QXL.dkSøg16 søgeresultater
Varer til salg af las-vegas01 (10814)
dk flot samling bogtryk afa 13 550 00 kr DK. FLOT SAMLING BOGTRYK. AFA 13.550,00 KR. 26/7/2020 15:57 13
groenland 10 forskellige miniark postfriske GRØNLAND. 10 FORSKELLIGE MINIARK. POSTFRISKE. 19/7/2020 15:50 11
liechtenstein afa nr 53 afa 1800 00 kr LIECHTENSTEIN. AFA NR 53. AFA 1800,00 KR. 19/7/2020 15:56 3
4,- DKK
dvi afa nr 22 paa postkort til new york DVI. AFA NR 22. PÅ POSTKORT TIL NEW YORK. 19/7/2020 16:02 14
dvi afa nr 37 paa halverotisk postkort DVI. AFA NR 37. PÅ "HALVEROTISK" POSTKORT. 26/7/2020 16:06 3
4,- DKK
dk julemaerke aarsmappen 1913 sjaelden DK. JULEMÆRKE-ÅRSMAPPEN 1913. SJÆLDEN. 26/7/2020 16:12 2
3,- DKK
faeroeerne aarsmapper 1979 93 afa 3520 00 kr FÆRØERNE ÅRSMAPPER 1979-93 . AFA 3520,00 KR 26/7/2020 16:20 2
3,- DKK
groenland 38 forskellige ark fra haefter stemplet GRØNLAND. 38 FORSKELLIGE ARK FRA HÆFTER. STEMPLET. 27/7/2020 14:57 0
1,- DKK
groenland 12 forskellige miniark postfriske GRØNLAND. 12 FORSKELLIGE MINIARK. POSTFRISKE. 27/7/2020 15:03 0
1,- DKK
groenland 4 stk nyere haefter GRØNLAND. 4 STK NYERE HÆFTER. 27/7/2020 15:07 0
1,- DKK
diego suarez michel nr 7 vaerdi 220 euro DIEGO SUAREZ. MICHEL NR 7. VÆRDI 220 EURO. 27/7/2020 15:11 0
1,- DKK
norge afa nr 14 ustemplet afa 1000 00 kr NORGE. AFA NR 14. USTEMPLET. AFA 1000,00 KR. 27/7/2020 15:16 0
1,- DKK
norge afa nr 2 stemplet afa 1000 00 kr NORGE. AFA NR 2. STEMPLET. AFA 1000,00 KR. 27/7/2020 15:19 0
1,- DKK
norge afa nr 28 stemplet afa 1000 00 kr NORGE. AFA NR 28. STEMPLET. AFA 1000,00 KR. 27/7/2020 15:23 0
1,- DKK
dk afa nr 81 stemplet 5 kroner posthus DK. AFA NR 81 STEMPLET. 5 KRONER POSTHUS. 27/7/2020 15:27 0
1,- DKK
zoner afa nr 101 110 afa 910 00 kr ZONER. AFA NR 101-110. AFA 910,00 KR. 27/7/2020 15:37 0
1,- DKK

Viser: 1-16  af  16  linjer

Opdateret: 13/7/2020 15:57.