QXL.dkSøg120 søgeresultater
Varer til salg af ham555 (144518)
Registreret som: Erhverv
1 2 3 4
gr god samling postfriske miniblokke miniark m england 954 (GR)God samling postfriske miniblokke/miniark m England(954) 21/4/2019 22:00 16
240,- DKK
dk nr 15a afa 11 000 (DK) nr 15A AFA 11.000 21/4/2019 22:23 19
840,- DKK
dk nr 2a i saerdeles flot bredrandet og fejlfri kvalitet (DK) nr 2A i særdeles flot-bredrandet og fejlfri kvalitet 21/4/2019 22:24 44
3100,- DKK
rigtig god samling 976 Rigtig god samling (976) 22/4/2019 22:19 9
dk saerdeles god samling i meget fin kvalitet 977 Dk særdeles god samling i meget fin kvalitet (977) 22/4/2019 22:22 75
1440,- DKK
saerdeles godt lot postfriske dobbelt helark 980 Særdeles godt lot postfriske dobbelt-helark (980) 22/4/2019 22:26 9
dk nr 9 24 ustemplet kvalitet afa 1580 (DK) nr 9-24 ustemplet kvalitet AFA 1580 21/4/2019 21:53 5
dk nr 1 8 ustemplet kvalitet afa 770 (DK) nr 1-8 ustemplet kvalitet AFA 770 21/4/2019 21:53 4
i perfekt postfrisk michel 480 euro (I) perfekt postfrisk - michel 480 euro 21/4/2019 21:57 5
16,- DKK
i perfekt postfrisk michel 120 euro (I) perfekt postfrisk - michel 120 euro 21/4/2019 21:57 3
i perfekt postfrisk michel 960 euro (I) perfekt postfrisk - michel 960 euro 21/4/2019 21:58 8
i perfekt postfrisk michel 480 euro (I) perfekt postfrisk - michel 480 euro 21/4/2019 21:58 4
i perfekt postfrisk michel 600 euro (I) perfekt postfrisk - michel 600 euro 21/4/2019 21:58 2
3,- DKK
i perfekt postfrisk michel 375 euro (I) perfekt postfrisk - michel 375 euro 21/4/2019 21:59 3
i perfekt postfrisk michel 720 euro (I) perfekt postfrisk - michel 720 euro 21/4/2019 22:00 7
ch god bog m schweiz 955 (CH) god bog m Schweiz(955) 21/4/2019 22:01 12
130,- DKK
d perfekt postfrisk variant (D) Perfekt postfrisk Variant 21/4/2019 22:02 3
4,- DKK
4,- DKK
4,- DKK
4,- DKK
a god bog m oestrig 956 (A) God bog m Østrig(956) 21/4/2019 22:03 47
120,- DKK
d perfekt postfrisk variant (D) Perfekt postfrisk Variant 21/4/2019 22:03 4
d perfekt postfrisk variant (D) Perfekt postfrisk Variant 21/4/2019 22:03 3
4,- DKK
usa god bog m breve fra usa 957 (USA) God bog m breve fra USA(957) 21/4/2019 22:04 13
d perfekt postfrisk variant (D) Perfekt postfrisk Variant 21/4/2019 22:04 5
d perfekt postfrisk variant (D) Perfekt postfrisk Variant 21/4/2019 22:04 4
ch god bog m schweiz 958 (CH) God bog m Schweiz(958) 21/4/2019 22:05 7
120,- DKK
a nr 14a 18a afa 4065 (A) nr 14A-18A AFA 4065 21/4/2019 22:07 19
mc godt postfrisk lot m monaco 959 (MC) Godt, postfrisk lot m Monaco(959) 21/4/2019 22:07 18
240,- DKK
a nr 14a 18a ustemplet afa 1500 (A) nr 14A - 18A ustemplet AFA 1500 21/4/2019 22:07 7

Viser: 1-30  af  120  linjer

1 2 3 4 |
Opdateret: 21/4/2019 08:40.