QXL.dkSøg324 søgeresultater
Varer til salg af ham555 (128131)
Registreret som: Erhverv
meget flot og god bund samling 195 komplet paanaer 2 maerker Meget flot og god Bund-samling(195)komplet pånær 2 mærker 19/9/2017 22:00 25
580,- DKK
saerdeles god lagerbog m mange typer farver 198 mange maerker Særdeles god lagerbog m mange typer/farver(198)mange mærker 19/9/2017 22:05 52
1040,- DKK
saerdeles godt lot bund 205 ogsaa meget postfrisk Særdeles godt lot Bund(205)også meget postfrisk 20/9/2017 21:38 24
190,- DKK
god samling tyske kolonier 207 God samling Tyske kolonier(207) 20/9/2017 21:41 15
180,- DKK
god samling m danzig 208 God samling m Danzig(208) 20/9/2017 21:42 43
800,- DKK
saerdeles god samling tysk rige 210 Særdeles god samling Tysk Rige(210) 20/9/2017 21:44 51
420,- DKK
rigtig god samling tysk rige 211 samlet postfrisk ust Rigtig god samling Tysk Rige(211)samlet postfrisk/ust. 20/9/2017 21:45 66
290,- DKK
saerdeles flot bund samling 227 samlet dobbelt postfrisk stem Særdeles flot Bund-samling(227)samlet dobbelt-postfrisk+stem 21/9/2017 21:29 27
340,- DKK
godt lot m hele verden 228 Godt lot m Hele Verden(228) 21/9/2017 21:30 12
220,- DKK
godt lot m hele verden 230 Godt lot m Hele Verden(230) 21/9/2017 21:33 9
flot postfrisk ddr samling 241 Flot postfrisk DDR-samling(241) 21/9/2017 21:49 18
330,- DKK
rigtig god postfrisk zone samling 247 maaske nogle faa ust Rigtig god postfrisk Zone-samling(247)(måske nogle få ust.) 22/9/2017 21:45 25
220,- DKK
rigtig god ddr samling 248 Rigtig god DDR-samling(248) 22/9/2017 21:46 20
230,- DKK
rigtig godt lot kort helsager 256 Rigtig godt lot kort/helsager(256) 23/9/2017 21:54 14
meget smukt og sjaeldent perfekt postfrisk maerke michel kz 11 Meget smukt og sjældent perfekt postfrisk mærke-Michel kz 11 24/9/2017 21:45 4
170,- DKK
saerligt spaendende samling fra mange lande 271 Særligt spændende samling fra mange lande(271) 24/9/2017 22:13 19
saerdeles godt lot helsager 273 Særdeles godt lot helsager(273) 24/9/2017 22:15 7
saerdeles godt lot helsager 274 Særdeles godt lot helsager(274) 24/9/2017 22:16 7
meget smuk blok i perfekt kvalitet afa 7000 Meget smuk blok i perfekt kvalitet AFA 7000 24/9/2017 22:33 12
rigtig gode lagerboeger m bund 288 til langt op i euro tiden Rigtig gode lagerbøger m Bund(288)til langt op i euro-tiden 25/9/2017 21:40 14
130,- DKK
godt lot boeger 196 Godt lot bøger(196) 19/9/2017 22:01 15
god bog m tysk rige 197 en del af maerkerne er proevet God bog m Tysk Rige(197)en del af mærkerne er prøvet 19/9/2017 22:03 39
240,- DKK
god samling m ddr 199 postfrisk stemplet God samling m DDR(199)postfrisk/stemplet 19/9/2017 22:06 21
240,- DKK
god bog m postfrisk stemplet miniblokke 200 God bog m postfrisk + stemplet miniblokke(200) 19/9/2017 22:07 15
flot samling 201 der er samlet dobbelt baade postfrisk stempl Flot samling(201)der er samlet dobbelt-både postfrisk+stempl 19/9/2017 22:08 18
140,- DKK
godt lot oestrig 202 Godt lot Østrig(202) 20/9/2017 21:31 15
160,- DKK
godt lot m norge 203 Godt lot m Norge(203) 20/9/2017 21:32 23
170,- DKK
godt lot 204 Godt lot(204) 20/9/2017 21:33 16
210,- DKK
gode samlinger fra tysk rige bes omr 206 postfrisk ust Gode samlinger fra Tysk Rige+Bes/Omr. (206)postfrisk/ust. 20/9/2017 21:40 21
god samling memel 209 God samling Memel(209) 20/9/2017 21:43 15
180,- DKK

Viser: 1-30  af  324  linjer

Opdateret: 19/9/2017 19:07.