QXL.dkSøg196 søgeresultater
Varer til salg af iornT (52998)
1 2 3 4 5 6 7
f 1 ny 21 nyere bundter F. 1 ny 21 nyere bundter < 1 min. 0
f 1 ny 2 breve med afa nr 7 F. 1 ny 2 breve med AFA nr 7 < 3 min. 50
280,- DKK
f 1 ny 2 sider F. 1 ny 2 sider. < 5 min. 0
f 5 1 5 haefter stemplet F. 5-1 5 hæfter stemplet. < 6 min. 0
f 2 3 sider F. 2 3 sider < 8 min. 0
f 5 afa nr 23 og 33 F. 5 AFA nr 23 og 33 < 10 min. 0
f 5 1 1 side og 2 blokke F. 5-1 1 side og 2 blokke** < 10 min. 0
f 5 1 colombia 1 side stemplet F. 5-1 Colombia 1 side stemplet < 14 min. 0
f 1 42 bundter F. 1 42 bundter. < 16 min. 0
f 5 1 z afr republiek michel nr 35 43 vaerdi 47 00 F. 5-1 Z. Afr. Republiek Michel nr. 35-43** Værdi 47,00€ < 16 min. 0
f 5 afa nr 47y 47v og 3 andre fejl F. 5 AFA nr 47Y, 47v og 3 andre fejl. < 16 min. 0
f 3 4 tk vaerdi 1150 00 kr F. 3 4 tk værdi 1150,00 kr < 18 min. 0
f 5 1 2 sider og f. 5-1 2 sider ** og * < 18 min. 0
afa nr 85 og 90 AFA nr 85 og 90 < 20 min. 0
f 1 afa nr 28 30 F. 1 AFA nr. 28-30. < 20 min. 0
f 5 hebriderne po michel nr 41 45 F. 5 Hebriderne po. Michel nr 41-45* < 20 min. 0
f 1 afa nr 49 51 F. 1 AFA nr 49-51 < 22 min. 0
f 3 afa nr 136 39 blok F. 3 AFA nr 136-39 blok < 22 min. 0
f 5 5 stk F. 5 5 stk** < 22 min. 0
f 3 afa nr 6 7 om vanmaerke F. 3 AFA nr 6-7 om vanmærke < 24 min. 0
f 2 1 13 stk vaerdi 750 00 kr F. 2-1 13 stk værdi 750,00 kr. < 24 min. 0
f 5 6 stk F. 5 6 stk** < 24 min. 0
f 5 afa nr 307 08 310 11 og 291 93 F. 5 AFA nr 307-08, 310-11 og 291-93* < 26 min. 0
f 5 afa nr 240 270 og 517 24 F. 5 AFA nr 240* , 270* og 517-24* < 28 min. 0
f 2 1 1 side nogle postfrisk F. 2-1 1 side nogle postfrisk < 32 min. 0
f 1 antiller 1 side stemplet F. 1 Antiller 1 side stemplet. < 34 min. 0
f 2 1 2 sider F. 2-1 2 sider < 36 min. 1
f 3 27 bundter F. 3 27 bundter. < 38 min. 0
f 1 16 haefter F. 1 16 hæfter** < 38 min. 0
f 2 6 stk spejder og 2 stk broer F. 2 6 stk. Spejder og 2 stk broer < 38 min. 0

Viser: 1-30  af  196  linjer

1 2 3 4 5 6 7 |
Opdateret: 15/11/2019 19:52.