QXL.dkSøg51 søgeresultater
Varer til salg af omo4230 (5784)
Registreret som: Erhverv
1 2
tysk fransk zone afa 29 paa brev 42 Tysk Fransk Zone afa 29 på brev (42) 27/9/2020 20:31 1
160,- DKK
saar afa 331 paa rec brev 41 Saar afa 331 på rec brev. (41) 27/9/2020 20:32 1
310,- DKK
2 album med lommer til souvenirmapper 2 2 album med lommer til souvenirmapper (2) Lommer til ialt 88 mapper 27/9/2020 20:36 4
120,- DKK
dk 6 stk postkort med togstempel 1 brev bane ing 23 Dk 6 stk. postkort med togstempel + 1 brev bane ing. (23) 27/9/2020 20:36 1
160,- DKK
tyskland paent leuchtturm med lommer og klassiske sider 1 Tyskland, pænt Leuchtturm med lommer og klassiske sider (1) Inkl. en del mærker. 27/9/2020 20:40 36
350,- DKK
dk afa 1186 lux stemplet vaerloese 02 11 98 56 Dk afa 1186 lux stemplet Værløse 02.11.98 (56) 27/9/2020 20:49 0
eng koloni fiji sg nr 137 21 Eng koloni Fiji SG nr 137. (21) 27/9/2020 20:51 0
800,- DKK
saar 15 miniark berlin 18 Saar + 15 miniark Berlin. (18) 27/9/2020 21:00 17
140,- DKK
hele verden diverse en del eng koloni 16 Hele Verden diverse. En del Eng. Koloni (16) 27/9/2020 21:02 16
430,- DKK
hele verden gl bog med diverse inkl bedre 4 Hele Verden gl. bog med diverse, inkl. bedre. (4) 27/9/2020 21:04 48
440,- DKK
dwi afa 6by lux stemplet 26 DWI afa 6By, lux stemplet (26) 27/9/2020 21:05 1
2,- DKK
dwi afa 15 stemplet 27 DWI afa 15, stemplet (27) 27/9/2020 21:06 1
2,- DKK
dwi lot diverse kat v 2583 stemplet haengslet 55 DWI lot diverse, kat.v 2583,- Stemplet/hængslet. (55) 27/9/2020 21:07 10
3 postfriske marginal blokke 39 3 postfriske marginal blokke (39) 27/9/2020 21:09 34
180,- DKK
groenland lux stemplet 4 blok afa 101af 285 286 36 Grønland lux stemplet 4-blok afa 101aF + 285 + 286 (36) 27/9/2020 21:10 1
2,- DKK
dk diverse postfrisk i perioden 1933 1975 3 Dk diverse postfrisk i perioden 1933-1975 (3) Inkl. bedre rigsvåben 27/9/2020 21:11 20
120,- DKK
groenland 1938 1999 komplet minus amr udg 14 Grønland 1938-1999 komplet minus amr. udg. (14) 27/9/2020 21:12 12
270,- DKK
groenland 5 udvalgshaefter i perioden 1935 2008 19 Grønland 5 udvalgshæfter i perioden 1935-2008. (19) 27/9/2020 21:14 37
390,- DKK
sverige lot div nyere stemplet 47 Sverige lot div nyere stemplet (47) 27/9/2020 21:14 19
b hmen und m hren naesten komplet 13 Böhmen und Mähren næsten komplet. (13) 27/9/2020 21:15 5
norge 11 stk miniark afa 652 postfrisk 45 Norge 11 stk. miniark afa 652 postfrisk (45) 27/9/2020 21:16 1
2,- DKK
island afa 4 utakket stemplet 29 Island afa 4 utakket, stemplet (29) 27/9/2020 21:17 25
270,- DKK
west iran komplet stemplet 1 maerke postfrisk 11 West Iran komplet, stemplet. (1 mærke postfrisk) (11) 27/9/2020 21:17 1
2,- DKK
island afa 62 stemplet 28 Island afa 62, stemplet (28) 27/9/2020 21:18 9
litauen 6 sider med diverse stemplet haengslet 10 Litauen 6 sider med diverse. Stemplet/hængslet. (10) 27/9/2020 21:19 18
14,- DKK
holland indien gl samling 8 sider 9 Holland Indien gl. samling, 8 sider. (9) 27/9/2020 21:20 46
270,- DKK
island miniark afa 988 med guldtryk postfrisk 43 Island miniark afa 988 med guldtryk. Postfrisk (43) Med certifikat. Se foto. 27/9/2020 21:21 4
tyskland lokaludgaver lot ark rester 5 Tyskland lokaludgaver, lot ark rester. (5) Brandenburg – Østsachsen – Sachsen – m.m. 27/9/2020 21:23 13
island miniark afa 199 200 201 stemplet 53 Island miniark afa 199 - 200 - 201 stemplet. (53) 27/9/2020 21:23 11
eng koloni tristan da gunha sg nr 1 12 komplet stemplet 37 Eng koloni Tristan Da Gunha SG nr 1-12 komplet stemplet (37) 27/9/2020 21:25 91
520,- DKK

Viser: 1-30  af  51  linjer

1 2 |

Forsendelser bliver stemplet til samlerbrug.
Dog vil der være forsendelser der ikke er mulige at stemple pænt. F.eks. boblekuverter og lign.

1.
Hvis du ikke finder nogle auktioner fra os lige nu, så er det fordi vi altid kører auktioner på i hold.
Vi starter snart nye auktioner igen.
Du kan tilføje os som foretrukne sælger, så får du en mail når vi har startet auktioner op.

2.
P.g.a PostNord skal der regnes med op til 5 dages leveringstid.
Vi begynder først pakningen når betalingen er registreret.
Vi skriver i din karakterbog, hvilken dag vi har sendt varen.

3.
Det er muligt at afhente vundne lot, det skal bare aftales på forhånd.

4.
NB! NB! Hvis du kommer ud for en vare du ikke er tilfreds med, så vær venlig at kontakte os, INDEN du afgiver en neutral eller negativ karakter. Vi er altid til at snakke med. Det er noget så ærgerligt med en plettet karakterbog, når det ikke er nødvendigt. I internet handel kan der ske misforståelser, men de er til at rette, bare man tager telefonen og giver et kald.

Opdateret: 23/9/2020 05:40.