QXL.dkSøg125 søgeresultater
Varer til salg af objobj (1129)
1 2 3 4 5
5 stk kuverter fra nexoe 5 stk. kuverter fra NEXØ < 52 min. 0
faeroe afa nr 100 05 stribe parstk og enk mrk postfrisk Færø. Afa nr. 100-05 Stribe, parstk. og enk. mrk. Postfrisk < 52 min. 0
haefte nr 4 postfrisk komplet med alle maerker Hæfte nr. 4 Postfrisk (Komplet med alle mærker) < 52 min. 0
haefte nr 8 postfrisk komplet med alle maerker Hæfte nr. 8, Postfrisk (komplet med alle mærker) < 52 min. 0
sverige 4 postfriske miniblokke Sverige. 4 postfriske miniblokke < 52 min. 0
portugal madeira europamaerker miniark afa nr 1744 57a Portugal+Madeira europamærker miniark, afa nr. 1744+57a < 52 min. 0
berlin vestzoner 1949 afa 34 41 stemplet afa vaerdi 3500 kr Berlin vestzoner 1949 afa 34-41 stemplet afa værdi 3500 kr. < 52 min. 0
190,- DKK
tyskland aargang 1990 komplet postfrisk Tyskland, årgang 1990 komplet, Postfrisk < 52 min. 0
tyskland haefte mh 20 a1 oz postfrisk Tyskland, hæfte MH 20 a1, OZ Postfrisk < 52 min. 0
tyskland haefte mh 20 c i oz postfrisk Tyskland, hæfte MH 20 c I, OZ Postfrisk < 52 min. 0
5 stk kuverter fra nexoe 5 stk. kuverter fra NEXØ < 53 min. 0
tyskland vesttyskland afa nr 1080 83 1949 postfrisk Tyskland Vesttyskland afa nr 1080-83 1949 Postfrisk < 53 min. 0
190,- DKK
tyskland miniark afa nr 1980 2022 postfrisk Tyskland, miniark afa nr. 1980 + 2022 postfrisk < 53 min. 0
monaco 3 stk miniark cept afa 1752 53 1793 94 1847 48 Monaco, 3 stk miniark CEPT. afa 1752-53+1793-94+1847-48 < 53 min. 0
oeen man 2 miniark afa 328 32 360 63 postfrisk Øen Man, 2 miniark afa 328-32 + 360+63 Postfrisk < 53 min. 0
groenland hs 1 dobbeltstribe postfrisk Grønland HS 1 dobbeltstribe Postfrisk < 54 min. 0
tyske rige divs tjenestemaerker stemplet to plancer Tyske Rige, divs tjenestemærker, stemplet, to plancer < 54 min. 0
tyskland 1986 komplet postfrisk Tyskland 1986, komplet postfrisk 17/10/2021 21:48 0
tyskland 1987 komplet postfrisk Tyskland 1987, komplet postfrisk 17/10/2021 21:48 0
2 stk frim haefter postfriske 1997 1998 2 stk. frim. hæfter postfriske 1997 , 1998 17/10/2021 23:40 0
stor rudekuvert med 2 blokke fra berlin og vesttyskland Stor rudekuvert med 2 blokke fra Berlin og vesttyskland 17/10/2021 23:40 0
berlin haefte mh 15 oz postfrisk sidste haefte fra berlin Berlin Hæfte MH 15 oZ, Postfrisk, sidste hæfte fra Berlin 17/10/2021 23:40 0
tyskland aargang 1976 komplet postfrisk Tyskland, årgang 1976 komplet Postfrisk 17/10/2021 23:40 0
dk portomaerker komplet minus xerne stemplet DK, Portomærker komplet minus xérne stemplet 18/10/2021 00:39 0
frankrig divs store maerker postfrisk Frankrig, divs store mærker postfrisk 18/10/2021 00:39 0
holland 2 miniark postfriske Holland, 2 miniark postfriske 18/10/2021 00:39 0
portugal cept 2 miniark postfrisk Portugal, CEPT 2 miniark postfrisk 18/10/2021 00:39 0
spanien 4 miniark postfriske Spanien, 4 miniark postfriske 18/10/2021 00:39 0
berlin 4 haefter mh 12a 12b 12ca 13c postfriske Berlin, 4 hæfter MH 12a + 12b + 12ca+13c postfriske 18/10/2021 00:39 0
tyskland h blatt 24 fra mh19 postfrisk Tyskland H-blatt 24 fra MH19 Postfrisk 18/10/2021 00:39 0

Viser: 1-30  af  125  linjer

1 2 3 4 5 |

Min Konto er 0400 1071093125 Lån og Spar Bank eller mobilepay på 22 34 44 66 Email.: risvig@privat.dk

Opdateret: 17/10/2021 11:54.