QXL.dkSøg8664 søgeresultater
Varer til salg af nrph (57363)
Registreret som: Erhverv
rusland 1830 unesco wiangel oeerne fauna postfrisk RUSLAND 1830 UNESCO WIANGEL ØERNE FAUNA POSTFRISK 29/3/2020 13:42 1
24,- DKK
rusland 1724 mariehamm aaland 150 aar postfrisk blok RUSLAND 1724 MARIEHAMM ÅLAND 150 ÅR POSTFRISK BLOK 29/3/2020 13:42 1
usa postfrisk lille parti aar 2001 bla blomster love USA POSTFRISK LILLE PARTI ÅR 2001 BLA. BLOMSTER -LOVE- 29/3/2020 13:42 1
dk frederik ix 1948 1960 komplet saet postfrisk DK FREDERIK IX 1948 - 1960 KOMPLET SÆT POSTFRISK 29/3/2020 13:42 0
dk porto 28 29 brugt paa debetseddel b57 1 57 1 25 a2 DK PORTO 28+29 BRUGT PÅ DEBETSEDDEL ( B57 (1-57 1/25 A2) 29/3/2020 13:42 0
dk porto 28 31 38 brugt paa debetseddel b 57 9 48 b7 DK PORTO 28,31,38 BRUGT PÅ DEBETSEDDEL ( B 57 -9-48-B7) 29/3/2020 13:42 0
dk julemaerke 1925 vinter landskab postfrisk DK JULEMÆRKE 1925 VINTER LANDSKAB POSTFRISK 29/3/2020 13:42 0
dk 77 brevstykke med tms 59 skive besoeg ungskuet i skive DK 77 BREVSTYKKE MED TMS 59 SKIVE BESØG UNGSKUET I SKIVE 29/3/2020 13:42 0
holland 723 27 boerneforsog 1958 postfrisk HOLLAND 723/27 BØRNEFORSOG 1958 POSTFRISK 29/3/2020 13:42 0
irland 322 23 eu golf mesterskab postfrisk IRLAND 322/23 EU GOLF MESTERSKAB POSTFRISK 29/3/2020 13:42 0
16,- DKK
marokko nord zone 16 21 26 27 29 postfrisk MAROKKO NORD ZONE 16/21+26+27/29 POSTFRISK 29/3/2020 13:42 0
niger 941 44 wwf 85 dyr antilope postfrisk NIGER 941/44 WWF 85 DYR ANTILOPE POSTFRISK 29/3/2020 13:42 0
dk 686 688 689 landskabsserie paa adressekort vaerdi DK 686,688,689 LANDSKABSSERIE PÅ ADRESSEKORT VÆRDI 29/3/2020 13:42 0
dk 753 mfl anbefalet brev afs haastrup faaborg til frankrig DK 753 MFL ANBEFALET BREV AFS HÅSTRUP FÅBORG TIL FRANKRIG 29/3/2020 13:42 0
dk 279 x3 35 oere chr brev til usa afs koebenhavn 2 DK 279 X3 35 ØRE CHR. BREV TIL USA AFS KØBENHAVN 2. 29/3/2020 13:42 0
paraguay 4225 28 fdc wwf 88 dyr PARAGUAY 4225/28 FDC WWF 88 DYR 29/3/2020 13:42 0
niger 941 44 fdc wwf 1985 dyr antilope NIGER 941/44 FDC WWF 1985 DYR ANTILOPE 29/3/2020 13:42 0
10 kuverter fdc telefon i 100 aar usa england canada 10 KUVERTER FDC TELEFON I 100 ÅR USA - ENGLAND- CANADA- 29/3/2020 13:42 0
dk 276 julemaerke 1943 brev afs ringe 22 12 43 DK 276 + JULEMÆRKE 1943 BREV AFS RINGE 22,12,43 29/3/2020 13:42 0
kina taiwan 1738 41 landskab malerier postfrisk KINA TAIWAN 1738/41 LANDSKAB MALERIER POSTFRISK 29/3/2020 13:42 0
ungarn 3943 46 morderne kunst malerier postfrisk UNGARN 3943/46 MORDERNE KUNST MALERIER POSTFRISK 29/3/2020 13:42 0
dk haefte s 19 10 kr koebenhavnerserien postfrisk DK HÆFTE S 19 10 KR KØBENHAVNERSERIEN POSTFRISK 29/3/2020 13:42 0
liechtenstein 1110 hyldelst malerie postfrisk LIECHTENSTEIN 1110 HYLDELST MALERIE POSTFRISK 29/3/2020 13:42 0
17,- DKK
csr 70 b typeii 200 postfrisk CSR 70 B TYPEII. 200 POSTFRISK 29/3/2020 13:42 0
csr 135 44 rep 10 aar stemplet slot landskab stemplet CSR 135/44 REP. 10 ÅR STEMPLET SLOT LANDSKAB STEMPLET 29/3/2020 13:42 0
36,- DKK
aalborg musik i frederikskilde aar 1907 AALBORG MUSIK I FREDERIKSKILDE - ÅR 1907- 29/3/2020 13:42 0
tyskland 1304 07 velgoerenhed 60 eventyr roedhaette TYSKLAND 1304/07 VELGØRENHED 60 EVENTYR RØDHÆTTE 29/3/2020 13:42 0
england 899 903 sevaerdigheder london postfrisk ENGLAND 899/903 SEVÆRDIGHEDER LONDON POSTFRISK 29/3/2020 13:42 0
polen 1154 63 forhistoriske dyr ubrugt stemplet POLEN 1154/63 FORHISTORISKE DYR UBRUGT/STEMPLET 29/3/2020 13:42 0
england 1786 90 1621 30 32 haefte blokke eu fodbold 1996 ENGLAND 1786/90 +1621,30,32 HÆFTE BLOKKE EU FODBOLD 1996 29/3/2020 13:42 0

Viser: 1-30  af  8664  linjer

Opdateret: 28/3/2020 23:01.