QXL.dkSøg125 søgeresultater
Varer til salg af ole4520 (300)
1 2 3 4 5
danmark postfrisk afa nr 89x Danmark postfrisk AFA nr. 89x   25/1/2018 12:24 0
300,- DKK
danmark postfrisk afa nr 98 98x i parstykke Danmark postfrisk AFA nr. 98 + 98x i parstykke 25/1/2018 12:24 0
danmark ubrugt afa nr 31c Danmark ubrugt AFA nr. 31C 25/1/2018 12:24 0
danmark postfrisk afa nr 34 groen plet nederst Danmark Postfrisk AFA nr. 34 + grøn plet nederst 25/1/2018 12:24 0
danmark postfrisk afa nr 34x Danmark Postfrisk AFA nr. 34x 25/1/2018 12:24 0
500,- DKK
danmark postfrisk afa nr 35a Danmark Postfrisk AFA nr. 35a 25/1/2018 12:24 0
1500,- DKK
danmark postfrisk afa nr 23 stor variant se beskrivelse Danmark postfrisk AFA nr. 23 - stor variant - se beskrivelse 25/1/2018 12:24 0
400,- DKK
danmark postfrisk afa nr 87x lim se billede 2 Danmark postfrisk AFA nr. 87x - lim se billede 2 25/1/2018 12:24 0
afa nr 18a parstykke med lidt lim AFA nr. 18A parstykke med lidt lim. 25/1/2018 12:24 0
400,- DKK
danmark ubrugt haengselrest afa nr 27 Danmark ubrugt (hængselrest) AFA nr. 27 25/1/2018 12:24 0
120,- DKK
danmark ubrugt haengselrest afa nr 27y Danmark ubrugt (hængselrest) AFA nr. 27y 25/1/2018 12:24 0
roskilde 2012 frankeringsmaerker postfrisk 3 vaerdier Roskilde 2012 frankeringsmærker postfrisk - 3 værdier 25/1/2018 12:24 0
afa nr 552 56 helark se beskrivelse AFA nr. 552/56 helark - se beskrivelse 25/1/2018 12:24 0
prestigehaefte rosenborg 4 postfriske miniark Prestigehæfte Rosenborg 4 postfriske miniark 25/1/2018 12:24 0
alle blokke fra prestigehaefte jelling postfriske Alle blokke fra prestigehæfte JELLING postfriske 25/1/2018 12:24 0
danmark postfrisk dybboel par afa 235 237 Danmark postfrisk Dybbøl par AFA 235 + 237 25/1/2018 12:24 0
danmark postfrisk dybboel par 203 238 Danmark postfrisk Dybbøl par 203 + 238 25/1/2018 12:24 0
danmark postfrisk afa 330x i fireblok Danmark postfrisk AFA 330x i fireblok 25/1/2018 12:24 0
danmark stemplet afa nr 41z flot eksemplar lux Danmark stemplet AFA nr. 41z + FLOT eksemplar - LUX 25/1/2018 12:24 0
danmark stemplet afa nr 177 fuld dato 25 10 29 Danmark stemplet AFA nr. 177 - fuld dato 25.10.29 25/1/2018 12:24 0
afa nr 40x god variant 2 billeder AFA nr. 40x - god variant - 2 billeder 25/1/2018 12:24 0
afa nr 121 stemplet AFA nr. 121 stemplet 25/1/2018 12:24 0
98,- DKK
danmark 132 43 flotte fireblokke stemplet Danmark 132/43 flotte fireblokke stemplet 25/1/2018 12:24 0
310,- DKK
danmark paent stemplet afa nr 31 Danmark pænt stemplet AFA nr. 31 25/1/2018 12:24 0
danmark afa nr 21 stemplet katalogvaerdi 2500 00 kr Danmark AFA nr. 21 stemplet - katalogværdi 2500,00 kr. 25/1/2018 12:24 0
265,- DKK
danmark paent stemplet afa nr 5 Danmark pænt stemplet AFA nr. 5 25/1/2018 12:24 0
130,- DKK
danmark paent stemplet afa nr 14 Danmark pænt stemplet AFA nr. 14 25/1/2018 12:24 0
210,- DKK
danmark paent stemplet afa nr 15 lux Danmark pænt stemplet AFA nr. 15 (LUX) 25/1/2018 12:24 0
260,- DKK
afa nr 1143 a b luksusstemplet i brugsperioden AFA nr. 1143 A+B luksusstemplet i brugsperioden 25/1/2018 12:24 0
afa nr 1143b luksusstemplet i brugsperioden AFA nr. 1143B luksusstemplet i brugsperioden 25/1/2018 12:24 0
38,- DKK

Viser: 1-30  af  125  linjer

1 2 3 4 5 |
Opdateret: 22/1/2018 23:14.