QXL.dkSøg288 søgeresultater
Varer til salg af ham555 (134331)
Registreret som: Erhverv
kaempelot vatikanet 20 virkelig meget postfrisk mat Kæmpelot Vatikanet(20)Virkelig meget postfrisk mat. 20/4/2018 21:32 14
660,- DKK
rigtig god lagerbog m postfrisk stemplet mat 21 ingen ustem Rigtig god lagerbog m postfrisk+stemplet mat.(21)ingen ustem 20/4/2018 21:33 57
660,- DKK
god schweiz samling 22 postfrisk stemplet God Schweiz-samling(22)postfrisk/stemplet 20/4/2018 21:35 10
gigantisk lagerbog m schweiz 24 samlet postfrisk stemplet Gigantisk Lagerbog m Schweiz(24)samlet postfrisk+stemplet 20/4/2018 21:36 52
1960,- DKK
flot nr 1 i god kvalitet afa 20 000 Flot nr 1 i god kvalitet AFA 20.000 20/4/2018 21:54 40
840,- DKK
nr 13 afa 650 nr 13 AFA 650 20/4/2018 21:54 10
16,- DKK
gode lagerboeger m schweiz 35 postfrisk stemplet Gode lagerbøger m Schweiz(35)postfrisk/stemplet 21/4/2018 21:38 21
430,- DKK
god samling postfrisk un 30 God samling postfrisk UN(30) 21/4/2018 21:39 20
220,- DKK
gigantisk lager m ddr 40 postfrisk stemplet ingen ust Gigantisk lager m DDR(40)postfrisk+stemplet(ingen ust.) 21/4/2018 21:55 28
920,- DKK
nr 1 meget flot afa 24 000 Nr 1 - meget flot - AFA 24.000 21/4/2018 22:21 30
370,- DKK
meget smuk og perfekt postfrisk blok afa 9000 Meget smuk og perfekt postfrisk blok - AFA 9000 21/4/2018 22:31 18
260,- DKK
god postfrisk berlin samling 100 God postfrisk Berlin-samling(100) 22/4/2018 21:26 11
god tysk rige samling 102 God Tysk-Rige-samling(102) 22/4/2018 21:28 25
230,- DKK
meget flot 106 postfrisk og komplet ddr samling 1966 med Meget flot,(106) postfrisk og komplet DDR-samling(1966)med 22/4/2018 21:34 16
310,- DKK
flot saet i perfekt postfrisk kvalitet afa 7500 Flot sæt i perfekt postfrisk kvalitet AFA 7500 22/4/2018 22:09 16
380,- DKK
saerdeles godt og flot brev Særdeles godt og flot brev 22/4/2018 22:12 12
360,- DKK
flot saet hvor de dyre maerker 15 84 pf og 1 2 3 5 mark Flot sæt,hvor de dyre mærker-15+84 pf og 1+2+3+5 mark 22/4/2018 22:15 17
540,- DKK
flot nr nr 1 i god kvalitet afa 10 000 Flot nr nr 1 i god kvalitet AFA 10.000 22/4/2018 22:32 20
120,- DKK
meget flot og fejlfri blok afa 8000 Meget flot og fejlfri blok AFA 8000 23/4/2018 21:42 15
410,- DKK
flot nr 22 i god kvalitet afa 16 000 Flot nr 22 i god kvalitet AFA 16.000 23/4/2018 22:18 26
260,- DKK
rigtig god danmarkssamling 108 Rigtig god Danmarkssamling (108) 23/4/2018 22:22 16
god perfekt postfrisk ustemplet stemplet samling 110 God perfekt postfrisk/ustemplet/stemplet samling (110) 23/4/2018 22:24 2
3,- DKK
rigtig god berlin samling 109 Rigtig god Berlin-samling (109) 23/4/2018 22:26 5
120,- DKK
lokalpost godt ust saet 42 60 pf 1 mark er proevet Lokalpost godt ust. sæt 42+60 pf + 1 mark er prøvet 23/4/2018 22:38 14
120,- DKK
flot saet i perfekt postfrisk kvalitet afa 13 500 alle proevet Flot sæt i perfekt postfrisk kvalitet AFA 13.500-alle prøvet 24/4/2018 22:08 10
370,- DKK
flot saet i perfekt postfrisk kvalitet afa 8500 alle proevet Flot sæt i perfekt postfrisk kvalitet AFA 8500-alle prøvet 24/4/2018 22:09 8
230,- DKK
lokalpost godt brev michel 1550 euro Lokalpost-godt brev - michel 1550 euro 24/4/2018 22:12 10
240,- DKK
lokalpost god kvalitet alle proevet Lokalpost - god kvalitet - alle prøvet 24/4/2018 22:24 14
290,- DKK
god bog m polen 13 postfrisk God bog m Polen(13)postfrisk 20/4/2018 21:24 9
220,- DKK
god bog m hele verden 14 postfrisk stemplet God bog m hele Verden(14)postfrisk/stemplet 20/4/2018 21:25 20

Viser: 1-30  af  288  linjer

Opdateret: 20/4/2018 18:29.