QXL.dkSøg4679 søgeresultater
Varer til salg af nrph (56669)
Registreret som: Erhverv
koebenhavn den hvide bro i sogenfri slotpark vinter KØBENHAVN DEN HVIDE BRO I SOGENFRI SLOTPARK - VINTER - 18/8/2019 13:10 0
koebenhavn rosenborg slot KØBENHAVN ROSENBORG SLOT 18/8/2019 13:10 0
moerkoev torbenfeld slot MØRKØV TORBENFELD SLOT 18/8/2019 13:10 0
frederiksvaerk robaad paa aaen FREDERIKSVÆRK ROBÅD PÅ ÅEN 18/8/2019 13:10 0
moeens klint lille taler med slotsgavlene MØENS KLINT LILLE TALER MED SLOTSGAVLENE 18/8/2019 13:10 0
faaborg korinth brahetrolleborg slot aar 1910 faaborg korinth brahetrolleborg sloT ÅR 1910 18/8/2019 13:10 0
tegnet kort kong chr x frue i stuen TEGNET KORT KONG CHR X FRUE I STUEN 18/8/2019 13:10 0
dk margrethe og cept maerker med a vignet 1244v 45v DK MARGRETHE OG CEPT MÆRKER MED A VIGNET - 1244V-45V- 18/8/2019 13:10 0
dk bypost randers parti 7 stk uden lim DK BYPOST RANDERS PARTI 7 STK. ( UDEN LIM ) 18/8/2019 13:10 0
dk 36 36b 20 oere vaabentype parti paa 66 stk afa 36 DK 36 + 36b 20 ØRE VÅBENTYPE PARTI PÅ 66 STK AFA 36 + 18/8/2019 13:10 0
dk 38 15 oere vaabentype parti paa 90 stk stemplet DK 38 15 ØRE VÅBENTYPE PARTI PÅ 90 STK STEMPLET 18/8/2019 13:10 0
slesvig maerkat 25 oere flensborg 1927 tak fordi i ikke SLESVIG MÆRKAT 25 ØRE FLENSBORG 1927 TAK FORDI I IKKE 18/8/2019 13:10 0
finland buspakke maerke 9 100 mk postfrisk FINLAND BUSPAKKE MÆRKE 9 100 MK. POSTFRISK 18/8/2019 13:10 0
finland haefte h 5a postfrisk FINLAND HÆFTE H 5a POSTFRISK 18/8/2019 13:10 0
54,- DKK
finland 266 226a 50 mk brugsudgave postfrisk FINLAND 266 + 226a 50 MK. BRUGSUDGAVE POSTFRISK 18/8/2019 13:10 0
18,- DKK
frankrig 1826 27 natur beskyttelse fisk ugle postfrisk FRANKRIG 1826/27 NATUR BESKYTTELSE FISK - UGLE POSTFRISK 18/8/2019 13:10 0
frankrig 608 petains 80 aar postfrisk FRANKRIG 608 PETAINS 80 ÅR POSTFRISK 18/8/2019 13:10 0
frankrig 1389 92 morderne kunst malerier postfrisk FRANKRIG 1389/92 MORDERNE KUNST MALERIER POSTFRISK 18/8/2019 13:10 0
frankrig 1323 28 beroemte maend 1960 postfrisk FRANKRIG 1323/28 BERØMTE MÆND 1960 POSTFRISK 18/8/2019 13:10 0
44,- DKK
frankrig 1266 71 beroemte maend postfrisk FRANKRIG 1266/71 BERØMTE MÆND POSTFRISK 18/8/2019 13:10 0
irland 158 59 162 63 cept 1962 1963 postfrisk IRLAND 158/59+162/63 CEPT 1962 +1963 POSTFRISK 18/8/2019 13:10 0
portugal 200 75 reis vaslo da gama ubrugt PORTUGAL 200 75 REIS VASLO DA GAMA UBRUGT 18/8/2019 13:10 0
36,- DKK
tyskland bayern tjenste 54 80 pf stemplet TYSKLAND BAYERN TJENSTE 54 80 PF. STEMPLET 18/8/2019 13:10 0
tyskland nytryk 491 93 zeppelin chicagofart nytryk TYSKLAND NYTRYK 491/93 ZEPPELIN CHICAGOFART - NYTRYK 18/8/2019 13:10 0
tyskland elsass 1 16 hindenburg prov ubrugt TYSKLAND ELSASS 1/16 HINDENBURG PROV. UBRUGT 18/8/2019 13:10 0
tyskland lothringen 17 32 hindenbourg prov postfrisk TYSKLAND LOTHRINGEN 17/32 HINDENBOURG PROV. POSTFRISK 18/8/2019 13:10 0
tyskland serbien tysk besaettelse porto 22 29 30 32 34 36 TYSKLAND SERBIEN TYSK BESÆTTELSE PORTO 22/29-30/32-34/36 18/8/2019 13:10 0
ddr 967 72 natur fredning postfrisk DDR 967/72 NATUR FREDNING POSTFRISK 18/8/2019 13:10 0
tyskland soldater brev maerkat ubrugt TYSKLAND SOLDATER BREV MÆRKAT - UBRUGT 18/8/2019 13:10 0
tyskland camppost hanau 24 75 blaa roed postfrisk TYSKLAND CAMPPOST HANAU 24+75 BLÅ/RØD POSTFRISK 18/8/2019 13:10 0

Viser: 1-30  af  4679  linjer

Opdateret: 18/8/2019 03:37.