QXL.dkSøg11686 søgeresultater
fejl takketjule ark fra 1965 sydslesvig ufoldet se bilde FEJL TAKKETJULE ARK FRA 1965 SYDSLESVIG UFOLDET SE BILDE 22/6/2017 16:32 1
fejl takket jueark fra sydslesvig 1957 FEJL TAKKET JUEARK FRA SYDSLESVIG 1957 22/6/2017 16:40 0
juleark fra sydslesvig med overtryk 1950 1953 rastoplag JULEARK FRA SYDSLESVIG MED OVERTRYK 1950/1953 RASTOPLAG 22/6/2017 17:19 0
juleark fra sydslesvig 1958 JULEARK FRA SYDSLESVIG 1958 22/6/2017 18:17 0
juleark fra sydslesvig 1957 JULEARK FRA SYDSLESVIG 1957 22/6/2017 18:20 0
juleark fra sydslesvig 1962 JULEARK FRA SYDSLESVIG 1962 22/6/2017 18:21 0
f d f helark fra sydslesvig F D F HELARK FRA SYDSLESVIG 22/6/2017 18:32 0
samtryk 10 stk fra f d f med danbro SAMTRYK 10 STK. FRA F.D.F MED DANBRO 22/6/2017 18:34 0
stjernestemplet parstykke afa nr 191 STJERNESTEMPLET PARSTYKKE AFA NR. 191 22/6/2017 21:38 0
lux stjernestemplet afa nr 106 soeby LUX. STJERNESTEMPLET AFA NR. 106 SØBY 22/6/2017 21:42 0
variandt i afa nr 1281 farve i den venster side VARIANDT I AFA NR. 1281 FARVE I DEN VENSTER SIDE 22/6/2017 21:42 0
planche med postfrisk danmark med en del par stykker PLANCHE MED POSTFRISK DANMARK MED EN DEL PAR STYKKER 22/6/2017 22:26 0
skalatryk fra 1979 ufoldet og utakket SKALATRYK FRA 1979 UFOLDET OG UTAKKET 22/6/2017 22:28 0
planche med postfrisk danmark en del par stk bege to slags PLANCHE MED POSTFRISK DANMARK EN DEL PAR STK.BEGE TO SLAGS 22/6/2017 22:28 0
nytryk juleark 1922 1983 NYTRYK JULEARK 1922 ( 1983 ) 23/6/2017 21:48 0
64 sider sort lagerbog fra danmark 64 SIDER SORT LAGERBOG FRA DANMARK 23/6/2017 23:07 0
nytryk juleark 1913 1979 NYTRYK JULEARK 1913 ( 1979 ) 23/6/2017 23:48 0
god planche med porto maerker afa pris over 3000 kr GOD PLANCHE MED PORTO MÆRKER AFA PRIS OVER 3000 KR. 24/6/2017 09:36 0
9 forskaelig juleark fra odder takket og utakket ufoldet 9 FORSKÆLIG JULEARK FRA ODDER TAKKET OG UTAKKET UFOLDET 24/6/2017 21:46 0
lille partig arkraster fra odder takket utakket LILLE PARTIG ARKRASTER FRA ODDER TAKKET UTAKKET 24/6/2017 21:55 0
firblok fra odder 1912 og 13 postfrisk FIRBLOK FRA ODDER 1912 OG 13 POSTFRISK 24/6/2017 21:58 0
firblok fra odder 1915 og 16 postfrisk FIRBLOK FRA ODDER 1915 OG 16 POSTFRISK 24/6/2017 21:59 0
firblok fra odder 1937 og 39 med overtyk 1941 postfrisk FIRBLOK FRA ODDER 1937 OG 39 MED OVERTYK 1941 POSTFRISK 24/6/2017 22:03 0
juleark fra odder 1986 ufoldet JULEARK FRA ODDER 1986 UFOLDET 24/6/2017 22:26 0
juleark fra odder 1950 JULEARK FRA ODDER 1950 24/6/2017 22:30 0
2 varianter i afa nr 40 ovalfejl 2 VARIANTER I AFA NR. 40 OVALFEJL 25/6/2017 11:50 0
juleark fra odder velgoerenhed 1945 JULEARK FRA ODDER VELGØRENHED 1945 25/6/2017 17:17 0
juleark fra odder velgoerenhed 1946 JULEARK FRA ODDER VELGØRENHED 1946 25/6/2017 17:19 0
juleark fra odder velgoerenhed 1947 JULEARK FRA ODDER VELGØRENHED 1947 25/6/2017 17:21 0
juleark fra odder velgoernhed 1979 ufoldet JULEARK FRA ODDER VELGØRNHED 1979 UFOLDET 25/6/2017 20:50 0

Viser: 1-30  af  1000  linjer

Opdateret: 22/6/2017 14:03.