QXL.dkSøg4 søgeresultater
Varer til salg af nilfisk8 (532)
super flot 2 kr 1888 Super flot 2 kr 1888. 21/10/2018 19:24 15
stor soelv moent kina 1 dollar yuan uden aar 1920 Stor sølv mønt Kina,1 dollar yuan uden år 1920. 21/10/2018 19:27 1
2,- DKK
paen 2 oere faeroeerne 1941 Pæn 2 øre Færøerne 1941. 21/10/2018 19:30 1
2,- DKK
naesten komplet saet 25 oerer mangler kun 1926 29 33 41 45 Næsten komplet sæt 25 ører,mangler kun 1926+29+33+41+45. 21/10/2018 19:36 2
4,- DKK

Viser: 1-4  af  4  linjer

Opdateret: 20/10/2018 19:19.