QXL.dkSøg291 søgeresultater
Varer til salg af gdgd (835)
o4839 haderslev afa 7x 1862 4 sk vm ii (o4839) HADERSLEV AFA#7x. 1862 4 sk. (Vm II) 28/1/2020 17:45 1
o6207 assens afa 7 1858 4 sk (o6207) ASSENS AFA#7. 1858 4 sk. 28/1/2020 17:45 1
o4827 hobro afa 7 1858 4 sk (o4827) HOBRO AFA#7. 1858 4 sk. 28/1/2020 17:45 1
o4833 afa 7 1858 4 sk stemplet (o4833) AFA#7. 1858 4 sk. Stemplet 28/1/2020 17:45 0
o4835 thisted afa 7x 1862 4 sk vm ii (o4835) THISTED AFA#7x. 1862 4 sk. (Vm II) 28/1/2020 17:45 0
o634 chr x 60 years complete o cancelled (o634) Chr.X 60 years, complete - (o) cancelled 28/1/2020 17:45 0
o4531 afa 3 1855 2 sk blaa stemplet (o4531) AFA#3. 1855 2 sk. blå Stemplet 28/1/2020 17:45 0
o2591 roskilde 1854 4 sk brown o used mi 4 afa 4 (o2591) ROSKILDE 1854 4 sk. brown (o) Used , Mi.4 (AFA#4) 28/1/2020 17:45 0
o3663 1854 4 sk paa brev fra assens (o3663) 1854 4 sk. på brev fra ASSENS 28/1/2020 17:45 0
o3943 afa 4 1854 4 sk stemplet (o3943) AFA#4. 1854 4 sk. Stemplet 28/1/2020 17:45 0
o3968 afa 4 1854 4 sk stemplet (o3968) AFA#4. 1854 4 sk. Stemplet 28/1/2020 17:45 0
o3969 afa 4 1854 4 sk stemplet (o3969) AFA#4. 1854 4 sk. Stemplet 28/1/2020 17:45 0
o3989 afa 4 1854 4 sk stemplet (o3989) AFA#4. 1854 4 sk. Stemplet 28/1/2020 17:45 0
o3999 afa 4 1854 4 sk stemplet (o3999) AFA#4. 1854 4 sk. Stemplet 28/1/2020 17:45 0
o4002 afa 4 1854 4 sk stemplet (o4002) AFA#4. 1854 4 sk. Stemplet 28/1/2020 17:45 0
o4503 hobro afa 4 1854 4 sk (o4503) HOBRO AFA#4. 1854 4 sk. 28/1/2020 17:45 0
o4735 afa 4 1854 4 sk stemplet (o4735) AFA#4. 1854 4 sk. Stemplet 28/1/2020 17:45 0
o4740 afa 4 1854 4 sk stemplet (o4740) AFA#4. 1854 4 sk. Stemplet 28/1/2020 17:45 0
o6206 assens afa 4 1854 4 sk paa klip (o6206) ASSENS AFA#4. 1854 4 sk. på klip 28/1/2020 17:45 0
o4059 afa 5 1857 8 sk groen stemplet (o4059) AFA#5. 1857 8 sk. grøn Stemplet 28/1/2020 17:45 0
o4104 afa 6 1857 16 sk stemplet (o4104) AFA#6. 1857 16 sk. Stemplet 28/1/2020 17:45 0
o4137 duplex 182 afa 6 1857 16 sk tyndhed (o4137) Duplex 182 AFA#6. 1857 16 sk. TYNDHED! 28/1/2020 17:45 0
160,- DKK
o1439 1858 4 sk afa 7 stemplet (o1439) 1858 4 sk. (AFA#7) Stemplet 28/1/2020 17:45 0
o4144 afa 7 1858 4 sk stemplet (o4144) AFA#7. 1858 4 sk. Stemplet 28/1/2020 17:45 0
26,- DKK
o4153 afa 7 1858 4 sk stemplet (o4153) AFA#7. 1858 4 sk. Stemplet 28/1/2020 17:45 0
o4155 afa 7 1858 4 sk stemplet (o4155) AFA#7. 1858 4 sk. Stemplet 28/1/2020 17:45 0
o4156 afa 7 1858 4 sk stemplet (o4156) AFA#7. 1858 4 sk. Stemplet 28/1/2020 17:45 0
26,- DKK
o4158 afa 7 1858 4 sk stemplet (o4158) AFA#7. 1858 4 sk. Stemplet 28/1/2020 17:45 0
o4161 afa 7 1858 4 sk stemplet (o4161) AFA#7. 1858 4 sk. Stemplet 28/1/2020 17:45 0
o4169 afa 7 1858 4 sk stemplet (o4169) AFA#7. 1858 4 sk. Stemplet 28/1/2020 17:45 0

Viser: 1-30  af  291  linjer

Opdateret: 27/1/2020 10:07.