QXL.dkSøg93 søgeresultater
Varer til salg af las-vegas01 (10631)
1 2 3 4
dk afa nr 67 81 stemplede afa 2600 00 kr DK. AFA NR 67 + 81. STEMPLEDE. AFA 2600,00 KR. 3/4/2020 14:03 53
400,- DKK
faeroeerne provisorie afa nr 2a 6a stemplet afa 3100 00 kr FÆRØERNE. PROVISORIE AFA NR 2A-6A STEMPLET. AFA 3100,00 KR. 3/4/2020 15:08 25
rodekasse flyttekasse med ca 20 kilo materiale RODEKASSE. FLYTTEKASSE MED CA 20 KILO MATERIALE. 4/4/2020 15:28 26
220,- DKK
dk 182 stemplede fireblokke DK. 182 STEMPLEDE FIREBLOKKE. 4/4/2020 16:06 9
18,- DKK
engelske kolonier godt lot faellesudgaver ENGELSKE KOLONIER. GODT LOT FÆLLESUDGAVER. 29/3/2020 14:42 30
320,- DKK
engelske kolonier godt lot stemplet ENGELSKE KOLONIER. GODT LOT STEMPLET. 29/3/2020 14:55 33
270,- DKK
norge 7 forskellige postfriske miniark NORGE. 7 FORSKELLIGE POSTFRISKE MINIARK. 29/3/2020 15:05 1
2,- DKK
dk 6 forskellige stemplede smaaark hoej afa vaerdi DK. 6 FORSKELLIGE STEMPLEDE SMÅARK. HØJ AFA VÆRDI, 29/3/2020 15:20 12
sverige godt lot stemplede nyere haefter SVERIGE. GODT LOT STEMPLEDE NYERE HÆFTER. 29/3/2020 15:39 1
2,- DKK
island godt lot postfriske haefter ISLAND. GODT LOT POSTFRISKE HÆFTER. 29/3/2020 15:44 1
2,- DKK
island godt lot miniark postfriske ISLAND. GODT LOT MINIARK. POSTFRISKE. 29/3/2020 15:48 13
island flot lot miniark osv stemplede ISLAND. FLOT LOT MINIARK OSV. STEMPLEDE. 29/3/2020 15:52 35
groenland lot nyere selvklaebende haefter postfriske GRØNLAND. LOT NYERE SELVKLÆBENDE HÆFTER. POSTFRISKE. 29/3/2020 15:59 14
groenland paen lot postfriske miniark GRØNLAND. PÆN LOT POSTFRISKE MINIARK. 29/3/2020 16:03 33
dk paen lot stemplede miniark DK. PÆN LOT STEMPLEDE MINIARK. 29/3/2020 16:07 17
tyske rige afa nr 421 23 zeppelin saet stemplet TYSKE RIGE. AFA NR 421-23. ZEPPELIN-SÆT STEMPLET. 29/3/2020 16:12 22
tysk post i tyrkiet afa nr 45 afa 900 00 kr TYSK POST I TYRKIET. AFA NR 45. AFA 900,00 KR. 29/3/2020 16:16 5
tysk ny guinea afa nr 23 afa 1000 00 kr TYSK NY GUINEA. AFA NR 23. AFA 1000,00 KR. 29/3/2020 16:20 12
marschall oeerne afa nr 27 afa 1200 00 kr MARSCHALL ØERNE. AFA NR 27. AFA 1200,00 KR. 29/3/2020 16:25 5
marianerne afa nr 21 afa 1700 00 kr MARIANERNE. AFA NR 21. AFA 1700,00 KR. 29/3/2020 16:28 7
tysk sydvestafrika afa nr 31 34 afa 2625 00 kr TYSK SYDVESTAFRIKA. AFA NR 31-34. AFA 2625,00 KR. 29/3/2020 16:32 17
170,- DKK
tyske rige flot samling paa albumsider TYSKE RIGE. FLOT SAMLING PÅ ALBUMSIDER. 30/3/2020 14:39 7
8,- DKK
groenland flot samling postfrisk afa 12 518 00 kr GRØNLAND. FLOT SAMLING POSTFRISK. AFA 12.518,00 KR. 30/3/2020 15:42 74
840,- DKK
faeroeerne samling afa 1 525 komplet afa 9040 00 kr FÆRØERNE SAMLING AFA 1-525 KOMPLET. AFA 9040.,00 KR. 30/3/2020 16:23 22
120,- DKK
dk flot lot stemplet staalstik DK. FLOT LOT STEMPLET STÅLSTIK. 30/3/2020 16:48 2
3,- DKK
dk spaendende aeldre samling meget hoej afa vaerdi DK. SPÆNDENDE ÆLDRE SAMLING. MEGET HØJ AFA VÆRDI. 30/3/2020 17:11 21
160,- DKK
dk afa nr 118 lux pragtstemplet koebenhavn 24 12 1923 DK. AFA NR 118. LUX/PRAGTSTEMPLET KØBENHAVN 24/12 1923. 30/3/2020 17:17 16
dk afa nr 132 43 fireblokke stemplet afa 1500 00 kr DK. AFA NR 132-43 FIREBLOKKE STEMPLET. AFA 1500,00 KR. 30/3/2020 17:22 28
groenland aarsmappen 2005 GRØNLAND. ÅRSMAPPEN 2005. 3/4/2020 13:14 20
groenland aarsmappen 2007 GRØNLAND. ÅRSMAPPEN 2007. 3/4/2020 13:17 22

Viser: 1-30  af  93  linjer

1 2 3 4 |
Opdateret: 28/3/2020 22:01.