QXL.dkSøg21 søgeresultater
Varer til salg af larsbisgaard1978 (33)
danmark 2 rigsbankskilling 1818 18 h36 Danmark 2 rigsbankskilling 1818 - 18 -H36 26/6/2021 13:02 0
germany weimar republic 5 reichsmark 1930a km 68 Germany - Weimar Republic - 5 reichsmark 1930A - KM 68 26/6/2021 13:02 0
949,- DKK
mexico 20 pesos 1981 km 486 Mexico 20 pesos 1981 - KM 486 26/6/2021 13:04 0
sverige 5 krone seddel 1977 cs b049879 Sverige 5 krone seddel 1977 CS- B049879 27/6/2021 08:59 0
danmark 2 krone 1925 Danmark 2 krone 1925 27/6/2021 10:54 0
danmark 2 krone 1926 Danmark 2 krone 1926 27/6/2021 10:58 0
danmark 5 krone 1973 smal kant Danmark 5 krone 1973 Smal kant 27/6/2021 15:34 0
danmark 5 krone 1973 smal kant 2 stk Danmark 5 krone 1973 Smal kant - 2 stk. 27/6/2021 15:34 0
danmark 25 oere 1960 Danmark 25 øre 1960 27/6/2021 22:02 0
danmark 1 krone 1876 soelv Danmark 1 krone 1876 - Sølv 27/6/2021 22:02 0
140,- DKK
danmark 2 krone 1925 Danmark 2 krone 1925 27/6/2021 22:02 0
danmark 5 krone 1972 Danmark 5 krone 1972 27/6/2021 22:02 0
dansk vestindien afa nr 22 stemplet Dansk Vestindien Afa nr. 22 - stemplet 27/6/2021 22:04 0
island afa del af 398 439 stemplet 30 stk Island Afa del af 398 - 439 - stemplet - 30 stk. 28/6/2021 11:18 0
island afa del af 427 486 stemplet 30 stk Island Afa del af 427 - 486 - stemplet - 30 stk. 28/6/2021 11:18 0
island afa del af 489 536 stemplet 25 stk Island Afa del af 489 - 536 - stemplet - 25 stk. 28/6/2021 11:18 0
island afa del af 487 536 stemplet 25 stk Island Afa del af 487 - 536 - stemplet - 25 stk. 28/6/2021 11:18 0
danmark 1979 moentsaet i loese moenter Danmark 1979 - Møntsæt i løse mønter 28/6/2021 11:20 0
german states saxony 3 mark 1913 km 1275 German States - Saxony - 3 mark 1913 - KM 1275 29/6/2021 15:34 0
235,- DKK

Viser: 1-21  af  21  linjer

Opdateret: 24/6/2021 08:55.