QXL.dkSøg7 søgeresultater
  • Aluminia(7)
aluminia krakele terrine diam 32cm Aluminia krakele terrine diam. 32cm 18/9/2020 10:44
aluminia marmeladekrukke Aluminia marmeladekrukke 20/9/2020 18:53 0
aluminia ALUMINIA 20/9/2020 19:19 0
sonja tallerkner SONJA TALLERKNER. 22/9/2020 15:38 0
aluminia porcelaen bonbonniere h 13 5cm Aluminia Porcelæn Bonbonniere H.13,5cm 26/9/2020 14:50
1780,- DKK
columbine blomstervase niels thorsson nr 2761 Columbine blomstervase Niels Thorsson Nr. 2761 28/9/2020 13:08 0
1250,- DKK
2 musselmalede tallerkner aluminia koebehavns fajancefabrik 2 MUSSELMALEDE TALLERKNER. ALUMINIA/KØBEHAVNS FAJANCEFABRIK. 1/10/2020 14:43 0

Viser: 1-7  af  7  linjer

Opdateret: 18/9/2020 08:52.