QXL.dkSøg231 søgeresultater
Varer til salg af jan_loch (39584)
1 2 3 4 5 6 7 8
sweet off the record 1977 Sweet ‎– Off The Record 1977 26/10/2017 12:20 1
sbb memento z banalnym tryptykiem 1980 SBB ‎– Memento Z Banalnym Tryptykiem 1980 26/10/2017 12:20 0
the ventures rock and roll forever 1972 The Ventures - Rock And Roll Forever 1972 26/10/2017 12:20 0
the ventures more golden greats 2lp dk uk The Ventures - More Golden Greats 2LP DK/UK 26/10/2017 12:20 0
vanilla fudge renaissance 1968 uk Vanilla Fudge ‎– Renaissance 1968 UK 26/10/2017 12:20 0
woodstock 1970 3lp Woodstock 1970 3LP 26/10/2017 18:10 1
wild cherry electrified funk 1977 Wild Cherry ‎– Electrified Funk 1977 26/10/2017 18:10 0
west bruce laing why dontcha 1972 West,Bruce & Laing - Why Dontcha 1972 26/10/2017 18:10 0
va the war of the worlds 1978 2lp VA. - The War Of The Worlds 1978 2LP 26/10/2017 18:10 0
tony joe white s t 1971 Tony Joe White - S/T 1971 26/10/2017 18:10 0
the who who s next 1971 The Who - Who's Next 1971 26/10/2017 18:10 0
the who tommy 1969 2lp The Who - Tommy 1969 2LP 26/10/2017 18:10 0
bobby womack lookin for a love again 1974 Bobby Womack ‎– Lookin' For A Love Again 1974 26/10/2017 18:10 0
al wilson searching for the dolphins 1969 Al Wilson ‎– Searching For The Dolphins 1969 26/10/2017 18:10 0
the who the story of the who 1976 2lp The Who - The Story Of The Who 1976 2LP 26/10/2017 18:10 0
roger daltrey the who ride a rock horse 1975 Roger Daltrey (The Who) - Ride A Rock Horse 1975 26/10/2017 18:10 0
link wray bullshot 1979 Link Wray ‎– Bullshot 1979 26/10/2017 18:10 0
janne schaffer traffic 1985 Janne Schaffer ‎– Traffic 1985 30/10/2017 12:46 0
cd14 karen s dedicated to the blissfully ignorant 2006 CD14..Karen S - Dedicated To The Blissfully Ignorant 2006 30/10/2017 12:46 0
cd14 love julie love will kill you 2004 CD14..Love Julie - Love Will Kill You 2004 30/10/2017 12:46 0
cd14 va morgendagens stjerner live 2000 2cd CD14..VA - Morgendagens Stjerner Live 2000 2CD 30/10/2017 12:46 0
juluka live the good hope concerts 1986 Juluka ‎– Live - The Good Hope Concerts 1986 30/10/2017 12:46 0
paul brett sage s t 1970 Paul Brett Sage - S/T 1970 30/10/2017 12:46 0
francoise hardy s t 1965 Francoise Hardy - S/T 1965 30/10/2017 12:46 0
utopia todd rundgren ra 1976 Utopia (Todd Rundgren) - RA 1976 30/10/2017 12:46 0
rockpile dave edmunds nick lowe seconds of pleasure Rockpile (Dave Edmunds/Nick Lowe) - Seconds Of Pleasure 30/10/2017 12:46 0
the righteous brothers just once in my life 1965 dk The Righteous Brothers ‎– Just Once In My Life 1965 DK? 30/10/2017 12:46 0
rhinoceros satin chickens 1969 Rhinoceros ‎– Satin Chickens 1969 30/10/2017 12:46 0
dr k s blues band s t 1969 DR.K's Blues Band - S/T 1969 30/10/2017 12:46 0
los jaivas hauteurs de macchu picchu 1982 Los Jaivas ‎– Hauteurs De Macchu Picchu 1982 30/10/2017 12:46 0

Viser: 1-30  af  231  linjer

1 2 3 4 5 6 7 8 |

Jeg stopper med auktioner under 100 kr på QXL pga.det nye Hammerslagsgebyr,jeg vil sælge dem et andet sted.Men det er jo også i QXL''s ånd da de ønsker at komme af med de billige auktioner. beskrivelse af min vudering på singler og Lp''''''''''''''''er Sealed - uåbnet,Ny EX+ - Højeste vudering,burde være som næsten ny,men jeg kan ha'''''''''''''''' overset noget,derfor bruger jeg ikke NM eller Mint. EX - der kan være overfladiske ridser,men ingen der kan mærkes og høres.omslag kan være lidt slidt i hjørner, bukkemærker kan forekomme. EX- - som ovennævnte,men flere af fejlene. VG+ - som VG men dog lidt bedre VG - en del overfladeridser,nogle kan måske høres,omslag kan være slidt uden at der mangler noget,måske revet lidt op,Split,osv G - der vil være en del ridser,som kan høres,måske med hop til følge,omslag vil være godt slidt,måske er der revet en del i det. F - bruges kun til omslag,der vil mangle noget af omslag,vil fremgå af billede. Vuderingerne er som regel foretaget visuelt.Hvis der er fejl på covere prøver jeg at få dem med på billederne,så se godt på dem. Det vil ikke blive beskrevet hvis coveret er gået fra i limning,da det kan ordnes med lidt lim.

Opdateret: 23/10/2017 08:20.