QXL.dkSøg3825 søgeresultater
Varer til salg af nrph (57057)
Registreret som: Erhverv
veit nam 71 73 10 15 30 3 topvaerdir fra serien ubrugt VEIT NAM 71/73 - 10$,15$,30$ 3 TOPVÆRDIR FRA SERIEN UBRUGT 18/1/2020 02:48 0
dk 31 100 oere lap st kjoebenhavn penge post p13 6p DK 31 100 ØRE LAP ST. KJØBENHAVN PENGE POST( P13/6P ) 18/1/2020 03:48 0
dk 132 135 10 oere chr post i 300 aar stemplet 4 blok DK 132/135 10 ØRE CHR. POST I 300 ÅR STEMPLET 4 BLOK 18/1/2020 03:48 0
schweiz 202 pro juventute 1923 40 c stemplet SCHWEIZ 202 PRO JUVENTUTE 1923 40 C. STEMPLET 18/1/2020 03:49 0
schweiz 216 2 fr daglimk parti paa 45 stk stemplet SCHWEIZ 216 2 FR. DAGLIMK. PARTI PÅ 45 STK, STEMPLET 18/1/2020 03:49 0
schweiz 147 10 rp pro juventute 1915 ubrugt SCHWEIZ 147 10 RP. PRO JUVENTUTE 1915 UBRUGT 18/1/2020 03:49 0
dk 116 40 oere blaa genforening postfrisk DK 116 40 ØRE BLÅ GENFORENING POSTFRISK 18/1/2020 03:49 0
dk 59 100 oere frederik viii ubrugt DK 59 100 ØRE FREDERIK VIII UBRUGT 18/1/2020 03:49 0
175,- DKK
dk 57 25 oere frederik viii postfrisk DK 57 25 ØRE FREDERIK VIII POSTFRISK 18/1/2020 03:49 0
dk tb 3 4 tete beche 10 oere 202 ubrugt DK TB 3/4 ( TETE BECHE) 10 ØRE 202 UBRUGT 18/1/2020 03:49 0
dk tb 5 6 tete beche 223 5 oere h c andersen postfrisk DK TB 5/6 ( TETE BECHE ) 223 5 ØRE H.C.ANDERSEN POSTFRISK 18/1/2020 03:49 0
130,- DKK
dk tb 9 10 tete beche 226 15 oere h c andersen postfrisk DK TB 9/10 ( TETE BECHE ) 226 15 ØRE H.C.ANDERSEN POSTFRISK 18/1/2020 03:49 0
375,- DKK
dk 29 25 oere uden lim DK 29 25 ØRE ( UDEN LIM ) 18/1/2020 03:49 0
dk 67 5 kr posthus stemplet DK 67 5 KR. POSTHUS STEMPLET 18/1/2020 03:49 0
300,- DKK
dk 51 100 oere chr ix stemplet kjoebenhavn DK 51 100 ØRE CHR. IX STEMPLET KJØBENHAVN 18/1/2020 03:49 0
dk 50 a 50 oere chr ix brunlilla stemplet DK 50 a 50 ØRE CHR IX BRUNLILLA STEMPLET 18/1/2020 03:49 0
175,- DKK
dk 78 a 80 a 2 4 oere vm krone stemplet DK 78 A + 80 A 2+4 ØRE VM KRONE STEMPLET 18/1/2020 03:49 0
dk 61 35 20 oere prov stemplet paent aalborg DK 61 35/20 ØRE PROV. STEMPLET PÆNT AALBORG 18/1/2020 03:49 0
dk 33 20 oere smaa hj tal stemplet med penge post stempel DK 33 20 ØRE SMÅ HJ. TAL STEMPLET MED PENGE POST STEMPEL 18/1/2020 03:49 0
dk 82 80 12 oere provisior 1915 stemplet DK 82 80/12 ØRE PROVISIOR 1915 STEMPLET 18/1/2020 03:49 0
dk 32 5 oere vaabentype smaa hj tal stemplet DK 32 5 ØRE VÅBENTYPE SMÅ HJ. TAL STEMPLET 18/1/2020 03:49 0
dk 178 180 kraeftmaerker stemplet saet DK 178/180 KRÆFTMÆRKER STEMPLET SÆT 18/1/2020 03:49 0
dk 145 15 oere luftpost 1925 stemplet DK 145 15 ØRE LUFTPOST 1925 STEMPLET 18/1/2020 03:49 0
175,- DKK
dk 81 5 kr posthus stemplet DK 81 5 KR. POSTHUS STEMPLET 18/1/2020 03:49 0
245,- DKK
dk 158 7 27 oere chr prov 3 stribe stemplet eiby 22 4 25 DK 158 7/27 ØRE CHR PROV 3 STRIBE STEMPLET EIBY 22,4,25 18/1/2020 03:49 0
dk 61 35 20 oere prov stemplet DK 61 35/20 ØRE PROV. STEMPLET 18/1/2020 03:49 0
dk 50 51 chr ix 50 og 100 oere stemplet DK 50/51 CHR IX 50 OG 100 ØRE STEMPLET 18/1/2020 03:49 0
dk 178 80 kraeftmaerker paent stemplet saet DK 178/80 KRÆFTMÆRKER PÆNT STEMPLET SÆT 18/1/2020 03:49 0
dk hafnia 87 alle 4 blokke loese maerker fra blokne DK HAFNIA 87 ALLE 4 BLOKKE + LØSE MÆRKER FRA BLOKNE 18/1/2020 03:49 0
slesvig 15 28 pf vaerdier stemplet saet SLESVIG 15/28 PF. VÆRDIER STEMPLET SÆT 18/1/2020 03:49 0
170,- DKK

Viser: 1-30  af  3825  linjer

Opdateret: 17/1/2020 23:53.