QXL.dkSøg5135 søgeresultater
Varer til salg af nrph (56322)
Registreret som: Erhverv
england 1787 1790 5 kuverter med saerstempler ang eu ENGLAND 1787+1790 5 KUVERTER MED SÆRSTEMPLER ANG. EU 26/3/2019 14:44 0
faeroeerne 15 17 fdc i 4 blokke selvstendighed FÆRØERNE 15/17 FDC I 4 BLOKKE SELVSTENDIGHED 26/3/2019 14:44 0
groenland fdc 266 74 50 aar befrielsen blokke GRØNLAND FDC 266/74 50 ÅR BEFRIELSEN BLOKKE 26/3/2019 14:44 0
england 1786 90 1621 30 32 haefte blokke eu fodbold 1996 ENGLAND 1786/90 +1621,30,32 HÆFTE BLOKKE EU FODBOLD 1996 26/3/2019 14:44 0
faeroeerne fdc 1 14 brugs udgaver enkelt FÆRØERNE FDC 1/14 BRUGS UDGAVER ENKELT 26/3/2019 14:44 0
norge aar 1987 komplet postfrisk 963 84c NORGE ÅR 1987 KOMPLET POSTFRISK ( 963/84C ) 26/3/2019 14:44 0
73,- DKK
dk 1115a 15b haefte blok sport stemplet DK 1115A/15B HÆFTE BLOK SPORT STEMPLET 26/3/2019 14:44 0
dk 1090a 90b haefte blok dk smaaoeer stemplet DK 1090A/90B HÆFTE BLOK DK SMÅØER STEMPLET 26/3/2019 14:44 0
tyskland 645 hitler reichsparteitag n rnberg stemplet TYSKLAND 645 HITLER REICHSPARTEITAG NÜRNBERG STEMPLET 26/3/2019 14:44 0
135,- DKK
dk julemaerke helark 2015 hvilke postbud en due selvkl DK JULEMÆRKE HELARK 2015 HVILKE POSTBUD EN DUE SELVKL. 26/3/2019 14:44 0
england fdc 1786 90 eu fodbold 1996 ENGLAND FDC 1786/90 EU. FODBOLD 1996 26/3/2019 14:44 0
dk 283 z roede kors variant lavt overtryk postfrisk DK 283 Z RØDE KORS VARIANT LAVT OVERTRYK POSTFRISK 26/3/2019 14:44 0
dk 889 hafnia 87 blok iv posthus tog parti paa 5 stk DK 889 HAFNIA 87 BLOK IV POSTHUS TOG PARTI PÅ 5 STK. 26/3/2019 14:44 0
185,- DKK
dk 625 hafnia 76 et kobbel heste parti paa 20 stk postfrisk DK 625 HAFNIA 76 ET KOBBEL HESTE PARTI PÅ 20 STK POSTFRISK 26/3/2019 14:44 0
185,- DKK
dk 1206 foraarsbebudere stemplet blok DK 1206 FORÅRSBEBUDERE STEMPLET BLOK 26/3/2019 14:44 0
18,- DKK
dk 888 89 hafnia iv blok stemplet DK 888/89 HAFNIA IV BLOK STEMPLET 26/3/2019 14:44 0
dk 827 852 869 hafnia 87 saet stemplet maerker fra blokne DK 827,852,869 HAFNIA 87 SÆT STEMPLET MÆRKER FRA BLOKNE 26/3/2019 14:44 0
dk 262a 6 8 prov type i stemplet DK 262a 6/8 PROV. TYPE I. STEMPLET 26/3/2019 14:44 0
dk 234 5 oere fra dybboel blok stemplet DK 234 5 ØRE FRA DYBBØL BLOK STEMPLET 26/3/2019 14:44 0
dk 216 20 luftpost 1934 stemplet saet DK 216/20 LUFTPOST 1934 STEMPLET SÆT 26/3/2019 14:44 0
dk 202a 10 oere type i stemplet DK 202a 10 ØRE TYPE I, STEMPLET 26/3/2019 14:44 0
dk 6 stk 10 kr automat frimaerke haefter c1 c3 c5 c8 c12 c17 DK 6 STK 10 KR AUTOMAT FRIMÆRKE HÆFTER C1,C3,C5,C8,C12,C17 26/3/2019 14:44 0
135,- DKK
dk 10 kr haefte hs3 4 5 oplag h20 h22 h23 postfrisk DK 10 KR HÆFTE HS3,4,5 OPLAG H20,H22,H23 POSTFRISK 26/3/2019 14:44 0
dk 1604 natur fauna fyns hoved stemplet blok DK 1604 NATUR FAUNA FYNS HOVED STEMPLET BLOK 26/3/2019 14:44 0
dk maerkat fn stoet kvinder i u landene DK MÆRKAT FN STØT KVINDER I U- LANDENE 26/3/2019 14:44 0
norge aar 1985 komplet postfrisk 926 944c NORGE ÅR 1985 KOMPLET POSTFRISK ( 926/944C ) 26/3/2019 14:44 0
guernsey 1009 14 blok gue gb 800 aar postfrisk GUERNSEY 1009/14 BLOK GUE- GB. 800 ÅR POSTFRISK 26/3/2019 14:44 0
24,- DKK
guernsey 1241 200 aar darwin dyr postfrisk blok GUERNSEY 1241 200 ÅR DARWIN DYR POSTFRISK BLOK 26/3/2019 14:44 0
island 980 frim dag 2001 landskab postfrisk blok ISLAND 980 FRIM DAG 2001 LANDSKAB POSTFRISK BLOK 26/3/2019 14:44 0

Viser: 1-30  af  5135  linjer

Opdateret: 26/3/2019 08:14.