QXL.dkSøg8218 søgeresultater
Varer til salg af nrph (55546)
Registreret som: Erhverv
schweiz 778 paategnet ubekendt efter adressen brabrand SCHWEIZ 778 PÅTEGNET UBEKENDT EFTER ADRESSEN BRABRAND 17/8/2018 16:31 1
chile 463 brev til usa afs sanitago 2 ene 1955 CHILE 463 BREV TIL USA AFS SANITAGO 2,ENE 1955 17/8/2018 16:31 0
ung dame med soelv reve paels UNG DAME MED SØLV REVE PÆLS 17/8/2018 16:31 0
skagen draehmann s grav SKAGEN DRAEHMANN S GRAV 17/8/2018 16:31 0
jugoslavien 1269 74 olympiade 68 sport postfrisk JUGOSLAVIEN 1269/74 OLYMPIADE 68 SPORT POSTFRISK 17/8/2018 16:31 0
dk z 634 aalborg toldboden DK ( Z 634) AALBORG TOLDBODEN 17/8/2018 16:31 0
dk z 641 viborg domkirke DK ( Z 641) VIBORG DOMKIRKE 17/8/2018 16:31 0
albanien parti aar 1961 stemplet postfrisk ALBANIEN PARTI ÅR 1961 STEMPLET/POSTFRISK 17/8/2018 16:31 0
albanien z 1673 610 13 15 aar befrielsen stemplet ALBANIEN ( Z 1673) 610/13 15 ÅR BEFRIELSEN STEMPLET 17/8/2018 16:31 0
albanien z 1675 606 09 sport spartakade postfrisk ALBANIEN ( Z 1675) 606/09 SPORT SPARTAKADE POSTFRISK 17/8/2018 16:31 0
32,- DKK
dk 257 soendags brev afs aarhus 30 viii 1941 til viborg DK 257 SØNDAGS BREV AFS. AARHUS 30 VIII 1941 TIL VIBORG 17/8/2018 16:31 0
dk 25a 8 oere brev afs koebenhavn k b 24 5 til helsinge DK 25a 8 ØRE BREV AFS KØBENHAVN K/B 24-5 TIL HELSINGE 17/8/2018 16:31 0
finland brev afs rauma 23 11 15 med rusland 65 x5 FINLAND BREV AFS RAUMA 23,11,15 MED ( RUSLAND 65 X5 ) 17/8/2018 16:31 0
dk 58 50 oere frederik ubrugt DK 58 50 ØRE FREDERIK UBRUGT 17/8/2018 16:31 0
nissen spiller for musen og harren NISSEN SPILLER FOR MUSEN OG HARREN 17/8/2018 16:31 0
island 140 10 aur oern luftpost ubrugt ISLAND 140 10 AUR ØRN LUFTPOST UBRUGT 17/8/2018 16:31 0
ullman 1717 smelling pige med blomst ULLMAN 1717 : SMELLING - PIGE MED BLOMST - 17/8/2018 16:31 0
frankrig paris panorama champs elysees aar 1924 FRANKRIG PARIS PANORAMA CHAMPS ELYSEES - ÅR 1924 - 17/8/2018 16:31 0
norge z 655 franko brev 1884 hovdebygda 9 vi 69 til NORGE ( Z 655) FRANKO BREV 1884 HOVDEBYGDA 9 VI 69 TIL 17/8/2018 16:31 0
usa z 628 whitehall bullding new york USA ( Z 628) WHITEHALL BULLDING NEW YORK 17/8/2018 16:31 0
jordan 608 21 jesus liv stemplet JORDAN 608/21 JESUS LIV STEMPLET 17/8/2018 16:31 0
26,- DKK
kambogesia 1416 20 blok 204 gamle biler stemplet KAMBOGESIA 1416/20 +BLOK 204 GAMLE BILER STEMPLET 17/8/2018 16:31 0
groenland 12 15 oere chr til hest postfrisk GRØNLAND 12 15 ØRE CHR. TIL HEST POSTFRISK 17/8/2018 16:31 0
norge haefte 12 50 kr 787 fh 47 b postfrisk NORGE HÆFTE 12,50 KR 787 ( FH 47 B ) POSTFRISK 17/8/2018 16:31 0
norge haefte 10 kr 787 ah 15 b postfrisk NORGE HÆFTE 10 KR 787 ( AH 15 B ) POSTFRISK 17/8/2018 16:31 0
norge haefte 10 kr 787 ah 13 a postfrisk NORGE HÆFTE 10 KR. 787 ( AH 13 A ) POSTFRISK 17/8/2018 16:31 0
to smaa piger med folldes haender TO SMÅ PIGER MED FOLLDES HÆNDER 17/8/2018 16:31 0
ryomgaard realskole RYOMGAARD REALSKOLE 17/8/2018 16:31 0
tyskland 3409 julefrimaerke 2005 paa brev til dk TYSKLAND 3409 JULEFRIMÆRKE 2005 PÅ BREV TIL DK 17/8/2018 16:31 0
usa navy yard dells of hte wisconsin USA NAVY YARD, DELLS OF HTE WISCONSIN 17/8/2018 16:31 0

Viser: 1-30  af  8218  linjer

Opdateret: 17/8/2018 11:56.