QXL.dkSøg20 søgeresultater
Varer til salg af lnielsen66 (459)
godt lot postfrisk og ustemplet 14 Godt lot postfrisk og ustemplet (14) 1/10/2021 15:01 2
3,- DKK
godt lot 2 farvede 16 Godt lot 2 farvede (16) 1/10/2021 15:01 2
3,- DKK
flot postfrisk afa nr 500x 10 Flot postfrisk afa nr. 500x (10) 1/10/2021 15:01 2
3,- DKK
flot stemplet miniark 11 Flot stemplet miniark (11) 1/10/2021 15:01 2
3,- DKK
besaettelse 7 Besættelse (7) 1/10/2021 15:01 2
3,- DKK
besaettelse 8 Besættelse (8) 1/10/2021 15:01 2
3,- DKK
besaettelse 6 Besættelse (6) 1/10/2021 15:01 1
2,- DKK
48 skilling 18 48 skilling (18) 1/10/2021 15:01 1
2,- DKK
god serie 19 God serie (19) 1/10/2021 15:01 0
1,- DKK
flot afa nr 76 ustemplet 9 Flot afa nr. 76 ustemplet (9) 1/10/2021 15:01 0
1,- DKK
luftpost 15 Luftpost (15) 1/10/2021 15:01 0
1,- DKK
smaa hjoernetal 13 Små hjørnetal (13) 1/10/2021 15:01 0
1,- DKK
1864 17 1864 (17) 1/10/2021 15:01 0
1,- DKK
godt lot skilling 20 Godt lot skilling (20) 1/10/2021 15:01 0
1,- DKK
postfrisk afa nr 57 og 58 12 Postfrisk afa nr. 57 og 58 (12) 1/10/2021 15:01 0
1,- DKK
besaettelse 2 Besættelse (2) 1/10/2021 21:01 2
3,- DKK
besaettelse 3 Besættelse (3) 1/10/2021 21:01 2
3,- DKK
besaettelse 4 Besættelse (4) 1/10/2021 21:01 1
2,- DKK
besaettelse 5 Besættelse (5) 1/10/2021 21:01 1
2,- DKK
besaettelse 1 Besættelse (1) 1/10/2021 21:01 1
2,- DKK

Viser: 1-20  af  20  linjer

Opdateret: 25/9/2021 08:47.