QXL.dkSøg13 søgeresultater
Varer til salg af hidra01 (444)
vejle bypost pakke expedition 2 oere 2 stjernestempel vb VEJLE BYPOST - PAKKE EXPEDITION - 2 øre 2. Stjernestempel VB 25/2/2020 22:58 0
danmark samling med gamle to blade udslepen stjerrn Danmark - samling med gamle. To blade. Udslepen stjerrn 28/2/2020 15:06 0
kuglepost 1935 og porvisorier paa brugsbrev 1941 2 breve KUGLEPOST 1935 og Porvisorier på brugsbrev 1941. 2 breve. 28/2/2020 15:08 0
1960 tallet to postkort grenna og amalienborg 1960 - tallet - to postkort - Grenna og Amalienborg. 29/2/2020 14:06 0
1943 censurbrev til sverige med textst mpel laeg ikke pen 1943 - Censurbrev til Sverige med textstämpel - Læg ikke pen 1/3/2020 15:46 0
1942 censurbrev til sverige med textst mpel et frimerkeh 1942 - Censurbrev til Sverige med textstämpel - Et FRIMERKEH 1/3/2020 15:48 0
1943 censurbrev til sverige med textst mpel bestil post 1943 - Censurbrev til Sverige med textstämpel - Bestil POST 1/3/2020 15:48 0
1957 spejder scout camp goms ulrichen lager bil st 1957 - SPEJDER - Scout -camp - Goms Ulrichen Lager/ Bil- st. 1/3/2020 15:50 0
spejder st georgs gilderne 50 aar i danmark signert og SPEJDER - St. Georgs Gilderne 50 år i Danmark. Signert og 1/3/2020 15:56 0
1925 julemand med pipe stemplet gylling 1925 - Julemand med pipe stemplet GYLLING 5/3/2020 16:20 0
magasin du nord koebenhavn 1922 hotel d angelterre MAGASIN du NORD - København 1922 - Hotel d'Angelterre 5/3/2020 16:24 0
krusaa graensen med gamle biler og reisende KRUSAA - Grænsen med gamle biler og reisende. 9/3/2020 11:16 0
roedovre 1969 loevebrev 1kr til 25 kr paa brev til norge RØDOVRE 1969 - Løvebrev - 1kr til 25 kr på brev til Norge. 9/3/2020 11:18 0

Viser: 1-13  af  13  linjer

Opdateret: 24/2/2020 22:09.