QXL.dkSøg2965 søgeresultater
Varer til salg af hjfrim (3248)
Registreret som: Erhverv
2 4 blokke med sammentryk michel e 38 kr 280 2 4-blokke med sammentryk. Michel E 38 = kr. 280.- 23/10/2017 10:49 0
2 miniblokke slotte afa 1066a b kr 280 2 miniblokke slotte. AFA 1066A,B kr. 280.- 23/10/2017 10:49 0
avisporto 1 kr postfrisk afa av 8 kr 1000 Avisporto. 1 kr. postfrisk. AFA AV 8 kr. 1000.-. 23/10/2017 10:49 0
260,- DKK
brev med 3 50 marselisborg streg ved hoejre marginal Brev med 3.50 Marselisborg. Streg ved højre marginal 23/10/2017 17:40 0
brev med 2 rbs thiele pl 1 nr 17 type 3 med attest Brev med 2 RBS Thiele Pl 1 nr 17. Type 3. Med attest 23/10/2017 17:40 0
4800,- DKK
r ntgen otto motor og liebig afa 1110 1114 og 1129 Röntgen, Otto-Motor og Liebig. AFA 1110, 1114 og 1129 23/10/2017 17:40 0
wohlfahrt 10 5 reis og n rnberg afa 1081 1124 og 1113 Wohlfahrt 10+5, Reis og Nürnberg. AFA 1081, 1124 og 1113 23/10/2017 17:40 0
ifraba 10 2 schurz beethoven saet IFRABA 10+2, Schurz, Beethoven sæt. 23/10/2017 17:40 0
140,- DKK
komplette saet afa 492 505 580 84 666 70 kr 413 Komplette sæt. AFA 492/505, 580/84, 666/70 kr. 413.- 23/10/2017 17:40 0
7 snukt stenplede naerker maerker 7147 7 snukt stenplede nærker mærker (7147) 24/10/2017 11:41 0
410,- DKK
15 gode maerker med smaadefekter afa kr 6160 7114 15 gode mærker med smådefekter. AFA kr. 6160.- (7114) 24/10/2017 12:38 0
260,- DKK
3 oere perlegraa postfrisk afa kr 2000 6979 3 øre perlegrå. Postfrisk. AFA kr. 2000.- (6979) 24/10/2017 12:38 0
435,- DKK
80 c europamaerke 2 maerker 80 c Europamærke. 2 mærker 24/10/2017 12:38 0
3 indkasserings postanvisninger 1926 70 6523 3 indkasserings-postanvisninger 1926-70 (6523) 24/10/2017 12:38 0
island brev med parstykke 4 aur 6607 Island. Brev med parstykke 4 aur (6607) 24/10/2017 12:38 0
groenland adressekort fra qerqerisuaq 1990 6631 Grønland. Adressekort fra Qerqerisuaq 1990 (6631) 24/10/2017 12:38 0
1953 postkort med 25 c med post kontrolstempel 1953. Postkort med 25 c. Med post kontrolstempel 24/10/2017 12:38 0
dybboelblokke postfriske afa kr 1200 6455 Dybbølblokke. Postfriske. AFA kr. 1200.- (6455) 24/10/2017 12:38 0
260,- DKK
5 cents trykopstilling 4 8 tryk afa kr 1550 6543 5 cents. Trykopstilling 4. - 8. tryk. AFA kr. 1550.- (6543) 24/10/2017 12:38 0
435,- DKK
4 gode marginalblokke afa kr 4350 6801 4 gode marginalblokke AFA kr. 4350.- (6801) 24/10/2017 12:38 0
810,- DKK
7 postfriske lulemaerker afa kr 250 7226 7 postfriske lulemærker. AFA kr. 250.- (7226 24/10/2017 12:38 0
10 kr automathaefte afa 1 kr 120 10 kr. Automathæfte. AFA 1 kr. 120.- 24/10/2017 12:38 0
chr ix afa 47 48 49a 50 51 52 53 postfrisk kr 3630 Chr.IX. AFA 47, 48, 49a, 50, 51, 52, 53. Postfrisk Kr. 3630 24/10/2017 12:38 0
710,- DKK
thule komplet stemplet saet afa kr 320 Thule komplet stemplet sæt. AFA kr. 320.- 24/10/2017 12:38 0
omvendte vankmaerker afa ca kr 1120 Omvendte vankmærker. AFA ca kr. 1120.- 24/10/2017 12:38 0
260,- DKK
138 forskellige maerker alle fejlfri og med paene stempler 138 forskellige mærker. Alle fejlfri og med pæne stempler 24/10/2017 12:38 0
21 stemplede maerker alle fejlfri afa kr 3910 21 stemplede mærker. Alle fejlfri. AFA kr. 3910.- 24/10/2017 12:38 0
185,- DKK
5 oere smaa hjoernetal omvendt vandmaerke afa kr 1200 5 øre små hjørnetal. Omvendt vandmærke. AFA kr. 1200.- 24/10/2017 12:38 0
310,- DKK
7 20 oere oevre hjoerneblok no 280 n postfrisk 7/20 øre. Øvre hjørneblok No. 280 N. Postfrisk 24/10/2017 12:38 0
9 maerker med varianter 9 mærker med varianter 24/10/2017 12:38 0

Viser: 1-30  af  2965  linjer

Opdateret: 23/10/2017 08:17.