QXL.dkSøg25 søgeresultater
Varer til salg af larsbisgaard1978 (32)
danmark 1979 moentsaet i loese moenter Danmark 1979 - Møntsæt i løse mønter 14/8/2020 16:32 0
island afa del af 398 439 stemplet 30 stk Island Afa del af 398 - 439 - stemplet - 30 stk. 14/8/2020 16:34 0
island afa del af 427 486 stemplet 30 stk Island Afa del af 427 - 486 - stemplet - 30 stk. 14/8/2020 16:34 0
island afa del af 489 536 stemplet 25 stk Island Afa del af 489 - 536 - stemplet - 25 stk. 14/8/2020 16:34 0
island afa del af 487 536 stemplet 25 stk Island Afa del af 487 - 536 - stemplet - 25 stk. 14/8/2020 16:34 0
dansk vestindien afa nr 22 og 23 stemplet Dansk Vestindien Afa nr. 22 og 23 - stemplet 14/8/2020 23:22 0
120,- DKK
danmark 1 krone 1876 soelv Danmark 1 krone 1876 - Sølv 15/8/2020 08:25 0
140,- DKK
danmark 25 oere 1960 Danmark 25 øre 1960 15/8/2020 08:26 0
danmark 1 krone 1876 soelv Danmark 1 krone 1876 - Sølv 15/8/2020 08:26 0
danmark 2 krone 1925 Danmark 2 krone 1925 15/8/2020 08:27 0
danmark 2 krone 1926 Danmark 2 krone 1926 15/8/2020 08:28 0
danmark 5 krone 1972 Danmark 5 krone 1972 15/8/2020 08:28 0
dansk vestindien afa nr 22 stemplet Dansk Vestindien Afa nr. 22 - stemplet 15/8/2020 08:29 0
danmark 5 krone 1972 Danmark 5 krone 1972 15/8/2020 08:29 0
danmark 10 krone 1972 tronskiftet fr ix til margrethe ii Danmark 10 krone 1972 - Tronskiftet Fr. IX til Margrethe II 15/8/2020 17:46 0
danmark 5 krone 1973 smal kant Danmark 5 krone 1973 Smal kant 19/8/2020 12:48 0
danmark 5 krone 1973 smal kant 2 stk Danmark 5 krone 1973 Smal kant - 2 stk. 19/8/2020 12:50 0
sverige 5 krone seddel 1977 cs b049879 Sverige 5 krone seddel 1977 CS- B049879 19/8/2020 16:42 0
german states prussia 5 mark 1913 km 536 German States - Prussia - 5 mark 1913 - KM 536 21/8/2020 08:52 0
mexico 20 pesos 1981 km 486 Mexico 20 pesos 1981 - KM 486 21/8/2020 08:52 0
danmark 2 rigsbankskilling 1818 18 h36 Danmark 2 rigsbankskilling 1818 - 18 -H36 21/8/2020 08:54 0
germany weimar republic 5 reichsmark 1930a km 68 Germany - Weimar Republic - 5 reichsmark 1930A - KM 68 21/8/2020 08:54 0
949,- DKK

Viser: 1-25  af  25  linjer

Opdateret: 14/8/2020 13:40.