QXL.dkSøg139 søgeresultater
Varer til salg af nicelady (5230)
1 2 3 4 5
maerkater boernehjaelpsdag svendborg 1908 Mærkater BØRNEHJÆLPSDAG SVENDBORG 1908 < 26 min.
maerkater boernehjaelpsdag horsens 1919 utakket Mærkater BØRNEHJÆLPSDAG HORSENS 1919 UTAKKET < 26 min.
maerkater helark krigsfangehjaelp Mærkater Helark KRIGSFANGEHJÆLP < 26 min.
maerkater helark chr x amalienborg 1942 Mærkater Helark CHR X AMALIENBORG 1942 < 26 min.
maerkat dansk exlibris selskab Mærkat DANSK EXLIBRIS SELSKAB < 26 min.
maerkater helark dansk kvindesamfund Mærkater Helark DANSK KVINDESAMFUND < 26 min.
naalemaerker velgoerenhed Nålemærker VELGØRENHED < 26 min.
maerkat spejder fdf landslejr marselisborg 1937 Mærkat Spejder FDF LANDSLEJR MARSELISBORG 1937 < 26 min.
maerkat mod lyset Mærkat MOD LYSET < 26 min.
maerkater kampen mod kraeften naalemaerke 2 klaebemaerker Mærkater KAMPEN MOD KRÆFTEN Nålemærke + 2 Klæbemærker < 26 min.
maerkater lukkemaerker generaldirektoratet Mærkater LUKKEMÆRKER GENERALDIREKTORATET < 26 min.
maerkater Mærkater 14/7/2020 19:16
maerkater reklame Mærkater REKLAME 14/7/2020 19:16
maerkater groenland byvaaben 1945 Mærkater GRØNLAND BYVÅBEN 1945 14/7/2020 19:16
maerkater chr erichsens bog spare maerker Mærkater CHR. ERICHSENS BOG SPARE MÆRKER 14/7/2020 19:16
maerkat taxamotor kompagniet odense slot Mærkat TAXAMOTOR KOMPAGNIET ODENSE SLOT 14/7/2020 19:16
maerkat boernehjaelpsdagen 1954 odense Mærkat BØRNEHJÆLPSDAGEN 1954 ODENSE 14/7/2020 19:16
maerkater kampagnen mod atomvaaben Mærkater KAMPAGNEN MOD ATOMVÅBEN 14/7/2020 19:16
privat jernbane helsingoer hornbaek gilleleje Privat Jernbane HELSINGØR HORNBÆK GILLELEJE 14/7/2020 19:16
frimaerkepenge 1 oere perut foto film FRimærkepenge 1 Øre PERUT FOTO FILM 15/7/2020 19:03
groenland gebyrmaerker Grønland GEBYRMÆRKER 15/7/2020 19:03
groenland cigaret afgiftsmaerke Grønland CIGARET AFGIFTSMÆRKE 15/7/2020 19:03
groenland r etiketter qutdligssat Grønland R-Etiketter QUTDLIGSSAT 15/7/2020 19:03
groenland 1963 sparemaerker 25 oere 1 kr Grønland 1963 SPAREMÆRKER 25 Øre + 1 Kr 15/7/2020 19:03
groenland 1936 sparemaerker Grønland 1936 SPAREMÆRKER 15/7/2020 19:03
amg tysk frankrig allieret militaer maerker AMG TYSK FRANKRIG ALLIERET MILITÆR MÆRKER 15/7/2020 19:03
maerkat lokomotiv personalets hjaelpefond 1927 Mærkat LOKOMOTIV PERSONALETS HJÆLPEFOND 1927 15/7/2020 19:03
maerkat lokomotiv personalets hjaelpefond 1934 Mærkat LOKOMOTIV PERSONALETS HJÆLPEFOND 1934 15/7/2020 19:03
maerkat lokomotiv personalets hjaelpefond 1933 Mærkat LOKOMOTIV PERSONALETS HJÆLPEFOND 1933 15/7/2020 19:03

Viser: 1-30  af  139  linjer

1 2 3 4 5 |

Du har Fuld Returret ved alle fejl eller mangler ikke oplyst på Auktionen. Dog kan der være skønhedsfejl på store lots med mange mærker, især brugte mærkater kan have små tyndheder eller små folder som er almindeliget for denne vare. Men jeg giver fuld tilfredshed eller pengene tilbage. Jeg samfrakter, det vil sige du betaler aldrig mere end 12,- for flere auktioner. Rigtig god bydelyst på dette spændende område af mærkater som bliver mere og mere populært, især i udlandet er interessen stigende og der er stor efterspørgsel på mange Topiske områder. Jeg tager også Paypal.

Opdateret: 13/7/2020 17:09.