QXL.dkSøg522 søgeresultater
Varer til salg af iornT (54736)
s 3 1 side S. 3 1 side. 17/10/2021 20:08 0
s 5 kanal oeer 1 side og 5 blokke S. 5 Kanal Øer 1 side** og 5 Blokke** 17/10/2021 20:08 0
s 4 3 sider 4 blokke S. 4 3 sider 4 blokke** 17/10/2021 20:10 0
s 5 kanal oeer 4 sider og 3 blokke S. 5 Kanal Øer 4 sider og 3 blokke 17/10/2021 20:10 0
s 3 2 sider S. 3 2 sider ** 17/10/2021 20:12 0
s 4 4 sider med nr S. 4 4 sider med nr. ** 17/10/2021 20:13 0
s 5 12 stk S. 5 12 stk. 17/10/2021 20:14 0
s 4 2 sides S. 4 2 sides** 17/10/2021 20:15 0
s 3 h c andersens bog S. 3 H. C. Andersens bog 17/10/2021 20:16 0
s 4 2 sider S. 4 2 sider * 17/10/2021 20:17 0
s 5 afa nr 1 og 2 S. 5 AFA nr 1 og 2* 17/10/2021 20:18 0
s 3 afa nr 1128x og 1135y mm S. 3 AFA nr 1128x og 1135y mm 17/10/2021 20:18 0
s 5 11 11 4 blokke S. 5 11 11 4 blokke** 17/10/2021 20:20 0
s 4 foerste flyvning 7 breve S. 4 Første Flyvning 7 breve. 17/10/2021 20:20 0
s 1 1 side S. 1 1 Side 17/10/2021 20:20 0
s 1 3 sider S. 1 3 sider 17/10/2021 20:20 0
5 6 breve sas foerste flyvning %. 5 6 Breve SAS første flyvning. 17/10/2021 20:22 0
s 3 virum 1 stempel brugt kort tid paa graesk maerke S. 3 Virum 1 stempel brugt kort tid på Græsk mærke 17/10/2021 20:22 0
s 1 6 breve foersteflyvning S. 1 6 breve førsteflyvning. 17/10/2021 20:24 0
s 4 fredericia 7 kort saerstemplet S. 4 Fredericia 7 kort særstemplet. 17/10/2021 20:24 0
s 4 4 kort sendt S. 4 4 kort sendt. 17/10/2021 20:24 0
s 1 1 side S. 1 1 side* 17/10/2021 20:26 0
s 5 afa nr 6 9 S. 5 AFA nr 6-9* 17/10/2021 20:26 0
s 5 9 stk vaerdi over 1000 00 kr S. 5 9 stk værdi over 1000,00 kr. 17/10/2021 20:26 0
s 3 iraq S. 3 Iraq 17/10/2021 20:26 0
s 1 cuba 2 sider S. 1 Cuba 2 sider. 17/10/2021 20:26 0
s 3 1 side S. 3 1 side. 17/10/2021 20:26 0
s 5 8 stk S. 5 8 stk 17/10/2021 20:28 0
s 1 1 side bl an afa nr 17 S. 1 1 side* bl. an. AFA nr 17* 17/10/2021 20:28 0
s 5 afa nr 166 lidt tynd og 174 S. 5 AFA nr 166 lidt tynd og 174 17/10/2021 20:28 0

Viser: 1-30  af  522  linjer

Opdateret: 17/10/2021 12:27.