QXL.dkSøg43 søgeresultater
Varer til salg af las-vegas01 (10326)
1 2
dk 10 kroner 1923 DK. 10 KRONER 1923. 24/7/2019 15:19 51
430,- DKK
dk 50 kroner 1970 ole roemer DK. 50 KRONER 1970. OLE RØMER. 24/7/2019 15:23 17
dk 100 kroner 1953 DK. 100 KRONER 1953. 24/7/2019 15:33 19
500,- DKK
dk afa nr 181 stemplet afa 2200 00 kr DK. AFA NR 181 STEMPLET. AFA 2200,00 KR. 27/7/2019 16:15 13
180,- DKK
groenland 83 forskellige nyere stemplede maerker GRØNLAND. 83 FORSKELLIGE NYERE STEMPLEDE MÆRKER. 29/7/2019 14:08 45
280,- DKK
island flot samling i 16 siders indstiksbog hoej vaerdi ISLAND. FLOT SAMLING I 16 SIDERS INDSTIKSBOG. HØJ VÆRDI. 4/8/2019 16:19 28
160,- DKK
dk 5 kroner 1943 DK. 5 KRONER 1943. 24/7/2019 15:10 24
dk 3 stk 10 kroner bankfriske samt fortloebende DK. 3 STK 10 KRONER. BANKFRISKE SAMT FORTLØBENDE. 24/7/2019 15:16 30
dk 100 kroner 1970 h c oersted DK. 100 KRONER 1970. H C ØRSTED. 24/7/2019 15:26 13
190,- DKK
stort lot gamle danske moenter fundchancer STORT LOT GAMLE DANSKE MØNTER. FUNDCHANCER. 27/7/2019 15:37 8
140,- DKK
dk afa 3 stemplet DK. AFA 3. STEMPLET 27/7/2019 15:46 4
24,- DKK
dk afa 5 stemplet DK. AFA 5 STEMPLET. 27/7/2019 15:50 5
dk afa 8 stemplet DK. AFA 8 STEMPLET. 27/7/2019 15:54 12
140,- DKK
dk afa 16 18 20 stemplet afa 1830 00 kr DK. AFA 16. 18. 20. STEMPLET. AFA 1830,00 KR. 27/7/2019 16:01 5
dk afa nr 21 stemplet afa 2500 00 kr DK. AFA NR 21 STEMPLET. AFA 2500,00 KR. 27/7/2019 16:06 15
dk lot stemplede skillingsmaerker DK. LOT STEMPLEDE SKILLINGSMÆRKER. 27/7/2019 16:11 12
dk postfaerge afa nr 3 afa 1600 00 kr DK. POSTFÆRGE AFA NR 3. AFA 1600,00 KR. 27/7/2019 16:19 5
dk postfaerge afa nr 4 DK. POSTFÆRGE AFA NR 4. 27/7/2019 16:23 7
dk postfaerge afa nr 14 postfrisk DK. POSTFÆRGE AFA NR 14. POSTFRISK. 27/7/2019 16:27 7
island afa nr 141 stemplet afa 4000 00 kr ISLAND. AFA NR 141. STEMPLET. AFA 4000,00 KR. 27/7/2019 16:31 8
island 8 forskellige postfriske frimaerkehaefter ISLAND. 8 FORSKELLIGE POSTFRISKE FRIMÆRKEHÆFTER. 27/7/2019 16:36 5
24,- DKK
groenland fdc afa 74 fireblok afa 1200 00 kr GRØNLAND FDC AFA 74 FIREBLOK. AFA 1200,00 KR. 27/7/2019 16:40 2
groenland afa nr 8 16 amerikaner udgaven komplet GRØNLAND. AFA NR 8-16. AMERIKANER UDGAVEN KOMPLET. 27/7/2019 16:44 16
270,- DKK
den danske livgarde 1658 1978 soelv og bronce DEN DANSKE LIVGARDE 1658-1978. SØLV OG BRONCE. 28/7/2019 14:49 2
stor kinesisk medalje vejer 192 gram spaendende lot STOR KINESISK MEDALJE.... VEJER 192 GRAM SPÆNDENDE LOT. 28/7/2019 14:56 4
5,- DKK
kina kaempe moent 122 gram KINA. KÆMPE MØNT. 122 GRAM. 28/7/2019 15:03 5
6,- DKK
dk nordisk industri og kunstudstilling 1872 DK. NORDISK INDUSTRI OG KUNSTUDSTILLING 1872. 28/7/2019 15:13 4
5,- DKK
margrethe og henrik soelvbryllup soelv MARGRETHE OG HENRIK SØLVBRYLLUP. SØLV. 28/7/2019 15:21 8
dk prins nicolai barnedaab soelv DK. PRINS NICOLAI BARNEDÅB. SØLV. 28/7/2019 15:28 5
mary og frederik forlovelsesmedalje soelv MARY OG FREDERIK. FORLOVELSESMEDALJE. SØLV. 28/7/2019 15:33 12

Viser: 1-30  af  43  linjer

1 2 |
Opdateret: 23/7/2019 02:58.