QXL.dkSøg180 søgeresultater
Varer til salg af objobj (1070)
1 2 3 4 5 6
haefte nr 3 postfrisk komplet med alle maerker Hæfte nr. 3 Postfrisk (komplet med alle mærker) 30/3/2020 12:19 0
haefte nr 7 postfrisk komplet med alle maerker Hæfte nr. 7, Postfrisk (komplet med alle mærker) 30/3/2020 12:19 0
island helark vulkanoeen surtsey m variant pos 21 v side Island, Helark, Vulkanøen Surtsey m/variant Pos 21 v. side 30/3/2020 12:19 0
norge 3 miniark fra 1986 og 87 postfriske Norge, 3 miniark fra 1986 og 87, postfriske 30/3/2020 12:19 0
belgien miniark afa 2430 35 postfrisk Belgien, Miniark afa 2430 - 35 postfrisk 30/3/2020 12:19 0
portugal 2 miniblokke afa nr 1673 73 postfriske 1986 Portugal, 2 miniblokke afa nr. 1673 - 73, postfriske 1986 30/3/2020 12:19 0
10,- DKK
portugal 2 miniblokke afa nr 1713 14 postfriske Portugal, 2 miniblokke afa nr. 1713 - 14 postfriske 30/3/2020 12:19 0
10,- DKK
oeen man 2 miniark afa 302 03 328 32 postfriske Øen Man, 2 miniark afa 302-03+ 328-32 Postfriske 30/3/2020 12:19 0
10,- DKK
portugal 2 miniblokke afa nr 1681 82 postfriske 1986 Portugal, 2 miniblokke afa nr. 1681 - 82, postfriske 1986 30/3/2020 12:20 0
10,- DKK
portugal 2 miniblokke afa nr 1692 93 postfriske 1986 Portugal, 2 miniblokke afa nr. 1692 - 93, postfriske 1986 30/3/2020 12:20 0
10,- DKK
portugal 2 miniblokke afa nr 1701 02 postfriske 1986 Portugal, 2 miniblokke afa nr. 1701 - 02, postfriske 1986 30/3/2020 12:20 0
10,- DKK
portugal 2 miniblokke afa nr 1725 26 postfriske Portugal, 2 miniblokke afa nr. 1725 - 26 postfriske 30/3/2020 12:20 0
10,- DKK
portugal 2 miniblokke afa nr 1731 32 postfriske Portugal, 2 miniblokke afa nr. 1731 - 32 postfriske 30/3/2020 12:20 0
10,- DKK
portugal 2 miniblokke afa nr 1760 61 postfriske Portugal, 2 miniblokke afa nr. 1760 - 61 postfriske 30/3/2020 12:20 0
10,- DKK
portugal 3 miniark fra 1986 og 88 postfriske Portugal, 3 miniark fra 1986 og 88, postfriske 30/3/2020 12:20 0
irland 2 miniark afa 426 29 508 12 postfrisk Irland, 2 miniark afa 426-29 + 508-12 Postfrisk 30/3/2020 13:18 0
vestberlin afa 108 11 stemplet afa 2060 kr Vestberlin afa 108-11 stemplet afa 2060 kr. 30/3/2020 14:17 0
180,- DKK
oeen man europamaerker som miniark afa nr 324 27 postfrisk Øen Man, europamærker som miniark, afa nr. 324-27 Postfrisk 30/3/2020 14:17 0
oeen man 2 miniark afa 308 10 postfriske Øen Man, 2 miniark afa 308 - 10 Postfriske 30/3/2020 14:17 0
portugal maderia europamaerker miniark afa nr 324 27 45 Portugal+Maderia europamærker miniark, afa nr. 324-27 + 45 30/3/2020 14:17 0
aus stribe med selvklaebende sommerfugle michel 1759 63 Aus. Stribe med selvklæbende sommerfugle, michel 1759-63 30/3/2020 14:17 0
10,- DKK
10,- DKK
33 telekort fra irland alle brugt 33 telekort fra Irland, alle brugt 30/3/2020 14:18 0
4 stk postkort med sporvogne fra udlandet 4 stk. postkort med sporvogne fra udlandet 30/3/2020 14:18 0
5 stk postkort med sporvogne fra udlandet 5 stk. postkort med sporvogne fra udlandet 30/3/2020 14:18 0
faeroeerne paa danske maerker klip og breve Færøerne på Danske mærker, klip og breve 30/3/2020 14:18 0
vestberlin afa nr 108 11 stemplet afa vaerdi 2060 kr Vestberlin, afa nr. 108 - 11 stemplet afa værdi 2060 kr. 30/3/2020 14:18 0
180,- DKK
tyskland vesttyskland afa nr 1106 9 1949 postfrisk Tyskland Vesttyskland afa nr 1106-9 1949 Postfrisk 30/3/2020 14:18 0
160,- DKK
portugal maderia europamaerker miniark afa nr 1715 72 73 Portugal+Maderia europamærker miniark, afa nr. 1715 + 72-73 30/3/2020 14:18 0

Viser: 1-30  af  180  linjer

1 2 3 4 5 6 |

Min Konto er 0400 1071093125 Lån og Spar Bank Email.: risvig@privat.dk

Opdateret: 28/3/2020 22:39.