QXL.dkSøg11 søgeresultater
  • Aluminia(11)
aluminia tranquebar lille sovsekande ae9 Aluminia Tranquebar - lille sovsekande (Æ9) 29/3/2020 16:04 0
195,- DKK
sonja tallerkner SONJA TALLERKNER. 30/3/2020 13:00 0
aluminia ALUMINIA 31/3/2020 11:24 0
marselis skaal Marselis skål 1/4/2020 17:39 0
aluminia krakele terrine diam 32cm Aluminia krakele terrine diam. 32cm 3/4/2020 10:20
aluminia boernehjaelpsfigurer hyrdinden og skorstensfejeren Aluminia børnehjælpsfigurer - Hyrdinden og skorstensfejeren 3/4/2020 13:22 0
850,- DKK
platte frederik den 6 ingen paaskrevet firma men aluminia PLATTE FREDERIK DEN 6 INGEN PÅSKREVET FIRMA MEN ALUMINIA 4/4/2020 13:26 0
columbine blomstervase niels thorsson nr 2761 Columbine blomstervase Niels Thorsson Nr. 2761 7/4/2020 09:56 0
1250,- DKK
4 platter fra ddpa 4 PLATTER FRA DDPA. 8/4/2020 18:26 0
aluminia farverig platte 1915 kastellet i koebenhaven ALUMINIA FARVERIG PLATTE - 1915 - KASTELLET I KØBENHAVEN 10/4/2020 21:02 0
195,- DKK
aluminia porcelaen bonbonniere h 13 5cm Aluminia Porcelæn Bonbonniere H.13,5cm 11/4/2020 14:26
1780,- DKK

Viser: 1-11  af  11  linjer

Opdateret: 28/3/2020 22:08.