QXL.dkSøg172 søgeresultater
Varer til salg af madida (5321)
1 2 3 4 5 6
norge dubletalbum fra doedsbo Norge Dubletalbum fra dødsbo 13/12/2019 10:44 0
norge jul fdc flotte Norge Jul FDC flotte 13/12/2019 10:44 0
16 sider indstik spaekket med haeftemaerker m v hoej vaerdi 16 sider indstik spækket med hæftemærker m.v. - høj værdi 13/12/2019 10:45 0
2 fine fdc album 2 fine FDC Album 13/12/2019 10:45 0
danmark 4 stk anledningsfrimaerker Danmark 4 stk Anledningsfrimærker 13/12/2019 13:44 0
norge 500 nye paa klip fra nyt kilovare Norge 500 nye på klip fra nyt kilovare 13/12/2019 13:50 0
norge flot sjaelden mappe om skisport i norge Norge - Flot Sjælden mappe om Skisport i Norge 13/12/2019 14:31 0
danmark 4 stk anledningsfrimaerker Danmark 4 stk Anledningsfrimærker 13/12/2019 14:44 0
danmark aarsmappe 1972 vaerdi kr 360 Danmark Årsmappe 1972 Værdi kr. 360 13/12/2019 16:44 0
groenland afa 58 61 fdc vaerdi kr 700 Grønland Afa 58-61 FDC værdi kr. 700 13/12/2019 16:44 0
180,- DKK
groenland variant afa 86x manglende kaj paa fdc Grønland Variant Afa 86x - manglende kaj på FDC 13/12/2019 16:44 0
groenland variant afa 86x manglende kaj paa fdc 4 blok Grønland Variant Afa 86x - manglende kaj på FDC 4-blok 13/12/2019 16:44 0
groenland afa 97x afskaaret fod i 4blok Grønland Afa 97x afskåret fod i 4blok 13/12/2019 16:44 0
england 1984 automatmaerker 4 fdc England 1984 Automatmærker 4 FDC 13/12/2019 17:31 0
faeroeerne aarsmapper 1981 85 vaerdi kr 980 Færøerne Årsmapper 1981-85 Værdi kr. 980 13/12/2019 17:44 0
faeroeerne aarsmappe 1977 begge typer vaerdi 360 Færøerne Årsmappe 1977 begge typer værdi 360 13/12/2019 17:44 0
usa 1998 trans missisissippi ark USA 1998 Trans Missisissippi Ark 13/12/2019 17:44 0
brd samling ca 450 forskellige mellem 1949 og 1980 BRD samling ca. 450 forskellige mellem 1949 og 1980 13/12/2019 18:31 0
faeroeerne skibe 1999 Færøerne Skibe 1999 13/12/2019 18:44 0
12,- DKK
faeroeerne 3 fdc med fugle Færøerne 3 FDC med fugle 13/12/2019 18:44 0
faeroeerne afa 774 77 alt godt fra havet vaerdi 150 Færøerne Afa 774-77 Alt godt fra Havet Værdi 150 13/12/2019 18:44 0
faeroeerne aarbog 1987 og 1988 begge med sjaeldne sorttryk Færøerne Årbog 1987 og 1988 begge med sjældne sorttryk 13/12/2019 18:44 0
norge 2010 10 flotte fdc Norge 2010 10 Flotte FDC 13/12/2019 18:44 0
england landsdelsmaerker 1984 vaerdi 155 England Landsdelsmærker 1984 - Værdi 155 13/12/2019 18:44 0
england fra haefte afa 1043 og 1106 fdc England fra hæfte afa 1043 og 1106 FDC 13/12/2019 18:44 0
10,- DKK
ddr 15 forskellige miniark hoej vaerdi DDR 15 forskellige miniark - høj værdi 13/12/2019 18:44 0
monaco afa 2050 53 skilpadder miniark Monaco afa 2050-53 Skilpadder Miniark 13/12/2019 18:44 0
monaco afa 2343 miniark grimaldi vaerdi kr 250 Monaco afa 2343 Miniark Grimaldi værdi kr. 250 13/12/2019 18:44 0
england tog 3 fdc vaerdi 300 England Tog 3 FDC Værdi 300 13/12/2019 18:44 0
cept monaco afa 1172 73 m 1975 vaerdi 200 Cept Monaco Afa 1172-73 M 1975 Værdi 200 13/12/2019 18:44 0

Viser: 1-30  af  172  linjer

1 2 3 4 5 6 |

Opdateret: 13/12/2019 06:52.