QXL.dkSøg9830 søgeresultater
Varer til salg af nrph (58520)
Registreret som: Erhverv
rumaenien z 1334 564 brevafs cluj til lugoj 23 1 40 RUMÆNIEN ( Z 1334) 564 BREVAFS CLUJ - TIL LUGOJ 23,1,40 < 45 min. 0
rumaenien z 1335 helsag kuvert 55 bani julemanden i RUMÆNIEN ( Z 1335) HELSAG KUVERT 55 BANI JULEMANDEN I < 45 min. 0
albanien z 1650 765 69 olympiade sport 64 ubrugt ALBANIEN ( Z 1650) 765/69 OLYMPIADE SPORT 64 UBRUGT < 45 min. 0
kenya 699 702 wwf 97 fisk postfrisk KENYA 699/702 WWF 97 FISK POSTFRISK < 45 min. 0
sudan 471 74 wwf 94 aesler dyr postfrisk SUDAN 471/74 WWF 94 ÆSLER DYR POSTFRISK < 45 min. 0
norge 755 782 maxi kort norwex 80 med maerker og NORGE 755+782 MAXI KORT NORWEX 80 MED MÆRKER OG < 45 min. 0
parti ved frederiksdal to baade i kanalen PARTI VED FREDERIKSDAL - TO BÅDE I KANALEN - < 45 min. 0
dk 718 brev med sidste dags stempel for horne fyn faaborg DK 718 BREV MED SIDSTE DAGS STEMPEL FOR HORNE FYN (FAABORG) < 46 min. 1
britisk post tanger 14 kroning georgs ubrugt BRITISK POST TANGER 14 KRONING GEORGS UBRUGT < 46 min. 1
12,- DKK
dk 785 brev med lokal julemaerke ringe 1983 lions DK 785 BREV MED LOKAL JULEMÆRKE RINGE 1983 LIONS < 46 min. 0
dk helsag eb 86 oplag 110 h 199 som soendags kort DK HELSAG EB 86 OPLAG 110 H + 199 SOM SØNDAGS KORT < 46 min. 0
oestrig sporvogne ved universitetet i wien ØSTRIG SPORVOGNE VED UNIVERSITETET I WIEN < 46 min. 0
dk maerkat il det foerste frimaerke danmark 1 apr 1851 DK MÆRKAT IL. DET FØRSTE FRIMÆRKE DANMARK 1 APR.1851 < 46 min. 0
albanien 1627 maleri postfrisk blok ALBANIEN 1627 MALERI POSTFRISK BLOK < 46 min. 0
18,- DKK
ungarn 1781 rumfart glenn gargarin stemplet blok UNGARN 1781 RUMFART GLENN GARGARIN STEMPLET BLOK < 46 min. 0
uruguay 887 88 fn flygtningsaar 1960 ubrugt URUGUAY 887/88 FN FLYGTNINGSÅR 1960 UBRUGT < 46 min. 0
ungarn 1997 2021 sport keglespil og basketball postfrisk UNGARN 1997+2021 SPORT KEGLESPIL OG BASKETBALL POSTFRISK < 46 min. 0
bulgarien 2085 95 vinter olympiade 72 sport stemplet BULGARIEN 2085/95 VINTER OLYMPIADE 72 SPORT STEMPLET < 46 min. 0
bulgarien 2019 biokemisk kongres postfrisk BULGARIEN 2019 BIOKEMISK KONGRES POSTFRISK < 46 min. 0
13,- DKK
tyskland 662 sportfest12 pf brev afs kassel 7 30 8 38 TYSKLAND 662 SPORTFEST12 PF. BREV AFS KASSEL 7. 30,8,38 < 46 min. 0
bayern helsag korsbaand s 7 3 pf afs m nchen BAYERN HELSAG KORSBÅND S 7 3 PF. AFS MÜNCHEN < 46 min. 0
dk 765 766 brev afs svendborg 15 10 83 til canada DK 765+766 BREV AFS SVENDBORG 15,10,83 TIL CANADA < 46 min. 0
dk 459 511 retur brev fra juguslavien afs svendborg DK 459+511 RETUR BREV FRA JUGUSLAVIEN AFS SVENDBORG < 46 min. 0
dk 617 tryksag afs svendborg 1 maj 77 med tms 573 13 DK 617 TRYKSAG AFS SVENDBORG 1 MAJ 77 MED TMS 573, 13 < 46 min. 0
dk 617 tryksag afs svendborg 1 sept 77 med tms 578 4 DK 617 TRYKSAG AFS SVENDBORG 1 SEPT 77 MED TMS 578, 4 < 46 min. 0
nykoebing falster parti fra havnen NYKØBING FALSTER PARTI FRA HAVNEN < 46 min. 0
hane bro over aaen HANE : BRO OVER ÅEN < 46 min. 0
fruen og herren i stuen ca aar 1915 foto kort FRUEN OG HERREN I STUEN CA ÅR 1915 ( FOTO KORT ) < 46 min. 0
maribo ved noerresoe MARIBO VED NØRRESØ < 46 min. 0
dk helsag eb 54 oplag 14 h 15 oere chr afs koebenhavn DK HELSAG EB 54 OPLAG 14 -H 15 ØRE CHR. AFS KØBENHAVN < 46 min. 0

Viser: 1-30  af  9830  linjer

Opdateret: 3/12/2020 15:37.