QXL.dkSøg291 søgeresultater
Varer til salg af ham555 (138556)
Registreret som: Erhverv
d saerdeles godt postfrisk helark m vmy 303 (D) Særdeles godt postfrisk helark m VMY(303) 25/9/2018 21:31 29
660,- DKK
d rigtig god og spaendende rodekasse 302 (D) Rigtig god og spændende rodekasse(302) 25/9/2018 21:35 18
490,- DKK
a nr 601 604 perfekt postfrisk alle proevet afa 6500 (A) nr 601-604 perfekt postfrisk - alle prøvet AFA 6500 26/9/2018 22:01 17
400,- DKK
d god samling m det tyske omraade 49 (D) God samling m det tyske område(49) 26/9/2018 22:10 14
230,- DKK
ddr meget flot ddr samling 57 naesten komplet (DDR) Meget flot DDR-samling(57)næsten komplet 26/9/2018 22:11 20
560,- DKK
d saerdeles god lagerboeger m berlin 61 (D) Særdeles god lagerbøger m Berlin(61) 26/9/2018 22:13 20
320,- DKK
d flot postfrisk bund samling 63 (D) Flot postfrisk Bund-samling(63) 26/9/2018 22:15 9
240,- DKK
d rigtig god berlin samling 117 (D) Rigtig god Berlin-samling(117) 26/9/2018 22:16 17
220,- DKK
d flot saet i perfekt postfrisk kvalitet afa 8500 (D) flot sæt i perfekt postfrisk kvalitet AFA 8500 26/9/2018 22:26 16
720,- DKK
f paen ustemplet kvalitet afa 16 000 (F) pæn ustemplet kvalitet AFA 16.000 27/9/2018 21:46 19
350,- DKK
d god samling m danzig 405 postfrisk ustemplet (D) God samling m Danzig(405)postfrisk/ustemplet 27/9/2018 22:24 11
450,- DKK
d god samling m berlin 406 taet paa komplet (D) God samling m Berlin(406)tæt på komplet 27/9/2018 22:25 5
130,- DKK
d god samling m bund 407 komplet (D) God samling m Bund(407) komplet 27/9/2018 22:27 7
280,- DKK
d god samling m tysk rige 408 (D) God samling m Tysk Rige(408) 27/9/2018 22:28 15
240,- DKK
d rigtig god samling 409 langt overvejende postfrisk (D) Rigtig god samling(409)langt overvejende postfrisk 27/9/2018 22:29 18
230,- DKK
d god samling m danzig 410 (D) God samling m Danzig(410) 27/9/2018 22:30 30
540,- DKK
d flot blok i god kvalitet afa 16 000 (D) Flot blok i god kvalitet AFA 16.000 28/9/2018 22:06 59
920,- DKK
d nr 78 ustemplet afa 15 000 (D) nr 78 ustemplet AFA 15.000 28/9/2018 22:08 2
3,- DKK
d perfekt postfrisk proevet af schegel afa 9000 (D) perfekt postfrisk-prøvet af Schegel AFA 9000 30/9/2018 22:23 6
120,- DKK
rigtig god rodekasse Rigtig god rodekasse 8/10/2018 09:10 7
2000,- DKK
ddr god postfrisk aarsmappe fra ddr 300 (DDR) God postfrisk årsmappe fra DDR(300) 25/9/2018 21:28 18
d god postfriske aarsmapper fra bund 301 (D) God postfriske årsmapper fra Bund(301) 25/9/2018 21:29 16
d perfekt postfrisk afa 3800 alle proevet (D) perfekt postfrisk AFA 3800 - alle prøvet 25/9/2018 21:32 15
260,- DKK
d godt postfrisk helark 308 (D) Godt postfrisk helark(308) 25/9/2018 21:32 7
d perfekt postfrisk afa 3905 (D) perfekt postfrisk AFA 3905 25/9/2018 21:33 23
170,- DKK
ch godt lot stempelmaerker fra schweiz 304 (CH) Godt lot stempelmærker fra Schweiz(304) 25/9/2018 21:34 5
24,- DKK
d nr 32 perfekt postfrisk afa 1200 proevet (D) nr 32 perfekt postfrisk AFA 1200 - prøvet 25/9/2018 21:35 9
d nr 23 perfekt postfrisk afa 450 proevet (D) nr 23 perfekt postfrisk AFA 450 - prøvet 25/9/2018 21:36 15
d nr 33 afa 5000 proevet (D) nr 33 AFA 5000 - prøvet 25/9/2018 21:37 15
320,- DKK
d nr 34 afa 2500 proevet (D) nr 34 AFA 2500 - prøvet 25/9/2018 21:37 13

Viser: 1-30  af  291  linjer

Opdateret: 25/9/2018 19:15.