QXL.dkSøg47 søgeresultater
Varer til salg af las-vegas01 (10398)
1 2
dk afa nr 81 5 kr posthus afa 3000 00 kr DK. AFA NR 81. 5 KR POSTHUS. AFA 3000,00 KR. 1/10/2019 15:35 22
270,- DKK
dvi afa nr 30 32 st thomas havn postfrisk afa 2400 00 kr DVI. AFA NR 30-32. ST THOMAS HAVN POSTFRISK. AFA 2400,00 KR 1/10/2019 16:11 41
320,- DKK
groenland afa nr 17 25 danmark befriet komplet GRØNLAND. AFA NR 17-25. DANMARK BEFRIET KOMPLET. 5/10/2019 17:52 6
5,- DKK
norge lot bedre fdc hoej vaerdi NORGE. LOT BEDRE FDC.....HØJ VÆRDI. 22/9/2019 15:34 24
230,- DKK
faeroeerne afa nr 1 378 paa fdc overkomplet FÆRØERNE. AFA NR 1-378 PÅ FDC. OVERKOMPLET. 22/9/2019 16:12 28
ceylon stort parti i indstiksbog CEYLON. STORT PARTI I INDSTIKSBOG. 25/9/2019 15:56 3
dk 10 forskellige postfriske helark ufoldede DK. 10 FORSKELLIGE POSTFRISKE HELARK. UFOLDEDE. 28/9/2019 15:55 11
schweiz paen lot stemplet SCHWEIZ. PÆN LOT STEMPLET. 30/9/2019 15:15 6
6,- DKK
dk 18 stk bedre nyere miniark flotte miniark DK. 18 STK BEDRE NYERE MINIARK. FLOTTE MINIARK 30/9/2019 15:32 8
island 11 forskellige postfriske miniark ISLAND. 11 FORSKELLIGE POSTFRISKE MINIARK. 30/9/2019 15:43 1
2,- DKK
sverige 9 forskellige stemplede nyere haefter selvklaebende SVERIGE. 9 FORSKELLIGE STEMPLEDE NYERE HÆFTER. SELVKLÆBENDE 30/9/2019 15:51 1
2,- DKK
faeroeerne flot samling i fortryksalbum afa 14 442 00 kr FÆRØERNE. FLOT SAMLING I FORTRYKSALBUM. AFA 14.442,00 KR. 30/9/2019 16:32 12
dk postfaerge afa nr 4 DK. POSTFÆRGE. AFA NR 4. 30/9/2019 16:39 5
4,- DKK
dk postfaerge afa nr 14 postfrisk DK. POSTFÆRGE. AFA NR 14. POSTFRISK. 30/9/2019 16:43 10
barbados michel nr 10b michel vaerdi 80 euro BARBADOS. MICHEL NR 10b. MICHEL VÆRDI 80 EURO. 1/10/2019 14:42 2
3,- DKK
virgin island lot 1866 87 meget hoej vaerdi VIRGIN ISLAND. LOT 1866-87. MEGET HØJ VÆRDI. 1/10/2019 14:49 5
12,- DKK
dk 13 stk afa nr 1 4 rbs ikke typebestemt DK. 13 STK AFA NR 1. 4 RBS. IKKE TYPEBESTEMT. 1/10/2019 14:56 12
dk afa nr 21 stemplet afa 2500 00 kr DK. AFA NR 21. STEMPLET. AFA 2500,00 KR. 1/10/2019 15:05 6
dk afa nr 22y postfrisk afa 450 00 kr DK. AFA NR 22y. POSTFRISK. AFA 450,00 KR. 1/10/2019 15:12 2
3,- DKK
dk afa nr 22cy stemplet afa 800 00 kr DK. AFA NR 22Cy. STEMPLET. AFA 800.00 KR. 1/10/2019 15:16 5
4,- DKK
dk afa nr 23cy stemplet afa 1200 00 kr DK. AFA NR 23Cy. STEMPLET. AFA 1200,00 KR. 1/10/2019 15:21 7
5,- DKK
dk afa nr 24 pengepoststempel afa 650 00 kr DK. AFA NR 24. PENGEPOSTSTEMPEL. AFA 650,00 KR. 1/10/2019 15:25 4
24,- DKK
dk afa nr 30cy stemplet afa 2000 00 kr DK. AFA NR 30Cy. STEMPLET. AFA 2000,00 KR. 1/10/2019 15:30 9
24,- DKK
dk afa nr 85x postfrisk afa 1400 00 kr DK. AFA NR 85x. POSTFRISK. AFA 1400,00 KR. 1/10/2019 15:39 14
26,- DKK
dk afa nr 89x postfrisk afa 1400 00 kr DK. AFA NR 89x. POSTFRISK. AFA 1400,00 KR. 1/10/2019 15:46 14
26,- DKK
dk afa nr 182 postfrisk afa 1900 00 kr DK. AFA NR 182, POSTFRISK. AFA 1900,00 KR. 1/10/2019 15:52 16
groenland pakkeporto afa nr 8 stemplet afa 1800 00 kr GRØNLAND. PAKKEPORTO AFA NR 8. STEMPLET. AFA 1800,00 KR. 1/10/2019 15:58 7
groenland lot pakkeporto afa 3630 00 kr GRØNLAND. LOT PAKKEPORTO. AFA 3630,00 KR. 1/10/2019 16:07 9
dk 100 kr polaraar 2007 soelvmoent DK. 100 KR POLARÅR 2007. SØLVMØNT. 5/10/2019 15:11 4
4,- DKK
dk 100 kr hc andersen den lille havfrue 2005 soelvmoent DK. 100 KR HC ANDERSEN. DEN LILLE HAVFRUE 2005. SØLVMØNT. 5/10/2019 15:18 8
120,- DKK

Viser: 1-30  af  47  linjer

1 2 |
Opdateret: 22/9/2019 12:20.