QXL.dkSøg21 søgeresultater
Varer til salg af omo4230 (5180)
Registreret som: Erhverv
siam thailand samling i perioden 1883 1970 2 Siam – Thailand samling i perioden 1883-1970. (2) Foto af alt. 28/5/2018 21:20 0
1500,- DKK
groenland 260 gram loese maerker i perioden 1938 2012 25 Grønland 260 gram løse mærker i perioden 1938-2012 (25) Mange højværdier, miniark, sammentryk. m. m 28/5/2018 21:30 54
380,- DKK
island tjeneste afa 59 stemplet 37 Island tjeneste afa 59, stemplet (37) 28/5/2018 21:05 11
island tjeneste afa 1b stemplet 9 Island tjeneste afa 1B, stemplet (9) 28/5/2018 21:06 6
england brev fra constantinnobel til aalborg 1920 12 England brev fra Constantinnobel til Aalborg 1920 (12) 28/5/2018 21:12 1
hele verden kartotek mest tysk rige england m m 1 Hele verden kartotek, mest Tysk Rige, England m.m. (1) 28/5/2018 21:15 53
230,- DKK
england 1929 haefte ikke komplet se tekst 10 England 1929 hæfte, ikke komplet. Se tekst (10) Kat.v 252 £ 28/5/2018 21:20 1
210,- DKK
norge begynder samling i perioden 1893 1992 4 Norge begynder samling i perioden 1893-1992. (4) 28/5/2018 21:22 1
2,- DKK
engelsk post tyrkiet lot diverse stemplet 11 Engelsk post Tyrkiet lot diverse, stemplet. (11) 28/5/2018 21:28 7
5,- DKK
engelske kolonier lot diverse postfrisk haengslet 31 Engelske kolonier lot diverse. Postfrisk / hængslet. (31) 28/5/2018 21:31 5
16,- DKK
engelske kolonier lot diverse stemplet haengslet 26 Engelske kolonier lot diverse. Stemplet / hængslet. (26) 28/5/2018 21:33 8
18,- DKK
frankrig elsass lothringen afa 7 lux stemplet 39 Frankrig Elsass-Lothringen afa 7 lux stemplet (39) 28/5/2018 21:35 7
5,- DKK
dk afa 17a stemplet kat v 1600 8 Dk afa 17a, stemplet (kat.v 1600,-) (8) 28/5/2018 21:41 6
island afa 11 stemplet 38 Island afa 11, stemplet (38) 28/5/2018 21:41 6
18,- DKK
island variant zeppelin afa 148x stemplet 7 Island variant Zeppelin afa 148x, stemplet (7) Kat.v 1600,- 28/5/2018 21:43 6
dk variant afa 240x paa brev 17 Dk variant afa 240x på brev (17) Ikke prissat på brev i afa. 28/5/2018 21:43 0
dk lot postfrisk paalydende 431 30 3 Dk lot postfrisk, pålydende 431,30 (3) Hæfter, 4 blokke, miniark.. 28/5/2018 21:46 26
230,- DKK
groenland afa 15 amr udg stemplet 5 Grønland afa 15, amr udg. Stemplet. (5) 28/5/2018 21:48 4
groenland variant 40y x 2 i 10 blok postfrisk 18 Grønland variant 40y x 2 i 10 blok, postfrisk (18) Kat.v 640,- 28/5/2018 21:50 13
island 7 postfriske haefter 22 Island 7 postfriske hæfter (22) 28/5/2018 21:54 5
4,- DKK
island 9 miniark 2 sammentryk postfrisk 23 Island 9 miniark + 2 sammentryk postfrisk (23) 2 foto 28/5/2018 21:55 5
4,- DKK

Viser: 1-21  af  21  linjer

Forsendelser bliver stemplet til samlerbrug.
Dog vil der være forsendelser der ikke er mulige at stemple pænt. F.eks. boblekuverter og lign.

1.
Hvis du ikke finder nogle auktioner fra os lige nu, så er det fordi vi altid kører auktioner på i hold.
Vi starter snart nye auktioner igen.
Du kan tilføje os som foretrukne sælger, så får du en mail når vi har startet auktioner op.

2.
P.g.a PostNord skal der regnes med op til 5 dages leveringstid.
Vi begynder først pakningen når betalingen er registreret.
Vi skriver i din karakterbog, hvilken dag vi har sendt varen.

3.
Det er muligt at afhente vundne lot, det skal bare aftales på forhånd.

4.
NB! NB! Hvis du kommer ud for en vare du ikke er tilfreds med, så vær venlig at kontakte os, INDEN du afgiver en neutral eller negativ karakter. Vi er altid til at snakke med. Det er noget så ærgerligt med en plettet karakterbog, når det ikke er nødvendigt. I internet handel kan der ske misforståelser, men de er til at rette, bare man tager telefonen og giver et kald.

Opdateret: 20/5/2018 19:39.