QXL.dkSøg59 søgeresultater
Varer til salg af las-vegas01 (9957)
1 2
dk 50 kroner sedel ole roemer DK. 50 KRONER SEDEL. OLE RØMER. 19/7/2018 16:54 26
130,- DKK
groenland pakkeporto afa nr 15 fireblok GRØNLAND. PAKKEPORTO AFA NR 15. FIREBLOK. 23/7/2018 15:05 11
120,- DKK
groenland afa nr 20 25 danmark befriet GRØNLAND. AFA NR 20-25. DANMARK BEFRIET. 23/7/2018 15:24 51
400,- DKK
dk 1 oere 1892 sjaelden aargang DK. 1 ØRE 1892. SJÆLDEN ÅRGANG. 31/7/2018 14:52 13
120,- DKK
dk 5 oere 1890 sjaelden aargang DK. 5 ØRE 1890. SJÆLDEN ÅRGANG. 31/7/2018 15:00 15
faeroeerne 63 haefter stemplet afa 7728 00 kr FÆRØERNE. 63 HÆFTER STEMPLET. AFA 7728,00 KR. 19/7/2018 15:16 9
faeroeerne 63 haefter postfriske afa 8018 00 kr FÆRØERNE. 63 HÆFTER POSTFRISKE. AFA 8018,00 KR. 19/7/2018 15:46 11
spaendende lot moenter medaljer SPÆNDENDE LOT MØNTER-MEDALJER.?????????? 19/7/2018 15:57 16
26,- DKK
dk byvaaben 10 forskellige helark sjaeldne DK. BYVÅBEN. 10 FORSKELLIGE HELARK. SJÆLDNE. 19/7/2018 15:58 1
sverige 100 krone seddel 1958 SVERIGE. 100 KRONE SEDDEL 1958. 19/7/2018 16:08 16
norge lot sedler NORGE. LOT SEDLER. 19/7/2018 16:14 17
british armed forces samt us militaer sedel paent lot BRITISH ARMED FORCES SAMT US MILITÆR SEDEL. PÆNT LOT. 19/7/2018 16:25 7
18,- DKK
samling noedsedler 23 stk SAMLING NØDSEDLER. 23 STK. 19/7/2018 16:37 9
dk 5 stk 10 kroner sedler hc andersen DK. 5 STK 10 KRONER SEDLER. HC ANDERSEN. 19/7/2018 16:47 9
dk 5 krone seddel 1939 DK. 5 KRONE SEDDEL. 1939. 19/7/2018 16:50 23
180,- DKK
groenland paen samling postfrisk opsat i schaubek album GRØNLAND. PÆN SAMLING POSTFRISK. OPSAT I SCHAUBEK ALBUM. 20/7/2018 14:02 10
160,- DKK
dk godt lot haeftesammentryk stemplet afa 2095 00 kr DK. GODT LOT HÆFTESAMMENTRYK STEMPLET. AFA 2095,00 KR. 20/7/2018 14:49 6
dk flot lot miniark stemplede hoej afa DK. FLOT LOT MINIARK STEMPLEDE. HØJ AFA. 20/7/2018 15:05 17
faeroeerne aarsmappen 1975 76 afa 1600 00 kr FÆRØERNE. ÅRSMAPPEN 1975/76. AFA 1600,00 KR. 20/7/2018 15:14 10
dk afa nr 87x postfrisk vm iii afa 1400 00 kr DK. AFA NR 87x POSTFRISK. VM III. AFA 1400,00 KR. 20/7/2018 15:20 26
120,- DKK
dk 3 gode postfaerge fragtbreve DK. 3 GODE POSTFÆRGE FRAGTBREVE. 20/7/2018 15:27 8
groenland 25 stk postfriske miniark GRØNLAND. 25 STK POSTFRISKE MINIARK. 20/7/2018 15:41 12
groenland 10 forskellige postfriske frimaerkehaefter GRØNLAND. 10 FORSKELLIGE POSTFRISKE FRIMÆRKEHÆFTER. 20/7/2018 15:52 9
dk 3 postfriske postfaethe helark incl afa 38x DK. 3 POSTFRISKE POSTFÆTHE HELARK INCL AFA 38x 23/7/2018 12:02 8
dk postfaerge 5 forskellige stemplede helark laes tekst DK. POSTFÆRGE. 5 FORSKELLIGE STEMPLEDE HELARK. LÆS TEKST. 23/7/2018 12:21 14
groenland afa nr 47 58 postfriske helark GRØNLAND. AFA NR 47-58 POSTFRISKE HELARK. 23/7/2018 12:44 2
groenland 10 stk postfriske helark GRØNLAND. 10 STK POSTFRISKE HELARK. 23/7/2018 13:04 10
190,- DKK
dk byvaaben 20 forskellige helark sjaeldne DK. BYVÅBEN. 20 FORSKELLIGE HELARK. SJÆLDNE. 23/7/2018 13:23 0
groenland afa nr 283 561 postfriske afa 5240 00 kr GRØNLAND. AFA NR 283-561. POSTFRISKE. AFA 5240,00 KR. 23/7/2018 14:02 19
260,- DKK
groenland 20 forskellige postfriske miniark GRØNLAND. 20 FORSKELLIGE POSTFRISKE MINIARK. 23/7/2018 14:14 7

Viser: 1-30  af  59  linjer

1 2 |
Opdateret: 18/7/2018 10:46.