QXL.dkSøg19 søgeresultater
Varer til salg af nicelady (5525)
dsb jernbane banepakke foelgesedler m pakke maerker DSB Jernbane BANEPAKKE FØLGESEDLER m. PAKKE MÆRKER 28/1/2021 16:03 0
dsb jernbane 2 stk ilgods fragtbreve til praestoe 1926 DSB Jernbane 2 Stk ILGODS FRAGTBREVE Til PRÆSTØ 1926 28/1/2021 16:03 0
dsb jernbane ilgods fragtbrev aarhus til praestoe 1939 DSB Jernbane ILGODS FRAGTBREV AARHUS Til PRÆSTØ 1939 28/1/2021 16:03 0
dsb jernbane 3 stk fragtbreve viborg til praestoe 1927 DSB Jernbane 3 Stk FRAGTBREVE VIBORG Til PRÆSTØ 1927 28/1/2021 16:03 0
maerkater arbejde adler Mærkater ARBEJDE ADLER 31/1/2021 16:03
sparemaerker bagsvaerd Sparemærker BAGSVÆRD 31/1/2021 16:03
maerkat en prober naeve Mærkat EN PROBER NÆVE 31/1/2021 16:03
maerkat jago kaffe Mærkat JAGO KAFFE 31/1/2021 16:03
maerkater ravnen Mærkater RAVNEN 31/1/2021 16:03
afgiftsmaerke stempelmaerke radio afgift 1926 Afgiftsmærke Stempelmærke RADIO AFGIFT 1926 3/2/2021 17:07 0
afgiftsmaerke stempelmaerke radio afgift 1929 Afgiftsmærke Stempelmærke RADIO AFGIFT 1929 3/2/2021 17:07 0
afgiftsmaerke stempelmaerke radio afgift 1927 Afgiftsmærke Stempelmærke RADIO AFGIFT 1927 3/2/2021 17:07 0
afgiftsmaerke stempelmaerke radio afgift 1928 Afgiftsmærke Stempelmærke RADIO AFGIFT 1928 3/2/2021 17:07 0
groenland gebyrmaerker Grønland GEBYRMÆRKER 7/2/2021 18:40
groenland sparemaerker 1963 Grønland SPAREMÆRKER 1963 7/2/2021 18:40

Viser: 1-19  af  19  linjer

Du har Fuld Returret ved alle fejl eller mangler ikke oplyst på Auktionen. Dog kan der være skønhedsfejl på store lots med mange mærker, især brugte mærkater kan have små tyndheder eller små folder som er almindeliget for denne vare. Men jeg giver fuld tilfredshed eller pengene tilbage. Jeg samfrakter, det vil sige du betaler aldrig mere end 12,- for flere auktioner. Rigtig god bydelyst på dette spændende område af mærkater som bliver mere og mere populært, især i udlandet er interessen stigende og der er stor efterspørgsel på mange Topiske områder. Jeg tager også Paypal.

Opdateret: 26/1/2021 19:54.