QXL.dkSøg130 søgeresultater
Varer til salg af iornT (52898)
1 2 3 4 5
o 2 1 2 kort fra vejle ubrugt O. 2-1 2 kort fra Vejle ubrugt 24/7/2019 20:00 0
o 6 stk O. 6 stk** 24/7/2019 20:04 0
o 8 2 sider fr ix nye O. 8 2 sider Fr. IX nye 24/7/2019 20:04 0
o perak 3 r breve til dk med michel nr 110 12 mm O. Perak 3 R-Breve til DK med Michel nr 110-12 mm 24/7/2019 20:06 0
o 1990 komplet stemplet O. 1990 komplet stemplet 24/7/2019 20:08 0
o 1 side postfrisk vaerdi 840 00 kr O. 1 side postfrisk værdi 840,00 kr. 24/7/2019 20:10 0
o afa nr 77 79 vaerdi 1350 00 kr O. AFA nr 77-79 værdi 1350,00 kr. 24/7/2019 20:12 0
o 1 1 1 side stemplet og nogle med fejl O. 1-1 1 side stemplet og nogle med fejl 24/7/2019 20:14 0
o afa nr 63 O. AFA nr 63 24/7/2019 20:14 0
o 1 1 1 side stemplet og nogle med fejl vaerdi over 1500 O. 1-1 1 side stemplet og nogle med fejl værdi over 1500, 24/7/2019 20:16 0
o 9 stk O. 9 stk** 24/7/2019 20:16 0
o 5 stk blokke fdc O. 5 stk blokke FDC 24/7/2019 20:18 0
o zanzibar og tanzania og stemplet O. Zanzibar** og Tanzania** og stemplet 24/7/2019 20:18 0
o 2 1 afa nr 196a med afa nr 196ay i helark O. 2-1 AFA nr 196a med AFA nr 196ay i helark** 24/7/2019 20:20 0
o kibris afa nr 127 28 blok O. Kibris AFA nr 127-28 blok** 24/7/2019 20:22 0
2 1 antiller2 sider = 2-1 Antiller2 sider** 24/7/2019 20:22 0
o 2 1 15 stk hoej vaerdi O. 2-1 15 stk høj værdi 24/7/2019 20:24 0
o 2 1 25 stk hoej vaerdi O. 2-1 25 stk høj værdi. 24/7/2019 20:24 0
o afa nr 167 70 par O. AFA nr 167-70 par 24/7/2019 20:24 0
o 2 1 afa nr 635 705 vaerdi 1000 00 kr O. 2-1 AFA nr 635-705** værdi 1000,00 kr 24/7/2019 20:26 0
o 2 1 1 side af de foerste O. 2-1 1 side af de første 24/7/2019 20:28 0
o 2 1 afa nr 706 67 vaerdi 1000 00 kr O. 2-1 AFA nr 706-67** værdi 1000,00 kr. 24/7/2019 20:28 0
o 2 1 4 sider af de sidste hoej vaerdi O. 2-1 4 sider af de sidste** høj værdi. 24/7/2019 20:30 0
o 8 7 stk aeldre breve O 8 7 stk ældre breve. 24/7/2019 20:34 0
o 2 1 11 kort sendt O. 2-1 11 kort sendt. 24/7/2019 20:34 0
o afa nr 2089 vaerdens stoerste frimaerke i aeske O. AFA nr 2089** Værdens største frimærke i æske 24/7/2019 20:38 0
o 8 2 sider O 8 2 sider** 24/7/2019 20:40 0
o ny 1 side stemplet O. ny 1 side stemplet. 24/7/2019 21:02 0
o 2 1 1 side med afa nr 276 O. 2-1 1 side med AFA nr 276 24/7/2019 21:10 0
o 3 sider blokke O. 3 sider blokke 24/7/2019 21:12 0

Viser: 1-30  af  130  linjer

1 2 3 4 5 |
Opdateret: 23/7/2019 03:46.