QXL.dkSøg500 søgeresultater
Varer til salg af gdgd (848)
o248 afa 34 ubrugt (o248) AFA#34, ubrugt 31/3/2020 17:43 0
o3129 1905 4 oere afa 45 ubrugt (o3129) 1905 4 øre AFA#45 *Ubrugt 31/3/2020 17:43 0
o4871 afa 48 chr ix 20 oere omv vm postfrisk (o4871) AFA#48. Chr IX 20 øre Omv Vm **Postfrisk 31/3/2020 17:43 0
o1312 velcentreret 1895 4 oere vm ii tk 12 omv rm afa (o1312) Velcentreret 1895 4 øre (Vm II, tk 12, omv rm) (AFA 31/3/2020 17:43 0
26,- DKK
o4888 afa 32 vaabentype 5 oere smaa hjoernetal stemplet (o4888) AFA#32. Våbentype 5 øre, små hjørnetal Stemplet 31/3/2020 17:43 0
o6319 falling afa 34c (o6319) FALLING AFA#34C 31/3/2020 17:43 0
o6295 fra roenne afa 35c (o6295) FRA RØNNE AFA#35C. 31/3/2020 17:43 0
o879 korinth jb p e vaabentype 20 oere store hjoernetal a (o879) KORINTH JB P.E. Våbentype 20 øre, store hjørnetal (A 31/3/2020 17:43 0
26,- DKK
o1035 1904 15 24 oere afa 41 stemplet (o1035) 1904 - 15/24 øre (AFA#41) Stemplet 31/3/2020 17:43 0
26,- DKK
o3879 afa 41 1904 15 24 oere stemplet (o3879) AFA#41. 1904 - 15/24 øre Stemplet 31/3/2020 17:43 0
o6144 doestrup afa 47 chr ix 10 oere (o6144) DØSTRUP AFA#47. Chr IX 10 øre 31/3/2020 17:43 0
o6324 flemming afa 47 chr ix 10 oere (o6324) FLEMMING AFA#47. Chr IX 10 øre 31/3/2020 17:43 0
o4689 glumsoe afa 49 chr ix 25 oere (o4689) GLUMSØ AFA#49. Chr IX 25 øre 31/3/2020 17:43 0
o697 chr ix 50 oere o cancelled mi 51 afa 50 (o697) Chr IX 50 øre - (o) cancelled - Mi.51 (AFA#50) 31/3/2020 17:43 0
o4551 afa 51 chr ix 100 oere stemplet (o4551) AFA#51. Chr IX 100 øre Stemplet 31/3/2020 17:43 0
o3942 afa 4 1854 4 sk stemplet (o3942) AFA#4. 1854 4 sk. Stemplet 31/3/2020 17:43 0
o3962 afa 4 1854 4 sk stemplet (o3962) AFA#4. 1854 4 sk. Stemplet 31/3/2020 17:43 0
26,- DKK
o3969 afa 4 1854 4 sk stemplet (o3969) AFA#4. 1854 4 sk. Stemplet 31/3/2020 17:43 0
o3975 afa 4 1854 4 sk stemplet (o3975) AFA#4. 1854 4 sk. Stemplet 31/3/2020 17:43 0
26,- DKK
o3978 afa 4 1854 4 sk stemplet (o3978) AFA#4. 1854 4 sk. Stemplet 31/3/2020 17:43 0
26,- DKK
o4164 hamborg afa 4 1854 4 sk (o4164) HAMBORG AFA#4. 1854 4 sk. 31/3/2020 17:43 0
o4503 hobro afa 4 1854 4 sk (o4503) HOBRO AFA#4. 1854 4 sk. 31/3/2020 17:43 0
o4728 afa 4 1854 4 sk stemplet (o4728) AFA#4. 1854 4 sk. Stemplet 31/3/2020 17:43 0
o4733 afa 4 1854 4 sk stemplet (o4733) AFA#4. 1854 4 sk. Stemplet 31/3/2020 17:43 0
o4747 afa 4 1854 4 sk 6 tryk (o4747) AFA#4. 1854 4 sk. 6. tryk 31/3/2020 17:43 0
o4059 afa 5 1857 8 sk groen stemplet (o4059) AFA#5. 1857 8 sk. grøn Stemplet 31/3/2020 17:43 0
120,- DKK
o4067 afa 5 1857 8 sk groen stemplet (o4067) AFA#5. 1857 8 sk. grøn Stemplet 31/3/2020 17:43 0
120,- DKK
o4068 ringkoebing afa 5 1857 8 sk groen (o4068) RINGKØBING AFA#5. 1857 8 sk. grøn 31/3/2020 17:43 0
120,- DKK
o4134 afa 6 1857 16 sk fold (o4134) AFA#6. 1857 16 sk. FOLD! 31/3/2020 17:43 0
190,- DKK
o4149 afa 7 1858 4 sk stemplet (o4149) AFA#7. 1858 4 sk. Stemplet 31/3/2020 17:43 0

Viser: 1-30  af  500  linjer

Opdateret: 28/3/2020 22:26.