QXL.dkSøg635 søgeresultater
Varer til salg af hobbyverden (3548)
danmark 3 plancher med mange gamle maerker alle luksusstemp Danmark. 3 plancher med mange gamle mærker, alle luksusstemp 27/1/2020 19:02 0
danmark diverse helsagstykker og luksus stemplet klassiske DANMARK. Diverse helsagstykker og luksus stemplet klassiske 27/1/2020 19:02 0
danmark stort parti med mange gamle maerker inkl ogsaa Danmark. Stort parti med mange gamle mærker, inkl. også 27/1/2020 19:02 0
danmark mange luksus stemplede kong maerker Danmark. Mange luksus stemplede Kong Mærker. 27/1/2020 19:04 0
32,- DKK
danmark store partier med mange luksus stemplet gode maerker Danmark. Store partier med mange luksus stemplet gode mærker 27/1/2020 19:04 0
danmark stort parti med mange breve klipstykker med luksus Danmark. Stort parti med mange breve klipstykker med luksus 27/1/2020 19:04 0
danmark 1928 2009 4 plancher julemaerker 1 side med ubrugt Danmark. 1928-2009. 4 plancher julemærker. 1 side med ubrugt 27/1/2020 19:06 0
78,- DKK
norge planche med mange postfriske ubrugte og paent stemple Norge. Planche med mange postfriske, ubrugte og pænt stemple 27/1/2020 19:08 0
thule 1935 36 komplet saet haengslet med gummi dansnsk ka Thule. 1935-36. Komplet sæt, hængslet med gummi. Dansnsk(Ka 27/1/2020 19:08 0
groenland 1979 6 store plancher med mange internationalt boe Grønland. 1979. 6 store plancher med mange Internationalt Bø 27/1/2020 19:10 0
norge 2 sider med mange gamle maerker inkl flere hoej vaerdi Norge. 2 sider med mange gamle mærker, inkl. flere høj værdi 27/1/2020 19:10 0
sverige og norge stort parti med mange gamle maerker Sverige og Norge. Stort parti med mange gamle mærker. 27/1/2020 19:10 0
finland stor planche med mange roede kors maerker postfriske Finland. Stor planche med mange Røde Kors mærker, postfriske 27/1/2020 19:12 0
europe 2 sotre plancher med mange maerker postfriske og ubr EUROPE. 2 sotre plancher med mange mærker, postfriske og ubr 27/1/2020 19:14 0
nord 10 plancher med mange gamle maerker fra danmark finlan NORD. 10 plancher med mange gamle mærker fra Danmark, Finlan 27/1/2020 19:14 0
europe frimaerker 41 postfriske europe maerker mange komplet Europe Frimærker. 41 postfriske Europe Mærker(mange komplet 27/1/2020 19:16 0
england stort parti med mange maerker England. Stort parti med mange mærker. 27/1/2020 19:16 0
engelsk koloni indiesk feudalstat bahawalpur saet mi 55 Engelsk Koloni-Indiesk Feudalstat, Bahawalpur. Sæt. Mi. £55* 27/1/2020 19:18 0
42,- DKK
2 sider med mange gode gamle maerker sg aar 2004 208 2 sider med mange gode gamle mærker. SG(År 2004) £208. 27/1/2020 19:18 0
170,- DKK
frankrig 3 plancher med mange gode klassiske maerker med rig Frankrig. 3 plancher med mange gode klassiske mærker med rig 27/1/2020 19:20 0
26,- DKK
stort parti med mange saere frimaerker paa frimaerker maerker af Stort parti med mange sære frimærker på frimærker mærker af 27/1/2020 19:20 0
160,- DKK
stor planche med mange musikmaerker fra flere lande Stor planche med mange musikmærker fra flere lande. 27/1/2020 19:20 0
italien 2 sider med luksus stemplede gamle maerker flere go Italien. 2 sider med luksus stemplede gamle mærker, flere go 27/1/2020 19:22 0
italien 2 sider med mange gamle maerker saer flere gode klas Italien. 2 sider med mange gamle mærker, sær flere gode klas 27/1/2020 19:22 0
potugal 3 plancher med mange gamle maerker inkl flere gode Potugal. 3 plancher med mange gamle mærker, inkl. flere gode 27/1/2020 19:24 0
26,- DKK
portual acores diverse postfriske maerker fleste blomster m PORTUAL ACORES. Diverse postfriske mærker, fleste blomster m 27/1/2020 19:24 0
spanien 3 sider med mange gamle maerker Spanien. 3 sider med mange gamle mærker. 27/1/2020 19:24 0
spanske kolonier store plancher med mange rigtige gode gaml Spanske Kolonier. Store plancher med mange rigtige gode gaml 27/1/2020 19:26 0
160,- DKK
spanien stort parti med mange maerker postfriske og ubrugte Spanien. Stort parti med mange mærker, postfriske og ubrugte 27/1/2020 19:26 0
san marino stor planche med mange gode gamle maerker isaer d SAN MARINO. Stor planche med mange gode gamle mærker, især d 27/1/2020 19:26 0
52,- DKK

Viser: 1-30  af  635  linjer

Opdateret: 27/1/2020 10:20.