QXL.dkSøg150 søgeresultater
Varer til salg af objobj (1066)
1 2 3 4 5
thorshavnstempler paa danske maerker klip Thorshavnstempler på Danske mærker, Klip 28/1/2020 07:10 0
danmark divs uds stjernestempler Danmark, divs uds. stjernestempler 28/1/2020 07:10 0
saet michel 1473 76 stemplet australien sæt Michel 1473 - 76, stemplet Australien 28/1/2020 07:10 0
10,- DKK
haefte nr 3 postfrisk komplet med alle maerker Hæfte nr. 3 Postfrisk (komplet med alle mærker) 28/1/2020 12:14 0
haefte nr 7 postfrisk komplet med alle maerker Hæfte nr. 7, Postfrisk (komplet med alle mærker) 28/1/2020 12:14 0
island helark vulkanoeen surtsey m variant pos 21 v side Island, Helark, Vulkanøen Surtsey m/variant Pos 21 v. side 28/1/2020 12:14 0
norge 3 miniark fra 1986 og 87 postfriske Norge, 3 miniark fra 1986 og 87, postfriske 28/1/2020 12:14 0
belgien miniark afa 2430 35 postfrisk Belgien, Miniark afa 2430 - 35 postfrisk 28/1/2020 12:14 0
portugal 2 miniblokke afa nr 1673 73 postfriske 1986 Portugal, 2 miniblokke afa nr. 1673 - 73, postfriske 1986 28/1/2020 12:14 0
10,- DKK
portugal 2 miniblokke afa nr 1681 82 postfriske 1986 Portugal, 2 miniblokke afa nr. 1681 - 82, postfriske 1986 28/1/2020 12:14 0
10,- DKK
portugal 2 miniblokke afa nr 1692 93 postfriske 1986 Portugal, 2 miniblokke afa nr. 1692 - 93, postfriske 1986 28/1/2020 12:14 0
10,- DKK
portugal 2 miniblokke afa nr 1701 02 postfriske 1986 Portugal, 2 miniblokke afa nr. 1701 - 02, postfriske 1986 28/1/2020 12:14 0
10,- DKK
portugal 2 miniblokke afa nr 1713 14 postfriske Portugal, 2 miniblokke afa nr. 1713 - 14 postfriske 28/1/2020 12:14 0
10,- DKK
portugal 2 miniblokke afa nr 1725 26 postfriske Portugal, 2 miniblokke afa nr. 1725 - 26 postfriske 28/1/2020 12:14 0
10,- DKK
portugal 2 miniblokke afa nr 1731 32 postfriske Portugal, 2 miniblokke afa nr. 1731 - 32 postfriske 28/1/2020 12:14 0
10,- DKK
portugal 2 miniblokke afa nr 1760 61 postfriske Portugal, 2 miniblokke afa nr. 1760 - 61 postfriske 28/1/2020 12:14 0
10,- DKK
portugal 3 miniark fra 1986 og 88 postfriske Portugal, 3 miniark fra 1986 og 88, postfriske 28/1/2020 12:14 0
oeen man 2 miniark afa 302 03 328 32 postfriske Øen Man, 2 miniark afa 302-03+ 328-32 Postfriske 28/1/2020 12:14 0
10,- DKK
australien 4 komplette saet postfrisk det ene som stribe Australien, 4 komplette sæt postfrisk det ene som stribe 28/1/2020 12:14 0
groenland hs 1 dobbeltstribe postfrisk Grønland HS 1 dobbeltstribe Postfrisk 28/1/2020 18:33 0
monaco 4 stk miniark 1985 88 Monaco, 4 stk miniark 1985 - 88 28/1/2020 22:13 0
sydaustralien mich nr 1 1855 stemplet Sydaustralien, Mich. nr. 1 1855, stemplet 28/1/2020 22:13 0
sydaustralien mich nr 3 1855 brugt ustemplet Sydaustralien, Mich. nr. 3 1855, brugt/ustemplet 28/1/2020 22:13 0
sydaustralien mich nr 4a 1858 stemplet Sydaustralien, Mich. nr. 4a 1858, stemplet 28/1/2020 22:13 0
sydaustralien mich nr 5b 1856 stemplet Sydaustralien, Mich. nr. 5b 1856, stemplet 28/1/2020 22:13 0
sydaustralien mich nr 8a 1859 stemplet Sydaustralien, Mich. nr. 8a 1859, stemplet 28/1/2020 22:13 0
irland divs hoejvaerdier og saet postfriske Irland. divs. højværdier og sæt postfriske 28/1/2020 22:14 0
sydaustralien mich nr 7a 1858 stemplet Sydaustralien, Mich. nr. 7a 1858, stemplet 28/1/2020 22:14 0
sydaustralien mich nr 9a 9b 1859 stemplet Sydaustralien, Mich. nr. 9a + 9b 1859, stemplet 28/1/2020 22:14 0
sydaustralien mich nr 10 1858 stemplet Sydaustralien, Mich. nr. 10 1858, stemplet 28/1/2020 22:14 0

Viser: 1-30  af  150  linjer

1 2 3 4 5 |

Min Konto er 0400 1071093125 Lån og Spar Bank Email.: risvig@privat.dk

Opdateret: 27/1/2020 10:30.