QXL.dkSøg331 søgeresultater
Varer til salg af iornT (53920)
o 3 kenya fra nr 1 2 sider O. 3 Kenya fra nr 1 2 sider 3/12/2020 17:38 0
o 4 aar 86 og 89 90 samt 91 stemplet O. 4 År 86 og 89-90** samt 91 stemplet. 3/12/2020 19:08 1
f 5 kina 3 sider F. 5 Kina 3 sider** 4/12/2020 17:12 0
f 5 japan 2 sider F. 5 Japan 2 sider** 4/12/2020 17:14 0
f 5 ryukyus 1 side F. 5 Ryukyus 1 side** 4/12/2020 17:14 0
f 5 8 breve og kort flere til dk en med sencur F. 5 8 breve og kort flere til DK en med Sencur 4/12/2020 17:18 0
f 3 2 sider F. 3 2 sider** 4/12/2020 19:14 0
f 3 6 stk F. 3 6 stk** 4/12/2020 19:16 0
f 3 fujeira 3 sider F. 3 Fujeira 3 sider 4/12/2020 19:18 0
f 3 3 sider F. 3 3 sider** 4/12/2020 19:20 1
f 4 3 sider F. 4 3 Sider. 4/12/2020 19:20 1
f 3 2 sider F. 3 2 sider** 4/12/2020 19:23 0
f 4 5 kort og 5 breve med ol F. 4 5 kort og 5 breve med OL 4/12/2020 19:24 0
f 3 2 sider F. 3 2 sider 4/12/2020 19:25 0
f 3 3 sider F. 3 3 sider 4/12/2020 19:30 0
f 3 2 sider F. 3 2 sider 4/12/2020 19:32 0
f 3 1 side F. 3 1 side** 4/12/2020 19:33 2
f 3 2 sider F. 3 2 sider** 4/12/2020 19:36 0
f 4 6 stk 2 defekte F. 4 6 stk. 2 defekte. 4/12/2020 19:38 0
f 3 thurn taxis 4 stk F. 3 Thurn& Taxis 4 stk* 4/12/2020 19:44 0
f 5 2 sider F. 5 2 sider 4/12/2020 19:44 0
f 3 porto 10 stk F. 3 Porto 10 stk** 4/12/2020 19:46 0
f 3 z afr republiek michel nr 12 23 F. 3 Z. Afr. Republiek Michel nr 12-23** 4/12/2020 19:49 0
f 3 afa nr 262a F. 3 AFA nr 262a** 4/12/2020 19:50 1
f 5 8 stk F. 5 8 stk. 4/12/2020 19:50 0
f 3 5 stk F. 3 5 stk. 4/12/2020 19:52 0
f 3 afa nr 44 defekt h loeve F. 3 AFA nr 44 Defekt H. Løve 4/12/2020 19:54 0
f 3 afa nr 43 defekt krone og k F. 3 AFA nr 43 Defekt krone og K 4/12/2020 19:55 0
f 3 postfaerge afa nr 15 forskut overtryk F. 3 Postfærge AFA nr 15 forskut overtryk 4/12/2020 19:57 1
f 3 3 stribe med afa nr 364 364 og 364x F. 3 3 stribe med AFA nr 364-364 og 364x 4/12/2020 19:59 0

Viser: 1-30  af  331  linjer

Opdateret: 3/12/2020 15:34.