Vi fandt desværre ikke det, du søgte

Dine muligheder:

Modtag en mail når vi har noget, der matcher - klik her

Se om du kan finde det du leder efter i kategorier

Varer til salg af omo4230 (5046)
Registreret som: Erhverv

omo4230 har ingen varer til salg i øjeblikket.

Måske kan du finde det du leder efter alligevel

Kategori oversigt

Forsendelser bliver stemplet til samlerbrug.
Dog vil der være forsendelser der ikke er mulige at stemple pænt. F.eks. boblekuverter og lign.

1.
Hvis du ikke finder nogle auktioner fra os lige nu, så er det fordi vi altid kører auktioner på i hold.
Vi starter snart nye auktioner igen.
Du kan tilføje os som foretrukne sælger, så får du en mail når vi har startet auktioner op.

2.
P.g.a PostNord skal der regnes med op til 5 dages leveringstid.
Vi begynder først pakningen når betalingen er registreret.
Vi skriver i din karakterbog, hvilken dag vi har sendt varen.

3.
Det er muligt at afhente vundne lot, det skal bare aftales på forhånd.

4.
NB! NB! Hvis du kommer ud for en vare du ikke er tilfreds med, så vær venlig at kontakte os, INDEN du afgiver en neutral eller negativ karakter. Vi er altid til at snakke med. Det er noget så ærgerligt med en plettet karakterbog, når det ikke er nødvendigt. I internet handel kan der ske misforståelser, men de er til at rette, bare man tager telefonen og giver et kald.

Opdateret: 23/11/2017 04:42.