QXL.dkSøg9 søgeresultater
  • Aluminia(9)
aluminia porcelaen bonbonniere h 13 5cm Aluminia Porcelæn Bonbonniere H.13,5cm 27/2/2021 15:12
1780,- DKK
platte frederik den 6 ingen paaskrevet firma men aluminia PLATTE FREDERIK DEN 6 INGEN PÅSKREVET FIRMA MEN ALUMINIA 28/2/2021 09:34 0
aluminia ALUMINIA 28/2/2021 11:11 0
aluminia marmeladekrukke Aluminia marmeladekrukke 2/3/2021 18:35 0
skoere fugl brikker 'Skøre fugl' brikker 2/3/2021 19:48 0
aluminia krakele terrine diam 32cm Aluminia krakele terrine diam. 32cm 5/3/2021 11:08
sonja tallerkner SONJA TALLERKNER. 5/3/2021 14:28 0
aluminia platte zincks 100 aars jubilaeum ALUMINIA PLATTE - ZINCKS 100-ÅRS JUBILÆUM. 5/3/2021 14:34 0
aluminai fad platte form 352 fra 1914 absolut fejlfri ALUMINAI FAD PLATTE FORM 352 FRA 1914 - ABSOLUT FEJLFRI.. 6/3/2021 22:26 0
550,- DKK

Viser: 1-9  af  9  linjer

Opdateret: 27/2/2021 13:11.