QXL.dkSøg5966 søgeresultater
Varer til salg af nrph (55422)
Registreret som: Erhverv
tyskland bayern 175 77 provisior 1920 stemplet TYSKLAND BAYERN 175/77 PROVISIOR 1920 STEMPLET 25/6/2018 16:21 0
38,- DKK
dk z 1448 julekort nisserne nyder et par glas oel DK ( Z 1448) JULEKORT NISSERNE NYDER ET PAR GLAS ØL 25/6/2018 16:21 0
bornholm z 255 kystparti ved hammershus ruiner BORNHOLM ( Z 255) KYSTPARTI VED HAMMERSHUS RUINER 25/6/2018 16:21 0
bornholm z 256 hammershus ruiner fra havsiden BORNHOLM ( Z 256) HAMMERSHUS RUINER FRA HAVSIDEN 25/6/2018 16:21 0
dk helark julemaerke 1980 lions fuglebjerg postfrisk DK HELARK JULEMÆRKE 1980 LIONS FUGLEBJERG POSTFRISK 25/6/2018 16:21 0
bornholm oesterlars kirke BORNHOLM ØSTERLARS KIRKE 25/6/2018 16:21 0
spanien 2570 sorttryk espamer 80 SPANIEN 2570 SORTTRYK ESPAMER 80 25/6/2018 16:21 0
spanien 2571 gobelin fra gerona postfrisk blok SPANIEN 2571 GOBELIN FRA GERONA POSTFRISK BLOK 25/6/2018 16:21 0
17,- DKK
graekenland 1645 46 cept 1986 natur postfrisk par GRÆKENLAND 1645/46 CEPT 1986 NATUR POSTFRISK PAR 25/6/2018 16:21 0
16,- DKK
graekenland 1741 42 cept 1989 legetoej postfrisk GRÆKENLAND 1741/42 CEPT 1989 LEGETØJ POSTFRISK 25/6/2018 16:21 0
17,- DKK
graekenland 1741d 42d 4 stribe cept 1989 legetoej stemplet GRÆKENLAND 1741D/42D 4 STRIBE CEPT 1989 LEGETØJ STEMPLET 25/6/2018 16:21 0
graekenland 1741a 42a haefte cept 1989 legetoej stemplet GRÆKENLAND 1741A/42A HÆFTE CEPT 1989 LEGETØJ STEMPLET 25/6/2018 16:21 0
spanien 1305 18 sport postfrisk SPANIEN 1305/18 SPORT POSTFRISK 25/6/2018 16:21 0
26,- DKK
w rttemberg 56 56b stemplet ob tilmaerker WÜRTTEMBERG 56 + 56b STEMPLET OB. TILMÆRKER 25/6/2018 16:22 1
irland 383 86 blomster postfrisk IRLAND 383/86 BLOMSTER POSTFRISK 25/6/2018 16:22 0
san marino 373 74 luftpost 1947 postfrisk SAN MARINO 373/74 LUFTPOST 1947 POSTFRISK 25/6/2018 16:22 0
sverige 682 86 stribe landskaber porlarcirklen postfrisk SVERIGE 682/86 STRIBE LANDSKABER PORLARCIRKLEN POSTFRISK 25/6/2018 16:22 0
skandinavien aar 2004 nordisk mytologi moede i valhala SKANDINAVIEN ÅR 2004 NORDISK MYTOLOGI MØDE I VALHALA 25/6/2018 16:22 0
frankrig maerkat 0 20 nf quinzanie 1961 postfrisk FRANKRIG MÆRKAT 0,20 NF QUINZANIE 1961 POSTFRISK 25/6/2018 16:22 0
san marino 303 04 raadhuset 50 aar luftpost postfrisk SAN MARINO 303/04 RÅDHUSET 50 ÅR LUFTPOST POSTFRISK 25/6/2018 16:22 0
jugoslavien 1227 lenin 50 aar rev postfrisk blok JUGOSLAVIEN 1227 LENIN 50 ÅR REV. POSTFRISK BLOK 25/6/2018 16:22 0
18,- DKK
dk maerkat bording 35 tag til jyderup DK MÆRKAT BORDING 35 TAG TIL JYDERUP 25/6/2018 16:22 0
dk maerkat bording 708 besoeg moens klint DK MÆRKAT BORDING 708 BESØG MØNS KLINT 25/6/2018 16:22 0
dk maerkat bording 513 poul larsen svendborg DK MÆRKAT BORDING 513 POUL LARSEN SVENDBORG 25/6/2018 16:22 0
dk maerkat bording 238 a bryggergaardens kolde bord DK MÆRKAT BORDING 238 A BRYGGERGAARDENS KOLDE BORD 25/6/2018 16:22 0
dk maerkater bip 12300 13142 roede kors 1962 63 65 66 DK MÆRKATER BIP 12300 -13142 RØDE KORS 1962-63-65/66 25/6/2018 16:22 0
schweiz parti soldater maerkater aar 1939 40 ii vk paa SCHWEIZ PARTI SOLDATER MÆRKATER ÅR 1939/40 II. VK. PÅ 25/6/2018 16:22 0
polen ii vk 10 stk lejerpost woldenberg dobiegniew POLEN II. VK. 10 STK. LEJERPOST WOLDENBERG ( DOBIEGNIEW) 25/6/2018 16:22 0
vatikanet parti aar 1979 81 759 83 791 811 postfrisk VATIKANET PARTI ÅR 1979/81 759/83+791/811 POSTFRISK 25/6/2018 16:22 0
sverige insatt maerker post sparbank 20 stk i vaerdier SVERIGE INSATT MÆRKER POST SPARBANK 20 STK. I VÆRDIER 25/6/2018 16:22 0

Viser: 1-30  af  5966  linjer

Opdateret: 25/6/2018 05:48.