QXL.dkSøg424 søgeresultater
Varer til salg af hobbyverden (3848)
polsk post i levanten 1919 5 bedre mi 2007 1 5 425 Polsk Post i Levanten. 1919. 5 bedre... Mi(2007) 1-5. €425* 18/9/2021 19:20 0
325,- DKK
sovjetunion 1945 52 57 stemplede gode maerker mi 197 Sovjetunion. 1945-52. 57 stemplede gode mærker. Mi.€197++ 18/9/2021 19:34 0
tjekkoslovakiet 1918 20 24 stk godt stemplet utakket maerk Tjekkoslovakiet. 1918-20. 24 stk. godt stemplet utakket mærk 18/9/2021 19:35 0
poland 1919 og frem 4 store plancher med mange maerker Poland. 1919 og frem. 4 store plancher med mange mærker. 18/9/2021 19:35 0
36,- DKK
sovjetunion 1964 bedre postfrisk rumfart miniark michel 2 Sovjetunion. 1964. Bedre postfrisk Rumfart Miniark. Michel(2 18/9/2021 19:36 0
kina 1968 bedre kulturrevolution single maerke saet paent st Kina. 1968. Bedre kulturrevolution single mærke sæt, pænt st 18/9/2021 19:38 0
400,- DKK
kina 1968 8f stemplet kulturrevolution maerke symphony sh Kina. 1968. 8f, stemplet, Kulturrevolution mærke Symphony-Sh 18/9/2021 19:38 0
295,- DKK
kina 1978 9 postfriske bedre heleark af heste mi 3650 Kina. 1978. 9 postfriske bedre heleark af Heste..Mi. €3650+ 18/9/2021 19:38 0
5999,- DKK
kina 1967 kulturrevolution frimaerke mao tse tung and peo Kina. 1967. Kulturrevolution frimærke - Mao Tse-tung and Peo 18/9/2021 19:38 0
kina 1967 kulturrevolution frimaerke mao tse tung with ha Kina. 1967. Kulturrevolution frimærke - Mao Tse-tung with ha 18/9/2021 19:38 0
kina 1972 det 2 type kulturrevoltion maerke med nr bedre KINA. 1972. Det 2. type kulturrevoltion Mærke med Nr. Bedre 18/9/2021 19:40 0
kina 1967 kulturrevolution maerke bulletin uddrag af d 8 Kina. 1967. Kulturrevolution mærke - Bulletin Uddrag af d.8 18/9/2021 19:40 0
kina 1967 kulturrevolution frimaerke mao tse tung and mul Kina. 1967. Kulturrevolution frimærke - Mao Tse-tung and Mul 18/9/2021 19:40 0
kina 1967 kulturrevolution frimaerke mao tse tung with re Kina. 1967. Kulturrevolution frimærke - Mao Tse-tung with Re 18/9/2021 19:40 0
kina 1967 postfrisk bedre 8f liu yingjun chairman mao s Kina. 1967. Postfrisk bedre 8f - Liu Yingjun, Chairman Mao's 18/9/2021 19:42 0
395,- DKK
kina 1967 postfrisk kulturrevolution frimaerke 46th anniv Kina. 1967. Postfrisk kulturrevolution frimærke - 46th Anniv 18/9/2021 19:46 0
350,- DKK
kina 1967 eftertrykt kulturrevolution maerke belongs to set KINA. 1967.Eftertrykt kulturrevolution mærke-Belongs to Set- 18/9/2021 19:48 0
49,- DKK
kina 1967 eftertrykt kulturrevolution maerke belongs to set KINA. 1967. Eftertrykt kulturrevolution mærke-Belongs to Set 18/9/2021 19:48 0
kina 1967 eftertrykt kulturrevolution maerke belongs to set KINA. 1967. Eftertrykt kulturrevolution mærke-Belongs to Set 18/9/2021 19:50 0
kina 1967 eftertrykt det foerste kulturrevolution maerke bel KINA. 1967. Eftertrykt det første kulturrevolution mærke-Bel 18/9/2021 19:50 0
kina 1968 eftertrykt bedste kulturrevolution maerke saet lu KINA. 1968. Eftertrykt bedste kulturrevolution mærke sæt. Lu 18/9/2021 19:50 0
300,- DKK
kina 1967 68 2 eftertrykt kulturrevolution single maerke sae KINA. 1967-68. 2 eftertrykt kulturrevolution single mærke sæ 18/9/2021 19:50 0
kina 1969 eftertrykt kulturrevolution maerke saet piano musi KINA. 1969. Eftertrykt kulturrevolution mærke sæt-Piano Musi 18/9/2021 19:52 0
kina 1970 eftertrykt kulturrevolution single maerke saet ex KINA. 1970. Eftertrykt kulturrevolution single mærke sæt -Ex 18/9/2021 19:52 0
kina eftertrykt kulturrevolution maerke hele landet er roed KINA. Eftertrykt kulturrevolution mærke-Hele landet er rød, 18/9/2021 20:00 0
kina 1981 82 2 postfriske bedre saet ancient coins of chin KINA. 1981-82. 2 postfriske bedre sæt -Ancient Coins of Chin 18/9/2021 20:02 0
185,- DKK
kina 1980 bedre lotos saet ubrugt med gummi michel 1624 2 Kina. 1980. Bedre LOTOS sæt, ubrugt med gummi. Michel 1624-2 18/9/2021 20:02 0
300,- DKK
kina 1983 flot postfrisk saet med marginal folk instrumen Kina. 1983. Flot postfrisk sæt med marginal - Folk Instrumen 18/9/2021 20:02 0
135,- DKK
kina 1974 postfrisk single maerke saet 25th anniv of foundi KINA. 1974. Postfrisk single mærke sæt -25th Anniv of Foundi 18/9/2021 20:04 1
240,- DKK

Viser: 1-30  af  424  linjer

Opdateret: 18/9/2021 12:42.