QXL.dkSøg11 søgeresultater
Varer til salg af flefrim (2729)
div ark og enkeltmaerker lux paent stemplet Div. Ark og enkeltmærker, Lux, pænt stemplet. 24/10/2020 21:34 0
oestrig postfriske maerker med marginal marginal numre Østrig. Postfriske mærker med marginal/marginal numre. 25/10/2020 20:08 0
postfrisk samling mellem 1983 2001 afa vaerdi 5 555 Postfrisk samling mellem 1983 - 2001. Afa-Værdi 5.555,- 25/10/2020 20:22 0
400,- DKK
ustemplet afklip portovaerdi kr ca 870 defekte kr 60 Ustemplet afklip. Portoværdi kr.ca.870,- + defekte kr.60,- 27/10/2020 20:50 0
285,- DKK
div postfriske aarsmapper og sourvenirmapper Div. Postfriske årsmapper og sourvenirmapper. 28/10/2020 20:52 0
190,- DKK
div rbs skilling Div. Rbs. Skilling. 31/10/2020 18:50 0
130,- DKK
tyske rige afa 641 postfrisk og afa 645 ubrugt Tyske Rige. Afa. 641. Postfrisk og Afa. 645. Ubrugt. 31/10/2020 19:42 0
tyskland og frankrig meget gamle forsendelser Tyskland og Frankrig. Meget gamle forsendelser. 31/10/2020 21:14 0
afa 1 iib stemplet med attest smukt maerke Afa.1.IIb. Stemplet MED ATTEST. Smukt mærke. 1/11/2020 19:16 0
245,- DKK
postfriske smaaark og postfriske nyere og gamle maerker Postfriske Småark og Postfriske nyere og gamle mærker. 3/11/2020 20:46 0
frimaerkehaefter postfriske fra flere lande Frimærkehæfter. Postfriske fra flere lande. 6/11/2020 20:32 0

Viser: 1-11  af  11  linjer

Opdateret: 24/10/2020 08:05.