QXL.dkSøg9 søgeresultater
Varer til salg af ojc (1007)
flot dansk kuvert 26 x 17 5cm frimaerker c2 haefte Flot dansk kuvert. 26 x 17,5cm. Frimærker C2 hæfte. 28/2/2021 06:42
52,- DKK
6stk postfriske 1977 1978 1979 1980 1981 og 1983 6Stk postfriske. 1977, 1978, 1979, 1980, 1981 og 1983 1/3/2021 07:08
330,- DKK
rigtig gamle danske julemaerker ikke haengslet Rigtig gamle danske julemærker! Ikke hængslet. 4/3/2021 16:06 0
44,- DKK
flot helark afa 922 l712 afa vaerdi 1000kr ikke stemplet Flot helark Afa 922. L712. Afa værdi 1000kr. ikke stemplet! 4/3/2021 16:06 0
195,- DKK
postfriske danske maerker med god vaerdi ca 102kr afa 500kr postfriske danske mærker med god værdi. ca 102kr.Afa 500kr + 4/3/2021 16:08 0
96,- DKK
jon sigurdsson klomplet flere med gum hoej vaerdi Jon Sigurdsson. Klomplet. Flere med gum. Høj Værdi. 4/3/2021 16:08 0
island lille lot med god vaerdi med og u stempel se scan Island. Lille lot med god værdi. Med og U stempel.. se scan 4/3/2021 16:08 0
post frimaerker 3sk 16sk Post frimærker. 3SK + 16SK 4/3/2021 16:10 0
flotte malerier postfriske ikke haengslet afa 228kr Flotte Malerier. Postfriske, Ikke hængslet. Afa 228kr 4/3/2021 16:10 0

Viser: 1-9  af  9  linjer

Opdateret: 27/2/2021 13:28.