QXL.dkSøg55 søgeresultater
Varer til salg af flefrim (2709)
1 2
kolonier bahamas postfriske og ubrugte maerker Kolonier. Bahamas. Postfriske og ubrugte mærker. 7/6/2020 17:50 0
76,- DKK
provisorier Provisorier. 7/6/2020 19:22 0
oestrig postfriske maerker med marginal marginal numre Østrig. Postfriske mærker med marginal/marginal numre. 7/6/2020 19:48 0
147,- DKK
div stater Div.Stater. 7/6/2020 19:58 0
37,- DKK
postfrisk samling mellem 1983 2001 afa vaerdi 5 555 Postfrisk samling mellem 1983 - 2001. Afa-Værdi 5.555,- 7/6/2020 20:02 0
500,- DKK
kolonier mosambik samling postfrisk ubrugt stemplet Kolonier.Mosambik. samling. Postfrisk/ubrugt/stemplet. 7/6/2020 20:16 0
167,- DKK
3 postfriske plancher og 2 lux stemplet ark gode vaerdier 3 Postfriske plancher og 2 Lux. Stemplet ark. Gode værdier. 8/6/2020 19:34 0
235,- DKK
provisorier og christian x maerker Provisorier og Christian X mærker. 8/6/2020 19:36 0
103,- DKK
kolonier mali sudan postfrisk ubrugt stemplet maerker Kolonier. Mali/Sudan. Postfrisk, ubrugt, stemplet mærker. 8/6/2020 19:44 0
62,- DKK
indonesien 2 postfriske plancher div maerker Indonesien. 2 Postfriske plancher. Div. Mærker. 8/6/2020 20:38 0
96,- DKK
kolonier mauritanien Kolonier. Mauritanien. 8/6/2020 20:40 0
76,- DKK
kolonier virgin islands postfriske og ubrugte maerker Kolonier. Virgin Islands. Postfriske og ubrugte mærker. 8/6/2020 20:40 0
57,- DKK
kolonier bermuda og barbados Kolonier. Bermuda og Barbados. 8/6/2020 20:40 0
57,- DKK
kolonier antigua og barbuda lille samling Kolonier. Antigua og Barbuda. Lille Samling. 9/6/2020 17:28 0
118,- DKK
dobbelt planche postfrisk ubrugt stemplet Dobbelt planche. Postfrisk/ubrugt/stemplet. 9/6/2020 20:02 0
57,- DKK
kroatien mindre samling postfrisk ubrugt stemplet Kroatien. Mindre samling Postfrisk/ubrugt/stemplet. 9/6/2020 20:04 0
265,- DKK
ustemplet afklip portovaerdi kr ca 870 defekte kr 60 Ustemplet afklip. Portoværdi kr.ca.870,- + defekte kr.60,- 9/6/2020 20:30 0
320,- DKK
kolonier sydafrika postfriske maerker Kolonier. Sydafrika. Postfriske mærker. 9/6/2020 20:52 0
56,- DKK
lille postfrisk samling lux stemplet ark afa vaerdi 1784 Lille Postfrisk samling + Lux stemplet ark. Afa-værdi 1784,- 10/6/2020 19:32 0
155,- DKK
div postfriske aarsmapper og sourvenirmapper Div. Postfriske årsmapper og sourvenirmapper. 10/6/2020 20:32 0
260,- DKK
div bulgarien og lidt hviderusland Div. Bulgarien og lidt HvideRusland. 12/6/2020 21:48 0
42,- DKK
tyske rige afa 641 postfrisk og afa 645 ubrugt Tyske Rige. Afa. 641. Postfrisk og Afa. 645. Ubrugt. 13/6/2020 19:22 0
160,- DKK
tyskland og frankrig meget gamle forsendelser Tyskland og Frankrig. Meget gamle forsendelser. 13/6/2020 20:54 0
san marino postfriske ubrugte plancher San Marino. Postfriske/ubrugte plancher. 13/6/2020 21:00 0
bog i hardcover med omslag folkets billeder gennem 100 aar Bog i hardcover med omslag. Folkets billeder gennem 100 år. 14/6/2020 13:26 0
aarsbog 1988 med sorttryk og postfriske maerker Årsbog 1988 med Sorttryk og Postfriske mærker. 14/6/2020 15:46 0
varianter blaalig siv og fejltryk af vaerdipaatryk Varianter: Blålig siv, og fejltryk af værdipåtryk. 14/6/2020 15:50 0
kolonier afrika div lande Kolonier. Afrika. Div lande. 14/6/2020 18:08 0
93,- DKK
kolonier afrika div lande postfrisk ubrugt Kolonier. Afrika. Div lande. Postfrisk/ubrugt. 14/6/2020 18:10 0
92,- DKK
afa 1 iib stemplet med attest smukt maerke Afa.1.IIb. Stemplet MED ATTEST. Smukt mærke. 14/6/2020 18:56 0

Viser: 1-30  af  55  linjer

1 2 |
Opdateret: 7/6/2020 11:22.