QXL.dkSøg31 søgeresultater
Varer til salg af omo4230 (5596)
Registreret som: Erhverv
1 2
groenland stor rodekasse se mange store foto 12 Grønland stor rodekasse. Se mange store foto. (12) 26/1/2020 20:22 68
560,- DKK
groenland samling breve m jul 1974 1991 meget speciel 1 Grønland samling breve m/ jul 1974-1991 (Meget speciel) (1) En unik samling med egne tegninger og tilføjelser på kuverte 26/1/2020 21:27 10
130,- DKK
tysk berlin 1964 1990 komplet rullemaerker m m 2 Tysk Berlin 1964-1990 komplet + rullemærker m.m. (2) 26/1/2020 20:29 7
130,- DKK
england samling i perioden 1841 2003 7 England samling i perioden 1841-2003. (7) 2 pæne Davo album med kassetter. 26/1/2020 20:32 14
190,- DKK
vest tysk samling i perioden 1949 1976 8 Vest Tysk samling i perioden 1949-1976. (8) 26/1/2020 20:35 16
26,- DKK
irland tyk lagerbog i perioden 1923 2003 miniark haefter 5 Irland tyk lagerbog i perioden 1923-2003 +miniark +hæfter(5) 26/1/2020 20:37 9
hele verden 4 boeger div inkl varianter foto af alt 9 Hele Verden, 4 bøger div, inkl. varianter. Foto af alt. (9) 26/1/2020 20:39 20
280,- DKK
dk bornholms jul 1973 1981 komplet 2 provisorer 11 Dk Bornholms jul 1973-1981 komplet + 2 provisorer (11) Provisorer 1973/75 + 1973/77 26/1/2020 20:42 7
dk 8 sk afa 14 stemplet kat v 1500 4 Dk 8 sk, afa 14, stemplet. Kat.v 1500,- (4) 26/1/2020 20:44 19
dk posthus med perfin hp afa 67 stemplet 15 Dk posthus med perfin HP, afa 67, stemplet. (15) 26/1/2020 20:48 0
dk 43 stk postfrisk marginal 4 blok 30 Dk 43 stk postfrisk marginal 4- blok (30) 26/1/2020 20:51 6
dk 19 stk paent stemplet miniark 29 Dk 19 stk. pænt stemplet miniark. (29) 26/1/2020 20:52 25
dk 1900 tallet miniark stemplet 22 Dk 1900 tallet miniark, stemplet. (22) 26/1/2020 20:54 9
dk saerhaefte 84 96 postfrisk 14 Dk særhæfte 84 + 96 - postfrisk (14) Dem med de gode sammentryk. 3 foto. 26/1/2020 20:57 12
dk soldaterfrimaerker afa 1 2 stemplet 6 Dk soldaterfrimærker afa 1 + 2, stemplet (6) 26/1/2020 20:59 21
dk variant postfaerge afa 38x stemplet 16 Dk variant postfærge, afa 38x, stemplet (16) 26/1/2020 21:00 16
dk postfaerge afa 1 stemplet 10 Dk postfærge afa 1, stemplet (10) 26/1/2020 21:01 5
6,- DKK
dk postfaerge afa 28 i 4 blok m marginal 19 Dk postfærge afa 28 i 4 blok m/ marginal. (19) Marginal nr. 322Y 26/1/2020 21:03 8
8,- DKK
dk postfaerge afa 16 16a 16b stemplet 18 Dk postfærge afa 16 + 16a + 16b, stemplet (18) 26/1/2020 21:05 28
190,- DKK
slesvig afa 6 7 stemplet ubrugt 31 Slesvig afa 6 + 7, stemplet / ubrugt. (31) 26/1/2020 21:06 6
slesvig 2 breve med mange maerker 32 Slesvig 2 breve med mange mærker. (32) Foto af for og bagside. 26/1/2020 21:09 8
16,- DKK
groenland pakkeporto afa 13 18 stemplet 20 Grønland pakkeporto afa 13 - 18, stemplet. (20) 26/1/2020 21:10 48
330,- DKK
groenland 5 kr amerikaner afa 16 stemplet 3 Grønland 5 kr. Amerikaner, afa 16, stemplet (3) 26/1/2020 21:11 4
14,- DKK
groenland afa 566 fdc maxikort 26 Grønland afa 566, FDC, maxikort. (26) 26/1/2020 21:13 1
2,- DKK
groenland afa 4 7 paa luftpost brev m censur 25 Grønland afa 4 + 7 på luftpost brev m/ censur (25) Foto af for og bagside. 26/1/2020 21:15 19
220,- DKK
england afa 1 paa brev 27 England afa 1 på brev. (27) 26/1/2020 21:17 0
1100,- DKK
tysk berlin det gode miniark falsk 17 Tysk Berlin, det gode miniark. Falsk. (17) 26/1/2020 21:19 7
5,- DKK
faeroeerne aarbog 1988 med sorttryk 13 Færøerne årbog 1988 med sorttryk (13) 26/1/2020 21:21 0
england afa 83 specimen overtryk haengslet 21 England afa 83 - Specimen overtryk. Hængslet. (21) 26/1/2020 21:22 0
800,- DKK
groenland pakkeporto variant 7x paa adressekort 36 Grønland pakkeporto variant 7x på adressekort. (36) Med attest. 26/1/2020 21:23 0
1400,- DKK

Viser: 1-30  af  31  linjer

1 2 |

Forsendelser bliver stemplet til samlerbrug.
Dog vil der være forsendelser der ikke er mulige at stemple pænt. F.eks. boblekuverter og lign.

1.
Hvis du ikke finder nogle auktioner fra os lige nu, så er det fordi vi altid kører auktioner på i hold.
Vi starter snart nye auktioner igen.
Du kan tilføje os som foretrukne sælger, så får du en mail når vi har startet auktioner op.

2.
P.g.a PostNord skal der regnes med op til 5 dages leveringstid.
Vi begynder først pakningen når betalingen er registreret.
Vi skriver i din karakterbog, hvilken dag vi har sendt varen.

3.
Det er muligt at afhente vundne lot, det skal bare aftales på forhånd.

4.
NB! NB! Hvis du kommer ud for en vare du ikke er tilfreds med, så vær venlig at kontakte os, INDEN du afgiver en neutral eller negativ karakter. Vi er altid til at snakke med. Det er noget så ærgerligt med en plettet karakterbog, når det ikke er nødvendigt. I internet handel kan der ske misforståelser, men de er til at rette, bare man tager telefonen og giver et kald.

Opdateret: 22/1/2020 21:46.