QXL.dkSøg315 søgeresultater
Varer til salg af ham555 (150477)
Registreret som: Erhverv
saerdeles god lagerbog med tyske rige 813 Særdeles god lagerbog med Tyske Rige (813) 17/11/2019 22:10 32
580,- DKK
saerdeles godt lot breve mange gode imellem 821 Særdeles godt lot breve - mange gode imellem (821) 17/11/2019 22:13 88
1240,- DKK
saerdeles god samling m bund baade postfrisk stemplet 863 Særdeles god samling m. Bund. både postfrisk/stemplet (863) 22/11/2019 22:02 0
1,- DKK
saerdeles god samling med div breve 864 Særdeles god samling med Div./breve (864) 22/11/2019 22:04 0
1,- DKK
stor god rodekasse Stor god rodekasse 29/11/2019 11:48
700,- DKK
godt brev Godt brev 17/11/2019 21:48 4
8,- DKK
godt brev Godt brev 17/11/2019 21:48 1
2,- DKK
godt brev Godt brev 17/11/2019 21:49 5
godt brev Godt brev 17/11/2019 21:49 3
4,- DKK
godt brev Godt brev 17/11/2019 21:49 1
2,- DKK
godt brev Godt brev 17/11/2019 21:50 5
18,- DKK
godt brev Godt brev 17/11/2019 21:50 1
2,- DKK
godt brev Godt brev 17/11/2019 21:51 6
godt brev Godt brev 17/11/2019 21:51 0
1,- DKK
saar perfekt postfrisk SAAR - perfekt postfrisk 17/11/2019 21:52 13
260,- DKK
godt postfrisk lot bund Godt postfrisk lot Bund 17/11/2019 21:53 36
140,- DKK
godt postfrisk lot bund Godt postfrisk lot Bund 17/11/2019 21:53 16
perfekt postfrisk blok afa 800 Perfekt postfrisk blok AFA 800 17/11/2019 21:54 7
flot goethe blok afa 3200 Flot Goethe-blok AFA 3200 17/11/2019 21:55 36
460,- DKK
perfekt postfrisk saet alle proevede Perfekt postfrisk sæt - alle prøvede 17/11/2019 21:56 8
perfekt postfrisk saet Perfekt postfrisk sæt 17/11/2019 21:56 8
godt brev Godt brev 17/11/2019 21:57 5
godt brev Godt brev 17/11/2019 21:57 3
godt brev Godt brev 17/11/2019 21:58 17
godt brev Godt brev 17/11/2019 21:58 9
perfekt postfriske blokke Perfekt postfriske blokke 17/11/2019 21:59 2
3,- DKK
god bog med bund zonen tyske rige 817 God bog med Bund./Zonen/Tyske Rige (817) 17/11/2019 22:00 15
170,- DKK
michel nr 136 ii 120 euro Michel nr. 136 II - 120 euro 17/11/2019 22:00 11
nr 14 afa 800 ust Nr. 14 - AFA 800 - ust. 17/11/2019 22:00 7
6,- DKK

Viser: 1-30  af  315  linjer

Opdateret: 17/11/2019 19:08.