QXL.dkSøg51 søgeresultater
Varer til salg af ole4520 (323)
1 2
afa nr 552 56 helark se beskrivelse AFA nr. 552/56 helark - se beskrivelse 18/7/2018 23:38 0
danmark souvenirmappe 1 2 4 afa 730 00 kr Danmark souvenirmappe 1 + 2 + 4 AFA 730,00 kr. 18/7/2018 23:38 0
prestigehaefte vkingeskibe 5 postfriske miniark Prestigehæfte Vkingeskibe 5 postfriske miniark 18/7/2018 23:38 0
danmark stemplet afa nr 61 Danmark stemplet AFA nr. 61 18/7/2018 23:38 0
98,- DKK
afa nr 40x god variant 2 billeder AFA nr. 40x - god variant - 2 billeder 18/7/2018 23:38 0
afa nr 121 stemplet AFA nr. 121 stemplet 18/7/2018 23:38 0
98,- DKK
danmark 132 43 flotte fireblokke stemplet Danmark 132/43 flotte fireblokke stemplet 18/7/2018 23:38 0
310,- DKK
afa nr 1 luxus stumpt stempel AFA nr. 1 LUXUS stumpt stempel 18/7/2018 23:38 0
198,- DKK
210,- DKK
afa mr 30 luksus stemplet AFA mr. 30 LUKSUS stemplet 18/7/2018 23:38 0
danmark afa nr 16a stemplet Danmark AFA nr. 16a stemplet 18/7/2018 23:38 0
danmark afa nr 11 stemplet flot maerke Danmark AFA nr. 11 stemplet - flot mærke 18/7/2018 23:38 0
108,- DKK
danmark paent stemplet afa nr 5 Danmark pænt stemplet AFA nr. 5 18/7/2018 23:38 0
130,- DKK
dnamark paent stemplet afa nr 12 parstykke Dnamark pænt stemplet AFA nr. 12 parstykke 18/7/2018 23:38 0
198,- DKK
danmark paent stemplet afa nr 14 Danmark pænt stemplet AFA nr. 14 18/7/2018 23:38 0
210,- DKK
danmark paent stemplet afa nr 15 lux Danmark pænt stemplet AFA nr. 15 (LUX) 18/7/2018 23:38 0
260,- DKK
afa nr 13 paent maerke AFA nr. 13 pænt mærke 18/7/2018 23:38 0
afa nr 14 stemplet AFA nr. 14 stemplet 18/7/2018 23:38 0
postfaerge afa nr 45 helark se beskrivelse Postfærge AFA nr. 45 helark - se beskrivelse 18/7/2018 23:38 0
165,- DKK
smaaark nr 4 stemplet Småark nr. 4 stemplet 18/7/2018 23:38 0
smaaark nr 25 blaat jyderup stempel luksusstemplet Småark nr. 25 (blåt Jyderup stempel) Luksusstemplet 18/7/2018 23:38 0
66,- DKK
luksusstemplet smaaark nr 33 Luksusstemplet Småark nr. 33 18/7/2018 23:38 0
stjernestemplet aarslev randers meget sjaeldent afklip Stjernestemplet Aarslev Randers. Meget sjældent. Afklip. 18/7/2018 23:38 0
smaaark nr 24 lux asnaes i brugsperioden Småark nr. 24 LUX (Asnæs) i brugsperioden 18/7/2018 23:38 0
58,- DKK
danmark flot stemplet smaaark afa nr 36 nyvang pr holbaek Danmark flot stemplet småark AFA nr. 36 NYVANG pr. HOLBÆK 18/7/2018 23:38 0
68,- DKK
danmark postfrisk tjeneste afa nr 7 Danmark Postfrisk tjeneste AFA nr. 7 18/7/2018 23:38 0
danmark postfrisk tjeneste afa nr 13 par med marginal Danmark Postfrisk tjeneste AFA nr. 13 par med marginal 18/7/2018 23:38 0
danmark postfrisk soldatermaerke afa nr 1 med marginal Danmark Postfrisk soldatermærke AFA nr. 1 med marginal 18/7/2018 23:38 0
98,- DKK
danmark porto nr 21 postfrisk katv 750 00 lr Danmark Porto nr. 21 postfrisk Katv. 750,00 lr. 18/7/2018 23:38 0
140,- DKK
danmark postfaerge afa nr 8 stemplet Danmark postfærge AFA nr. 8 stemplet 18/7/2018 23:38 0
98,- DKK

Viser: 1-30  af  51  linjer

1 2 |
Opdateret: 18/7/2018 20:08.