QXL.dkSøg504 søgeresultater
Varer til salg af hobbyverden (3802)
tjekkoslovakiet 1918 og frem 9 store plancher med mange p Tjekkoslovakiet. 1918 og frem. 9 store plancher med mange p 27/2/2021 18:31 0
bulgarien 1885 og frem 10 sider med mange bedre klassiske Bulgarien. 1885 og frem. 10 sider med mange bedre klassiske 27/2/2021 18:34 0
polsk post i levanten 1919 5 bedre mi 2007 1 5 425 Polsk post i levanten. 1919. 5 bedre... Mi(2007) 1-5. €425* 27/2/2021 18:34 0
375,- DKK
sovjetunion 1945 52 57 stemplede gode maerker mi 197 Sovjetunion. 1945-52. 57 stemplede gode mærker. Mi.€197++ 27/2/2021 18:35 0
jugoslavien 3 plancher med mamge gamle maerker JUGOSLAVIEN. 3 plancher med mamge gamle mærker. 27/2/2021 18:37 0
24,- DKK
sovjet union 3 plancher med mange flotte blomster maerker Sovjet Union. 3 plancher med mange flotte Blomster mærker. 27/2/2021 18:37 0
24,- DKK
kina 1977 aegte brugt saet minus kun 1 1 2f industrial and Kina. 1977. Ægte brugt sæt minus kun 1 1/2f -Industrial and 27/2/2021 18:38 0
polen 4 plancher med mange gamle maerker Polen. 4 plancher med mange gamle mærker. 27/2/2021 18:39 0
26,- DKK
albanien postfrisk utakket saet med store marginaler til hoej Albanien. Postfrisk utakket sæt med store marginaler til høj 27/2/2021 18:44 0
kina 1967 aegte brugt foerste kulturrevolution maerke stempl Kina. 1967. Ægte brugt første kulturrevolution mærke, stempl 27/2/2021 18:56 0
kina 1969 8f tian an men kulturrevoltions maerke KINA. 1969. 8f-Tian An Men, kulturrevoltions mærke** 27/2/2021 18:58 0
18,- DKK
kina 1968 bedre kulturrevolution single maerke saet paent st Kina. 1968. Bedre kulturrevolution single mærke sæt, pænt st 27/2/2021 18:58 0
425,- DKK
kina 1972 det 2 kulturrevoltion maerke med nr bedre maerke KINA. 1972. Det 2. kulturrevoltion Mærke med Nr. Bedre mærke 27/2/2021 18:59 0
kina 1967 eftertrykt det foerste kulturrevolution maerke bel KINA. 1967. Eftertrykt det første kulturrevolution mærke-Bel 27/2/2021 18:59 0
kina 1967 eftertrykt kulturrevolution maerke belongs to set KINA. 1967.Eftertrykt kulturrevolution mærke-Belongs to Set- 27/2/2021 19:00 0
kina efter trykt kulturrevolution maerke hele landet er roed KINA. Efter trykt kulturrevolution mærke-Hele landet er rød, 27/2/2021 19:01 0
kina 1967 eftertrykt kulturrevolution maerke belongs to set KINA. 1967. Eftertrykt kulturrevolution mærke-Belongs to Set 27/2/2021 19:01 0
kina 1967 eftertrykt kulturrevolution maerke belongs to set KINA. 1967. Eftertrykt kulturrevolution mærke-Belongs to Set 27/2/2021 19:03 0
kina eftertrykt kulturrevolution maerke hele landet er roed KINA. Eftertrykt kulturrevolution mærke-Hele landet er rød, 27/2/2021 19:03 0
kina 1968 eftertrykt bedste kulturrevolution maerke saet lu KINA. 1968. Eftertrykt bedste kulturrevolution mærke sæt. Lu 27/2/2021 19:05 0
375,- DKK
kina 1967 68 2 eftertrykt kulturrevolution single maerke sae KINA. 1967-68. 2 eftertrykt kulturrevolution single mærke sæ 27/2/2021 19:05 0
kina 1969 eftertrykt kulturrevolution maerke saet piano musi KINA. 1969. Eftertrykt kulturrevolution mærke sæt-Piano Musi 27/2/2021 19:06 0
kina 1977 komplet saet minus 1 1 2f alle luksus stemplet d Kina. 1977. Komplet sæt minus 1 1/2f, alle luksus stemplet-D 27/2/2021 19:08 0
38,- DKK
kina 1973 91 2 plancher med mange postfriske maerker inkl Kina. 1973-91. 2 plancher med mange postfriske mærker, inkl. 27/2/2021 19:08 0
kina 1970 eftertrykt kulturrevolution single maerke saet ex KINA. 1970. Eftertrykt kulturrevolution single mærke sæt -Ex 27/2/2021 19:09 0
kina 1979 84 beijing sceneri stemplet frimaeke saet og hele KINA. 1979+84. Beijing Sceneri stemplet frimæke sæt og hele 27/2/2021 19:10 0
32,- DKK
kina 1983 88 4 gode postfriske saet michel 1867 69 1941 4 Kina. 1983-88. 4 gode postfriske sæt- Michel 1867-69, 1941-4 27/2/2021 19:11 0
kina 1981 91 3 sider 38 gode postfriske saet michel 115 Kina. 1981-91. 3 Sider 38 gode postfriske sæt. Michel €115** 27/2/2021 19:11 0
135,- DKK
kina 1984 98 flot lot inkl flere literary masterpieces o Kina. 1984-98. Flot Lot, inkl. flere Literary Masterpieces o 27/2/2021 19:13 0
72,- DKK
kina 1974 88 diverse postfriske gode maerker mi 79 Kina. 1974-88. Diverse postfriske gode mærker...Mi. €79** 27/2/2021 19:15 0
115,- DKK

Viser: 1-30  af  504  linjer

Opdateret: 27/2/2021 13:39.