QXL.dkSøg671 søgeresultater
Varer til salg af ham555 (161523)
Registreret som: Erhverv
saerdeles god bog med bes omr baade postfrisk ust st 696 Særdeles god bog med Bes./Omr. både postfrisk/ust./st. (696) 3/12/2020 22:44 20
240,- DKK
saerdeles godt lot med tyske rige 698 Særdeles godt lot med Tyske Rige (698) 3/12/2020 22:46 36
370,- DKK
saerdeles god samling med un baade postfrisk stemplet 711 Særdeles god samling med UN både postfrisk/stemplet (711) 4/12/2020 22:48 12
perfekt postfrisk og saerdeles god samling med ddr 715 Perfekt postfrisk og særdeles god samling med DDR (715) 4/12/2020 22:50 24
680,- DKK
gigantisk lot med ddr baade postfrisk stemplet 725 Gigantisk lot med DDR både postfrisk/stemplet (725) 4/12/2020 22:52 32
270,- DKK
saerdeles god samling med tyske kolonier 716 Særdeles god samling med Tyske Kolonier (716) 4/12/2020 22:53 47
290,- DKK
saerdeles god samling med belgien 717 Særdeles god samling med Belgien (717) 4/12/2020 22:55 14
130,- DKK
saerdeles god samling med dk baade postfrisk stemplet 719 Særdeles god samling med DK både postfrisk/stemplet (719) 4/12/2020 22:57 20
170,- DKK
meget flot og komplet bund samling 720 Meget flot og komplet Bund.-samling (720) 4/12/2020 22:59 24
640,- DKK
saerdeles god samling med zonen baade postfrisk 721 Særdeles god samling med Zonen både postfrisk/§ (721) 4/12/2020 23:00 31
160,- DKK
d rigtig godt brev m privat gennemstikning proevet og aegte (D) rigtig godt brev m privat gennemstikning-prøvet og ægte 5/12/2020 21:54 17
d nr 13 25 i god kvalitet afa 16 660 (D) nr 13-25 i god kvalitet AFA 16.660 5/12/2020 22:25 25
330,- DKK
saerdeles god samling med bund 732 Særdeles god samling med Bund. (732) 5/12/2020 23:01 24
430,- DKK
saerdeles god samling med bund 730 Særdeles god samling med Bund. (730) 5/12/2020 23:02 13
d nr 20 i god kvalitet afa 12 000 (D) nr 20 i god kvalitet AFA 12.000 6/12/2020 21:41 19
220,- DKK
d meget flot blok m postfriske maerke og haengslet rand (D) meget flot blok m postfriske mærke og hængslet rand 6/12/2020 21:48 32
140,- DKK
saerdeles god samling med tyske rige 750 Særdeles god samling med Tyske Rige (750) 6/12/2020 22:44 33
360,- DKK
d perfekt postfrisk maerke i god kvalitet afa 27 000 (D) Perfekt postfrisk mærke i god kvalitet AFA 27.000 7/12/2020 22:24 32
400,- DKK
d paent ust saet hvor den dyre 10 franc er proevet (D) Pænt ust. sæt, hvor den dyre 10 franc er prøvet 8/12/2020 21:53 14
130,- DKK
perfekt postfrisk og saerdeles flot ddr samling 771 Perfekt postfrisk og særdeles flot DDR-samling (771) 8/12/2020 22:53 17
d god kvalitet afa 7000 (D) god kvalitet AFA 7000 9/12/2020 22:31 36
600,- DKK
d flot saet nr 34 45 ustemplet afa 9330 (D) Flot sæt nr 34-45 ustemplet AFA 9330 9/12/2020 22:45 12
flot perfekt postfrisk europa samling 786 Flot perfekt postfrisk Europa-samling (786) 9/12/2020 22:58 15
240,- DKK
saerdeles god samling med schweiz 787 Særdeles god samling med Schweiz (787) 9/12/2020 23:00 5
d nr 181 91 paen ustemplet kvalitet afa 16 090 (D) nr 181-91 pæn ustemplet kvalitet AFA 16.090 10/12/2020 22:04 13
360,- DKK
d flot brev i god kvalitet afa 25 000 (D) Flot brev i god kvalitet AFA 25.000 10/12/2020 22:13 15
800,- DKK
saerdeles god samling med tyske rige baade 809 Særdeles god samling med Tyske Rige både **/*/§ (809) 10/12/2020 22:59 32
330,- DKK
saerdeles god bog med tyske stater rige baade 812 Særdeles god bog med Tyske Stater+Rige både **/*/§ (812) 10/12/2020 23:01 21
saerdeles god samling med ddr 827 Særdeles god samling med DDR (827) 11/12/2020 22:19 20
140,- DKK
perfekt postfriske og komplette aarsmapper 821 Perfekt postfriske og komplette Årsmapper (821) 11/12/2020 22:58 13
130,- DKK

Viser: 1-30  af  671  linjer

Opdateret: 3/12/2020 15:26.