QXL.dkSøg10371 søgeresultater
Varer til salg af nrph (58913)
Registreret som: Erhverv
horsens vaer med griffenfeldts grav aar 1907 HORSENS VÆR MED GRIFFENFELDTS GRAV - ÅR 1907 - 27/2/2021 15:42 0
horsens klosterkirken blik mod altaret aar 1907 HORSENS KLOSTERKIRKEN BLIK MOD ALTARET - ÅR 1907 - 27/2/2021 15:42 0
horsens hilsen fra 4 smaa motiver aar 1907 HORSENS HILSEN FRA - 4 SMÅ MOTIVER - ÅR 1907 - 27/2/2021 15:42 0
horsens banegaarden med posthset aar 1907 HORSENS BANEGAARDEN MED POSTHSET - ÅR 1907 - 27/2/2021 15:42 0
odder rathlousdal have aar 1907 ODDER RATHLOUSDAL HAVE - ÅR 1907 - 27/2/2021 15:42 0
dk 1501 04 national museet 200 aar stemplet DK 1501/04 NATIONAL MUSEET 200 ÅR STEMPLET 27/2/2021 15:42 0
26,- DKK
dk 1497 99 int polaraar stemplet DK 1497/99 INT. POLARÅR STEMPLET 27/2/2021 15:42 0
oeen man 443 4 tog sporvogn postfrisk blok ØEN MAN 443/4 TOG / SPORVOGN POSTFRISK BLOK 27/2/2021 15:42 0
spanien 1231 36 int jernbanekongres mardrid tog postfrisk SPANIEN 1231/36 INT. JERNBANEKONGRES MARDRID TOG POSTFRISK 27/2/2021 15:42 0
portugal 661 68 portugisiske soefarere ubrugt PORTUGAL 661/68 PORTUGISISKE SØFARERE UBRUGT 27/2/2021 15:42 0
portugal 776 79 sao francisco ubrugt PORTUGAL 776/79 SAO FRANCISCO UBRUGT 27/2/2021 15:42 0
oestrig 402 07 velg motiv nibelungsangnet stemplet ØSTRIG 402/07 VELG. MOTIV NIBELUNGSANGNET STEMPLET 27/2/2021 15:42 0
sovjet 1887 93 landbrug postfrisk SOVJET 1887/93 LANDBRUG POSTFRISK 27/2/2021 15:42 0
21,- DKK
polen polsk regering i london 1 16 postfrisk POLEN POLSK REGERING I LONDON 1/16 POSTFRISK 27/2/2021 15:42 0
ungarn 1029 60 ft 4 blok med mellem stykke postfrisk UNGARN 1029 60 FT. 4 BLOK MED MELLEM STYKKE POSTFRISK/ 27/2/2021 15:42 0
16,- DKK
rumaenien 1726 27 maerkar rumfart verdens uds belgien RUMÆNIEN 1726/27+MÆRKAR RUMFART VERDENS UDS. BELGIEN 27/2/2021 15:42 0
rumaenien 2034 botanisk have stemplet blok RUMÆNIEN 2034 BOTANISK HAVE STEMPLET BLOK 27/2/2021 15:42 0
yemen rep 734 36 flytning hjaelp prov k adennauer YEMEN REP. 734/36 FLYTNING HJÆLP PROV. K. ADENNAUER 27/2/2021 15:42 0
egypten uar besaettelse af palastina 37 39 43 45 59 EGYPTEN ( UAR) BESÆTTELSE AF PALASTINA 37,39,43/45,59 27/2/2021 15:42 0
liberia 246 50 r frimaerker skibe stemplet LIBERIA 246/50 R FRIMÆRKER SKIBE STEMPLET 27/2/2021 15:42 0
ruanda urundi 180a 81a 20 50 fr dyr postfrisk RUANDA/URUNDI 180A/81A 20+50 FR. DYR POSTFRISK 27/2/2021 15:42 0
paraguay 940a h tennis mesterskaber sport postfrisk PARAGUAY 940A/H TENNIS MESTERSKABER SPORT POSTFRISK 27/2/2021 15:42 0
surinam 1547 fugl 2000 fg postfrisk SURINAM 1547 FUGL 2000 FG. POSTFRISK 27/2/2021 15:42 0
32,- DKK
suriname 1201 02 50 60 ct prov paa 1 2 gulden postfrisk SURINAME 1201/02 50+60 CT. PROV PÅ 1½,2½ GULDEN POSTFRISK 27/2/2021 15:42 0
marshall island 101 04 75 aar spejder postfrisk blok MARSHALL ISLAND 101/04 75 ÅR SPEJDER POSTFRISK BLOK 27/2/2021 15:42 0
marshall island 1 4 27 30 54 57 post 5 aar int ungdom MARSHALL ISLAND 1/4-27/30-54/57 - POST - 5 ÅR - INT. UNGDOM 27/2/2021 15:42 0
horsens karoline amalielund vinter aar 1908 HORSENS KAROLINE AMALIELUND - VINTER - ÅR 1908 27/2/2021 15:42 0
horsens haandvaerker sangforeningens have 1907 HORSENS HAANDVÆRKER SANGFORENINGENS HAVE - 1907 - 27/2/2021 15:42 0
estland 152 55 velgmk byvaaben postfrisk ESTLAND 152/55 VELGMK. BYVÅBEN POSTFRISK 27/2/2021 15:42 0
120,- DKK
dk 1264 50 aar flyvevaabnet stemplet 4 blok DK 1264 50 ÅR FLYVEVÅBNET STEMPLET 4 BLOK 27/2/2021 15:42 0
33,- DKK

Viser: 1-30  af  10371  linjer

Opdateret: 27/2/2021 14:27.