QXL.dkSøg317 søgeresultater
Varer til salg af madida (5401)
groenlande tolv groenlandsekspeditioner flot bog Grønlande - Tolv Grønlandsekspeditioner - flot bog 3/12/2020 17:23 0
tyskland afa 2740 44 hunde vaerdi kr 80 Tyskland afa 2740-44 Hunde - værdi kr. 80 3/12/2020 17:29 0
18,- DKK
danmark afklip fra doedsbo ca 500 g meget varieret Danmark Afklip - fra dødsbo ca. 500 g - meget varieret 3/12/2020 17:46 0
faeroeerne aargang 1983 postfrisk vaerdi kr 229 Færøerne årgang 1983 postfrisk Værdi kr. 229 3/12/2020 17:46 0
23,- DKK
faeroeerne aargang 1984 postfrisk vaerdi kr 654 Færøerne årgang 1984 postfrisk Værdi kr. 654 3/12/2020 17:48 0
faeroeerne aargang 1985 postfrisk vaerdi kr 450 Færøerne årgang 1985 postfrisk Værdi kr. 450 3/12/2020 17:50 0
faeroeerne aargang 1995 96 postfrisk vaerdi kr 616 Færøerne årgang 1995-96 postfrisk Værdi kr. 616 3/12/2020 18:00 0
61,- DKK
faeroeerne aargang 1997 98 postfrisk vaerdi kr 603 Færøerne årgang 1997-98 postfrisk Værdi kr. 603 3/12/2020 18:02 0
faeroeerne aarsmappe 1987 vaerdi kr 300 Færøerne årsmappe 1987 Værdi kr. 300 3/12/2020 18:46 0
faeroeerne aarsmappe 1986 vaerdi kr 290 Færøerne årsmappe 1986 Værdi kr. 290 3/12/2020 19:46 0
danmark aarsmappe 1972 vaerdi kr 360 Danmark Årsmappe 1972 Værdi kr. 360 3/12/2020 21:46 0
groenland variant afa 86x manglende kaj paa fdc Grønland Variant Afa 86x - manglende kaj på FDC 3/12/2020 21:46 0
140,- DKK
groenland variant afa 86x manglende kaj paa fdc 4 blok Grønland Variant Afa 86x - manglende kaj på FDC 4-blok 3/12/2020 21:46 0
groenland afa 97x afskaaret fod i 4blok Grønland Afa 97x afskåret fod i 4blok 3/12/2020 21:46 0
aarboeger med frimaerker 1989 1995 og 2000 2004 Årbøger med frimærker 1989-1995 og 2000-2004 3/12/2020 21:46 0
faeroeerne aarsmapper 1981 85 vaerdi kr 980 Færøerne Årsmapper 1981-85 Værdi kr. 980 3/12/2020 22:46 0
faeroeerne aarsmappe 1977 begge typer vaerdi 360 Færøerne Årsmappe 1977 begge typer værdi 360 3/12/2020 22:46 0
usa 1998 trans missisissippi ark USA 1998 Trans Missisissippi Ark 3/12/2020 22:46 0
norge 2010 10 flotte fdc Norge 2010 10 Flotte FDC 3/12/2020 23:46 0
england fra haefte afa 1043 og 1106 fdc England fra hæfte afa 1043 og 1106 FDC 3/12/2020 23:46 0
9,- DKK
monaco afa 2050 53 skilpadder miniark Monaco afa 2050-53 Skilpadder Miniark 3/12/2020 23:46 0
18,- DKK
monaco afa 2343 miniark grimaldi vaerdi kr 250 Monaco afa 2343 Miniark Grimaldi værdi kr. 250 3/12/2020 23:46 0
england tog 3 fdc vaerdi 300 England Tog 3 FDC Værdi 300 3/12/2020 23:46 0
cept monaco afa 1172 73 m 1975 vaerdi 200 Cept Monaco Afa 1172-73 M 1975 Værdi 200 3/12/2020 23:46 0
cept monaco afa 1123 24 miniark vaerdi 250 Cept Monaco Afa 1123-24 Miniark værdi 250 3/12/2020 23:46 0
cept monaco afa 1282 83 m vaerdi kr 160 Cept Monaco Afa 1282-83 M Værdi kr. 160 3/12/2020 23:46 0
cept monaco afa 1235 36 vaerdi kr 240 Cept Monaco Afa 1235-36 Værdi kr. 240 3/12/2020 23:46 0
cept monaco afa 1964 65 m vaerdi kr 150 Cept Monaco Afa 1964-65 M - værdi kr. 150 3/12/2020 23:46 0
faeroeerne afa 254 55 hunde vaerdi kr 35 Færøerne afa 254-55 Hunde værdi kr. 35 4/12/2020 04:18 0
5,- DKK
danmark souvenirmappe nr 4 og 5 vaerdi kr 430 Danmark Souvenirmappe Nr 4 og 5 værdi kr. 430 4/12/2020 05:52 0

Viser: 1-30  af  317  linjer

Opdateret: 3/12/2020 15:35.