QXL.dkSøg325 søgeresultater
Varer til salg af gdgd (865)
o1249 1921 8 12 oere afa 119 stemplet (o1249) 1921 8/12 øre (AFA#119) Stemplet 10/7/2020 18:13 0
24,- DKK
o2625 broager 1921 8 12 oere afa 119 (o2625) BROAGER 1921 8/12 øre AFA#119 10/7/2020 18:13 0
o4694 harloese afa 152 1926 20 30 oere (o4694) HARLØSE AFA#152. 1926 20/30 øre 10/7/2020 18:13 0
o2641 faaborg vaabentype 15 oere afa 38 (o2641) FAABORG Våbentype 15 øre AFA#38 10/7/2020 18:13 0
o4716 herning afa 74 chr x 50 oere (o4716) HERNING AFA#74. Chr. X 50 øre 10/7/2020 18:13 0
o5954 afa 84 chr x 80 oere stemplet (o5954) AFA#84. Chr. X 80 øre Stemplet 10/7/2020 18:13 0
o5965 stubbekjoebing afa 109 chr x 90 oere (o5965) STUBBEKJØBING AFA#109. Chr. X 90 øre 10/7/2020 18:13 0
26,- DKK
o4658 afa 116 genforening 40 oere stemplet (o4658) AFA#116. Genforening 40 øre Stemplet 10/7/2020 18:13 0
26,- DKK
o4744 odense afa 4 1854 4 sk 6 tryk (o4744) ODENSE AFA#4. 1854 4 sk. 6. tryk 10/7/2020 18:13 0
o4737 hamborg afa 4 1854 4 sk (o4737) HAMBORG AFA#4. 1854 4 sk. 10/7/2020 18:13 0
o3974 afa 4 1854 4 sk stemplet (o3974) AFA#4. 1854 4 sk. Stemplet 10/7/2020 18:13 0
o6242 holbaek afa 7 1858 4 sk (o6242) HOLBÆK AFA#7. 1858 4 sk. 10/7/2020 18:13 0
o4810 afa 7 1858 4 sk stemplet (o4810) AFA#7. 1858 4 sk. Stemplet 10/7/2020 18:13 0
o4794 nakskov afa 7 1858 4 sk (o4794) NAKSKOV AFA#7. 1858 4 sk. 10/7/2020 18:13 0
o4786 randers afa 7 1858 4 sk (o4786) RANDERS AFA#7. 1858 4 sk. 10/7/2020 18:13 0
o4549 nykoebing sj afa 7 1858 4 sk (o4549) NYKØBING SJ AFA#7. 1858 4 sk. 10/7/2020 18:13 0
o4171 afa 7 1858 4 sk stemplet (o4171) AFA#7. 1858 4 sk. Stemplet 10/7/2020 18:13 0
26,- DKK
o5936 afa 9 1863 4 sk stemplet (o5936) AFA#9. 1863 4 sk. Stemplet 10/7/2020 18:13 0
o5923 soenderborg afa 9 1863 4 sk stemplet (o5923) SØNDERBORG AFA#9. 1863 4 sk. Stemplet 10/7/2020 18:13 0
o3904 aarhus afa 19 1871 8 sk (o3904) ÅRHUS AFA#19. 1871 8 sk. 10/7/2020 18:13 0
o4228 afa 224 1935 hc andersen 7 oere stemplet 4 blok (o4228) AFA#224. 1935 HC Andersen 7 øre Stemplet 4-blok 10/7/2020 18:13 0
o2688 gudhjem 1947 jernbane 40 oere afa 304 (o2688) GUDHJEM 1947 Jernbane 40 øre AFA#304 10/7/2020 18:13 0
26,- DKK
o4875 afa 22y 1875 3 oere omv rm stemplet (o4875) AFA#22y. 1875 3 øre (omv rm) Stemplet 10/7/2020 18:13 0
o4402 blaekannulleret afa 23y 1875 4 oere omv rm (o4402) BLÆKANNULLERET AFA#23y. 1875 4 øre (omv rm) 10/7/2020 18:13 0
130,- DKK
o2439 1875 20 oere rev frame o used mi 28a ii afa 2 (o2439) 1875 20 øre (rev frame) (o) Used , Mi.28A II (AFA#2 10/7/2020 18:13 0
o1064 roede kors 5 10 oere afa 120 stemplet (o1064) Røde Kors +5/10 øre (AFA#120) Stemplet 11/7/2020 15:03 0
o1519 1926 7 4 oere afa 162 stemplet (o1519) 1926 7/4 øre (AFA#162) Stemplet 11/7/2020 15:03 0
o4661 nakskov afa 167 1926 7 oere (o4661) NAKSKOV. AFA#167. 1926 7 øre 11/7/2020 15:03 0
o6040 oddesund n s afa 34c vaabentype 5 oere (o6040) ODDESUND n S AFA#34C. Våbentype 5 øre 11/7/2020 15:03 0
375,- DKK
o6071 vivild afa 45 1905 4 oere (o6071) VIVILD AFA#45. 1905 4 øre 11/7/2020 15:03 0
26,- DKK

Viser: 1-30  af  325  linjer

Opdateret: 10/7/2020 01:48.