QXL.dkSøg751 søgeresultater
Varer til salg af hobbyverden (3553)
kina 2 sider med 8 postfriske saet med saere marginal michel Kina, 2 sider med 8 postfriske sæt med sære marginal. Michel 29/3/2020 17:52 0
kina 1985 13 fdc michel 34 5 Kina. 1985. 13 FDC. Michel €34,5. 29/3/2020 18:38 0
kina 1921 45 diverse paent stemplet mindesfrimaerker og luft Kina. 1921-45. Diverse pænt stemplet mindesfrimærker og luft 29/3/2020 18:52 0
chile 2 sider med mange gode klassiske maerker alle forskel CHILE. 2 sider med mange gode klassiske mærker. Alle forskel 29/3/2020 19:02 0
24,- DKK
komorien 1962 73 diverse bedre maerker alle med gummi mic Komorien. 1962-73. Diverse bedre mærker, alle med gummi. Mic 29/3/2020 19:04 0
australien kina 1995 faelles udgivelse hele ark af koala Australien & Kina. 1995. Fælles udgivelse-hele ark af koala 29/3/2020 19:04 0
bolivia 1868 48 4 sider med mange gode klassiske maerker BOLIVIA. 1868-48. 4 sider med mange gode klassiske mærker. 29/3/2020 19:04 0
bolivia 1868 60 4 sider med mange gode klassiske maerker i BOLIVIA. 1868-60. 4 sider med mange gode klassiske mærker, i 29/3/2020 19:04 0
new zealand 2 store sider med mange klassiske gode maerker New Zealand. 2 store sider med mange klassiske gode mærker. 29/3/2020 19:08 0
australien 3 sider med gamle maerker Australien. 3 sider med gamle mærker. 29/3/2020 19:08 0
australien et saerligt ses brev franket med 2c stemplet Australien. Et særligt ses brev, franket med 2c stemplet 29/3/2020 19:08 0
36,- DKK
kina australian flot souvenirbogen med 3 postfriske miniar Kina.Australian. Flot Souvenirbogen med 3 postfriske miniar 29/3/2020 19:10 0
chili 1853 det foerste frimaerke michel 1 100 Chili. 1853. Det første frimærke...Michel 1. €100. 29/3/2020 19:10 0
chili 2 plancher med mange gamle maerker isaer med flere god Chili. 2 plancher med mange gamle mærker, især med flere god 29/3/2020 19:10 0
26,- DKK
australien 2 store sider gode klassiske maerker sg 252 Australien. 2 store sider gode klassiske mærker. SG £252. 29/3/2020 19:10 0
175,- DKK
chile 4 store plancher med mange gamle maerker isaer mange g Chile. 4 store plancher med mange gamle mærker, især mange g 29/3/2020 19:12 0
bolivia stor planche med mange gamle maerker postfriske og BOLIVIA. Stor planche med mange gamle mærker, postfriske og 29/3/2020 19:12 0
australien 3 plancher med mange gamle maerker Australien. 3 plancher med mange gamle mærker. 29/3/2020 19:12 0
24,- DKK
montserrat dyrt postfisk 5 miniark MONTSERRAT. Dyrt postfisk 5$ miniark** 29/3/2020 19:14 0
brasil 2 plancher med mange postfriske og ubrugte maerker i Brasil. 2 plancher med mange postfriske og ubrugte mærker, i 29/3/2020 19:14 0
dominica 4 store plancher med mange postfriske og ubrugte m DOMINICA. 4 store plancher med mange postfriske og ubrugte m 29/3/2020 19:14 0
kina 1989 meget flot saet og fdc selections of chinese con Kina. 1989. Meget flot sæt og FDC- Selections of Chinese Con 29/3/2020 19:15 0
32,- DKK
brasilien gode klassiske maerker dog sidste maerke 600 med Brasilien. Gode klassiske mærker, dog sidste mærke-600 med 29/3/2020 19:16 0
brazil 3 plancher med mange gode gamle maerker med rigtigt m BRAZIL. 3 plancher med mange gode gamle mærker med rigtigt m 29/3/2020 19:16 0
23,- DKK
mexico 5 store plancher med mange ubrugte maerker Mexico. 5 store plancher med mange ubrugte mærker* 29/3/2020 19:16 0
columbien 1954 59 luftpost saet og miniark mi 90 Columbien. 1954-59. Luftpost sæt og miniark. Mi. €90** 29/3/2020 19:18 0
cuba diverse postfriske og ubrugte gamle maerker inkl mang CUBA. Diverse postfriske og ubrugte gamle mærker, inkl. mang 29/3/2020 19:18 0
bolivia paent stemplet 5 gode klassiske maerker i 4 blokke BOLIVIA. Pænt stemplet 5 gode klassiske mærker i 4-blokke 29/3/2020 19:18 0
cuba store plancher med mange gode maerker inkl flere kl CUBA. Store plancher med mange gode mærker, inkl. flere kl 29/3/2020 19:18 0
cuba 9 plancher med mange gode maerker Cuba. 9 plancher med mange gode mærker. 29/3/2020 19:18 0

Viser: 1-30  af  751  linjer

Opdateret: 28/3/2020 22:33.