QXL.dkSøg77 søgeresultater
Varer til salg af nicelady (5653)
1 2 3
stempelmaerke afgiftsmaerke koebenhavns kommune 30 kr 1970 71 Stempelmærke Afgiftsmærke KØBENHAVNS KOMMUNE 30 KR 1970-71 29/9/2021 17:13 2
120,- DKK
jernbanemaerker JERNBANEMÆRKER 29/9/2021 17:13 1
130,- DKK
jernbanemaerker JERNBANEMÆRKER 29/9/2021 17:13 0
vaabenskjold smukt skibs stempel roenne bornholm Våbenskjold Smukt skibs Stempel RØNNE Bornholm 29/9/2021 17:13 0
privat jernbane l beck b chener Privat Jernbane LÜBECK BÜCHENER 29/9/2021 17:13 0
usa 1929 via graf zeppelin luftskib til tyskland USA 1929 Via GRAF ZEPPELIN Luftskib Til Tyskland 29/9/2021 17:13 0
diakonisse industri lotteri 1876 m stempelmaerke 10 oere Diakonisse Industri Lotteri 1876 m. Stempelmærke 10 Øre 29/9/2021 17:13 0
sjaelden maerkat roedovre islevs finlands indsamling 25 oere Sjælden Mærkat RØDOVRE & ISLEVS FINLANDS INDSAMLING 25 Øre 29/9/2021 17:13 0
maerkater foto kamera film Mærkater FOTO KAMERA FILM 29/9/2021 17:13 0
maerkat lokomotiv personalets hjaelpefond 1914 Mærkat LOKOMOTIV PERSONALETS HJÆLPEFOND 1914 29/9/2021 17:13 0
maerkater udsaedvanlig 5 stribe hjemmevaernet Mærkater Udsædvanlig 5-Stribe HJEMMEVÆRNET 29/9/2021 17:13 0
maerkater politiske Mærkater POLITISKE 29/9/2021 17:13 0
maerkat hans larsens minde Mærkat HANS LARSENS MINDE 29/9/2021 17:13 0
maerkater politiske bannere Mærkater POLITISKE BANNERE 29/9/2021 17:13 0
afgiftsmaerker aarhus proevnings belysningsvaesen Afgiftsmærker AARHUS PRØVNINGS BELYSNINGSVÆSEN 29/9/2021 17:13 0
afgiftsmaerker aarhus proevnings belysningsvaesen 25 oere par Afgiftsmærker AARHUS PRØVNINGS BELYSNINGSVÆSEN 25 Øre Par 29/9/2021 17:13 0
vejledning for menige mand 1786 VEJLEDNING FOR MENIGE MAND 1786 29/9/2021 17:13 0
forordning 1810 vognmands lauget FORORDNING 1810 VOGNMANDS LAUGET 29/9/2021 17:13 0
placat 1789 ang udfoersel af heste PLACAT 1789 Ang. UDFØRSEL AF HESTE 29/9/2021 17:13 0
placat 1781 auktions direktoererne PLACAT 1781 AUKTIONS DIREKTØRERNE 29/9/2021 17:13 0
placat 1789 kirke og degne PLACAT 1789 KIRKE OG DEGNE 29/9/2021 17:13 0
placat 1780 kvaeg sygen PLACAT 1780 KVÆG SYGEN 29/9/2021 17:13 0
groenland usa 1942 groenlands administration sedler unc Grønland USA 1942 GRØNLANDS ADMINISTRATION Sedler UNC 29/9/2021 17:13 0
900,- DKK
dwi dansk vestindien brev 1901 m 10 cent DWI Dansk Vestindien Brev 1901 m. 10 Cent 29/9/2021 17:13 0
300,- DKK
island lille planche div Island Lille Planche Div. 29/9/2021 17:13 0

Viser: 1-30  af  77  linjer

1 2 3 |

Du har Fuld Returret ved alle fejl eller mangler ikke oplyst på Auktionen. Dog kan der være skønhedsfejl på store lots med mange mærker, især brugte mærkater kan have små tyndheder eller små folder som er almindeliget for denne vare. Men jeg giver fuld tilfredshed eller pengene tilbage. Jeg samfrakter, det vil sige du betaler aldrig mere end 12,- for flere auktioner. Rigtig god bydelyst på dette spændende område af mærkater som bliver mere og mere populært, især i udlandet er interessen stigende og der er stor efterspørgsel på mange Topiske områder. Jeg tager også Paypal.

Opdateret: 28/9/2021 00:48.