QXL.dkSøg831 søgeresultater
Varer til salg af hobbyverden (3742)
kina 1960 bedre 4f og 8f haengslet med gummi 25th anniv o Kina. 1960. Bedre 4F og 8F, hængslet med gummi -25th Anniv o 3/12/2020 18:46 0
500,- DKK
kina 1965 flot saet dog 1 stk mistet luksus stemplet med Kina. 1965. Flot sæt, dog 1 stk mistet, luksus stemplet med 3/12/2020 18:59 0
275,- DKK
liban mange postfriske ubrugte gamle og nye maerker alle f LIBAN. Mange postfriske /ubrugte gamle og nye mærker. Alle f 3/12/2020 19:02 0
syrien mange postfriske og ubrugte gamle maerker inkl fler Syrien. Mange postfriske og ubrugte gamle mærker, inkl. fler 3/12/2020 19:02 0
jordan 9 plancher med mange luksus stemplet gamle maerker sa JORDAN. 9 plancher med mange luksus stemplet gamle mærker sa 3/12/2020 19:04 0
iran 4 plancher med mange luksus stemplet gamle maerker ink Iran. 4 plancher med mange luksus stemplet gamle mærker, ink 3/12/2020 19:04 0
32,- DKK
iran stor planche med mange gamle maerker i par striber og Iran. Stor planche med mange gamle mærker i par, striber og 3/12/2020 19:08 0
iran bedre klassiske maerker paa siden michel 2006 1103 5 IRAN. Bedre klassiske mærker på siden.Michel(2006)€1103,5 3/12/2020 19:08 0
325,- DKK
syria 3 plancher med mange gamle gode maerker alle forskell Syria. 3 plancher med mange gamle gode mærker. Alle forskell 3/12/2020 19:10 0
24,- DKK
holland 1895 2014 6 store planche med mange gamle maerker i Holland. 1895-2014. 6 store planche med mange gamle mærker i 3/12/2020 19:10 0
oestrig 3 plancher med mange luksus stemplet gamle maerker i Østrig. 3 plancher med mange luksus stemplet gamle mærker, i 3/12/2020 19:14 1
libia og eritrea italienske kolonier 1879 og frem diverse LIBIA og ERITREA/Italienske Kolonier. 1879 og frem. Diverse, 3/12/2020 19:14 0
israel palestine 3 sider med mange paent stemplet gamle mae ISRAEL & PALESTINE. 3 sider med mange pænt stemplet gamle mæ 3/12/2020 19:15 0
liban 4 plancher med mange gamle maerker inkl flere gode k LIBAN. 4 plancher med mange gamle mærker, inkl. flere gode k 3/12/2020 19:16 0
kuwait 9 plancher med mange paent stemplet gode gamle maerker KUWAIT. 9 plancher med mange pænt stemplet gode gamle mærker 3/12/2020 19:18 0
fujeira 6 strore plancher med mange maerker FUJEIRA. 6 strore plancher med mange mærker. 3/12/2020 19:18 0
united arab emirates trucial states 6 store plancher med ma United Arab Emirates/Trucial States. 6 store plancher med ma 3/12/2020 19:18 0
38,- DKK
ras al khaima 3 store plancher med mange maerker RAS AL KHAIMA. 3 store plancher med mange mærker. 3/12/2020 19:20 0
24,- DKK
kina 1959 2 bedre maerker haengslet med gummi michel 130 Kina. 1959. 2 bedre mærker, hængslet med gummi...Michel €130 3/12/2020 19:20 0
umm al qiwain 8 store plancher med mange maerker alle UMM AL QIWAIN. 8 store plancher med mange mærker, alle 3/12/2020 19:20 0
manama 5 store plancher med mange maerker MANAMA. 5 store plancher med mange mærker. 3/12/2020 19:20 0
sovjetisk zone tyskland 1948 luksus saet afa 2016 300 dkk Sovjetisk Zone/Tyskland. 1948. Luksus sæt. AFA(2016)300,-DKK 3/12/2020 19:22 0
ddr 9 store plancher med mange gamle maerker alle i par ell DDR. 9 store plancher med mange gamle mærker, alle i par ell 3/12/2020 19:24 0
ddr 1950 planche med mange afa 2018 dkk 1 628 DDR. 1950. Planche med mange...AFA(2018) DKK,-1.628. 3/12/2020 19:26 0
tyskland 1961 postfrisk saet mange maerker med saere margi Tyskland. 1961. Postfrisk sæt, mange mærker med sære margi 3/12/2020 19:26 0
26,- DKK
tyskland 3 store plancher med 2 tete beche par mange maerke Tyskland. 3 store plancher med 2 Teté-Béche par, mange mærke 3/12/2020 19:26 0
tyskland 6 store plancher med luksus stemplet maerker inkl TYSKLAND. 6 store plancher med luksus stemplet mærker, inkl. 3/12/2020 19:26 0
ddr 1950 2 luksus stemplet bedre saet afa 90 93 320 dkk DDR. 1950. 2 luksus stemplet bedre sæt. AFA 90-93. 320,-DKK. 3/12/2020 19:28 0
tyskland store plancher med mange gamle gode maerker TYSKLAND.Store plancher med mange gamle gode mærker. 3/12/2020 19:28 0
36,- DKK
ddr 5 store plancher med mange gamle maerker fleste postfri DDR. 5 store plancher med mange gamle mærker, fleste postfri 3/12/2020 19:28 0
42,- DKK

Viser: 1-30  af  831  linjer

Opdateret: 3/12/2020 15:12.