QXL.dkSøg17386 søgeresultater
haefte afa nr hs 4 postfrisk med sinatyr inde i HÆFTE AFA NR. HS-4 POSTFRISK MED SINATYR INDE I 24/5/2017 17:32 0
haefte afa nr hs 3 postfrisk med roedekors HÆFTE AFA NR. HS-3 POSTFRISK MED RØDEKORS 24/5/2017 17:34 0
haefte afa nr hs 3 postfrisk HÆFTE AFA NR. HS-3 POSTFRISK 24/5/2017 17:36 0
fdk med dobbel samtryk afa nr 864 68 FDK MED DOBBEL SAMTRYK AFA NR. 864-68 24/5/2017 17:40 0
r brev med 3 haeftesamtryk R-BREV MED 3 HÆFTESAMTRYK 24/5/2017 17:42 0
10,- DKK
nytryk juleark 1922 1983 NYTRYK JULEARK 1922 ( 1983 ) 24/5/2017 21:42 0
haeftesamtryk afa nr hs 7 stemplet HÆFTESAMTRYK AFA NR. HS-7 STEMPLET 24/5/2017 22:14 0
stjernestemplet parstykke afa nr 191 STJERNESTEMPLET PARSTYKKE AFA NR. 191 24/5/2017 22:24 0
lux stjernestemplet afa nr 106 soeby LUX. STJERNESTEMPLET AFA NR. 106 SØBY 24/5/2017 22:28 0
variandt i afa nr 1281 farve i den venster side VARIANDT I AFA NR. 1281 FARVE I DEN VENSTER SIDE 24/5/2017 22:32 0
1 thuleekspedition 1912 1,thuleekspedition 1912 25/5/2017 19:21 0
10,- DKK
danmarki ekspeditionen 1906 08 DANMARKI-EKSPEDITIONEN 1906-08 25/5/2017 19:23 0
10,- DKK
alabama ekspeditionen 1909 1212 ALABAMA-EKSPEDITIONEN 1909-1212 25/5/2017 19:27 0
10,- DKK
den danske literaere groenlandsekspedition 1902 1904 DEN DANSKE LITERÆRE GRØNLANDSEKSPEDITION 1902-1904 25/5/2017 19:29 0
10,- DKK
konebaadsekspeditionen 1883 1885 KONEBÅDSEKSPEDITIONEN 1883-1885 25/5/2017 19:29 0
10,- DKK
aerogram 160 oere stemplet sender gerne sammen AEROGRAM 160 ØRE STEMPLET sender GERNE SAMMEN 25/5/2017 20:20 0
5,- DKK
aerogram 60oere blaa samler gerne sammen AEROGRAM 60ØRE BLÅ SAMLER GERNE SAMMEN 25/5/2017 20:30 0
5,- DKK
aerogram over tryk 130 samler gerne sammen AEROGRAM OVER TRYK 130 SAMLER GERNE SAMMEN 25/5/2017 20:30 0
8,- DKK
juleark fra odder 1986 ufoldet JULEARK FRA ODDER 1986 UFOLDET 25/5/2017 21:02 0
10,- DKK
juleark fra odder velgoernhed 1979 ufoldet JULEARK FRA ODDER VELGØRNHED 1979 UFOLDET 25/5/2017 21:08 0
5,- DKK
danmark fdk 1972 80 naesten kompet firblokke og enkelmaerke DANMARK FDK 1972- 80 NÆSTEN KOMPET FIRBLOKKE OG ENKELMÆRKE 25/5/2017 22:20 0
nytryk juleark 1937 1991 NYTRYK JULEARK 1937 ( 1991 ) 26/5/2017 20:24 0
10,- DKK
postfrisk firblok afa nr 327 POSTFRISK FIRBLOK AFA NR. 327 26/5/2017 20:28 0
kasse med danske bundter KASSE MED DANSKE BUNDTER 26/5/2017 21:24 0
dansk bowling forbund juleark 1980 ufoldet DANSK BOWLING FORBUND JULEARK 1980 UFOLDET 26/5/2017 22:38 0
10,- DKK
diverse aarsmapper og themamapper Diverse årsmapper og themamapper 27/5/2017 03:38 0
325,- DKK
d iv haeftesamtryk D.IV. HÆFTESAMTRYK 27/5/2017 20:02 0
5,- DKK
danske bundter over 100 stk DANSKE BUNDTER OVER 100 STK. 27/5/2017 20:58 0
over 100 danske bundter OVER 100 DANSKE BUNDTER 27/5/2017 21:02 0
2 ark raster med afa nr 330 postfrisk 2 ARK RASTER MED AFA NR. 330 POSTFRISK 27/5/2017 21:50 0

Viser: 1-30  af  1000  linjer

Opdateret: 24/5/2017 00:23.