variant. 532x. 31/1/2021 20:22 0
135,- DKK
12 stk postfriske marginalblokke 12. Stk. Postfriske marginalblokke. 31/1/2021 20:34 0
120,- DKK
postfrisk samling mellem 1983 2001 afa vaerdi 5 555 Postfrisk samling mellem 1983 - 2001. Afa-Værdi 5.555,- 31/1/2021 20:36 0
370,- DKK
10 stk postfriske marginalblokke stribe 10. Stk. Postfriske Marginalblokke/stribe. 31/1/2021 20:48 0
120,- DKK
oestrig postfriske maerker med marginal marginal numre Østrig. Postfriske mærker med marginal/marginal numre. 31/1/2021 20:54 0
13 stk postfriske marginalblokke 13. Stk. Postfriske marginalblokke. 31/1/2021 21:04 0
120,- DKK
9 stk postfriske marginalblokke 9. Stk. Postfriske Marginalblokke. 31/1/2021 21:20 0
div postfriske maerker med marginalnumre Div. Postfriske Mærker med marginalnumre. 31/1/2021 22:06 0
engelske kolonier marokko Engelske Kolonier. Marokko. 1/2/2021 17:56 0
59,- DKK
kolonier cameron flot mindre samling Kolonier. Cameron. Flot mindre samling. 4/2/2021 16:58 0
195,- DKK
div postfriske aarsmapper og sourvenirmapper Div. Postfriske årsmapper og sourvenirmapper. 6/2/2021 09:42 0
pakkeporto afa 5 ubrugt 1 stk amerikanerudgaven og mere Pakkeporto Afa.5 Ubrugt + 1. Stk. Amerikanerudgaven og mere. 6/2/2021 14:08 0
275,- DKK
div rbs skilling Div. Rbs. Skilling. 6/2/2021 19:04 0
115,- DKK
tyske rige afa 641 postfrisk og afa 645 ubrugt Tyske Rige. Afa. 641. Postfrisk og Afa. 645. Ubrugt. 6/2/2021 19:56 0
div foerstedagskuverter Div. Førstedagskuverter. 7/2/2021 15:36 0
tyskland og frankrig meget gamle forsendelser Tyskland og Frankrig. Meget gamle forsendelser. 7/2/2021 15:38 0
49,- DKK
afa 1 iib stemplet med attest smukt maerke Afa.1.IIb. Stemplet MED ATTEST. Smukt mærke. 7/2/2021 19:38 0

Viser: 1-30  af  30  linjer

Opdateret: 26/1/2021 19:28.