QXL.dkSøg896 søgeresultater
Varer til salg af hobbyverden (3642)
nigeria 4 plancher med mange gamle maerker inkl 3 typer 4 NIGERIA. 4 plancher med mange gamle mærker, inkl. 3 typer 4 10/7/2020 19:08 0
guine bissau 3 store plancher med mange sport maerker og fle GUINÈ-BISSAU. 3 store plancher med mange sport mærker og fle 10/7/2020 19:10 0
18,- DKK
guinea ecuatorial 8 store plancher med mange maerker inkl Guinea Ecuatorial. 8 store plancher med mange mærker, inkl. 10/7/2020 19:12 0
42,- DKK
tunisien 2 plancher med mange gode gamle maerker TUNISIEN. 2 plancher med mange gode gamle mærker. 10/7/2020 19:20 0
18,- DKK
belgisk congo republik congo 1924 og frem 10 plancher me Belgisk Congo & Republik Congo. 1924 og frem. 10 plancher me 10/7/2020 19:24 0
145,- DKK
kina 1951 aegte brugt 400 og 800 oprindeligt udgivet nat Kina. 1951. Ægte brugt 400$ og 800$, oprindeligt udgivet Nat 10/7/2020 19:28 0
mali planche med diverse postfriske og ubrugt maerker MALI. Planche med diverse postfriske og ubrugt mærker**,* 10/7/2020 19:32 0
18,- DKK
burundi 1964 meget flot postfrisk sport saet med saere margi BURUNDI. 1964. Meget flot postfrisk sport sæt med sære margi 10/7/2020 19:32 0
liberia diverse maerker inkl flere rigtig bedre klassiske LIBERIA. Diverse mærker, inkl. flere rigtig bedre klassiske 10/7/2020 19:36 0
mocambique syd afrika og zimbabwe 3 sider med mange gamle Mocambique, Syd Afrika og Zimbabwe. 3 sider med mange gamle 10/7/2020 19:38 0
dahomey 48 ubrugte postfriske og 39 brugte paa 5 sider inkl Dahomey. 48 ubrugte/postfriske og 39 brugte på 5 sider, inkl 10/7/2020 19:38 0
rwanda 1962 83 7 plancher med 93 postfriske ubrugte og 26 Rwanda. 1962-83. 7 plancher med 93 postfriske/ubrugte og 26 10/7/2020 19:38 0
maroc 3 plancher med mange maerker inkl flere bedre MAROC. 3 plancher med mange mærker, inkl. flere bedre. 10/7/2020 19:38 0
afrika 3 plancher med mange gamle maerker Afrika. 3 plancher med mange gamle mærker. 10/7/2020 19:38 0
rwandaise 1962 og frem 10 store plancher med mange postfri RWANDAISE. 1962 og frem. 10 store plancher med mange postfri 10/7/2020 19:38 0
160,- DKK
portugisiske mocabique diverse gamle maerker inkl flere be Portugisiske Mocabique. Diverse gamle mærker, inkl. flere be 10/7/2020 19:38 0
18,- DKK
chad 26 ubrugte postfriske og 55 brugte paa 4 sider inkl f Chad. 26 ubrugte/postfriske og 55 brugte på 4 sider, inkl. f 10/7/2020 19:40 0
algerien 2 plancher med diverse maerker inkl flere bedre ALGERIEN. 2 plancher med diverse mærker, inkl. flere bedre. 10/7/2020 19:40 0
18,- DKK
cameroon 71 ubrugte postfriske og 46 brugte paa 6 sider ink Cameroon. 71 ubrugte/postfriske og 46 brugte på 6 sider, ink 10/7/2020 19:44 0
burundi 1962 1973 10 plancher fra nr 6 med mange komplette BURUNDI. 1962-1973. 10 plancher fra Nr.6 med mange komplette 10/7/2020 19:44 0
sudan 1897 1973 maerkerne fra 1897 til 1951 alene 114 2 Sudan. 1897-1973. Mærkerne fra 1897 til 1951 alene £114,2 10/7/2020 19:46 0
afrika 2 store plancher med mange maerker fleste er gode ga Afrika. 2 store plancher med mange mærker, fleste er gode ga 10/7/2020 19:48 0
24,- DKK
afrika 2 store plancher med mange gamle maerker inkl flere Afrika. 2 store plancher med mange gamle mærker, inkl. flere 10/7/2020 19:52 0
ghana 4 store plancher med mange gamle maerker inkl flere GHANA. 4 store plancher med mange gamle mærker, inkl. flere 10/7/2020 19:55 0
kina komnunistiske omraader 1949 diverse stemplet maerker Kina. Komnunistiske Områder. 1949. Diverse stemplet mærker, 10/7/2020 19:55 0
38,- DKK
ghana stort parti med mange postfriske maerker fleste kompl GHANA. Stort parti med mange postfriske mærker, fleste kompl 10/7/2020 19:55 0
kina oestkina kommunistisk omraade 1949 bedre 5 mi 480 Kina. Østkina Kommunistisk Område. 1949. Bedre 5$...Mi. €480 10/7/2020 19:56 0
kina 1947 kommunistisk nordoest omraade staerkt forkert perf Kina. 1947. Kommunistisk Nordøst Område. Stærkt forkert perf 10/7/2020 19:56 0
kina kommunistiske omraader 1948 50 diverse maerker michel Kina. Kommunistiske Områder. 1948-50. Diverse mærker. Michel 10/7/2020 19:56 0
kina oestkina kommunistisk omraade 1949 5 michel 120 Kina. Østkina Kommunistisk Område. 1949. 5$...Michel €120** 10/7/2020 19:58 0

Viser: 1-30  af  896  linjer

Opdateret: 10/7/2020 02:02.