QXL.dkSøg151 søgeresultater
Varer til salg af objobj (1077)
1 2 3 4 5 6
faeroeerne uds stjernestempler Færøerne UDS Stjernestempler 15/7/2020 02:24 0
berlin 4 haefter mh 5a 5c 7a 8a postfrisk Berlin, 4 hæfter MH 5a+5c+7a+8a Postfrisk 15/7/2020 02:24 0
tyskland 7 stk miniark stemplet Tyskland 7 stk miniark stemplet 15/7/2020 02:24 0
gibraltar miniark 4 stk 1982 1988 cept postfriske Gibraltar miniark 4 stk 1982+1988 CEPT Postfriske 15/7/2020 02:24 0
tyskland divs sammentryk fra mh15 postfrisk Tyskland, divs. sammentryk fra MH15 Postfrisk 15/7/2020 11:10 0
tyskland divs sammentryk fra mh 16 postfrisk Tyskland, Divs sammentryk fra MH 16 Postfrisk 15/7/2020 11:10 0
faeroeerne 7 miniark postfriske Færøerne, 7 miniark postfriske 15/7/2020 20:10 0
portugal cept 2 miniark postfrisk Portugal, CEPT 2 miniark postfrisk 15/7/2020 22:35 0
portugal maderia cept 9 miniark 3 postfrisk 6 stemplet Portugal, Maderia CEPT 9 miniark 3 postfrisk + 6 stemplet 15/7/2020 22:35 0
portugal asoerne 3 cept miniark postfrisk Portugal, asoerne 3 CEPT miniark postfrisk 15/7/2020 22:35 0
frankrig divs store maerker postfrisk Frankrig, divs store mærker postfrisk 15/7/2020 23:03 0
dk dobbelt stribe komplet fireblokke afa 552 56 stemplet DK Dobbelt stribe + komplet fireblokke afa 552- 56. stemplet 16/7/2020 03:40 0
4 receptkuverter lavet af haandlavet papir se scan 4 receptkuverter lavet af håndlavet papir, se scan 16/7/2020 03:41 0
faeroeerne 3 stk frim haefter postfrisk 1998 1999 2000 Færøerne. 3 stk frim.hæfter postfrisk, 1998, 1999, 2000 16/7/2020 03:41 0
haefte nr 2 postfrisk komplet med alle maerker Hæfte nr. 2, Postfrisk (komplet med alle mærker) 16/7/2020 03:41 0
groenland haefte nr 9 postfrisk komplet med alle maerker Grønland. Hæfte nr. 9, Postfrisk (komplet med alle mærker) 16/7/2020 03:41 0
jh 2 med 2 forskellige miniark 1997 postfrisk JH-2 med 2 forskellige miniark, 1997, Postfrisk 16/7/2020 03:41 0
haefte afa 857 66 finland 1979 postfrisk Hæfte afa 857-66 finland 1979, Postfrisk 16/7/2020 03:41 0
berlin afa nr 91 100 1952 53 beroemte berlinere stemplet Berlin, afa nr. 91-100, 1952-53 berømte berlinere, stemplet 16/7/2020 03:41 0
haefter berlin mh 8a 12ca 13a 13c 15 postfriske hæfter Berlin, MH 8a+12ca+13a+13c+15 postfriske 16/7/2020 03:41 0
tyskland aargang 1994 komplet postfrisk Tyskland, årgang 1994 komplet, Postfrisk 16/7/2020 03:41 0
tyskland 20 stk haefter mh22 forskellige Tyskland. 20 stk hæfter MH22 forskellige 16/7/2020 03:41 0
tyskland 3 haefter 16d 17 18b 16 d uaabnet postfriske Tyskland 3 hæfter 16d+17+18b 16 d uåbnet, postfriske 16/7/2020 03:41 0
8 kuverter m frankeringsetiketter australien 1985 8 kuverter m/frankeringsetiketter Australien 1985 16/7/2020 03:41 0
9 ens framamaerker m forsk postnumre en ekstra australien 9 ens framamærker m/ forsk. postnumre + en ekstra Australien 16/7/2020 03:41 0
harmonika galanti med tilhoerende kuffert Harmonika GALANTI. Med tilhørende kuffert 16/7/2020 08:57 0
3800,- DKK
2 stk frim haefter postfriske 1991 1994 faeroeerne 2 stk. frim. hæfter postfriske 1991 , 1994, Færøerne 16/7/2020 10:35 0
faeroeerne komplet 2001 aargang med miniark postfrisk Færøerne, komplet 2001 årgang med miniark, postfrisk 16/7/2020 12:58 0
tyskland mhb 16 postfrisk sammentrykt dobbeltstribe Tyskland, MHB 16, Postfrisk sammentrykt Dobbeltstribe 16/7/2020 12:59 0

Viser: 1-30  af  151  linjer

1 2 3 4 5 6 |

Min Konto er 0400 1071093125 Lån og Spar Bank Email.: risvig@privat.dk

Opdateret: 15/7/2020 01:01.