QXL.dkSøg12 søgeresultater
  • Aluminia(12)
aluminia marmeladekrukke Aluminia marmeladekrukke 25/2/2020 18:41 0
2 musselmalede tallerkner aluminia koebehavns fajancefabrik 2 MUSSELMALEDE TALLERKNER. ALUMINIA/KØBEHAVNS FAJANCEFABRIK. 26/2/2020 12:36 0
platte frederik den 6 ingen paaskrevet firma men aluminia PLATTE FREDERIK DEN 6 INGEN PÅSKREVET FIRMA MEN ALUMINIA 26/2/2020 17:18 0
4 platter fra ddpa 4 PLATTER FRA DDPA. 26/2/2020 18:20 0
columbine blomstervase niels thorsson nr 2761 Columbine blomstervase Niels Thorsson Nr. 2761 26/2/2020 23:28 0
1250,- DKK
aluminia ALUMINIA 27/2/2020 11:49 0
solbjerg baeger vase Solbjerg bæger/vase 27/2/2020 17:04 0
300,- DKK
aluminia farverig platte 1915 kastellet i koebenhaven ALUMINIA FARVERIG PLATTE - 1915 - KASTELLET I KØBENHAVEN 28/2/2020 20:56 0
195,- DKK
aluminia porcelaen bonbonniere h 13 5cm Aluminia Porcelæn Bonbonniere H.13,5cm 29/2/2020 14:20
1780,- DKK
aluminia tranquebar lille sovsekande ae9 Aluminia Tranquebar - lille sovsekande (Æ9) 1/3/2020 16:00 0
195,- DKK
sonja tallerkner SONJA TALLERKNER. 2/3/2020 12:53 0
aluminia krakele terrine diam 32cm Aluminia krakele terrine diam. 32cm 6/3/2020 10:16

Viser: 1-12  af  12  linjer

Opdateret: 24/2/2020 21:40.