QXL.dkSøg13 søgeresultater
Varer til salg af hbro (155)
asa 1270 postfrisk 1900 tallet stort ark ASA 1270. Postfrisk. 1900-tallet. Stort ark. 29/3/2020 15:40 0
slesvig afa nr 20 blaa 29 pf 8 blok ustemplet Slesvig AFA nr 20, blå 29 pf, 8 blok ustemplet 29/3/2020 15:46 0
erindringsmoent dr margrethes bryllup 10 kroner soelv 1967 Erindringsmønt DR. Margrethes bryllup 10 kroner sølv 1967 2/4/2020 10:24 0
135,- DKK
islandske moenter 1 kr 1940 l 1946 57 62 63 65 1969 5 10 kr Islandske mønter 1 kr 1940 L,1946,57,62,63,65. 1969 5,10 kr 3/4/2020 04:05 0
2 stk groenlandske 5 6 blok g 051 g 067 flotte maerker 2 stk. grønlandske 5-6 blok. G 051, G 067 flotte mærker 3/4/2020 04:06 0
islandske moenter 1946 66 republik 2 kr 5 og 10 kr 1969 Islandske mønter 1946-66, republik 2 kr. + 5 og 10 kr. 1969 3/4/2020 04:11 0
dr margrethes bryllup 1964 soelvmoent unc 10 kr DR. Margrethes bryllup 1964 sølvmønt UNC , 10 kr 4/4/2020 04:10 0
185,- DKK
proeve tryk eurokollektion sverige 2003 flot Prøve tryk, eurokollektion Sverige 2003 FLOT 4/4/2020 07:08 0
140,- DKK
moentsamler tilbehoer moentholdere moentholderblade MøntSAMLER TILBEHØR. Møntholdere, møntholderblade. 4/4/2020 15:46 0
gustaf vi adolf 90 aars foedselsdag 1882 1972 Gustaf VI Adolf 90-års fødselsdag. 1882-1972 4/4/2020 15:50 0
livshistorien en vej til det menneskelige metodeudvikling “Livshistorien-en vej til det menneskelige. Metodeudvikling” 7/4/2020 15:48 0
dansk 2 kr fra 1957 5 kr fra 1969 paene moenter Dansk 2 kr fra 1957, 5 kr fra 1969. Pæne mønter 7/4/2020 16:18 0
dansk frimaerke asa nr 60 sammenhaengn 15 stk postfrisk 1912 Dansk frimærke ASA nr 60 sammenhængn. 15 stk postfrisk 1912 7/4/2020 16:20 0
295,- DKK

Viser: 1-13  af  13  linjer

Opdateret: 28/3/2020 22:55.