QXL.dkSøg127 søgeresultater
Varer til salg af objobj (1126)
1 2 3 4 5
sverige 4 haefter det ene er stemplet resten er postfriske Sverige, 4 hæfter det ene er stemplet resten er postfriske < 21 min. 0
faeroeerne 9 saet afa 272 291 postfrisk Færøerne, 9 sæt Afa 272 - 291, Postfrisk 1/8/2021 07:56 0
malta cept maerker som miniark blokke 14 stk postfriske Malta, CEPT mærker som miniark/blokke 14 stk postfriske 1/8/2021 08:41 0
emblemer knapper polet fra ks og ht emblemer, knapper polet fra KS og HT 1/8/2021 15:46 0
dk hs 6 9 postfrisk DK, HS 6 + 9 postfrisk 1/8/2021 15:46 0
faeroeerne 1 side med sammentryk postfrisk Færøerne, 1 side med sammentryk, postfrisk 1/8/2021 15:46 0
berlin divs fra mhb 8 postfrisk se scan Berlin, divs fra MHB 8 postfrisk, se scan 1/8/2021 15:46 0
foto ks 100 aars kavalkade 30 stk billeder se scand Foto, KS 100 års kavalkade 30 stk. billeder ( se scand) 1/8/2021 15:46 0
160,- DKK
dk udstilling og saerstempler 40 kuverter 8 kort 1948 53 DK. udstilling og særstempler 40 kuverter + 8 kort 1948 - 53 1/8/2021 15:46 0
dk udstilling saerstempler 30 kuverter 6 kort 1948 52 DK. Udstilling + særstempler 30 kuverter + 6 kort 1948-52 1/8/2021 15:46 0
faeroeerne blandet stemplet og postfriske saet 4 sider Færøerne, blandet stemplet og postfriske sæt, 4 sider 1/8/2021 21:51 0
tyske rige 1934 afa 543 48 komplet stemplet Tyske rige 1934, afa 543-48 komplet, stemplet 1/8/2021 21:51 0
groenland hs 1 dobbeltstribe postfrisk Grønland HS 1 dobbeltstribe Postfrisk 2/8/2021 03:41 0
sverige 20 helsager se scan Sverige, 20 helsager se scan. 2/8/2021 06:21 0
irland hoejvaerdier 1 saet postfriske og stemplede Irland Højværdier + 1 sæt. Postfriske og stemplede 2/8/2021 06:21 0
cypern ceptmaerker 1980 81 postfriske 4 miniark Cypern CEPTmærker 1980+81 postfriske, 4 miniark 2/8/2021 06:21 0
australien aerogrammer helsager 17 stk ialt ubrugte Australien, Aerogrammer + helsager 17 stk. ialt ubrugte. 2/8/2021 06:21 0
4 receptkuverter lavet af haandlavet papir se scan 4 receptkuverter lavet af håndlavet papir, se scan 2/8/2021 12:21 0
faeroeerne 3 stk frim haefter postfrisk 1998 1999 2000 Færøerne. 3 stk frim.hæfter postfrisk, 1998, 1999, 2000 2/8/2021 12:21 0
haefte nr 2 postfrisk komplet med alle maerker Hæfte nr. 2, Postfrisk (komplet med alle mærker) 2/8/2021 12:21 0
groenland haefte nr 9 postfrisk komplet med alle maerker Grønland. Hæfte nr. 9, Postfrisk (komplet med alle mærker) 2/8/2021 12:21 0
jh 2 med 2 forskellige miniark 1997 postfrisk JH-2 med 2 forskellige miniark, 1997, Postfrisk 2/8/2021 12:21 0
haefte afa 857 66 finland 1979 postfrisk Hæfte afa 857-66 finland 1979, Postfrisk 2/8/2021 12:21 0
haefter berlin mh 8a 12ca 13a 13c 15 postfriske hæfter Berlin, MH 8a+12ca+13a+13c+15 postfriske 2/8/2021 12:21 0
tyskland aargang 1994 komplet postfrisk Tyskland, årgang 1994 komplet, Postfrisk 2/8/2021 12:21 0
8 kuverter m frankeringsetiketter australien 1985 8 kuverter m/frankeringsetiketter Australien 1985 2/8/2021 12:21 0
9 ens framamaerker m forsk postnumre en ekstra australien 9 ens framamærker m/ forsk. postnumre + en ekstra Australien 2/8/2021 12:21 0
3 haefter 1983 84 85 komplette postfriske 3 Hæfter 1983 +84+85 Komplette Postfriske 2/8/2021 12:50 0
2 haefter afa 254 55 1994 afa 300 01 1996 postfriske 2 Hæfter afa 254-55 1994 + afa 300-01 1996 Postfriske 2/8/2021 12:50 0
roede kors 2001 postfrisk afa 383 84 Røde kors 2001 Postfrisk afa 383-84 2/8/2021 17:44 0

Viser: 1-30  af  127  linjer

1 2 3 4 5 |

Min Konto er 0400 1071093125 Lån og Spar Bank Email.: risvig@privat.dk

Opdateret: 1/8/2021 06:35.