QXL.dkSøg187 søgeresultater
Varer til salg af ham555 (140292)
Registreret som: Erhverv
1 2 3 4 5 6 7
d meget smukt saet perfekt postfrisk afa 21 500 (D) Meget smukt sæt-perfekt postfrisk-AFA 21.500 18/11/2018 22:05 18
1180,- DKK
ch god bog m schweiz 773 postfrisk stemplet (CH) God bog m Schweiz(773)postfrisk/stemplet 18/11/2018 22:11 41
640,- DKK
god bog m hele verden 774 postfrisk stemplet God bog m Hele Verden(774)postfrisk/stemplet 18/11/2018 22:13 25
170,- DKK
d god samling m zoner 785 postfrisk stemplet (D) God samling m Zoner(785)postfrisk/stemplet 18/11/2018 22:25 13
d god bund samling 786 (D) God Bund-samling(786) 18/11/2018 22:26 22
d fin stemplet ddr samling 797 (D) Fin stemplet DDR-samling (797) 20/11/2018 22:47 6
130,- DKK
d perfekt postfrisk bund samling 798 (D) Perfekt postfrisk Bund-samling (798) 20/11/2018 22:48 4
d fin stemplet samling med tyske stater 801 (D) Fin stemplet samling med Tyske Stater (801) 20/11/2018 22:52 4
d nr 33 god kvalitet (D) Nr 33 god kvalitet 18/11/2018 21:39 9
d perfekt postfrisk (D) perfekt postfrisk 18/11/2018 21:40 2
3,- DKK
d nr 12 ust afa 400 (D) Nr 12 ust. AFA 400 18/11/2018 21:41 7
24,- DKK
d nr 16 afa 600 (D) nr 16 AFA 600 18/11/2018 21:41 6
d nr 18 afa 220 (D) Nr 18 AFA 220 18/11/2018 21:41 2
3,- DKK
d nr 24 afa 500 (D) nr 24 AFA 500 18/11/2018 21:42 4
d nr 32 ust afa 500 (D) nr 32 ust. AFA 500 18/11/2018 21:42 3
26,- DKK
d nr 24 ust afa 250 (D) nr 24 ust. AFA 250 18/11/2018 21:43 4
14,- DKK
d god kvalitet (D) God kvalitet 18/11/2018 21:45 21
160,- DKK
d nr 38 god kvalitet (D) nr 38 god kvalitet 18/11/2018 21:45 5
d stemplet ustemplet lot (D) stemplet/ustemplet lot 18/11/2018 21:48 18
d lokalpost perfekt postfrisk (D) Lokalpost perfekt postfrisk 18/11/2018 21:48 16
d lokalpost paen ustemplet kvalitet proevet (D) Lokalpost pæn ustemplet kvalitet - prøvet 18/11/2018 21:49 8
d lokalpost god kvalitet (D) Lokalpost - god kvalitet 18/11/2018 21:50 7
26,- DKK
d lokalpost perfekt postfrisk (D) Lokalpost - perfekt postfrisk 18/11/2018 21:50 6
d lokalpost perfekt postfrisk michel 200 euro (D) Lokalpost - perfekt postfrisk michel 200 euro 18/11/2018 21:51 9
d lokalpost perfekt postfrisk (D) Lokalpost - perfekt postfrisk 18/11/2018 21:51 8
d zoner god kvalitet afa 9300 (D) Zoner god kvalitet AFA 9300 18/11/2018 21:54 18
220,- DKK
d zoner paen ustemplet kvalitet afa 800 (D) Zoner pæn ustemplet kvalitet AFA 800 18/11/2018 21:54 11
d zoner paen ustemplet kvalitet (D) Zoner pæn ustemplet kvalitet 18/11/2018 21:55 5
d nr 56 afa 400 (D) nr 56 AFA 400 18/11/2018 21:58 10
d god kvalitet (D) god kvalitet 18/11/2018 21:59 16

Viser: 1-30  af  187  linjer

1 2 3 4 5 6 7 |
Opdateret: 18/11/2018 13:37.