QXL.dkSøg8 søgeresultater
Varer til salg af las-vegas01 (10568)
island godt lot miniark postfriske ISLAND. GODT LOT MINIARK. POSTFRISKE. 31/1/2020 16:25 2
3,- DKK
island flot lot miniark stemplede ISLAND. FLOT LOT MINIARK . STEMPLEDE. 31/1/2020 16:31 2
3,- DKK
dk godt lot miniark stemplede DK. GODT LOT MINIARK. STEMPLEDE. 31/1/2020 16:36 1
2,- DKK
dk juleark 1919 ufoldet DK. JULEARK 1919 UFOLDET. 31/1/2020 16:42 16
170,- DKK
dk afa nr 81 stemplet 5 kroner posthus afa 1300 00 kr DK. AFA NR 81. STEMPLET 5 KRONER POSTHUS. AFA 1300.00 KR. 31/1/2020 16:47 14
dk afa nr 144 46 181 82 gl luftpost komplet DK. AFA NR 144-46 + 181-82 GL LUFTPOST KOMPLET. 31/1/2020 16:50 12
groenland afa nr 8 16 amerikaner udgaven komplet GRØNLAND. AFA NR 8-16 AMERIKANER UDGAVEN KOMPLET. 31/1/2020 16:55 6
120,- DKK
faeroeerne 8 aeldre breve spaendende lot FÆRØERNE. 8 ÆLDRE BREVE. SPÆNDENDE LOT. 31/1/2020 17:08 3
4,- DKK

Viser: 1-8  af  8  linjer

Opdateret: 21/1/2020 23:41.