QXL.dkSøg298 søgeresultater
Varer til salg af jan_loch (39604)
gasolin lp live saadan 2lp 1976 re roed cbs Gasolin LP/ Live sådan 2LP 1976 RE Rød CBS 24/1/2018 13:14 1
gasolin lp kim larsen kim i cirkus 1984 Gasolin LP/ Kim Larsen - Kim i Cirkus 1984 24/1/2018 13:14 1
pibe bbb krumpibe uk no 304 Pibe - BBB krumpibe UK no.304 24/1/2018 15:36 0
pibe crystal jeantet no 5083 Pibe - Crystal Jeantet no.5083 24/1/2018 15:36 0
bodil udsen laeser h c andersen signeret 1980 2lp Bodil Udsen læser H.C.Andersen Signeret 1980 2LP 24/1/2018 18:01 1
johs g soerensen 4 maj signeret inlay Johs.G.Sørensen 4 Maj Signeret + inlay? 24/1/2018 18:01 0
vogue the picture record 194 vocal patricia gilmore Vogue The Picture Record 194? Vocal Patricia Gilmore 24/1/2018 18:01 0
300,- DKK
1 suzi quatro rock hard 1980 1..Suzi Quatro - Rock Hard 1980 24/1/2018 18:01 0
1 dire straits ep extende dance ep lay1982 1..Dire Straits EP - Extende Dance ''EP''lay1982 24/1/2018 18:01 0
1 freddy fraek damevalsen 1968 1..Freddy Fræk - Damevalsen 1968 24/1/2018 18:01 0
1 geno wasington ram jam band my little chickadee 1..Geno Wasington & Ram Jam Band - My Little Chickadee 24/1/2018 18:01 0
1 little walter tony toni tone 1988 1..Little Walter - Tony! Toni! Tone! 1988 24/1/2018 18:01 0
1 brian hyland don t dilly dally sally 1..Brian Hyland - Don't Dilly Dally,Sally 24/1/2018 18:01 0
1 frankie cher vali my first impression of you 1957 1..Frankie Cher-Vali - My First Impression Of You 1957? 24/1/2018 18:01 0
bob marley the wailers could you be loved 1980 spansk Bob Marley & The Wailers - Could You Be Loved 1980 Spansk 24/1/2018 18:01 0
4 stk reklame ep er fra randers rebslari 1960 61 62 64 4 stk.Reklame EP'er fra Randers Rebslari 1960/61/62/64 24/1/2018 18:01 0
jan poulsen david bowie station to station 2 udgave 2006 Jan Poulsen - David Bowie,Station To Station 2 udgave 2006 24/1/2018 18:01 0
tempo nr 6 1962 Tempo nr.6 1962 24/1/2018 18:01 0
frimaerkeblok timor marilyn monroe c Frimærkeblok Timor - Marilyn Monroe C 24/1/2018 18:01 0
orginal kit bois 60 70erne ny traesamlesaet svanen Orginal Kit-Bois 60/70erne NY Træsamlesæt.Svanen 24/1/2018 18:01 0
orginal kit bois 60 70erne ny traesamlesaet grisen Orginal Kit-Bois 60/70erne NY Træsamlesæt Grisen 24/1/2018 18:01 0
dan turell vangede billeder gyldendal 1975 3 oplag Dan Turéll - Vangede Billeder Gyldendal 1975 3.oplag 24/1/2018 18:01 0
rasmus naver forlag tegnerier 1950 Rasmus Naver Forlag - Tegnerier 1950 24/1/2018 18:01 0
rasmus naver forlag tegnerier 1951 Rasmus Naver Forlag - Tegnerier 1951 24/1/2018 18:01 0
rasmus naver forlag tegnerier 1952 Rasmus Naver Forlag - Tegnerier 1952 24/1/2018 18:01 0
rasmus naver forlag tegnerier 1954 Rasmus Naver Forlag - Tegnerier 1954 24/1/2018 18:01 0
rasmus naver forlag tegnerier 1956 Rasmus Naver Forlag - Tegnerier 1956 24/1/2018 18:01 0
rasmus naver forlag eigil petersen tegninger 1947 Rasmus Naver Forlag - Eigil Petersen - Tegninger 1947 24/1/2018 18:01 0
tegneren maanedsblad for tegnerforbundet nr 1 1944 Tegneren Månedsblad for Tegnerforbundet nr.1 1944 24/1/2018 18:01 0
samlerens forlag tegnerier 1938 Samlerens Forlag - Tegnerier 1938 24/1/2018 18:01 0

Viser: 1-30  af  298  linjer

Jeg stopper med auktioner under 100 kr på QXL pga.det nye Hammerslagsgebyr,jeg vil sælge dem et andet sted.Men det er jo også i QXL''s ånd da de ønsker at komme af med de billige auktioner. beskrivelse af min vudering på singler og Lp''''''''''''''''er Sealed - uåbnet,Ny EX+ - Højeste vudering,burde være som næsten ny,men jeg kan ha'''''''''''''''' overset noget,derfor bruger jeg ikke NM eller Mint. EX - der kan være overfladiske ridser,men ingen der kan mærkes og høres.omslag kan være lidt slidt i hjørner, bukkemærker kan forekomme. EX- - som ovennævnte,men flere af fejlene. VG+ - som VG men dog lidt bedre VG - en del overfladeridser,nogle kan måske høres,omslag kan være slidt uden at der mangler noget,måske revet lidt op,Split,osv G - der vil være en del ridser,som kan høres,måske med hop til følge,omslag vil være godt slidt,måske er der revet en del i det. F - bruges kun til omslag,der vil mangle noget af omslag,vil fremgå af billede. Vuderingerne er som regel foretaget visuelt.Hvis der er fejl på covere prøver jeg at få dem med på billederne,så se godt på dem. Det vil ikke blive beskrevet hvis coveret er gået fra i limning,da det kan ordnes med lidt lim.

Opdateret: 24/1/2018 10:13.