QXL.dkSøg286 søgeresultater
Varer til salg af jan_loch (39617)
cd8 bj rk debut 1993 CD8.. Björk ‎– Debut 1993 28/5/2018 12:16 0
cd13 va substitute the songs of the who 2001 CD13..VA - ‎– Substitute - The Songs Of The Who 2001 28/5/2018 12:16 0
1 cd the black crowes the southern harmony 1992 1..CD - The Black Crowes - The Southern Harmony 1992 28/5/2018 12:17 0
cd1 joss stone mind body soul the soul sessions 2cd CD1..Joss Stone ‎– Mind Body & Soul & The Soul Sessions 2CD 28/5/2018 12:17 0
pibe bbb krumpibe uk no 304 Pibe - BBB krumpibe UK no.304 28/5/2018 12:17 0
pibe crystal jeantet no 5083 Pibe - Crystal Jeantet no.5083 28/5/2018 12:17 0
1 cd skunk anansie stoosh 1996 1..CD - Skunk Anansie - Stoosh 1996 28/5/2018 12:17 0
2 cd suede coming up 1996 2..CD - Suede - Coming Up 1996 28/5/2018 12:17 0
2 cd elvis presley greatest love songs 1991 2..CD - Elvis Presley - Greatest Love Songs 1991 28/5/2018 12:17 0
2 cd rage against the machine s t 1992 2..CD - Rage Against The Machine - S/T 1992 28/5/2018 12:17 0
3 cd christina aguilera stripped 2002 3..CD - Christina Aguilera - Stripped 2002 28/5/2018 12:17 0
3 cd lenny kravitz 5 1998 3..CD - Lenny Kravitz - 5 1998 28/5/2018 12:17 0
4 cd the cardigans long gone bafore daylight 2003 4..CD - The Cardigans - Long Gone Bafore Daylight 2003 28/5/2018 12:17 0
5 cd radiohead my iron lung 1994 5..CD - Radiohead - My Iron Lung 1994 28/5/2018 12:17 0
5 cd r e m up 1998 5..CD - R.E.M. - Up 1998 28/5/2018 12:17 0
cd7 jeppe gram uppsala dream 2005 sealed CD7..Jeppe Gram - Uppsala Dream 2005 SEALED 28/5/2018 12:17 0
cd9 miles davis kind of blue ltd gold disc master sound CD9..Miles Davis - Kind Of Blue Ltd.Gold Disc Master Sound 28/5/2018 12:17 0
cd8 louis smith quartett ballads for lulu 1990 CD8..Louis Smith Quartett - Ballads For Lulu 1990 28/5/2018 12:17 0
cd10 helle hesdorf the path 2004 CD10..Helle Hesdorf - The Path 2004 28/5/2018 12:17 0
cd13 tomas r einarsson quartet einar maar gudmundsson CD13.. Tómas R. Einarsson ‎Quartet & Einar Mår Gudmundsson 28/5/2018 12:17 0
cd13 peter holmsgaard to a heart 2006 CD13..Peter Holmsgaard - To A Heart 2006 28/5/2018 12:17 0
cd13 second nature time is past space is slow 2004 CD13..Second Nature - Time Is Past Space Is Slow 2004 28/5/2018 12:17 0
cd14 norah jones come away with me 2002 CD14.. Norah Jones ‎– Come Away With Me 2002 28/5/2018 12:17 0
cd14 martin bernt juxtapose 2006 CD14..Martin Bernt - Juxtapose 2006 28/5/2018 12:17 0
cd15 leaf vagabundo 2007 CD15..Leaf - Vagabundo 2007 28/5/2018 12:17 0
cd18 paul mccartney beatles flaming pie 1997 CD18..Paul MCCartney (Beatles) - Flaming Pie 1997 28/5/2018 12:17 0
cd18 r e m automatic for the people 1992 CD18.. R.E.M. - Automatic For The People 1992 28/5/2018 12:17 0
cd20 coldplay parachutes 2000 CD20..Coldplay - Parachutes 2000 28/5/2018 12:17 0
cd22 era era 2 2000 CD22.. Era ‎– Era 2 2000 28/5/2018 12:17 0
cd1 david bowie the duke of l a 2cd live 1974 CD1.. David Bowie - The Duke Of L.A. 2CD Live 1974 28/5/2018 12:17 0

Viser: 1-30  af  286  linjer

Jeg stopper med auktioner under 100 kr på QXL pga.det nye Hammerslagsgebyr,jeg vil sælge dem et andet sted.Men det er jo også i QXL''s ånd da de ønsker at komme af med de billige auktioner. beskrivelse af min vudering på singler og Lp''''''''''''''''er Sealed - uåbnet,Ny EX+ - Højeste vudering,burde være som næsten ny,men jeg kan ha'''''''''''''''' overset noget,derfor bruger jeg ikke NM eller Mint. EX - der kan være overfladiske ridser,men ingen der kan mærkes og høres.omslag kan være lidt slidt i hjørner, bukkemærker kan forekomme. EX- - som ovennævnte,men flere af fejlene. VG+ - som VG men dog lidt bedre VG - en del overfladeridser,nogle kan måske høres,omslag kan være slidt uden at der mangler noget,måske revet lidt op,Split,osv G - der vil være en del ridser,som kan høres,måske med hop til følge,omslag vil være godt slidt,måske er der revet en del i det. F - bruges kun til omslag,der vil mangle noget af omslag,vil fremgå af billede. Vuderingerne er som regel foretaget visuelt.Hvis der er fejl på covere prøver jeg at få dem med på billederne,så se godt på dem. Det vil ikke blive beskrevet hvis coveret er gået fra i limning,da det kan ordnes med lidt lim.

Opdateret: 20/5/2018 19:47.