QXL.dkSøg338 søgeresultater
Varer til salg af ham555 (165619)
Registreret som: Erhverv
perfekt postfrisk blok proevet afa 9 000 Perfekt postfrisk blok - prøvet - AFA 9.000 19/4/2021 22:17 48
600,- DKK
saerdeles spaendende lille rodelot meget godt materiale 645 Særdeles spændende lille rodelot meget godt materiale (645) 19/4/2021 22:26 36
620,- DKK
saerdeles god samling med zonen baade postfrisk stemplet 639 Særdeles god samling med Zonen både postfrisk/stemplet (639) 19/4/2021 22:27 33
280,- DKK
saerdeles god samling med bund baade postfrisk stemplet 636 Særdeles god samling med Bund. både postfrisk/stemplet (636) 19/4/2021 22:29 18
320,- DKK
saerdeles god bund samling 637 Særdeles god Bund.-samling (637) 19/4/2021 22:30 28
1360,- DKK
saerdeles god samling med bund baade postfrisk stemplet 638 Særdeles god samling med Bund. både postfrisk/stemplet (638) 19/4/2021 22:35 30
240,- DKK
virkelig flot og komplet ddr samling 1abc Virkelig flot og komplet DDR-samling (1abc) 19/4/2021 23:12 18
1340,- DKK
d flot perfekt postfrisk lot afa 13 500 (D)Flot perfekt postfrisk lot AFA 13.500 20/4/2021 21:55 30
210,- DKK
saerdeles god samling med bund 647 Særdeles god samling med Bund. (647) 20/4/2021 22:48 8
f nr 7 afa 8000 (F) nr 7 AFA 8000 21/4/2021 21:41 8
120,- DKK
d ekstrem sjaeldent variant unika (D) Ekstrem sjældent Variant "Unika" 21/4/2021 21:54 12
170,- DKK
gb godt lot afa 9400 (GB) Godt lot AFA 9400 21/4/2021 22:20 7
d perfekt postfrisk lot afa 9000 (D) Perfekt postfrisk lot AFA 9000 21/4/2021 22:30 14
d perfekt postfrisk afa 17 000 proevet (D) Perfekt postfrisk AFA 17.000 - prøvet 21/4/2021 22:30 14
940,- DKK
saerdeles god ddr samling samlet dobbelt 665 Særdeles god DDR-samling - samlet dobbelt (665) 21/4/2021 22:44 20
1320,- DKK
saerdeles god europamaerke samling samlet dobb baade 662 Særdeles god Europamærke-samling samlet dobb både **/§ (662) 21/4/2021 22:48 21
700,- DKK
saerdeles god bog med div zonen baade 660 Særdeles god bog med Div./Zonen både **/*/§ (660) 21/4/2021 22:49 19
280,- DKK
saerdeles god lagerbog med tyske kolonier 659 Særdeles god lagerbog med Tyske Kolonier **/*/§ (659) 21/4/2021 22:52 32
460,- DKK
b nr 34 afa 12 000 (B) nr 34 AFA 12.000 22/4/2021 22:07 14
210,- DKK
d godt lot i god kvalitet afa 23 500 (D) Godt lot i god kvalitet AFA 23.500 22/4/2021 22:10 23
370,- DKK
d 25 pf 1 mark er proevet afa 8200 (D) 25 pf+1 mark er prøvet AFA 8200 22/4/2021 22:11 10
170,- DKK
saerdeles god bund samling baade postfrisk stemplet 668 Særdeles god Bund.-samling både postfrisk/stemplet (668) 22/4/2021 22:59 4
5,- DKK
saerdeles godt lot med berlin 672 Særdeles godt lot med Berlin (672) 22/4/2021 23:01 9
saerdeles god bog med ddr zonen baade postfrisk stmp 682 Særdeles god bog med DDR+Zonen både postfrisk/stmp. (682) 23/4/2021 23:04 10
8,- DKK
saerdeles god samling med oestrig 680 Særdeles god samling med Østrig (680) 23/4/2021 23:05 5
160,- DKK
perfekt postfrisk og saerdeles god bund samling 689 Perfekt postfrisk og særdeles god Bund.-samling (689) 24/4/2021 22:39 4
saerdeles god bog med tyske rige 686 Særdeles god bog med Tyske Rige (686) 24/4/2021 22:41 12
230,- DKK
saerdeles god bund samling baade postfrisk stemplet 698 Særdeles god Bund.-samling både postfrisk/stemplet (698) 25/4/2021 22:55 2
3,- DKK
nr 1 afa 2800 Nr. 1 - AFA 2800 19/4/2021 22:04 13
130,- DKK
nr 6 afa 1400 Nr. 6 - AFA 1400 19/4/2021 22:05 15

Viser: 1-30  af  338  linjer

Opdateret: 18/4/2021 23:06.