QXL.dkSøg816 søgeresultater
Varer til salg af hobbyverden (3732)
australien 2 plancher med mange d 1 naesten alle postfriske Australien. 2 plancher med mange. d.1 næsten alle postfriske 20/9/2020 19:04 0
52,- DKK
kina australien 1995 faelles udgivelse hele ark af koala Kina & Australien. 1995. Fælles udgivelse-hele ark af koala 20/9/2020 19:06 0
australian 1996 flot souvenirbogen med 3 postfriske Australian.1996. Flot Souvenirbogen med 3 postfriske 20/9/2020 19:06 0
australien 3 sider med mange gamle maerker Australien. 3 sider med mange gamle mærker. 20/9/2020 19:06 0
marshall islands 33 rigtig flotte skibe fugle og fisk maerk Marshall islands. 33 rigtig flotte skibe, fugle og fisk mærk 20/9/2020 19:06 0
australien 3 plancher med mange gamle maerker Australien. 3 plancher med mange gamle mærker. 20/9/2020 19:08 0
australien 2 store sider sg aar 2004 edition 252 Australien. 2 store sider. SG (År 2004 Edition) £252. 20/9/2020 19:08 0
175,- DKK
australien 9 store plancher med mange maerker flere gode m Australien. 9 store plancher med mange mærker, flere gode m 20/9/2020 19:08 0
australien et saerligt set brev franket med 2c stemplet Australien. Et særligt set brev, franket med 2c stemplet 20/9/2020 19:08 0
new zealand 3 plancer med mange gode klassiske maerker alle New Zealand. 3 plancer med mange gode klassiske mærker, alle 20/9/2020 19:10 0
new zealand 1943 53 13 flotte healthstamps saet New Zealand. 1943-53. 13 flotte“HealthStamps“Sæt 20/9/2020 19:10 0
new zealand 1935 bedre stemplet saet minus kun 5d sg 134 New Zealand. 1935. Bedre stemplet sæt minus kun 5d. SG £134. 20/9/2020 19:12 0
new zealand 1920 47 diverse gamle sg aar 2004 66 65 New Zealand. 1920-47. Diverse gamle...SG(år 2004)£66,65 **,* 20/9/2020 19:12 0
hele verden 10 store plancher maerker inkl mange gode kla Hele Verden. 10 store plancher mærker, inkl. mange gode kla 20/9/2020 19:14 0
68,- DKK
hele verden musikmaerker 10 store plancher med mange tiltraek Hele Verden Musikmærker. 10 store plancher med mange tiltræk 20/9/2020 19:14 0
brazil 3 plancher med mange gode gamle maerker med rigtigt m BRAZIL. 3 plancher med mange gode gamle mærker med rigtigt m 20/9/2020 19:20 0
brasil 2 plancher med mange postfriske og ubrugte maerker i Brasil. 2 plancher med mange postfriske og ubrugte mærker, i 20/9/2020 19:20 0
argentina diverse gamle maerker bl inkl det bedre dyre st ARGENTINA. Diverse gamle mærker, bl. inkl. det bedre dyre st 20/9/2020 19:20 0
bolivia 1868 1948 4 sider med mange gode klassiske maerker BOLIVIA. 1868-1948. 4 sider med mange gode klassiske mærker 20/9/2020 19:22 0
chile 7 plancher med mange forskellige postfriske ubrugt go Chile. 7 plancher med mange forskellige postfriske/ubrugt go 20/9/2020 19:26 0
chile 1853 og frem 6 plancher med mange bedre klassiske mae Chile. 1853 og frem. 6 plancher med mange bedre klassiske mæ 20/9/2020 19:26 0
chile 1853 og frem 9 plancher med mange bedre klassiske mae Chile. 1853 og frem. 9 plancher med mange bedre klassiske mæ 20/9/2020 19:26 0
115,- DKK
bolivia stor planche med mange gamle maerker postfriske og BOLIVIA. Stor planche med mange gamle mærker, postfriske og 20/9/2020 19:28 0
bolivia 1868 1955 4 sider med diverse ubrugt klassiske maer Bolivia. 1868-1955. 4 sider med diverse ubrugt klassiske mær 20/9/2020 19:28 0
colombia 1865 1957 10 sider med forskellige gode klassiske Colombia. 1865-1957. 10 sider med forskellige gode klassiske 20/9/2020 19:28 0
145,- DKK
cuba 9 plancher med mange gode maerker Cuba. 9 plancher med mange gode mærker. 20/9/2020 19:30 0
colombia 1865 1970 er 10 sider med forskellige maerker ink Colombia. 1865-1970'er. 10 sider med forskellige mærker, ink 20/9/2020 19:30 0
cuba store plancher med mange gode maerker inkl flere kl CUBA. Store plancher med mange gode mærker, inkl. flere kl 20/9/2020 19:32 0
62,- DKK
dominica 4 store plancher med mange postfriske og ubrugte m DOMINICA. 4 store plancher med mange postfriske og ubrugte m 20/9/2020 19:34 0
ecuador 1865 og frem 10 plancher med mange bedre klassiske ECUADOR. 1865 og frem. 10 plancher med mange bedre klassiske 20/9/2020 19:34 0
215,- DKK

Viser: 1-30  af  816  linjer

Opdateret: 20/9/2020 03:08.