QXL.dkSøg285 søgeresultater
Varer til salg af ham555 (159539)
Registreret som: Erhverv
saerdeles god lagerbog med bund 761 Særdeles god lagerbog med Bund. (761) 22/9/2020 22:52 9
120,- DKK
saerdeles god samling med hele verden 772 Særdeles god samling med Hele Verden (772) 23/9/2020 22:51 9
saerdeles god samling med berlin baade postfrisk 776 Særdeles god samling med Berlin både postfrisk/§ (776) 23/9/2020 22:53 12
saerdeles god samling med berlin 784 Særdeles god samling med Berlin (784) 24/9/2020 22:25 15
140,- DKK
perfekt postfrisk og saerdeles flot eu maerke samling 789 Perfekt postfrisk og særdeles flot EU-mærke-samling (789) 24/9/2020 22:27 21
480,- DKK
saerdeles god bund samling 801 Særdeles god Bund.-samling (801) 25/9/2020 22:34 8
saerdeles god lagerbog med schweiz 796 Særdeles god lagerbog med Schweiz (796) 25/9/2020 22:35 7
140,- DKK
saerdeles god hele verden samling 791 Særdeles god Hele Verden-samling (791) 25/9/2020 22:39 20
340,- DKK
saerdeles god dk samling 797 Særdeles god DK-samling (797) 25/9/2020 22:41 12
130,- DKK
saerdeles god bog med ungarn 810 Særdeles god bog med Ungarn (810) 26/9/2020 22:54 18
340,- DKK
saerdeles god berlin samling 821 Særdeles god Berlin-samling (821) 27/9/2020 22:43 6
140,- DKK
saerdeles god samling med sovjet rumaenien 815 Særdeles god samling med Sovjet+Rumænien (815) 27/9/2020 22:44 12
340,- DKK
perfekt postfrisk og saerdeles god europamaerke samling 822 Perfekt postfrisk og særdeles god Europamærke-samling (822) 28/9/2020 22:51 5
140,- DKK
saerdeles god berlin samling baade postfrisk 826 Særdeles god Berlin-samling både postfrisk/§ (826) 28/9/2020 22:53 9
14,- DKK
saerdeles god bund samling baade postfrisk stemplet 838 Særdeles god Bund.-samling både postfrisk/stemplet (838) 29/9/2020 22:53 1
2,- DKK
saerdeles god samling med dk 851 Særdeles god samling med DK (851) 30/9/2020 22:26 2
3,- DKK
saerdeles god samling med rumaenien baade ust 861 Særdeles god samling med Rumænien både ust./§ (861) 1/10/2020 22:45 2
3,- DKK
saerdeles god og stor lagerbog enorm katalogvaerdi 858 Særdeles god og stor lagerbog - enorm katalogværdi (858) 1/10/2020 22:47 9
saerdeles god samling med bes omr 855 Særdeles god samling med Bes./Omr. (855) 1/10/2020 22:50 1
2,- DKK
saerdeles god bog med schweiz baade postfrisk stemplet 852 Særdeles god bog med Schweiz både postfrisk/stemplet (852) 1/10/2020 22:52 4
saerdeles god bog med schweiz baade postfrisk stemplet 853 Særdeles god bog med Schweiz både postfrisk/stemplet (853) 1/10/2020 22:53 4
d perfekt postfrisk lot (D) Perfekt postfrisk lot 20/9/2020 22:16 8
d godt lot (D) godt lot 20/9/2020 22:17 13
d perfekt postfrisk (D) Perfekt postfrisk 20/9/2020 22:17 8
18,- DKK
d perfekt postfrisk (D) Perfekt postfrisk 20/9/2020 22:17 5
5,- DKK
d paen ustemplet kvalitet (D) pæn ustemplet kvalitet 20/9/2020 22:18 12
24,- DKK
d perfekt postfrisk (D) Perfekt postfrisk 20/9/2020 22:19 5
4,- DKK
d god kvalitet afa 360 (D) god kvalitet AFA 360 20/9/2020 22:19 4
5,- DKK
d 1 ustemplet 3 postfrisk (D) 1 = ustemplet - 3 = postfrisk 20/9/2020 22:22 12
d perfekt postfrisk maerke se tekst michel 110 euro (D) Perfekt postfrisk mærke-se tekst-michel 110 euro 20/9/2020 22:22 7
5,- DKK

Viser: 1-30  af  285  linjer

Opdateret: 20/9/2020 03:30.