QXL.dkSøg4704 søgeresultater
Varer til salg af nrph (54398)
Registreret som: Erhverv
liechtenstein parti sport maerker aar 1955 58 stemplet LIECHTENSTEIN PARTI SPORT MÆRKER ÅR 1955/58 STEMPLET < 2 min. 0
liechtenstein 319 21 forhistoriske fund stemplet LIECHTENSTEIN 319/21 FORHISTORISKE FUND STEMPLET < 2 min. 0
185,- DKK
liechtenstein 326 28 malerier prov 1954 stemplet LIECHTENSTEIN 326/28 MALERIER PROV. 1954 STEMPLET < 2 min. 0
liechtenstein 301 03 malerier 51 stemplet LIECHTENSTEIN 301/03 MALERIER 51 STEMPLET < 2 min. 0
liechtenstein 236 237 landskab 120 150 rp ubrugt LIECHTENSTEIN 236+237 LANDSKAB 120+150 RP. UBRUGT < 2 min. 0
liechtenstein 160 169 daglimaerker 1937 41 ubrugt LIECHTENSTEIN 160/169 DAGLIMÆRKER 1937/41 UBRUGT < 2 min. 0
130,- DKK
liechtenstein 134 50 rp slot ubrugt LIECHTENSTEIN 134 50 RP. SLOT UBRUGT < 2 min. 0
liechtenstein 95 97 99 daglimaerker ubrugt stemplet LIECHTENSTEIN 95/97+99 DAGLIMÆRKER UBRUGT/STEMPLET < 2 min. 0
130,- DKK
liechtenstein 78 81 velgh rheinnot ubrugt LIECHTENSTEIN 78/81 VELGH. RHEINNOT UBRUGT < 2 min. 0
350,- DKK
irland 149 50 cept 1960 ubrugt IRLAND 149/50 CEPT 1960 UBRUGT < 2 min. 0
portugal 1187 89 cept 1973 postfrisk PORTUGAL 1187/89 CEPT 1973 POSTFRISK < 2 min. 0
portugal 1024 27 lisnave skibsvaerft postfrisk PORTUGAL 1024/27 LISNAVE SKIBSVÆRFT POSTFRISK < 2 min. 0
portugal 1080 82 cept 1970 postfrisk PORTUGAL 1080/82 CEPT 1970 POSTFRISK < 2 min. 0
portugal 1664 national parker dyr harre postfrisk PORTUGAL 1664 NATIONAL PARKER DYR HARRE POSTFRISK < 2 min. 0
tyskland maerkat rettet die kinder 1 3 5 10 mark ubrugt TYSKLAND MÆRKAT RETTET DIE KINDER 1,3,5,10 MARK UBRUGT < 2 min. 0
tyskland 10 100 mark frankfurt fr hjahrs fl ge 1925 TYSKLAND 10+100 MARK FRANKFURT FRÜHJAHRS FLÜGE 1925 < 2 min. 0
schweiz maerkat soldater forsog zsf osa postfrisk SCHWEIZ MÆRKAT SOLDATER FORSOG ZSF. OSA POSTFRISK < 2 min. 0
litauen zarasai 2 10 kon postfrisk LITAUEN ZARASAI 2 10 KON POSTFRISK < 2 min. 0
sverige julemaerke 1905 prov 6 juni 1907 postfrisk SVERIGE JULEMÆRKE 1905 PROV. 6 JUNI 1907 POSTFRISK < 2 min. 0
island 1225 nordia 2009 fugl postfrisk blok ISLAND 1225 NORDIA 2009 FUGL POSTFRISK BLOK < 2 min. 0
groenland maerkat beckers 10600 11218 groenland fond og GRØNLAND MÆRKAT BECKERS 10600+11218 GRØNLAND FOND OG < 2 min. 0
alderney 356 bier insekter postfrisk blok ALDERNEY 356 BIER INSEKTER POSTFRISK BLOK < 2 min. 0
belgiske boern parti 1914 1917 1918 9 maerker BELGISKE BØRN PARTI 1914-1917-1918 9 MÆRKER < 2 min. 0
dk julemaerke aalborg alm 1913 barneplejer ubrugt DK JULEMÆRKE AALBORG ALM. 1913 BARNEPLEJER UBRUGT < 2 min. 0
12,- DKK
tarm hejmdal TARM HEJMDAL 20/10/2017 17:54 0
dk 78 lokal tryksag afs nysted 22 9 15 reklame kort DK 78 LOKAL TRYKSAG AFS. NYSTED 22,9,15 REKLAME KORT 20/10/2017 17:54 0
dk 401 246 lillet anbefalet brev afs birkeroed 17 2 64 DK 401+246 LILLET ANBEFALET BREV AFS. BIRKERØD 17,2,64 20/10/2017 17:54 0
dk 341 80 oere frederik paa anbefalet brev afs hoersholm DK 341 80 ØRE FREDERIK PÅ ANBEFALET BREV AFS. HØRSHOLM 20/10/2017 17:54 0
dansk vestindien 12 to stk 12 cent med defekter DANSK VESTINDIEN 12 TO STK 12 CENT MED DEFEKTER 20/10/2017 17:54 0
polen roede kors blok utakket komitet polski dachau POLEN RØDE KORS BLOK UTAKKET KOMITET POLSKI DACHAU - 20/10/2017 17:54 0

Viser: 1-30  af  4704  linjer

Opdateret: 20/10/2017 14:32.