QXL.dkSøg8634 søgeresultater
Varer til salg af nrph (56964)
Registreret som: Erhverv
nissen spiller for musen og harren NISSEN SPILLER FOR MUSEN OG HARREN 11/12/2019 15:37 0
ullman 1717 smelling pige med blomst ULLMAN 1717 : SMELLING - PIGE MED BLOMST - 11/12/2019 15:37 0
finland brev afs rauma 23 11 15 med rusland 65 x5 FINLAND BREV AFS RAUMA 23,11,15 MED ( RUSLAND 65 X5 ) 11/12/2019 15:37 0
ungarn z 716 3557 a s k csomas 200 aar stemplet UNGARN ( Z 716) 3557 A S.K. CSOMAS 200 ÅR STEMPLET 11/12/2019 15:37 0
singapore z 627 malaya cathay building SINGAPORE ( Z 627) MALAYA CATHAY BUILDING 11/12/2019 15:37 0
usa z 628 whitehall bullding new york USA ( Z 628) WHITEHALL BULLDING NEW YORK 11/12/2019 15:37 0
norge z 655 franko brev 1884 hovdebygda 9 vi 69 til NORGE ( Z 655) FRANKO BREV 1884 HOVDEBYGDA 9 VI 69 TIL 11/12/2019 15:37 0
dk z 634 aalborg toldboden DK ( Z 634) AALBORG TOLDBODEN 11/12/2019 15:37 0
dk z 641 viborg domkirke DK ( Z 641) VIBORG DOMKIRKE 11/12/2019 15:37 0
ungarn z 702 1827 28 vostok 3 4 rumfart postfrisk UNGARN ( Z 702) 1827-28 VOSTOK 3-4 RUMFART POSTFRISK 11/12/2019 15:37 0
16,- DKK
urgauay franko brev afs montevideo 1947 til dk URGAUAY FRANKO BREV AFS MONTEVIDEO 1947 TIL DK 11/12/2019 15:37 0
chile 463 brev til usa afs sanitago 2 ene 1955 CHILE 463 BREV TIL USA AFS SANITAGO 2,ENE 1955 11/12/2019 15:37 0
holland 593 96 ffc klm schiphol mexico 27 oct 1952 HOLLAND 593/96 FFC KLM SCHIPHOL MEXICO 27 OCT. 1952 11/12/2019 15:37 0
dk hs 7 haefte stribe stemplet DK HS 7 HÆFTE STRIBE STEMPLET 11/12/2019 15:37 0
liechtenstein 628 32 eu bygningsbevarelsesaar stemplet LIECHTENSTEIN 628/32 EU BYGNINGSBEVARELSESÅR STEMPLET 11/12/2019 15:37 0
norge haefte 12 50 kr 787 fh 47 b postfrisk NORGE HÆFTE 12,50 KR 787 ( FH 47 B ) POSTFRISK 11/12/2019 15:37 0
norge 1057 63 1068 81 parti fra aar 1991 postfrisk NORGE 1057/63-1068/81 PARTI FRA ÅR 1991 POSTFRISK 11/12/2019 15:37 0
dk 1007 10 national museet stemplet DK 1007/10 NATIONAL MUSEET STEMPLET 11/12/2019 15:37 0
23,- DKK
dk 985 88 toge stemplet DK 985/88 TOGE STEMPLET 11/12/2019 15:37 0
dk 970 73 flora blomster stemplet DK 970/73 FLORA BLOMSTER STEMPLET 11/12/2019 15:37 0
17,- DKK
dk 966 69 stribe flora danica stemplet DK 966/69 + STRIBE FLORA DANICA STEMPLET 11/12/2019 15:37 0
dk 949 50 malerifrimaerker stemplet DK 949/50 MALERIFRIMÆRKER STEMPLET 11/12/2019 15:37 0
26,- DKK
dk 19 8 skilling stemplet defekt DK 19 8 SKILLING STEMPLET ( DEFEKT ) 11/12/2019 15:37 0
tanzania 54a 57a telefon i oestafrika stemplet TANZANIA 54A/57A TELEFON I ØSTAFRIKA STEMPLET 11/12/2019 15:37 0
norge haefte 10 kr 787 ah 15 b postfrisk NORGE HÆFTE 10 KR 787 ( AH 15 B ) POSTFRISK 11/12/2019 15:37 0
dk 816 17 maleri kunst 1984 stemplet DK 816/17 MALERI KUNST 1984 STEMPLET 11/12/2019 15:37 0
27,- DKK
tyslkand 1688 91 olympiade 72 sport postfrisk miniark TYSLKAND 1688/91 OLYMPIADE 72 SPORT POSTFRISK MINIARK 11/12/2019 15:37 0
dk 906 odense 100 aar saerkuvert dafilo 88 kulepost 22 DK 906 ODENSE 100 ÅR SÆRKUVERT DAFILO 88 KULEPOST 22 11/12/2019 15:37 0
dk helsag flyttekort postadresse 5000 odense c brugt DK HELSAG FLYTTEKORT POSTADRESSE 5000 ODENSE C BRUGT 11/12/2019 15:37 0
dk 852 c hafnia brev afs odense c 19 6 86 h c a stempel DK 852 C HAFNIA BREV AFS ODENSE C 19,6,86 H.C.A. STEMPEL 11/12/2019 15:37 0

Viser: 1-30  af  8634  linjer

Opdateret: 11/12/2019 05:30.