QXL.dkSøg9079 søgeresultater
Varer til salg af nrph (55764)
Registreret som: Erhverv
dk porto 17 19 7 25 oere og 1 kr ubrugt DK PORTO 17/19 7,25 ØRE OG 1 KR UBRUGT 21/10/2018 02:23 0
dk 252 266 roede kors 4 blok 10 stk postfrisk DK 252/266 RØDE KORS 4 BLOK 10 STK. POSTFRISK 21/10/2018 15:59 0
dk 178 80 kaeft maerker paa brev med saerstempel DK 178/80 KÆFT MÆRKER PÅ BREV MED SÆRSTEMPEL 21/10/2018 15:59 0
dk helsag aerogram ae 21 oplag 32 1 90 oere fl kuffert DK HELSAG AEROGRAM AE 21 OPLAG 32 1/90 ØRE FL. KUFFERT 21/10/2018 15:59 0
dk 373 uf fdc groenlands fonden enkelt 4blok DK 373 UF FDC GRØNLANDS FONDEN ENKELT+ 4BLOK 21/10/2018 15:59 0
liechtenstein 1479 400 aar fyrste stemplet blok LIECHTENSTEIN 1479 400 ÅR FYRSTE STEMPLET BLOK 21/10/2018 15:59 0
dk 380 x verdensflygtning variant afskaaret m postfrisk DK 380 X VERDENSFLYGTNING VARIANT AFSKÅRET M POSTFRISK 21/10/2018 15:59 0
dk 624 4blok brev med saerstempel lyngby postkontor DK 624 + 4BLOK BREV MED SÆRSTEMPEL LYNGBY POSTKONTOR 21/10/2018 15:59 0
dk 863 ringe julemaerke 86 brev med saerstempel ringe DK 863 + RINGE JULEMÆRKE 86 BREV MED SÆRSTEMPEL RINGE 21/10/2018 15:59 0
rusland 261 columbus 500 aar usa sejl skibe postfrisk blok RUSLAND 261 COLUMBUS 500 aaR USA SEJL SKIBE POSTFRISK BLOK 21/10/2018 15:59 0
state of oman 10 blok fisk 15 vi 1972 stemplet STATE OF OMAN 10 BLOK FISK 15 VI 1972 STEMPLET 21/10/2018 15:59 0
fn wien 165 68 truede dyr stemplet 4 blok FN WIEN 165/68 TRUEDE DYR STEMPLET 4 BLOK 21/10/2018 15:59 0
schweiz 469 blomst 20 pro juventute 1945 brev afs SCHWEIZ 469 BLOMST 20 PRO JUVENTUTE 1945 BREV AFS 21/10/2018 15:59 0
dk hs 11 haefte blok postfrisk DK HS 11 HÆFTE BLOK POSTFRISK 21/10/2018 15:59 0
portugal 2071 72 fn 50 aar jub postfrisk PORTUGAL 2071/72 FN 50 ÅR JUB. POSTFRISK 21/10/2018 15:59 0
16,- DKK
brasilien 2703 06 sport olympiade 96 atlanta usa postfrisk BRASILIEN 2703/06 SPORT OLYMPIADE 96 ATLANTA USA POSTFRISK 21/10/2018 15:59 0
suriname 478 81 boerneforsog 1965 postfrisk SURINAME 478/81 BØRNEFORSOG 1965 POSTFRISK 21/10/2018 15:59 0
dk 199 202 3 uds stjernestempel hansted 0491 thisted DK 199+202/3 UDS. STJERNESTEMPEL HANSTED ( 0491 THISTED) 21/10/2018 15:59 0
dk 35 c stjerne stemplel hjortshoej 0547 loegten DK 35 C STJERNE STEMPLEL HJORTSHØJ ( 0547 LØGTEN) 21/10/2018 15:59 0
rusland 522 26 sport olympiade 96 atlanta postfrisk RUSLAND 522/26 SPORT OLYMPIADE 96 ATLANTA POSTFRISK 21/10/2018 15:59 0
18,- DKK
usa canal zone 72 89 luftpost brev 26nov37 via new york USA CANAL ZONE 72+89 LUFTPOST BREV 26NOV37 VIA NEW YORK 21/10/2018 15:59 0
dk helsag korsbaand xb 43 oplag 2j 5 oere 2 oere 197 afs DK HELSAG KORSBÅND XB 43 OPLAG 2J 5 ØRE + 2 ØRE 197 AFS. 21/10/2018 15:59 0
dk helsag k kort kk37 oplag 41e 10 oere ubrugt fattige DK HELSAG K.KORT KK37 OPLAG 41E 10 ØRE UBRUGT - FATTIGE 21/10/2018 15:59 0
dk 201a 8 oere sendt som forretningspapirer koebenhavn DK 201a 8 ØRE SENDT SOM FORRETNINGSPAPIRER KØBENHAVN 21/10/2018 15:59 0
schweiz 395 50 rp luftpost brev afs bassel 17 1 46 til SCHWEIZ 395 50 RP. LUFTPOST BREV AFS. BASSEL 17,1,46 TIL 21/10/2018 15:59 0
dk 205 25 oere karevel stemplet roskilde 3 4 1934 DK 205 25 ØRE KAREVEL STEMPLET ROSKILDE 3,4,1934 21/10/2018 15:59 0
schweiz 1045 48 pro patria brev afs grosswangen SCHWEIZ 1045/48 PRO PATRIA BREV AFS GROSSWANGEN 21/10/2018 15:59 0
san marino 40 monte titano 40 cts postfrisk SAN MARINO 40 MONTE TITANO 40 CTS. POSTFRISK 21/10/2018 15:59 0
48,- DKK
macau 480 85 psychiatrie symposium postfrisk MACAU 480/85 PSYCHIATRIE SYMPOSIUM POSTFRISK 21/10/2018 15:59 0
ungarn z 1336 helsag postkort 5 filler afs skilos UNGARN ( Z 1336) HELSAG POSTKORT 5 FILLER AFS SKILOS 21/10/2018 15:59 0

Viser: 1-30  af  9079  linjer

Opdateret: 20/10/2018 20:04.