QXL.dkSøg234 søgeresultater
Varer til salg af ham555 (156542)
Registreret som: Erhverv
1 2 3 4 5 6 7 8
d flot perfekt postfrisk saet afa 21 000 (D) Flot perfekt postfrisk sæt AFA 21.000 7/6/2020 21:50 76
940,- DKK
saerdeles god berlin samling 301 Særdeles god Berlin-samling (301) 7/6/2020 22:25 15
saerdeles god og samling m utakkede miniblokke 309 Særdeles god og ** samling m. utakkede miniblokke (309) 7/6/2020 22:28 21
saerdeles god bog med hele verden 299 Særdeles god bog med Hele Verden (299) 7/6/2020 22:58 13
saerdeles god samling med hele verden 304 Særdeles god samling med Hele Verden (304) 7/6/2020 23:00 13
saerdeles god samling med bayern 307 Særdeles god samling med Bayern (307) 7/6/2020 23:01 27
270,- DKK
b godt lot afa 7000 (B) Godt lot AFA 7000 8/6/2020 22:06 23
260,- DKK
saerdeles god bog med mange gode maerker 318 Særdeles god bog med mange gode mærker (318) 8/6/2020 22:46 30
120,- DKK
saerdeles god bog med tyske stater rige baade 327 Særdeles god bog med Tyske Stater+Rige både **/*/§ (327) 8/6/2020 22:48 16
saerdeles godt lot bes omr baade 328 Særdeles godt lot Bes./Omr. både **/*/§ (328) 8/6/2020 22:54 15
140,- DKK
d perfekt postfrisk blok i god kvalitet afa 9000 (D) Perfekt postfrisk blok i god kvalitet AFA 9000 9/6/2020 22:22 27
410,- DKK
perfekt postfrisk og saerdeles god ddr samling 344 Perfekt postfrisk og særdeles god DDR-samling (344) 9/6/2020 22:22 16
420,- DKK
saerdeles god lagerbog med ddr baade postfrisk stemplet 347 Særdeles god lagerbog med DDR både postfrisk/stemplet (347) 9/6/2020 22:23 22
580,- DKK
saerdeles god dk samling 346 Særdeles god DK-samling (346) 9/6/2020 22:25 49
350,- DKK
saerdeles god bog med tyske stater 348 Særdeles god bog med Tyske Stater (348) 9/6/2020 22:26 16
140,- DKK
d nr 1 i flot kvalitet maerket er hoejt proevet men (D) nr 1 i flot kvalitet-mærket er højt prøvet, men 10/6/2020 22:00 23
380,- DKK
saerdeles god bog m mange typer varianter 357 Særdeles god bog m. mange typer/varianter (357) 10/6/2020 22:56 10
d perfekt postfrisk afa 1200 (D) Perfekt postfrisk AFA 1200 7/6/2020 21:41 22
130,- DKK
d god saerudgivelse (D) God særudgivelse 7/6/2020 21:42 9
18,- DKK
d paen ustemplet kvalitet afa 550 (D) pæn ustemplet kvalitet AFA 550 7/6/2020 21:42 7
d god kvalitet afa 2000 (D) god kvalitet AFA 2000 7/6/2020 21:43 31
380,- DKK
d god kvalitet afa 4000 (D) god kvalitet AFA 4000 7/6/2020 21:43 16
220,- DKK
d god kvalitet afa 3800 (D) god kvalitet AFA 3800 7/6/2020 21:43 11
d god kvalitet afa 1000 (D) god kvalitet AFA 1000 7/6/2020 21:44 11
d nr 1 6 afa 1010 (D) nr 1-6 AFA 1010 7/6/2020 21:45 18
d perfekt postfrisk (D) Perfekt postfrisk 7/6/2020 21:45 16
d nr 2x perfekt postfrisk (D) nr 2x Perfekt postfrisk 7/6/2020 21:46 10
18,- DKK
d nr 4x ustemplet afa 480 (D) nr 4x ustemplet AFA 480 7/6/2020 21:46 5
6,- DKK
d nr 37 ustemplet afa 3000 (D) nr 37 ustemplet AFA 3000 7/6/2020 21:47 11
d nr 36 ustemplet afa 500 (D) nr 36 ustemplet AFA 500 7/6/2020 21:47 10

Viser: 1-30  af  234  linjer

1 2 3 4 5 6 7 8 |
Opdateret: 7/6/2020 12:00.