QXL.dkSøg616 søgeresultater
Varer til salg af radiohead01 (4010)
ortodoks kors fra 1600 1700 tallet Ortodoks kors fra 1600-1700 tallet 19/7/2018 21:08 0
islamisk skaal fra den persiske region 11 12 aarhundrede Islamisk skål fra den persiske region - 11-12 århundrede 21/7/2018 12:38 0
895,- DKK
islamisk skaal fra den persiske region 11 12 aarhundrede Islamisk skål fra den persiske region - 11-12 århundrede 21/7/2018 12:44 0
995,- DKK
islamisk skaal fra den persiske region 11 12 aarhundrede Islamisk skål fra den persiske region - 11-12 århundrede 21/7/2018 12:46 0
1095,- DKK
islamisk skaal fra den persiske region 11 12 aarhundrede Islamisk skål fra den persiske region - 11-12 århundrede 21/7/2018 12:54 0
1095,- DKK
rund sten af bjergkrystal med stand rund sten af bjergkrystal med stand 21/7/2018 19:48 0
3 romerske vedhaeng i bronze 3 Romerske vedhæng i bronze 21/7/2018 19:48 0
egyptisk Egyptisk 21/7/2018 19:52 0
165,- DKK
2 romerske ringe 2 romerske ringe 21/7/2018 19:52 0
autentiske egyptiske fajanceperler Autentiske egyptiske fajanceperler 21/7/2018 19:56 0
flot kinesisk figur af buddha i bronze flot kinesisk figur af Buddha i bronze 21/7/2018 19:56 0
kinesisk bronzefigur af guan yin kinesisk bronzefigur af Guan Yin 21/7/2018 19:58 0
195,- DKK
flot prae columbiansk moche figur 200 850 ad Flot præ columbiansk Moche figur - 200-850 AD. 21/7/2018 20:06 0
795,- DKK
10 romerske moenter fra romersk tid 10 romerske mønter fra romersk tid 22/7/2018 09:56 0
69,- DKK
2 ortodokse kors fra 1600 1700 tallet 2 ortodokse kors fra 1600-1700 tallet 22/7/2018 10:12 0
2 ortodokse kors fra 1600 1700 tallet 2 ortodokse kors fra 1600-1700 tallet 22/7/2018 10:18 0
2 ortodokse kors fra 1600 1700 tallet 2 ortodokse kors fra 1600-1700 tallet 22/7/2018 10:22 0
115,- DKK
flot og intakt hund fra song dynastiet 960 1279 ad Flot og intakt hund fra Song Dynastiet - 960-1279 AD 22/7/2018 10:22 0
995,- DKK
2 ortodokse kors fra 1600 1700 tallet 2 ortodokse kors fra 1600-1700 tallet 22/7/2018 10:24 0
2 ortodokse kors fra 1600 1700 tallet 2 ortodokse kors fra 1600-1700 tallet 22/7/2018 10:26 0
115,- DKK
2 ortodokse kors fra 1600 1700 tallet 2 ortodokse kors fra 1600-1700 tallet 22/7/2018 10:32 0
115,- DKK
2 ortodokse kors fra 1600 1700 tallet et er stort 2 ortodokse kors fra 1600-1700 tallet - et er stort 22/7/2018 10:40 0
115,- DKK
2 ortodokse kors fra 1600 1700 tallet 2 ortodokse kors fra 1600-1700 tallet 22/7/2018 10:42 0
115,- DKK
islamisk skaal fra den persiske region 11 12 aarhundrede Islamisk skål fra den persiske region - 11-12 århundrede 22/7/2018 10:42 0
995,- DKK
2 ortodokse kors fra 1600 1700 tallet 2 ortodokse kors fra 1600-1700 tallet 22/7/2018 10:44 0
115,- DKK
intakt islamisk skaal fra den persiske region 11 12 aarh Intakt islamisk skål fra den persiske region - 11-12 årh 22/7/2018 10:50 0
1395,- DKK
kaede med romerske glasperler Kæde med romerske glasperler 22/7/2018 10:52 0
115,- DKK
intakt islamisk skaal fra den persiske region 11 12 aarh Intakt islamisk skål fra den persiske region - 11-12 årh. 22/7/2018 10:56 0
1395,- DKK
islamisk skaal fra den persiske region 11 12 aarhundrede Islamisk skål fra den persiske region - 11-12 århundrede 22/7/2018 11:02 0
1195,- DKK
stor islamisk skaal fra den persiske region 11 12 aarh Stor islamisk skål fra den persiske region - 11-12 årh 22/7/2018 11:08 0
1495,- DKK

Viser: 1-30  af  616  linjer

Kære Køber Jeg giver køber mulighed for at vente med betaling i op til 14 dage og endnu længere hvis man byder på flere varer, hvor auktionen endnu ikke er afsluttet. jeg sender derfor først totalopgørelse, når jeg kan se at der ikke længere bydes på mine auktioner. I tillæg kan man vente i op til 14 dage med at betale. Omvendt kan jeg ikke garantere varer bliver afsendt tidligere end 4 hverdage efter at jeg har modtaget betaling for varerne. jeg tilstræber dog at sende hurtigst muligt, og hvis det er en vare hvor det virkelig haster, så skal man sende mig en sms om at den bedes sendt hurtigst muligt, så vil jeg forsøge at få den sendt samme dag. jeg sender med B post for at holde udgifterne nede for køber til porto. Ligeledes sender jeg altid varer sammen - hvis det er muligt og jeg tilstræber at det altid er til den faktiske porto-pris. jeg har mobile pay -hvis man ønsker at benytte det. Ligeledes har jeg paypal. Med venlig hilsen henrik

Opdateret: 18/7/2018 20:07.