QXL.dkSøg7727 søgeresultater
Varer til salg af nrph (58120)
Registreret som: Erhverv
sverige 246 25 oere gustav paent stemplet gnosj 1 8 38 SVERIGE 246 25 ØRE GUSTAV PÆNT STEMPLET GNOSJÖ 1,8,38 20/9/2020 13:01 0
finland 3 maerkater diverse velgoerenhed ubrugt FINLAND 3 MÆRKATER DIVERSE VELGØRENHED - UBRUGT- 20/9/2020 13:01 0
holland 268 71 boerneforsog 1933 stemplet HOLLAND 268/71 BØRNEFORSOG 1933 STEMPLET 20/9/2020 13:01 0
tyrkiet 2395 100 aar kemal atat rks postfrisk blok TYRKIET 2395 100 ÅR KEMAL ATATÜRKS POSTFRISK BLOK 20/9/2020 13:01 0
38,- DKK
england 89 4 stk 2 p vicktoria med perfin stemplet ENGLAND 89 4 STK 2½ P. VICKTORIA MED PERFIN STEMPLET 20/9/2020 13:01 0
holland 2662 cept 2009 brev til dk afs zwolle 5 1 10 HOLLAND 2662 CEPT 2009 BREV TIL DK AFS ZWOLLE 5,1,10 20/9/2020 13:01 0
zambia fdc wwf 438 41 dyr hjorte ZAMBIA FDC WWF 438/41 DYR HJORTE 20/9/2020 13:01 0
finland z 1117 helsag postkort p 44 10 10 loeve sendt FINLAND ( Z 1117) HELSAG POSTKORT P 44 10 +10 LØVE SENDT 20/9/2020 13:01 0
belgien z 1093 fdc 1340 41 cept 1963 afstemplet 4 fors BELGIEN ( Z 1093) FDC 1340/41 CEPT 1963 AFSTEMPLET 4 FORS. 20/9/2020 13:01 0
england 288 10 pence elizabeth postfrisk ENGLAND 288 10 PENCE ELIZABETH POSTFRISK 20/9/2020 13:01 0
holland 767 71 boerneforsog 61 ubrugt HOLLAND 767/71 BØRNEFORSOG 61 UBRUGT 20/9/2020 13:01 0
england 89 parti paa 18 stk 2 p vicktoria paent stemplet ENGLAND 89 PARTI PÅ 18 STK. 2½ P. VICKTORIA PÆNT STEMPLET 20/9/2020 13:01 0
frankrig 978 991 75 fr sport brev til usa afs paris FRANKRIG 978+991 75 FR. SPORT BREV TIL USA AFS. PARIS 20/9/2020 13:01 0
graekenland helsag postkort p 3 ubrugt GRÆKENLAND HELSAG POSTKORT P 3 UBRUGT 20/9/2020 13:01 0
frankrig helsag postkort p 7 2 stk sendt til tyskland FRANKRIG HELSAG POSTKORT P 7 2 STK. SENDT TIL TYSKLAND 20/9/2020 13:01 0
sverige helsag brevkort p 7 6 oere afs norrk ping 4 8 80 SVERIGE HELSAG BREVKORT P 7 6 ØRE AFS NORRKÖPING 4,8,80 20/9/2020 13:01 0
sverige gelsag tjenste brevkort dp8 5 oere tryk 1217 ubrugt SVERIGE GELSAG TJENSTE BREVKORT DP8 5 ØRE TRYK 1217 UBRUGT 20/9/2020 13:01 0
england 899 903 sevaerdigheder london postfrisk ENGLAND 899/903 SEVÆRDIGHEDER LONDON POSTFRISK 20/9/2020 13:01 0
norge parti aar 1990 postfrisk 1035 49 NORGE PARTI ÅR 1990 POSTFRISK 1035/49 20/9/2020 13:01 0
52,- DKK
dk 27 b 27by 16 oere 16 stk stemplet DK 27 B + 27BY 16 ØRE 16 STK STEMPLET 20/9/2020 13:02 0
dk 4 brev afs kjoebenhavn 1856 23 6 til helsingoer DK 4 BREV AFS KJØBENHAVN 1856 23,6 TIL HELSINGØR 20/9/2020 13:02 0
norge helsag brevkort p26 5 oere afs kristiania 11 6 1886 NORGE HELSAG BREVKORT P26 5 ØRE AFS KRISTIANIA 11,6,1886 20/9/2020 13:02 0
monaco 372 75 76 78 381 daglig maerker postfrisk MONACO 372,75/76,78,381 DAGLIG MÆRKER POSTFRISK 20/9/2020 13:02 0
monaco 387 a 8 fr forannulleret postfrisk MONACO 387 a 8 FR. FORANNULLERET POSTFRISK 20/9/2020 13:02 0
42,- DKK
monaco 382 85 388 390 91 landskaber postfrisk MONACO 382/85+388-390/91 LANDSKABER POSTFRISK 20/9/2020 13:02 0
dk helsag aerogram ea 21 oplag 32 1 kr 90 oere fl kuffert DK HELSAG AEROGRAM EA 21 OPLAG 32 1 KR/90 ØRE FL KUFFERT 20/9/2020 13:02 0
tyskland preusen 5 3 slb med nr stempel 258 TYSKLAND PREUSEN 5 3 SLB. MED NR STEMPEL 258 20/9/2020 13:02 0
tyskland w rttemberg 76 50 pf stemplet TYSKLAND WÜRTTEMBERG 76 50 PF. STEMPLET 20/9/2020 13:02 0
guinea ecu 920 26 blomster australien postfrisk GUINEA ECU. 920/26 BLOMSTER AUSTRALIEN POSTFRISK 20/9/2020 13:02 0
guinea euc 1573 79 roser blomster postfrisk GUINEA EUC. 1573/79 ROSER BLOMSTER POSTFRISK 20/9/2020 13:02 0

Viser: 1-30  af  7727  linjer

Opdateret: 20/9/2020 04:05.