QXL.dkSøg151 søgeresultater
Varer til salg af objobj (1102)
1 2 3 4 5 6
berlin 1949 afa 47 49 mich sk24 220 euro Berlin 1949 afa 47+49, mich. sk24 220 euro 3/12/2020 23:57 0
malta cept maerker som miniark blokke 14 stk postfriske Malta, CEPT mærker som miniark/blokke 14 stk postfriske 3/12/2020 23:57 0
frankrig antarktis helark postfrisk mich 206 7 214 15 Frankrig Antarktis helark Postfrisk Mich 206-7 + 214-15 4/12/2020 03:57 0
frankrig antarktis helark postfrisk mich 216 17 218 219 Frankrig Antarktis Helark postfrisk Mich 216-17 + 218 + 219 4/12/2020 03:57 0
frankrig antarktis helark postfrisk mich 228 229 Frankrig Antarktis helark Postfrisk Mich 228 + 229 4/12/2020 03:57 0
frankrig antarktis helark postfrisk mich 230 Frankrig Antarktis helark Postfrisk Mich 230 4/12/2020 03:57 0
frankrig antarktis helark postfrisk mich 231 Frankrig Antarktis helark Postfrisk Mich 231 4/12/2020 03:57 0
frankrig antarktis helark postfrisk mich 237 38 Frankrig Antarktis helark Postfrisk Mich 237-38 4/12/2020 03:57 0
frankrig antarktis helark postfrisk mich 242 43 244 Frankrig Antarktis helark Postfrisk Mich 242-43 + 244 4/12/2020 03:57 0
frankrig antarktis helark postfrisk mich 251 252 53 Frankrig Antarktis helark Postfrisk Mich 251 + 252-53 4/12/2020 03:57 0
frankrig antarktis helark postfrisk mich 256 258 Frankrig Antarktis helark Postfrisk Mich 256 + 258 4/12/2020 03:57 0
dk afa 361x konp paa femtal i mrk oeverst th DK, afa 361x konp på femtal i mrk øverst th. 4/12/2020 03:57 0
4 receptkuverter lavet af haandlavet papir se scan 4 receptkuverter lavet af håndlavet papir, se scan 4/12/2020 04:14 0
faeroeerne 3 stk frim haefter postfrisk 1998 1999 2000 Færøerne. 3 stk frim.hæfter postfrisk, 1998, 1999, 2000 4/12/2020 04:14 0
haefte nr 2 postfrisk komplet med alle maerker Hæfte nr. 2, Postfrisk (komplet med alle mærker) 4/12/2020 04:14 0
groenland haefte nr 9 postfrisk komplet med alle maerker Grønland. Hæfte nr. 9, Postfrisk (komplet med alle mærker) 4/12/2020 04:14 0
jh 2 med 2 forskellige miniark 1997 postfrisk JH-2 med 2 forskellige miniark, 1997, Postfrisk 4/12/2020 04:14 0
haefte afa 857 66 finland 1979 postfrisk Hæfte afa 857-66 finland 1979, Postfrisk 4/12/2020 04:14 0
berlin afa nr 91 100 1952 53 beroemte berlinere stemplet Berlin, afa nr. 91-100, 1952-53 berømte berlinere, stemplet 4/12/2020 04:14 0
haefter berlin mh 8a 12ca 13a 13c 15 postfriske hæfter Berlin, MH 8a+12ca+13a+13c+15 postfriske 4/12/2020 04:14 0
8 kuverter m frankeringsetiketter australien 1985 8 kuverter m/frankeringsetiketter Australien 1985 4/12/2020 04:14 0
9 ens framamaerker m forsk postnumre en ekstra australien 9 ens framamærker m/ forsk. postnumre + en ekstra Australien 4/12/2020 04:14 0
haefte nr 3 postfrisk komplet med alle maerker Hæfte nr. 3 Postfrisk (komplet med alle mærker) 4/12/2020 05:16 0
haefte nr 7 postfrisk komplet med alle maerker Hæfte nr. 7, Postfrisk (komplet med alle mærker) 4/12/2020 05:16 0
island helark vulkanoeen surtsey m variant pos 21 v side Island, Helark, Vulkanøen Surtsey m/variant Pos 21 v. side 4/12/2020 05:16 0
norge 3 miniark fra 1986 og 87 postfriske Norge, 3 miniark fra 1986 og 87, postfriske 4/12/2020 05:16 0
belgien miniark afa 2430 35 postfrisk Belgien, Miniark afa 2430 - 35 postfrisk 4/12/2020 05:16 0
oeen man 2 miniark afa 302 03 328 32 postfriske Øen Man, 2 miniark afa 302-03+ 328-32 Postfriske 4/12/2020 05:16 0
frankrig 5 aargange cept 1979 80 81 82 83 postfriske Frankrig 5 årgange CEPT 1979 + 80 + 81 + 82 + 83 Postfriske 4/12/2020 06:16 0
irland 2 miniark afa 426 29 508 12 postfrisk Irland, 2 miniark afa 426-29 + 508-12 Postfrisk 4/12/2020 06:16 0

Viser: 1-30  af  151  linjer

1 2 3 4 5 6 |

Min Konto er 0400 1071093125 Lån og Spar Bank Email.: risvig@privat.dk

Opdateret: 3/12/2020 15:17.