QXL.dkSøg70 søgeresultater
Varer til salg af jan_loch (39627)
1 2 3
alex campbell sandy denny alex campbell his friends Alex Campbell (Sandy Denny) ‎– Alex Campbell & His Friends 25/9/2018 14:04 0
105,- DKK
ten wheel drive with genya ravan brief replies 1970 Ten Wheel Drive With Genya Ravan ‎– Brief Replies 1970 25/9/2018 14:04 0
105,- DKK
the end matter of face 1991 The End - Matter Of Face 1991 25/9/2018 14:04 0
105,- DKK
the foundations from the foundations 1967 The Foundations ‎– From The Foundations 1967 25/9/2018 14:04 0
130,- DKK
benny quick seine twen band twens top Benny Quick & seine Twen-Band - Twens-Top 25/9/2018 14:04 0
405,- DKK
sbb follow my dream 1978 SBB ‎– Follow My Dream 1978 25/9/2018 14:04 0
130,- DKK
niels lan doky dreams 1990 Niels Lan Doky ‎– Dreams 1990 25/9/2018 14:04 0
105,- DKK
lotte anker mette petersen quartet beyond the mist 1989 Lotte Anker Mette Petersen Quartet ‎– Beyond The Mist 1989 25/9/2018 14:04 0
130,- DKK
niels skousen jeg vender mig i sengen 1974 Niels Skousen ‎– Jeg Vender Mig I Sengen 1974 25/9/2018 14:04 0
130,- DKK
christian minh doky the sequel 1990 Christian Minh Doky ‎– The Sequel 1990 25/9/2018 14:04 0
105,- DKK
chris minh doky appreciation 1989 Chris Minh Doky ‎– Appreciation 1989 25/9/2018 14:04 0
130,- DKK
nikolaj bentzon trio pianoforte 1989 Nikolaj Bentzon Trio ‎– Pianoforte 1989 25/9/2018 14:04 0
105,- DKK
vi unge febuar 1964 med vanvidsmusikanterne the beatles Vi Unge Febuar 1964 med Vanvidsmusikanterne The Beatles 25/9/2018 16:36 0
vi unge april 1964 Vi Unge April 1964 25/9/2018 16:36 0
105,- DKK
vi unge august 1965 Vi Unge August 1965 25/9/2018 16:36 0
105,- DKK
vi unge september 1965 Vi Unge September 1965 25/9/2018 16:36 0
105,- DKK
juicy lucy juicy lucy 1969 uk swirl Juicy Lucy ‎– Juicy Lucy 1969 UK Swirl 25/9/2018 17:02 0
305,- DKK
marsha hunt attention marsha hunt 1973 Marsha Hunt ‎– Attention! Marsha Hunt! 1973 25/9/2018 17:02 0
105,- DKK
plasmatics heavy punk metal priestess 1981 Plasmatics (Heavy , Punk) ‎– Metal Priestess 1981 25/9/2018 17:02 0
130,- DKK
babylon a d babylon a d 1989 Babylon A.D. ‎– Babylon A.D. 1989 25/9/2018 17:02 0
105,- DKK
the standells live and out of sight 1966 The Standells ‎– "Live" And Out Of Sight 1966 25/9/2018 17:02 0
105,- DKK
the kingsmen up and away 1966 The Kingsmen ‎– Up And Away 1966 25/9/2018 17:02 0
130,- DKK
amon d l ii almost alive 1977 Amon Düül II ‎– Almost Alive... 1977 25/9/2018 17:02 0
155,- DKK
pekka pohjola urban tango 1982 Pekka Pohjola ‎– Urban Tango 1982 25/9/2018 17:02 0
105,- DKK
ten years after ssssh 1969 Ten Years After ‎– Ssssh. 1969 25/9/2018 17:02 0
130,- DKK
exuma do wah nanny 1971 Exuma ‎– Do Wah Nanny 1971 25/9/2018 17:02 0
105,- DKK
johnny and the hurricanes the big sound 1960 Johnny And The Hurricanes ‎– The Big Sound 1960 29/9/2018 11:42 0
105,- DKK
gravy train gravy train 1970 re 2003 Gravy Train ‎– Gravy Train 1970 RE.2003 29/9/2018 11:42 0
155,- DKK
bob dylan bob dylan at budokan 1978 2lp Bob Dylan ‎– Bob Dylan At Budokan 1978 2LP 29/9/2018 11:42 0
105,- DKK
bob dylan pat garrett billy the kid 1973 Bob Dylan ‎– Pat Garrett & Billy The Kid 1973 29/9/2018 11:42 0
105,- DKK

Viser: 1-30  af  70  linjer

1 2 3 |

Jeg stopper med auktioner under 100 kr på QXL pga.det nye Hammerslagsgebyr,jeg vil sælge dem et andet sted.Men det er jo også i QXL''s ånd da de ønsker at komme af med de billige auktioner. beskrivelse af min vudering på singler og Lp''''''''''''''''er Sealed - uåbnet,Ny EX+ - Højeste vudering,burde være som næsten ny,men jeg kan ha'''''''''''''''' overset noget,derfor bruger jeg ikke NM eller Mint. EX - der kan være overfladiske ridser,men ingen der kan mærkes og høres.omslag kan være lidt slidt i hjørner, bukkemærker kan forekomme. EX- - som ovennævnte,men flere af fejlene. VG+ - som VG men dog lidt bedre VG - en del overfladeridser,nogle kan måske høres,omslag kan være slidt uden at der mangler noget,måske revet lidt op,Split,osv G - der vil være en del ridser,som kan høres,måske med hop til følge,omslag vil være godt slidt,måske er der revet en del i det. F - bruges kun til omslag,der vil mangle noget af omslag,vil fremgå af billede. Vuderingerne er som regel foretaget visuelt.Hvis der er fejl på covere prøver jeg at få dem med på billederne,så se godt på dem. Det vil ikke blive beskrevet hvis coveret er gået fra i limning,da det kan ordnes med lidt lim.

Opdateret: 25/9/2018 01:36.