QXL.dkSøg218 søgeresultater
Varer til salg af ham555 (152405)
Registreret som: Erhverv
1 2 3 4 5 6 7 8
saerdeles god samling med tyske kolonier baade 17 Særdeles god samling med Tyske Kolonier både */§ (17) 28/1/2020 22:09 32
370,- DKK
pragtfuld lagerbog med bes omr baade 18 Pragtfuld lagerbog med Bes./Omr. både **/*/§ (18) 28/1/2020 22:11 59
230,- DKK
saerdeles flot og komplet bund samling baade 22 Særdeles flot og komplet Bund.-samling både **/§ (22) 28/1/2020 22:15 15
470,- DKK
saerdeles fin samling med britiske kolonier baade 24 Særdeles fin samling med Britiske Kolonier både **/*/§ (24) 28/1/2020 22:17 31
740,- DKK
superb samling med britiske kolonier baade 28 Superb samling med Britiske Kolonier både **/*/§ (28) 28/1/2020 22:19 23
210,- DKK
saerdeles god samling breve 55 Særdeles god samling breve (55) 29/1/2020 22:45 25
140,- DKK
giganstisk lot bund billederne viser kun en lille del 56 Giganstisk lot Bund. Billederne viser kun en lille del (56) 29/1/2020 22:48 6
saerdeles god schweiz samling baade postfrisk stemplet 51 Særdeles god Schweiz-samling både postfrisk/stemplet (51) 29/1/2020 22:58 21
370,- DKK
saerdeles fin danzig samling baade postfrisk 37 Særdeles fin Danzig-samling både postfrisk/*/§ (37) 29/1/2020 22:59 17
160,- DKK
saerdeles god lagerbog med tyske rige meget 53 Særdeles god lagerbog med Tyske Rige - meget ** (53) 29/1/2020 23:00 11
perfekt postfrisk lot helark med saar m varianter 44 Perfekt postfrisk lot Helark med SAAR m. varianter (44) 29/1/2020 23:02 13
130,- DKK
saerdeles god lagerbog med saar meget postfriskt 50 Særdeles god lagerbog med SAAR - meget postfriskt (50) 29/1/2020 23:04 19
290,- DKK
perfekt postfrisk og saerdeles spaendende rodekasse 57 Perfekt postfrisk og særdeles spændende rodekasse (57) 30/1/2020 22:45 7
120,- DKK
stor flot brevsamling 60 Stor flot brevsamling (60) 30/1/2020 22:59 1
2,- DKK
d flot perfekt postfrisk blok afa 9000 (D) Flot perfekt postfrisk blok AFA 9000 31/1/2020 21:38 22
740,- DKK
dk nr 2 afa 10 000 (DK) nr 2 AFA 10.000 31/1/2020 21:46 52
1320,- DKK
dk nr 10 afa 7000 (DK) nr 10 AFA 7000 31/1/2020 21:48 28
380,- DKK
dk nr 12 meget sjaelden (DK) nr 12 - (meget sjælden) 31/1/2020 21:49 32
170,- DKK
dk nr 14 meget sjaelden (DK) nr 14 - (meget sjælden) 31/1/2020 21:49 32
420,- DKK
s godt saet i god kvalitet afa 8000 (S) Godt sæt i god kvalitet AFA 8000 31/1/2020 21:54 26
410,- DKK
d flot lot i perfekt postfrisk kvalitet afa 7500 (D) Flot lot i perfekt postfrisk kvalitet AFA 7500 31/1/2020 21:57 13
460,- DKK
d perfekt postfrisk afa 900 (D) Perfekt postfrisk AFA 900 28/1/2020 22:00 5
d perfekt postfrisk afa 1200 (D) Perfekt postfrisk AFA 1200 28/1/2020 22:01 9
d perfekt postfrisk afa 800 (D) Perfekt postfrisk AFA 800 28/1/2020 22:01 3
d perfekt postfrisk afa 700 (D) Perfekt postfrisk AFA 700 28/1/2020 22:02 12
d perfekt postfrisk afa 1110 (D) Perfekt postfrisk AFA 1110 28/1/2020 22:03 13
d perfekt postfrisk afa 380 (D) Perfekt postfrisk AFA 380 28/1/2020 22:03 8
26,- DKK
dejlig samling med berlin fra start af 25 Dejlig Samling med Berlin fra start af (25) 28/1/2020 22:04 9
d perfekt postfrisk afa 1370 (D) Perfekt postfrisk AFA 1370 28/1/2020 22:04 8
d nr 14 afa 500 (D) nr 14 AFA 500 28/1/2020 22:04 6
5,- DKK

Viser: 1-30  af  218  linjer

1 2 3 4 5 6 7 8 |
Opdateret: 28/1/2020 02:15.