QXL.dkSøg4 søgeresultater
Varer til salg af mili_ard (1108)
sjaelden bog den militaere klaedefabrik 1849 1949 ca 140 sider SJÆLDEN BOG DEN MILITÆRE KLÆDEFABRIK 1849-1949 CA 140 SIDER 8/6/2020 11:11 0
kjoebenhavns borgervaebning indtil 1870 til chakot gult skjold KJØBENHAVNS BORGERVÆBNING INDTIL 1870 TIL CHAKOT GULT SKJOLD 8/6/2020 11:11 0
999,- DKK
proeve messingknap for infanteriet skulle vaere hvid m1910 PRØVE MESSINGKNAP FOR INFANTERIET- SKULLE VÆRE HVID M1910 9/6/2020 20:08 0
proeve af generalstaben i forgyldt rigtig farve hvid 1910 PRØVE AF GENERALSTABEN I FORGYLDT-RIGTIG FARVE HVID 1910 9/6/2020 20:08 0

Viser: 1-4  af  4  linjer

Opdateret: 7/6/2020 12:26.