QXL.dkSøg8154 søgeresultater
Varer til salg af nrph (54704)
Registreret som: Erhverv
schweiz 547 50 brev forbundfest 1950afs yverdon 7xi50 SCHWEIZ 547/50 BREV FORBUNDFEST 1950AFS YVERDON 7XI50 19/12/2017 14:04 0
singapore 613 14 5 10 turist ii stemplet SINGAPORE 613/14 5+10 $ TURIST II. STEMPLET 19/12/2017 14:04 0
hong kong 598 5 el 100 aar stemplet HONG KONG 598 5 $ EL 100 ÅR STEMPLET 19/12/2017 14:04 0
17,- DKK
hong kong 614 5 hoejskole stemplet HONG KONG 614 5 $ HØJSKOLE STEMPLET 19/12/2017 14:04 0
hong kong 310 12 festival stemplet HONG KONG 310/12 FESTIVAL STEMPLET 19/12/2017 14:04 0
34,- DKK
seychellerne 362 65 fugle fauna stemplet SEYCHELLERNE 362/65 FUGLE FAUNA STEMPLET 19/12/2017 14:04 0
canada 2164 5 elsdyr stemplet CANADA 2164 5 $ ELSDYR STEMPLET 19/12/2017 14:04 0
tyskland memel 97 106 luftpost iii 1922 stemplet saet TYSKLAND MEMEL 97/106 LUFTPOST III. 1922 STEMPLET SÆT 19/12/2017 14:04 0
450,- DKK
frederik viii familie samlet foto kort FREDERIK VIII FAMILIE SAMLET ( FOTO KORT) 19/12/2017 14:04 0
taarbaek strandvejen ved pension f nss TAARBÆK STRANDVEJEN VED PENSION FÖNSS 19/12/2017 14:04 0
silkeborg parti fra lunden SILKEBORG PARTI FRA LUNDEN 19/12/2017 14:04 0
silkeborg torvet aar 1938 SILKEBORG TORVET ÅR 1938 19/12/2017 14:04 0
silkeborg luftfoto SILKEBORG LUFTFOTO 19/12/2017 14:04 0
aalborg limfjordsbroen aar 1940 AALBORG LIMFJORDSBROEN - ÅR 1940 - 19/12/2017 14:04 0
aalborg udsigt fra skovbakken aar 1939 AALBORG UDSIGT FRA SKOVBAKKEN - ÅR 1939 - 19/12/2017 14:04 0
svinkloev slette aa SVINKLØV SLETTE AA 19/12/2017 14:04 0
juelsminde svanedammen to svaner JUELSMINDE - SVANEDAMMEN - TO SVANER - 19/12/2017 14:04 0
svendborg parti fra thuroe SVENDBORG PARTI FRA THURØ 19/12/2017 14:06 1
16,- DKK
e h 3 blomster i vase E H. 3 BLOMSTER I VASE 19/12/2017 14:06 0
tegnet kort pigen marguerite TEGNET KORT : PIGEN MARGUERITE - 19/12/2017 14:06 0
tegnet kort pige med krukke TEGNET KORT: PIGE MED KRUKKE 19/12/2017 14:06 0
der strikkes og laeses ved bordet sorttryk DER STRIKKES OG LÆSES VED BORDET - SORTTRYK - 19/12/2017 14:06 0
smilende lille dreng SMILENDE LILLE DRENG 19/12/2017 14:06 0
m luther ein feste burg ist unser gott M. LUTHER : EIN FESTE BURG IST UNSER GOTT 19/12/2017 14:06 0
tyskland meihner richter luther auf der wartburg TYSKLAND MEIHNER RICHTER: LUTHER AUF DER WARTBURG 19/12/2017 14:06 0
frankrig paris la nuit la tour eiffel illuminee aften FRANKRIG PARIS LA NUIT LA TOUR EIFFEL ILLUMINEE - AFTEN - 19/12/2017 14:06 0
frankrig paris le pavillion primauera du printemps FRANKRIG PARIS ? - LE PAVILLION PRIMAUERA DU PRINTEMPS 19/12/2017 14:06 0
tyskland n rnberg am henkersteg TYSKLAND NÜRNBERG AM HENKERSTEG 19/12/2017 14:06 0
tyskland n rnberg an den kasematten TYSKLAND NÜRNBERG AN DEN KASEMATTEN 19/12/2017 14:06 0
tyskland dresden altmarkt TYSKLAND DRESDEN ALTMARKT 19/12/2017 14:06 0

Viser: 1-30  af  8154  linjer

Opdateret: 18/12/2017 21:21.