QXL.dkSøg12 søgeresultater
  • Aluminia(12)
aluminia porcelaen bonbonniere h 13 5cm Aluminia Porcelæn Bonbonniere H.13,5cm 23/11/2019 14:06
1780,- DKK
aluminia tranquebar lille sovsekande ae9 Aluminia Tranquebar - lille sovsekande (Æ9) 23/11/2019 22:28 0
215,- DKK
aluminia stroeboesse h steensens margarine ALUMINIA STRØBØSSE - H.STEENSENS MARGARINE. 24/11/2019 12:40 0
aluminia ALUMINIA 24/11/2019 16:58 0
platte frederik den 6 ingen paaskrevet firma men aluminia PLATTE FREDERIK DEN 6 INGEN PÅSKREVET FIRMA MEN ALUMINIA 26/11/2019 20:18 0
3 smaa platter sas 3 små platter SAS 27/11/2019 10:40 0
aluminia krakele terrine diam 32cm Aluminia krakele terrine diam. 32cm 29/11/2019 10:02
aluminia farverig platte 1915 kastellet i koebenhaven ALUMINIA FARVERIG PLATTE - 1915 - KASTELLET I KØBENHAVEN 2/12/2019 03:25 0
queen s reklameaskebaeger QUEEN'S REKLAMEASKEBÆGER. 2/12/2019 15:24 0
4 platter fra ddpa 4 PLATTER FRA DDPA. 2/12/2019 20:34 0
2 musselmalede tallerkner aluminia koebehavns fajancefabrik 2 MUSSELMALEDE TALLERKNER. ALUMINIA/KØBEHAVNS FAJANCEFABRIK. 3/12/2019 20:28 0
columbine blomstervase niels thorsson nr 2761 Columbine blomstervase Niels Thorsson Nr. 2761 4/12/2019 23:16 0
1300,- DKK

Viser: 1-12  af  12  linjer

Opdateret: 22/11/2019 00:33.