QXL.dkSøg153 søgeresultater
Varer til salg af ham555 (141974)
Registreret som: Erhverv
1 2 3 4 5 6
d meget flot specialsamling 165 (D) Meget flot specialsamling! (165) 20/1/2019 22:09 19
320,- DKK
d rigtig god berlin samling 167 (D) Rigtig god Berlin-samling (167) 20/1/2019 22:11 19
340,- DKK
d fin og perfekt postfrisk ustemplet samling 168 (D) Fin og perfekt postfrisk/ustemplet samling (168) 20/1/2019 22:13 26
saerdeles god bog med mange dyre maerker 169 Særdeles god bog med MANGE dyre mærker! (169) 20/1/2019 22:15 54
780,- DKK
d virkelig god lagerbog rigtig mange gode maerker 170 (D) Virkelig god lagerbog - rigtig mange gode mærker! (170) 20/1/2019 22:17 44
410,- DKK
d flot og komplet bund samling 171 (D) Flot og komplet Bund-samling (171) 20/1/2019 22:18 32
470,- DKK
d rigtig god samling postfrisk ustemplet stemplet 173 (D) Rigtig god samling - postfrisk/ustemplet/stemplet (173) 20/1/2019 22:22 23
300,- DKK
d godt saet i god kvalitet afa 23 500 (D) Godt sæt i god kvalitet AFA 23.500 20/1/2019 22:25 25
320,- DKK
d perfekt postfrisk afa 7500 (D) Perfekt postfrisk AFA 7500 20/1/2019 22:27 91
420,- DKK
d flot saet i perfekt postfrisk kvalitet afa 21 000 (D) Flot sæt i perfekt postfrisk kvalitet AFA 21.000 20/1/2019 22:36 36
760,- DKK
d nr 6 afa 12 000 (D) Nr 6 - AFA 12.000 21/1/2019 22:18 12
120,- DKK
d flot og perfekt postfrisk samling naesten komplet 186 (D) Flot og perfekt postfrisk samling - næsten komplet (186) 21/1/2019 22:19 37
480,- DKK
d gode lagerboeger med perfekt postfrisk bund 190 (D) Gode lagerbøger med perfekt postfrisk Bund (190) 22/1/2019 22:03 15
d rigtig god tyske rige samling 191 (D) Rigtig god Tyske Rige-samling (191) 22/1/2019 22:04 16
380,- DKK
d rigtig god danzig samling 192 (D) Rigtig god Danzig-samling (192) 22/1/2019 22:05 11
d stor og god samling fdc af de nyeste 196 (D) Stor og god samling FDC af de nyeste (196) 22/1/2019 22:10 3
d paene stemplede maerker afa 8200 proevet af schegel (D) Pæne stemplede mærker - AFA 8200 - prøvet af Schegel 22/1/2019 22:23 16
240,- DKK
d nr 17 i flot perfekt postfrisk helark afa 18 000 (D) Nr 17 i flot perfekt postfrisk helark - AFA 18.000 22/1/2019 22:43 2
3,- DKK
d nr 48x 62v afa 4640 (D) nr 48x-62v AFA 4640 20/1/2019 21:39 20
270,- DKK
ddr god kvalitet afa 1200 (DDR) god kvalitet AFA 1200 20/1/2019 21:40 9
d nr 22 ustemplet afa 5000 (D) nr 22 ustemplet AFA 5000 20/1/2019 21:41 21
180,- DKK
d paen ustemplet kvalitet afa 1020 (D) pæn ustemplet kvalitet AFA 1020 20/1/2019 21:42 3
26,- DKK
d perfekt postfrisk michel 200 euro (D) perfekt postfrisk - michel 200 euro 20/1/2019 21:43 8
d paen ustemplet kvalitet (D) pæn ustemplet kvalitet 20/1/2019 21:43 3
4,- DKK
d nr 2a 10a perfekt postfrisk afa 3600 (D) nr 2A-10A perfekt postfrisk AFA 3600 20/1/2019 21:44 14
d paen ustemplet kvalitet (D) pæn ustemplet kvalitet 20/1/2019 21:45 4
d nr 17 afa 750 (D) nr 17 AFA 750 20/1/2019 21:46 6
d nr 25 afa 440 (D) nr 25 AFA 440 20/1/2019 21:46 2
3,- DKK
d godt brevklip (D) Godt brevklip 20/1/2019 21:47 14
d nr 14 afa 600 (D) nr 14 AFA 600 20/1/2019 21:47 2
3,- DKK

Viser: 1-30  af  153  linjer

1 2 3 4 5 6 |
Opdateret: 20/1/2019 14:27.