QXL.dkSøg8997 søgeresultater
Varer til salg af nrph (57891)
Registreret som: Erhverv
koebenhavn rundetaarn KØBENHAVN RUNDETAARN < 58 min. 0
oerbaek glorup have aar 1917 ØRBÆK GLORUP HAVE - ÅR 1917 - < 58 min. 0
svendborg taasinge bjerreby kirke SVENDBORG TAASINGE BJERREBY KIRKE < 58 min. 0
svendborg christiansminde blik mod broen SVENDBORG CHRISTIANSMINDE - BLIK MOD BROEN - < 58 min. 0
gamle nisse ser paa julenedet GAMLE NISSE SER PÅ JULENEDET < 58 min. 0
julemanden betrakter boerne JULEMANDEN BETRAKTER BØRNE < 58 min. 0
to nisser skal til at spise anden TO NISSER SKAL TIL AT SPISE ANDEN < 58 min. 0
langeland egelykke c 193 LANGELAND EGELYKKE ( C. 193 ) < 58 min. 0
v magaard under hyldetraeet V. MAGAARD : UNDER HYLDETRÆET 13/7/2020 18:50 1
26,- DKK
c holsoee ung laesende pige C. HOLSØE : UNG LÆSENDE PIGE 13/7/2020 18:50 0
to boern lejer i haven med boldtspil TO BØRN LEJER I HAVEN MED BOLDTSPIL 13/7/2020 18:50 0
den unge dame har faaet blomster DEN UNGE DAME HAR FÅET BLOMSTER 13/7/2020 18:50 0
til lykke den lille pige kommer med blomster i kurven TIL LYKKE : DEN LILLE PIGE KOMMER MED BLOMSTER I KURVEN 13/7/2020 18:50 0
mocambique 516 22 skibe postfrisk MOCAMBIQUE 516/22 SKIBE POSTFRISK 13/7/2020 18:50 0
costa rica 720 39 kirker postfrisk COSTA RICA 720/39 KIRKER POSTFRISK 13/7/2020 18:50 0
peru 752 55 kunst skatte postfrisk PERU 752/55 KUNST SKATTE POSTFRISK 13/7/2020 18:50 0
ecuador 1392 97 julefrimaerker 1967 stemplet ECUADOR 1392/97 JULEFRIMÆRKER 1967 STEMPLET 13/7/2020 18:50 0
32,- DKK
venezuela 1740 45 insekter skade dyr postfrisk VENEZUELA 1740/45 INSEKTER SKADE DYR POSTFRISK 13/7/2020 18:50 0
16,- DKK
dominikanske republik 868 75 sommerfugle postfrisk DOMINIKANSKE REPUBLIK 868/75 SOMMERFUGLE POSTFRISK 13/7/2020 18:50 0
antigua 251 55 militaer uniformer postfrisk ANTIGUA 251/55 MILITÆR UNIFORMER POSTFRISK 13/7/2020 18:50 0
16,- DKK
israel 503 06 blok 8 selstendighed 23 aar byport postfrisk ISRAEL 503/06 + BLOK 8 SELSTENDIGHED 23 ÅR BYPORT POSTFRISK 13/7/2020 18:50 0
irak 492 01 dragter postfrisk IRAK 492/01 DRAGTER POSTFRISK 13/7/2020 18:50 0
34,- DKK
usa 951 60 historiske flag postfrisk USA 951/60 HISTORISKE FLAG POSTFRISK 13/7/2020 18:50 0
mexico 1261 70 olympiaqde sport 1968 postfrisk MEXICO 1261/70 OLYMPIAQDE SPORT 1968 POSTFRISK 13/7/2020 18:50 0
nisserne danser ved kaempehoejen NISSERNE DANSER VED KÆMPEHØJEN 13/7/2020 18:50 0
nissen faar trukket tanden ud NISSEN FÅR TRUKKET TANDEN UD 13/7/2020 18:50 0
nisserne er samlet ved folkekoekken NISSERNE ER SAMLET VED FOLKEKØKKEN 13/7/2020 18:50 0
julemanden kommer fra skoven med gaver JULEMANDEN KOMMER FRA SKOVEN MED GAVER 13/7/2020 18:50 0
engel paa skyen med juletraeet ENGEL PÅ SKYEN MED JULETRÆET 13/7/2020 18:50 0
to boern holder juletraeet TO BØRN HOLDER JULETRÆET 13/7/2020 18:50 0

Viser: 1-30  af  8997  linjer

Opdateret: 13/7/2020 17:50.