QXL.dkSøg10396 søgeresultater
4 juleark fra sydslesvig 1974 76 78 og 1984 ufoldet 4 JULEARK FRA SYDSLESVIG 1974-76-78 OG 1984 UFOLDET 19/2/2018 16:48 0
ophoert udgivelser fra soenderjylland 1909 OPHØRT UDGIVELSER FRA SØNDERJYLLAND 1909 19/2/2018 21:02 0
danmark 1851 1995 samling i leuchtturm Danmark 1851 - 1995 samling i Leuchtturm 19/2/2018 22:21 0
450,- DKK
juleark fra aalborg 1988 ufoldet JULEARK FRA AALBORG 1988 UFOLDET 20/2/2018 12:04 0
juleark fra sydslesvig 1958 JULEARK FRA SYDSLESVIG 1958 20/2/2018 12:12 0
juleark fra 1951 utakket ufoldet JULEARK FRA 1951 UTAKKET UFOLDET 20/2/2018 16:44 0
juleark fra 1950 u takket ufoldet JULEARK FRA 1950 U-TAKKET UFOLDET 20/2/2018 16:58 0
nytryk juleark 1937 1991 NYTRYK JULEARK 1937 ( 1991 ) 20/2/2018 18:42 0
helark en ny virksomhed ufoldet HELARK EN NY VIRKSOMHED UFOLDET 20/2/2018 21:32 0
6 juleark fra odder 1977 78 80 81 82 og 1986 ufoldet 6 JULEARK FRA ODDER 1977-78-80-81-82 OG 1986 UFOLDET 20/2/2018 22:58 0
juleark fra randers 1987 ufoldet JULEARK FRA RANDERS 1987 UFOLDET 21/2/2018 21:12 0
6 ark fra dansk roede kors 6 ARK FRA DANSK RØDE KORS 22/2/2018 12:31 0
danmark afa 15a 16 skilling 12 grovtakket maerket stemplet Danmark AFA 15A -16 skilling 12 ½ grovtakket mærket stemplet 22/2/2018 20:11 0
3200,- DKK
postfrisk helark afa nr 888 postfrisk POSTFRISK HELARK AFA NR. 888 POSTFRISK 23/2/2018 20:30 0
postfrisk helark afa nr 746 POSTFRISK HELARK AFA NR. 746 23/2/2018 20:32 0
danmark afa nr 35 flot stemplet med streg i m daanmark DANMARK AFA NR 35 FLOT STEMPLET MED STREG I M DAANMARK 23/2/2018 22:24 0
500,- DKK
juleark fra odder velgoerenhed 1945 JULEARK FRA ODDER VELGØRENHED 1945 23/2/2018 22:58 0
juleark fra odder velgoerenhed 1955 ufoldet JULEARK FRA ODDER VELGØRENHED 1955 UFOLDET 23/2/2018 22:58 0
juleark fra 1999 ufoldet JULEARK FRA 1999 UFOLDET 24/2/2018 20:10 0
juleark fra odder 1977 ufoldet utakket JULEARK FRA ODDER 1977 UFOLDET UTAKKET 24/2/2018 21:02 0
juleark oikoumene se jeg goer alting nyt JULEARK OIKOUMENE SE,JEG GØR ALTING NYT 24/2/2018 21:56 0
kasse paa over 600 gram afvasket maerker fra danmark KASSE PÅ OVER 600 GRAM AFVASKET MÆRKER FRA DANMARK 25/2/2018 16:39 2
120,- DKK
danmark samling i safe fortryk album 1854 1988 m provisorie Danmark Samling i SAFE Fortryk Album 1854-1988 m/Provisorie 25/2/2018 18:17 0
500,- DKK
4 juleark fra sydslesvig 1968 70 71 og 80 ufoldet 4 JULEARK FRA SYDSLESVIG 1968-70-71 OG 80 UFOLDET 25/2/2018 20:45 0
nytryk juleark fra 1945 stemplet nordfrimex 85 NYTRYK JULEARK FRA 1945 STEMPLET NORDFRIMEX 85 25/2/2018 21:02 0
32,- DKK
juleark fra sydslesvig 1957 JULEARK FRA SYDSLESVIG 1957 25/2/2018 22:24 0
danmark reklamemaerke afa 22 stemplet q 111 Danmark Reklamemærke AFA 22 stemplet - ( Q-111) 27/2/2018 15:33 0
1300,- DKK
kasse med danske bundter der er 230 billedmaerker KASSE MED DANSKE BUNDTER DER ER 230 BILLEDMÆRKER 27/2/2018 15:41 0
300,- DKK
paent stemplet hoeng toelloese jernbane maerke PÆNT STEMPLET HØNG-TØLLØSE-JERNBANE MÆRKE 27/2/2018 17:35 0
postfriske arkrester fra danmark POSTFRISKE ARKRESTER FRA DANMARK 27/2/2018 17:38 0

Viser: 1-30  af  1000  linjer

Opdateret: 19/2/2018 14:55.