QXL.dkSøg464 søgeresultater
Varer til salg af ham555 (170653)
Registreret som: Erhverv
saerdeles god samling med tyske rige 906 Særdeles god samling med Tyske Rige (906) 19/9/2021 22:52 8
260,- DKK
saerdeles godt lot med tyske rige mm baade 915 Særdeles godt lot med Tyske Rige mm. både **/*/§ (915) 19/9/2021 22:54 28
640,- DKK
saerdeles god hele verden samling postfrisk stemplet 904 Særdeles god Hele Verden-samling - postfrisk/stemplet (904) 19/9/2021 22:56 4
saerdeles godt lot med diverse baade postfrisk 914 Særdeles godt lot med Diverse både postfrisk/§ (914) 19/9/2021 22:58 20
290,- DKK
d nr 505 perfekt postfrisk afa 7200 (D) nr 505 perfekt postfrisk AFA 7200 20/9/2021 21:50 22
d nr 500x perfekt postfrisk afa 7500 (D) nr 500x perfekt postfrisk AFA 7500 20/9/2021 21:51 24
210,- DKK
d flot saet hvor 3 5 mark er proevet afa 19 000 (D) Flot sæt, hvor 3+5 mark er prøvet AFA 19.000 20/9/2021 22:07 14
300,- DKK
kaempe samling med forskellige typer farver 926 Kæmpe samling med forskellige typer/farver (926) 20/9/2021 22:59 12
170,- DKK
saerdeles god samling med hele verden 955 Særdeles god samling med Hele Verden (955) 21/9/2021 22:29 4
170,- DKK
saerdeles god samling med tyske rige 940 Særdeles god samling med Tyske Rige (940) 21/9/2021 22:30 14
210,- DKK
saerdeles god lagerbog med zonen 944 Særdeles god lagerbog med Zonen (944) 21/9/2021 22:31 30
320,- DKK
perfekt postfrisk afa 7500 Perfekt postfrisk - AFA 7500 21/9/2021 22:46 14
420,- DKK
perfekt postfrisk afa 9000 Perfekt postfrisk - AFA 9000 21/9/2021 22:54 12
270,- DKK
d meget smuk fejlfri blok afa 18 000 (D) Meget smuk fejlfri blok AFA 18.000 22/9/2021 21:29 20
660,- DKK
saerdeles god bog med tyske rige baade 964 Særdeles god bog med Tyske Rige både **/*/§ (964) 22/9/2021 22:22 16
saerdeles god samling med tyske rige 970 Særdeles god samling med Tyske Rige (970) 22/9/2021 22:23 14
perfekt postfrisk og flot europamaerke samling 962 Perfekt postfrisk og flot Europamærke-samling (962) 22/9/2021 22:25 11
180,- DKK
perfekt postfrisk og rigtig god bog med oevrige lande 969 Perfekt postfrisk og rigtig god bog med Øvrige Lande (969) 22/9/2021 22:27 10
saerdeles god samling med tyske stater 959 Særdeles god samling med Tyske Stater (959) 22/9/2021 22:29 23
260,- DKK
saerdeles god samling med saar 963 Særdeles god samling med SAAR (963) 22/9/2021 22:30 14
saerdeles god samling med danzig 968 Særdeles god samling med Danzig (968) 22/9/2021 22:31 17
350,- DKK
saerdeles god samling med hele verden 960 Særdeles god samling med Hele Verden (960) 22/9/2021 22:33 6
saerdeles god hele verden samling 971 Særdeles god Hele Verden-samling (971) 22/9/2021 22:34 10
170,- DKK
saerdeles god rodekasse baade postfrisk ust stemplet 972 Særdeles god Rodekasse både postfrisk/ust./stemplet (972) 22/9/2021 22:36 33
800,- DKK
saerdeles god rodekasse baade postfrisk ust stemplet 973 Særdeles god Rodekasse både postfrisk/ust./stemplet (973) 22/9/2021 22:37 4
nr 13 afa afa 10 000 Nr. 13 - AFA AFA 10.000 23/9/2021 22:21 2
zoner 12 a ustemplet afa 12 000 Zoner - 12 A - ustemplet - AFA 12.000 23/9/2021 22:29 10
perfekt postfrisk afa 7 000 Perfekt postfrisk - AFA 7.000 23/9/2021 22:33 5
saerdeles god lagerbog med england 986 Særdeles god lagerbog med England (986) 23/9/2021 22:46 16
260,- DKK
spaendende lagerbog m tyske stat mg forskl typer 987 Spændende lagerbog m. Tyske Stat. - mg. forskl. typer (987) 23/9/2021 22:49 16

Viser: 1-30  af  464  linjer

Opdateret: 19/9/2021 19:23.