QXL.dkSøg3851 søgeresultater
Varer til salg af hjfrim (3648)
Registreret som: Erhverv
17 nyere stemplede maerker de fleste hoejvaerdier afa 280 17 nyere stemplede mærker. De fleste højværdier. AFA 280.- 26/9/2018 15:23 1
13 maerker med forskellige skibsstempler 13 mærker med forskellige skibsstempler 26/9/2018 15:23 0
8 oere lille perlefejl b76 8 øre. lille perlefejl B76 26/9/2018 15:23 0
7 postfriske miniblokke 7 postfriske miniblokke 27/9/2018 10:10 0
3 sorttryk michel 969 71 euro 40 1974 og 1976 3 sorttryk. Michel 969-71 Euro 40,- + 1974 og 1976 27/9/2018 10:10 0
4 smukt stemplede miniblokke 4 smukt stemplede miniblokke 27/9/2018 10:10 0
1953 brev til danmark med ifraba saet 1953. Brev til Danmark med IFRABA sæt. 27/9/2018 10:10 0
d w i 1905 provisorier komplet saet ubrugt afa 410 D. W. I. 1905. Provisorier komplet sæt ubrugt. AFA 410.- 27/9/2018 10:10 0
groenland 4 postfriske miniblokke afa 440 Grønland. 4 postfriske miniblokke. AFA 440.- 27/9/2018 10:10 0
groenmland 6 postfriske miniblokke afa 262 Grønmland. 6 postfriske miniblokke. AFA 262,- 27/9/2018 10:10 0
groenland 6 postfriske miniblokke afa kr 341 Grønland. 6 postfriske miniblokke. AFA kr. 341.- 27/9/2018 10:10 0
bohr plaeadesaar i f og 842x 566 manglende ettal Bohr. Plæadesår i F og 842x. 566 manglende ettal 27/9/2018 10:10 0
roede kors hoejt og lavt overtryk afa 283y og z kr 850 Røde Kors. Højt og lavt overtryk. AFA 283y og z kr. 850.- 27/9/2018 10:10 0
3 breve med 4 skilliong afa 7 9 og 18 fejlfri maerker 3 breve med 4 skilliong AFA 7, 9 og 18. Fejlfri mærker 27/9/2018 10:10 0
postfaerge komplet afa 36 60 postfrisk afa 580 Postfærge komplet AFA 36-60 postfrisk. AFA 580.- 27/9/2018 10:10 0
ten cents med grill 11 x 13 mm scott 325 Ten cents. Med grill 11 x 13 mm. Scott $ 325.- 27/9/2018 10:10 0
325,- DKK
7 oeres provisorier komplet stemplet saet afa 2000 7 øres provisorier. Komplet stemplet sæt. AFA 2000.- 27/9/2018 10:10 0
350,- DKK
4 stemplede miniblokke 4 stemplede miniblokke 27/9/2018 10:10 0
fr viii 54 58 63 63a postfriske afa kr 1810 Fr. VIII 54/58, 63,63a postfriske. AFA kr. 1810.- 27/9/2018 10:10 0
450,- DKK
1864 3 skilling 1 2 og 3 trylk smukke maerker 1864. 3 skilling, 1., 2. og 3. trylk. Smukke mærker. 27/9/2018 10:10 0
550,- DKK
groenland 50 oere ishavskib postfrisk afa kr 550 Grønland 50 øre ishavskib postfrisk. AFA kr. 550.- 27/9/2018 10:10 0
160,- DKK
liechtenstein 1953 forhistoriske fund afa 580 6465 Liechtenstein 1953. Forhistoriske fund. AFA 580.-. (6465) 27/9/2018 10:10 0
160,- DKK
4 fdc med 3 20 3 40 4 20 og 4 40 6614 4 FDC med 3.20, 3,40, 4,20 og 4,40 (6614) 27/9/2018 10:10 0
hafniamappen 2001 med sorttryk 6687 Hafniamappen 2001 med sorttryk (6687) 27/9/2018 10:10 0
115,- DKK
den danske litteraere mappe og bryllupamappen 6688 den Danske litterære mappe og bryllupamappen (6688) 27/9/2018 10:10 0
185,- DKK
sydfyenske jernbaner 13 stermplede banemaerker 6651 Sydfyenske Jernbaner. 13 stermplede banemærker (6651) 27/9/2018 10:10 0
5 stk fdc med 4 blokke afa 1245 6656 5 stk FDC med 4-blokke. AFA 1245.- (6656) 27/9/2018 10:10 0
175,- DKK
6 8 oere groen i kvartslys afa 262a ba kr 2000 6/8 øre. Grøn i kvartslys. AFA 262A Ba kr. 2000.- 27/9/2018 10:10 0
210,- DKK
postkort fra dresden 27 9 47 til usa med 30 pf single Postkort fra Dresden 27.9.47 til USA med 30 Pf single 27/9/2018 10:10 0
adressekort fra abu dhabi paa pakke til indien Adressekort fra Abu Dhabi på pakke til Indien 27/9/2018 10:10 0

Viser: 1-30  af  3851  linjer

Opdateret: 25/9/2018 19:12.